صفحه 234 از 251 نخستنخست ... 134184224225226227228229230231232233234235236237238239240241242243244 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,331 تا 2,340 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

سلام

چند صفحه از این فروم رو بخونید....تجربه های بچه ها توی فروم نشون میده که فقط به کسانیکه قرارداد کاری یا phd با فاند دارن وقت اضطراری میدن. یعنی پذیرش مستر شامل حالش نمیشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط persiancandy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سال ٩٤ وارد دانشگاه شدم ٣١ شهريور امسال فارغ التحصيل ميشم و ميخوام براي ارشد برم المان.
    متاسفانه من دير به فكر آلمان افتادم و از سفارتش هيچي نمي دونستم و فقط ٣ يا ٤ ماهه كه براي وقت سفارت ايميل زدم. اگه پذيرش بگيرم بهم وقت اضطراري ميدن؟! من توي تير ماه يه مشاوره رفتم ايزي اپلاي و بهم گفتن كه سفارت آلمان ديگه وقت اضطراري نميده و بايد صبر كني. يعني هيچ راهي نداره واسه اينكه من بتونم ٢٠٢٠ برم آلمان براي ارشد؟!

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

نقل قول نوشته اصلی توسط persiancandy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سال ٩٤ وارد دانشگاه شدم ٣١ شهريور امسال فارغ التحصيل ميشم و ميخوام براي ارشد برم المان.
    متاسفانه من دير به فكر آلمان افتادم و از سفارتش هيچي نمي دونستم و فقط ٣ يا ٤ ماهه كه براي وقت سفارت ايميل زدم. اگه پذيرش بگيرم بهم وقت اضطراري ميدن؟! من توي تير ماه يه مشاوره رفتم ايزي اپلاي و بهم گفتن كه سفارت آلمان ديگه وقت اضطراري نميده و بايد صبر كني. يعني هيچ راهي نداره واسه اينكه من بتونم ٢٠٢٠ برم آلمان براي ارشد؟!
    ابدا نمیتونید وقت اضطراری بگیرید برای ارشد ! اما دلسرد نشید. از این زمان استفاده کنید برای بهتر کردن زبانتون یا یاد گرفتن هر مهارتی که بتونه تو آلمان بهتون کمک کنه. در ضمن شما تقریبا هنوز فارغ التحصیل نشدید و آزاد کردن مدارک و ترجمه و تایید و ... خیلی زمان بره. عجله نداشته باشید اتفاقا خیلی زمان خوبی دارید اقدام میکنید و اصلا دیر نیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - AmirKabir University of Technology

تذکر بسیار مهم برای دریافت وقت مصاحبه روادید دانشجویی

دوستانی که برای ویزای دانشجویی میخوان اقدام کنن و هنوز وقت مصاحبه نگرفتن، توجه داشته باشن که سفارت جدیدا در سایت خودش اعلام کرده که شرایط جدیدی برای دریافت وقت ویزای دانشجویی فراهم شده و متن موجود در سایت رو در اینجا قرار میدم امیدوارم به کارتون بیاد:

آیا از زمان انتظار طولانی برای وقت مصاحبه روادید دانشجویی کلافه شده اید؟

سفارت آلمان در تهران قصد دارد فرصتی برای وقت مصاحبه سریعتر در اختیار دانشجویان دارای صلاحیت ویژه قرار دهد!
    چگونه؟
    1. لطفاً اطلاعات مربوط به سامانه رزرو وقت مربوط به بخش حقوقی-کنسولی و همچنین برگه راهنمای مربوطه را به دقت مطالعه نمائید!

2. سپس وقت رزرو شده قبلی خود را از طریق لینک مربوط به لغو وقت مصاحبه که درایمیل تأییدیه ثبت نام قبلی موجود است، لغو نمائید.

3. حال مجدداً ثبت نام نمائید.

برای شرایطی که در ارتباط با شما صدق می کنند گزینه "بله" (JA) را علامت بزنید و برای آنهایی که صدق نمی کنند گزینه "خیر" (NEIN) را.

