صفحه 233 از 251 نخستنخست ... 133183223224225226227228229230231232233234235236237238239240241242243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,321 تا 2,330 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

سلام،

می بخشید دوست عزیز قرارداد و اون دو تا فرم به صورت ایمیل فرستاده بشن کافیه یا حتما باید اصلشون با پست فرستاده بشه؟

و اگر اصلشون لازمه میشه برای گرفتن وقت اضطراری از سفارت از نسخه ی الکترونیکی اینا استفاده کرد تا اینکه زمان مصاحبه اوریجینالش برسه؟

مرسی
    نقل قول نوشته اصلی توسط AbbasNazari نمایش پست ها
    با سلام.حتما...
    اول اینکه از شرکت براتون قرارداد کاری فرستاده باشند که شامل اطلاعات کامل شرکت باشه.مثل اسم کامل شرکت، شماره ثبت شرکت، اطلاعات تماس و ....که باید شما و رییس شرکت و مدیر منابع انسانی امضا کرده باشید.
    دوم از شرکت بخاید که زمانی که براتون قرارداد رو میفرسته همزمان پیش تأیید وزارت کار آلمان توی شهر خودشونو بگیره.(معمولا تو هر شهری یک اداره مربوط به کار هست به اسم
    Bundesagentur für arbeit
    .شرکت باید دوتا فایل رو پر کنه و یکیشو شما امضا کنید و یکیشو شرکت.(زیر دوتا فایل رو گذاشتم:

dok_ba015716.pdf (666.5 کیلوبایت, 14 views)
    dok_ba012997.pdf (1.01 مگابایت, 7 views)
    مکاتبه ای هم که با اون اداره میکنه ایمیلی هست.شرکت شما مدارک تحصیلی، رزومه، و قراردادتون به همراه کپی صفحه اصلی(اول) پاسپورتتون رو برای اداره کار ارسال میکنه و اونا هم تأیید میکنن.پروسه تأیید حدود یک ماه طول میکشه ولی قبلش به شرکت ایمیل میزنن که شما میتونی در آلمان کار کنی.
    زمانی که شما قرارداد و پیش تأیید وزارت کار آلمانو داشته باشید.(ایمیل پیش تأیید هم کافیه) و خودتون یا شرکت با سفارت مکاتبه کنید و قرارداد کاری، پیش تأیید و صفحه اول پاسپورتتون رو تو ایمیل بفرستید و شماره رفرنس ثبت نام وقت سفارت هم تو ایمیل بیارید بهتون وقت زودتر میدن.(آدرس برا مکاتبه visainfo@tehe.auswaertiges-amt.de هستش و عنوان ایمیل رو Besondertermin بزنید.) اگر شرکتتون این کارو بکنه خیلی بهتره.
    زمانی که ایمیل رو زدید دقیفا بعد 7 روز (کاری و غیر کاری) به شما حدودا برا 2 هفته تا 20 روز بعدش وقت میدن.ازتون میخان که اگر همراه دارید شماره رفرنس ثبت نام وقت سفارت اون هم براشون بفرستید تا با هم بهتون وقت بدن.
    حتما یاتون باشه مدارکتون کامل باشه و طبق لیست مرتب چیده باشید.حتما یک هفته قبل از وقت سفارتتون مدارک شناسایی و تحصیلی که ترجمه کردینو تو بخش تأیید مدارک سفارت تأیید کنید.
    بازم سوال بود در خدمتم.

Junior Member

من kind reminder هم فرستادم اما همچنان خبری نیست... چه کنم به نظرتون؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط AbbasNazari نمایش پست ها
    امکانش کمه.و معمولا برای وقت زودتر کاری به مدرک تحصیلی ندارن.
    مدرکو برا روز سفارت لازم دارید

می بخشین دوست عزیز،

قرارداد و اون ۲ تا فرم اداره کار رو براتون پست کردن از آلمان یا ایمیل کردن؟

با اسکن قرارداد پست شده ایمیل زدین به سفارت واسه وقت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط njm_986 نمایش پست ها
    من kind reminder هم فرستادم اما همچنان خبری نیست... چه کنم به نظرتون؟

