صفحه 230 از 251 نخستنخست ... 130180220221222223224225226227228229230231232233234235236237238239240 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,291 تا 2,300 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط Nscience نمایش پست ها
    سلام

وقت بذارید چند صفحه از این فروم رو بخونید میبینید که دیگران هم تجربه ی مشابه داشتن و میشه با یک سری مدرک وقت اضطراری از سفارت گرفت. بجز قرارداد کارتون اون دو تا فرم رو هم که چند پست قبل پیوست کردم رو لازم دارید که ظاهرا باید توسط شرکت انجام بشه و به تایید اداره کار آلمان برسونه. این سه تا رو پیوست ایمیل درخواست وقت اضطراری سفارت میکنید.
    خیلی ممنون. سپاسگزارم.

دوستان با سلام.بنده قرارداد کاری داشتم و با سفارت برای وقت زودتر صحبت کردم و سفارت وقت زودتر بهم داد.دقیقا بعد از 2 هفته از مصاحبه سفارت ، ویزام اومد.خواستم اطلاع رسانی کنم و اعلام کنم که تمامی کارها طبق روال انجام شد تا من به تاریخ شروع قراردادم برسم.
    اگر کمکی خواستید من در خدمت هستم...
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان
    من قرارداد کاری دارم ولی پایان خدمت ندارم. بنظرتون هنگام خروج مامور فرودگاه مهر ویزا نگاه می کنه که ببینه تفریحی می خوام برم یا کاری. یعنی بنظرتون ممکنه نذارن برم.....

شما کارت پایان خدمت ندارید بعد چطور پاسپورت دستتون هست !!!

نقل قول نوشته اصلی توسط nini1993 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من قرارداد کاری دارم ولی پایان خدمت ندارم. بنظرتون هنگام خروج مامور فرودگاه مهر ویزا نگاه می کنه که ببینه تفریحی می خوام برم یا کاری. یعنی بنظرتون ممکنه نذارن برم.....

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinkiyani نمایش پست ها
    شما کارت پایان خدمت ندارید بعد چطور پاسپورت دستتون هست !!!
    خب شاید قبل 18 سالگی گرفته !

Junior Member

معافیت تحصیلی دارم.

با شرایطی که ایشون گفتن بنده کل داستان مهاجرتشونو متوجه شدم چجوری هست و به همین دلیل حدس زدم که ..... و اون سوال پرسیدم . زیر 18 سال در صورتی میدن که خانواده اون فرد ( پدر و مادر ) رضایت کتبی بدن در غیر اینصورت پاسپورت برای افراد زیر 18 سال صادر نمیشه و از اونجایی که خیلی از خانواده ها با مهاجرت بچشون زیر سن قانونی موافقت نمیکنن گفتم ممکنه ایشون هم یکی از همون دسته افراد باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    خب شاید قبل 18 سالگی گرفته !

دوست عزیز بنده متوجه شدم شما چجوری میخواید خروج کنید بگم خدمتتون که مهر که چه عرض کنم کلا پاسپورت و ویزای شما تو دستگاه پلیس فرودگاه مبدا و مقصد دقیق اسکن میشه خیلی مرحله حساسی هست که بی شک پلیس اگر متوجه موضوع مشکوکی بشه براتون دردسر میشه واینم بگم که توریستی یا تجاری یا تحصیلی یا .... بودن ویزا روش درج شده و پلیس با نگاه کردن ساده هم متوجه میشه ویزا شما چه نوعی هست اسکن کردن پاسپورت برای تشخیص هویت و اصل بودن مدارک شما که همون پاسپورت و ویزا هست شامل میشه

و یه موضوع دیگه اینکه مهر در ویزا نشون دهنده نوع ویزا نیست که پلیس فرودگاه بخواد از مهر تشخیص بده که شما برای چه کاری میخواید برید خارج از کشور در قسمت پایین سمت چپ ویزا نوع ویزا مشخص شده ربطی به مهر نداره مهر برای تاییدیه سفارت هست که تمام ویزاها مهر ندارن بعضی از سفارت ها امضا میزنن بعضی ها فقط مهر بعضی ها هر دو

ببخشید که اینو میگم ولی اگر پاسپورت یا ویزاتون جعلی یا لیبل هست اصلا ریسک نکنید شدیدا به دردسر می افتید

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط nini1993 نمایش پست ها
    معافیت تحصیلی دارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinkiyani نمایش پست ها
    دوست عزیز بنده متوجه شدم شما چجوری میخواید خروج کنید بگم خدمتتون که مهر که چه عرض کنم کلا پاسپورت و ویزای شما تو دستگاه پلیس فرودگاه مبدا و مقصد دقیق اسکن میشه خیلی مرحله حساسی هست که بی شک پلیس اگر متوجه موضوع مشکوکی بشه براتون دردسر میشه واینم بگم که توریستی یا تجاری یا تحصیلی یا .... بودن ویزا روش درج شده و پلیس با نگاه کردن ساده هم متوجه میشه ویزا شما چه نوعی هست اسکن کردن پاسپورت برای تشخیص هویت و اصل بودن مدارک شما که همون پاسپورت و ویزا هست شامل میشه

و یه موضوع دیگه اینکه مهر در ویزا نشون دهنده نوع ویزا نیست که پلیس فرودگاه بخواد از مهر تشخیص بده که شما برای چه کاری میخواید برید خارج از کشور در قسمت پایین سمت چپ ویزا نوع ویزا مشخص شده ربطی به مهر نداره مهر برای تاییدیه سفارت هست که تمام ویزاها مهر ندارن بعضی از سفارت ها امضا میزنن بعضی ها فقط مهر بعضی ها هر دو

ببخشید که اینو میگم ولی اگر پاسپورت یا ویزاتون جعلی یا لیبل هست اصلا ریسک نکنید شدیدا به دردسر می افتید

موفق باشید
    پاسپورتم جعلی نیست. همه چی قانونیه. فقط من اجازه خروج تفریحی دارم نه کاری.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AbbasNazari نمایش پست ها
    دوستان با سلام.بنده قرارداد کاری داشتم و با سفارت برای وقت زودتر صحبت کردم و سفارت وقت زودتر بهم داد.دقیقا بعد از 2 هفته از مصاحبه سفارت ، ویزام اومد.خواستم اطلاع رسانی کنم و اعلام کنم که تمامی کارها طبق روال انجام شد تا من به تاریخ شروع قراردادم برسم.
    اگر کمکی خواستید من در خدمت هستم...
    با تشکر
    با تشکر از اطلاعاتی که این چند وقته در این تاپیک به اشتراک گزاشتید.
    متاسفانه موارد مربوط به گرفتن وفت اضطراری کاری در این تاپیک بسیار پراکنده و بعضا گیج کننده هست.
    ممنون می شم لطف کنید کل مراحلی که از سمت شما و از سمت کارفرما از ابتدا تا دریافت وفت اضطراری سفارت و دریافت ویزا انجام شده رو در یک پست بفرمایید تا هم من استفاده کنم هم دوستان دیگه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)