4. به طور مرتب ایمیل و پوشه اسپم (Spam) خود را ملاحظه و چک نمائید! در ابتدا یک تأییدیه ثبت نام دریافت خواهید نمود. سپس در اولین فرصت، اعلامیه وقت سفارت را برایتان ارسال خواهیم کرد.

5. پس از دریافت ایمیل اعلام وقت، حتماً بر روی لینک تأیید داخل ایمیل کلیک نمائید! در غیر این صورت وقت مصاحبه شما لغو خواهد شد! مسئولیت چک کردن ایمیل و پوشه اسپم آن بر عهده خود شما می باشد. به اشخاص ثالثی که قول هایی به شما می دهند و در قبالش از شما پول می گیرند، اعتماد نکنید!

توجه:

در صورتی که در ثبت نام مجدد یکی از شرایطی که در مورد شما صدق نمی کند را با "بله" پاسخ داده باشید تا بدین ترتیب وقت نزدیکتر و سریعتری بگیرید، اقدام شما جهت گرفتن وقت اصلاً لحاظ نخواهد شد. درخواست شما پذیرفته نخواهد شد و مجبور خواهید بود روند ثبت نام را مجدداً از ابتدا طی نمائید. بدین ترتیب جای خود را در فهرست انتظار از دست خواهید داد!

یک درخواست:

شما برای گرفتن وقت اقدام کرده اید، اما دیگر علاقه ای ندارید؟ لطفاً ثبت نام خود را از طریق لینک لغو وقت مصاحبه در ایمیل تأییدیه ثبت نام لغو نمائید. بدین ترتیب جا را باز خواهید کرد برای سایر دانشجویان و به ما کمک خواهید کرد تا بتوانیم درخواست های بیشتری دریافت و بررسی نمائیم.

نکته:

شما ایمیل تأییدیه ثبت نام اولیه خود را در اختیار ندارید و به این دلیل به لینک لغو وقت مصاحبه دسترسی ندارید؟ اگر شخص ثالثی از طریق ایمیل خودش ثبت نام شما را انجام داده است، از او درباره این ایمیل سؤال کنید. سفارت مسئولیتی در قبال اقدامات اشخاص ثالث بر عهده نمی گیرد.

Junior Member

دوستان کسی موفق شده در دو هفته اخیر از سفارت وقت اضطراری بگیره؟
    سفارت هنوز جواب منو نداده...

Junior Member DanielDevMan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Full Stack Developer

نقل قول نوشته اصلی توسط njm_986 نمایش پست ها
    سلام. من 1 سپتامبر وقت اضطراری داشتم برای بلو کارت و همسرم هم برای پیوست به من همون روز وقت اضطراری داشت.

-برای گرفتن وقت اضطراری برای درخواست ویزای کاری معمولی باید : 1- قرارداد کاری امضا شده داشته باشی 2- تایید اولیه از اداره کار اون شهری که میخوای بری

-برای گرفتن وقت اضطراری برای درخواست بلو کارت باید :
    1- قرارداد کاری امضا شده داشته باشی با حداقل مبلغ مشخص شده توسط قانون برای بلو کارت
    2- حداقل مدرک لیسانس ترجمه و تایید شده توسط قوه قضاییه و وزارت امور خارجه
    3- تاییدیه ZAB برای دانشگاهت و رشتت (اگر توی دیتابیس سایت آنابین هم رشتت و هم دانشگات وجود دارن میتونی PDF بگیری ازشون به جای ZAB)