Junior Member

قرارداد رو پست کردن، بله با اسکن ایمیل زدم.
    اداره کار به من پیش تاییده نداد، چون دارم برای بلو کارت اقدام میکنم. یه نامه دادن که نیازی به پیش تاییده نیست، همونو ایمیل کردم برای سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط Nscience نمایش پست ها
    می بخشین دوست عزیز،

قرارداد و اون ۲ تا فرم اداره کار رو براتون پست کردن از آلمان یا ایمیل کردن؟

با اسکن قرارداد پست شده ایمیل زدین به سفارت واسه وقت؟

Junior Member

یه دوستی برای من پیام خصوصی داده بودن در مورد رشتم و نحوه پیدا کردن کار. متاسفانه اشتباهی پیامتون رو پاک کردم. من رشتم مهندسی شبکه هست و ۱۵ سالی سابقه کاردارم. این کارو هم کاملا اتفاقی پیدا کردم. کلا شاید به ۵ جا هم رزومه نفرستلدم. به خاطر همین در مورد نحوه پیدا کردن کار نمیتونم راهنماییتون کنم.

متاسفانه هنوز موفق نشدم وقت اضطراری بگیرم
    همچنان از دوستان اگر کسی کمکی میتونه بکنه خیلی خیلی ممنون میشم...

سلام،

رشتتون هم رشته ای هست که آلمان اتفاقا نیاز داره و عجیبه که جواب ایمیل ندادن. حقوقتون کف بلوکارت رو تامین میکنه؟
    عنوان ایمیل هم خیلی مهمه. عنوان ایمیل رو چی زدید؟ شاید اصلا ایمیل رو باز نکردن.

یه دوستی برای من پیام خصوصی داده بودن در مورد رشتم و نحوه پیدا کردن کار. متاسفانه اشتباهی پیامتون رو پاک کردم. من رشتم مهندسی شبکه هست و ۱۵ سالی سابقه کاردارم. این کارو هم کاملا اتفاقی پیدا کردم. کلا شاید به ۵ جا هم رزومه نفرستلدم. به خاطر همین در مورد نحوه پیدا کردن کار نمیتونم راهنماییتون کنم.

Junior Member

قرارداد کاری کفایت نمی کنه
    شما باید پیش تاییده اداره کار اونجا رو داشته باشی(Bundesagentur für Arbeit)، بهش به اختصار می گن Pre-approval Letter from BA
    پیش تاییده رو که گرفتی، به شرکت بگو به سفارت ایمیل بزنه
    البته نکته ای که هست اینه که شبکه توی Shortage/White list نیست، یک احتمال کمی وجود داره BA درخواستتون رو رد کنه ولی چون در حوزه IT هستید احتمالش خیلی کمه

سلام،

ایشون قبلا گفتن که اداره ی کار پیش تایید نداده و گفته نیازی نیست و همچین نامه ای براشون صادر شده پس مشکلی از این بابت نبوده.

نقل قول نوشته اصلی توسط amib_b_ نمایش پست ها
    شما باید پیش تاییده اداره کار اونجا رو داشته باشی(Bundesagentur für Arbeit)، بهش به اختصار می گن Pre-approval Letter from BA
    البته نکته ای که هست اینه که شبکه توی Shortage/White list نیست، یک احتمال کمی وجود داره BA درخواستتون رو رد کنه ولی چون در حوزه IT هستید احتمالش خیلی کمه

Junior Member

اداره کار به من پیش تاییده نداد، یه نامه داده یه جاش که پیش تاییده نیازی نیست و تصمیم ویزا با سفارت هست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط amib_b_ نمایش پست ها

سلام دوستان
    من سال ٩٤ وارد دانشگاه شدم ٣١ شهريور امسال فارغ التحصيل ميشم و ميخوام براي ارشد برم المان.
    متاسفانه من دير به فكر آلمان افتادم و از سفارتش هيچي نمي دونستم و فقط ٣ يا ٤ ماهه كه براي وقت سفارت ايميل زدم. اگه پذيرش بگيرم بهم وقت اضطراري ميدن؟! من توي تير ماه يه مشاوره رفتم ايزي اپلاي و بهم گفتن كه سفارت آلمان ديگه وقت اضطراري نميده و بايد صبر كني. يعني هيچ راهي نداره واسه اينكه من بتونم ٢٠٢٠ برم آلمان براي ارشد؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)