من یکبار از طرف شرکت به زبان آلمانی مدارک لازم (بالا) برای بلوکارت رو برای سفارت ایمیل کردم (پرینت انابین دانشگاهم بود ولی رشتم نبود. تاییدیه ZAB هم نداشتم) و گفتم که قراردادم 1 اکتبر شروع میشه وقت به من و خانمم بدید. بعد چند روز جواب دادن که مدارک تحصیلیت کامل نیست. منم مدارکمو فرستادم برای ZAB. سه چهار روزه به دستشون رسید و فیش برام صادر کردن و منم فیش 200 یورو رو پرداخت کردم و البته قرارداد کاریم رو هم براشون فرستاده بودم به خاطر همین بعد از یک هفته که از پرداختم گذشت پی دی اف تایید رو برام ایمیل کردن و گفتن که مدارکت رو امروز برات پست کردیم و احتمالا تا 1 ماه دیگه به دستت میرسه.
    من با همون پی دی اف تایید مدارک و دانشگاهم توسط ZAB + قرارداد کاریم + کپی پاسپورت خودم و همسرم + مدرک ترجمه و تایید شده لیسانسم (مجدد ترجمه کردم چون ZAB یه ماه طول میکشید بفرسته) + رفرنس نامبر خودم و همسرم تو سیستم وقت دهی آنلاین سفارت رو همراه با درخواستم برای وقت اضطراری در کنار توضیحاتی در مورد اینکه تمام شرایط لازم برای بلو کارت رو دارم برای دوتا از ایمیل های سفارت فرستادم که فرداش دیدم وقت اضطراری به منو همسرم برای 10 روز بعد دادن.
    روز مصاحبه هم فقط مدارک منو همسرم رو گرفتن و یه سوال هم نپرسیدن ازمون. نه من نه همسرم آلمانی بلد نیستیم. مدارک انگلیسی هم نداریم. ولی من یه نامه از شرکت گرفته بودم که میگفت من انگلیسیم فلوئنت هست و نیازی به مدرک زبان ندارم. کارم هم back end developer هست اونجا ولی خوب خودم اینجا 2-3 سال سابقه full stack developer داشتم. الانم منتظریم ببینیم نتیجه چی میشه.

رشته و دانشگاه
    Full Stack Developer

ایمیل هایی که من به سفارت زدم و جواب دادن به این ایمیل ها بود:
    visainfo@tehe.auswaertiges-amt.de
    ku-100@tehe.auswaertiges-amt.de

نامه ای که فرستادم:

Title: Appointment Request for Blue Card

Dear Sir or Madam,

I've signed an employment contract on XXth July 2019 in Munich, Germany with a German company. I have to join the company before 1th October 2019 based on the contract.

The specified annual salary is above the required amount for IT professional applicants for Blue Card (13 * XXXX = XXXXX Euros) based on the contract and I hold a 4 years bachelor's degree in Engineering which is evaluated by "Central Office for Foreign Education (ZAB)" for the purpose of "Statement of Comparability for Foreign Higher Education Qualifications".

I need an appointment for my wife and myself, so I can join the company within the specified time frame to start performing my duties. So, I ask you kindly to give us an early appointment, so we can provide the necessary documents for Blue Card application to the German embassy.

You can find the below documents in attached files:

1. Employment Contract
    2. University Certificate
    3. ZAB Evaluation Certificate
    4. Passport copies of my wife and myself

Reference numbers in online appointment system:

• Myself

• first name: XXXXXXXX
    • last name:XXXXXXXX
    • Reference number: XXXXXXXX
    • Passport No: XXXXXXXX

• My Wife
    • first name: XXXXXXX
    • last name: XXXXXXX
    • Reference number: XXXXXXX
    • Passport No : XXXXXXX

Contact Info:

• Email: your email
    • Mobile: your phone number

Thank You

YOUR NAME

Senior Member krig1960 آواتار ها

سلام،

با سیستم وقت جدید سفارت عملاً دیگه نیاز به وقت اضطراری نیست،

اگه قبلاً وقت گرفتید و هنوز نوبتتون نرسیده اما مدارکتون کامله کافیه اون وقت قبلی رو از طریق لینک داخل ایمیل کنسل کنید و دوباره از طریق سیسم وقت بگیرید، در کمتر از ۲۰ روز وقتتون میاد،

افرادی بودن که ۲ سپتامبر ۲۰۱۹ وقت قبلی رو کنسل کردن و وقت جدیدشون ۲۲ سپتامبر ۲۰۱۹ اومده،

اگه قبلاً وقت نگرفتید اما مدارکتون کامله هم میتونید از طریق همین سیستم فعلی اقدام کنید، به احتمال زیاد وقتتون توی بازه کوتاهی میاد،

اطلاعیه ای که دوستمون یک پست قبل شما گذاشتن رو بخونید توضیحات کامل داده،

فقط دقت کنید اگه همه مدارکتون کامله از طریق این سیستم اقدام کنید چون وقتش قابل کنسل کردن نیست (لینک تایید/کنسل در ایمیل دوم غیرفعاله)
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Junior Member

من می ترسم کنسل کنم قانون و قوانینشون همش عوض میشه! یه ریمایندر فرستادم دوباره تا اول هفته صبر می کنم ببینم چی میشه..
    من پی دی اف مدارک رو الان دانلود کردم با قرمز بالاش نوشته مدارک باید به آلمانی باشه حتی سابقه کارا! در صورتی که تو وب سایت نوشته از اول اکتبر باید آلمانی باشه.
    کسایی که سپتامبر رفتن مصاحبه مدارکشون آلمانی بود یا انگلیسی؟
    من رزومم و سابقه بیمه و اینام به انگلیسیه!
    نقل قول نوشته اصلی توسط krig1960 نمایش پست ها
    سلام،

با سیستم وقت جدید سفارت عملاً دیگه نیاز به وقت اضطراری نیست،

اگه قبلاً وقت گرفتید و هنوز نوبتتون نرسیده اما مدارکتون کامله کافیه اون وقت قبلی رو از طریق لینک داخل ایمیل کنسل کنید و دوباره از طریق سیسم وقت بگیرید، در کمتر از ۲۰ روز وقتتون میاد،

افرادی بودن که ۲ سپتامبر ۲۰۱۹ وقت قبلی رو کنسل کردن و وقت جدیدشون ۲۲ سپتامبر ۲۰۱۹ اومده،

اگه قبلاً وقت نگرفتید اما مدارکتون کامله هم میتونید از طریق همین سیستم فعلی اقدام کنید، به احتمال زیاد وقتتون توی بازه کوتاهی میاد،

اطلاعیه ای که دوستمون یک پست قبل شما گذاشتن رو بخونید توضیحات کامل داده،

فقط دقت کنید اگه همه مدارکتون کامله از طریق این سیستم اقدام کنید چون وقتش قابل کنسل کردن نیست (لینک تایید/کنسل در ایمیل دوم غیرفعاله)

رشته و دانشگاه
    Full Stack Developer

من می ترسم کنسل کنم قانون و قوانینشون همش عوض میشه! یه ریمایندر فرستادم دوباره تا اول هفته صبر می کنم ببینم چی میشه..
    من پی دی اف مدارک رو الان دانلود کردم با قرمز بالاش نوشته مدارک باید به آلمانی باشه حتی سابقه کارا! در صورتی که تو وب سایت نوشته از اول اکتبر باید آلمانی باشه.
    کسایی که سپتامبر رفتن مصاحبه مدارکشون آلمانی بود یا انگلیسی؟
    من رزومم و سابقه بیمه و اینام به انگلیسیه!
    من تمام مدارکم به غیر از قرارداد کاریم انگلیسی بود. اگه وقت سفارت توی اکتبر به بعد افتاد باید آلمانی تحویل بدین مدارک رو.

سلام،

شما اول سپتامبر ظاهرا مصاحبتون بوده. مدارک به انگلیسی بود غُر نزدن یا چیزی نگفتن بهتون؟ متاسفانه اینا یکهو پی دی اف مدارک رو عوض کردن که همه چی باید آلمانی باشه (نوشتن مرداد این پی دی اف آپدیت شده ولی من چک کرده بودم همون پی دی اف قدیمیه بود دو هفته پیش!!)

نقل قول نوشته اصلی توسط DanielDevMan نمایش پست ها
    من تمام مدارکم به غیر از قرارداد کاریم انگلیسی بود. اگه وقت سفارت توی اکتبر به بعد افتاد باید آلمانی تحویل بدین مدارک رو.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)