صفحه 235 از 251 نخستنخست ... 135185225226227228229230231232233234235236237238239240241242243244245 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,341 تا 2,350 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

به نظر من برید مدارک رو زودتر تایید کنید. دم در سفارت اگه وضعیتتون رو بگید با این که سفارت هنوز وقتی نداده شاید همکاری کنن و بزارن تایید مدارک رو بگیرید.

وقتی مدارک تایید شده باشند فکر کنم حتی اگه اکتبر هم نوبت مصاحبه بدن مدارک رو که تایید خودشونه قبول کنند. فقط حدسه که میزنم مطمئن نیستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط njm_986 نمایش پست ها
    من می ترسم کنسل کنم قانون و قوانینشون همش عوض میشه! یه ریمایندر فرستادم دوباره تا اول هفته صبر می کنم ببینم چی میشه..
    من پی دی اف مدارک رو الان دانلود کردم با قرمز بالاش نوشته مدارک باید به آلمانی باشه حتی سابقه کارا! در صورتی که تو وب سایت نوشته از اول اکتبر باید آلمانی باشه.
    کسایی که سپتامبر رفتن مصاحبه مدارکشون آلمانی بود یا انگلیسی؟
    من رزومم و سابقه بیمه و اینام به انگلیسیه!

Junior Member

شما مصاحبتون چطور بود؟ مدارکو طبق همون لیست تحویل دادید؟ چیز اضافه تری نخواستن؟
    مثلا رزرو بلیت هواپیما یا هتل که نمیخوان؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط DanielDevMan نمایش پست ها
    من تمام مدارکم به غیر از قرارداد کاریم انگلیسی بود. اگه وقت سفارت توی اکتبر به بعد افتاد باید آلمانی تحویل بدین مدارک رو.

Junior Member DanielDevMan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Full Stack Developer

سلام. پی دی اف قبل از روز مصاحبه من آپدیت شده بود. هیچ چیزی نگفتن. یه کاغذایی بین باجه ها داخل سفارت زده بودن که نوشته شده بو از تاریخ یک اکتبر مدارک باید آلمانی تحویل داده بشه در غیر این صورت پذیرفته نمیشود. (دقیقا طبق اون چیزی که توی سایت سفارت زدن). اگر مصاحبتون قبل از اکتبر هست نگران نباشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nscience نمایش پست ها
    سلام،

شما اول سپتامبر ظاهرا مصاحبتون بوده. مدارک به انگلیسی بود غُر نزدن یا چیزی نگفتن بهتون؟ متاسفانه اینا یکهو پی دی اف مدارک رو عوض کردن که همه چی باید آلمانی باشه (نوشتن مرداد این پی دی اف آپدیت شده ولی من چک کرده بودم همون پی دی اف قدیمیه بود دو هفته پیش!!)

Junior Member

سفارت بالاخره امروز جواب منو داد بعد از یک ماه و یک هفته و برای هفته بعد وقت داد!
    اگر کسی جواب نگرفت مثل من فقط می تونم بگم چندین بار ریمایندر بفرستید!
    خیلی خوب میشه اگه دوستانی که این روزها ویزا میگیرن بگن چند روزه ویزاشون میاد که یه دیدی داشته باشیم.

رشته و دانشگاه
    Full Stack Developer

مصاحبه خیلی خوب بود. هیچ سوالی نه به آلمانی نه به انگلیسی از ما نپرسیدن. ولی خوب افرادی که قبل از ما بودن رو میگفت بهشون انگلیسی بلدین و میگفت یک کم حرف بزنین(ولی اونا بلو کارت نبودن).
    مدارک رو طبق لیست قبلی تحویل دادیم. خیر، هیچ چیزی نخواستن اضافه تر. رزرو هواپیما و بلیط هم نخواستن. فقط توی قراردادتون جایی که مبلغش رو نوشته و اسم شما و مدیر شرکت (طرف مقابل) ذکر شده و تاریخ شروع و پایان قرارداد رو بلد باشین که اگه پرسید بگین کجای قرارداده. فقط وقتی در انتها که میگه برین پرداخت کنین و برگردین بیاین تا پاسپورتتون رو بهتون بدم، پاسپورت رو چک کنین که مال خودتون باشه! مال من رو اشتباهی داد و من تا رسیدم خونه متوجه نشدم. دو روز درگیر بودم با سفارت تا تونستن اون کسی که پاسپورت منو اشتباهی برده بود رو پیدا کنن و به من وقت بدن تا بیام پاسپورتمو از همون آفیسر بگیرم.

شما مصاحبتون چطور بود؟ مدارکو طبق همون لیست تحویل دادید؟ چیز اضافه تری نخواستن؟
    مثلا رزرو بلیت هواپیما یا هتل که نمیخوان؟

رشته و دانشگاه
    Full Stack Developer

یکی دو تا از دوستان که برا بلوکارت اقدام کرده بودن در صفحات قبلی گفتن که دو هفته ای ویزاشون اومد. حالا باید دید برا بقیه هم اینطور میشه یا نه.
    (پاسخ به پیام های خصوصی ساعتی یکی بیشتر نمیشه داد!)

سفارت بالاخره امروز جواب منو داد بعد از یک ماه و یک هفته و برای هفته بعد وقت داد!
    اگر کسی جواب نگرفت مثل من فقط می تونم بگم چندین بار ریمایندر بفرستید!
    خیلی خوب میشه اگه دوستانی که این روزها ویزا میگیرن بگن چند روزه ویزاشون میاد که یه دیدی داشته باشیم.

Junior Member

یکی دو تا از دوستان که برا بلوکارت اقدام کرده بودن در صفحات قبلی گفتن که دو هفته ای ویزاشون اومد. حالا باید دید برا بقیه هم اینطور میشه یا نه.
    (پاسخ به پیام های خصوصی ساعتی یکی بیشتر نمیشه داد!)
    سلام دوستان من واسه پست داک وقت اضطراری واسه هفته اینده گرفتم امروزمدارکو برده بودم واسه تایید ولی گفتن قانونشون اینه که حکمهای کارگزینی را تایید نمیکنن..شماهایی که تجربه دارید سابقه بیمه بردید ترجمه و تایید شده؟من وقت تایید و ترجمه المانی ندارم ..فقط میتونم ترجمه انگلیسی بکنم تا هفته بعد ..نمیخوام نقصی بخورم اخه شروع قراردادم ماه ایندست و وقتی ندارم..ممنون میشم راهنمایی کنید

رشته و دانشگاه
    Full Stack Developer

نقل قول نوشته اصلی توسط ramooona نمایش پست ها
    سلام دوستان من واسه پست داک وقت اضطراری واسه هفته اینده گرفتم امروزمدارکو برده بودم واسه تایید ولی گفتن قانونشون اینه که حکمهای کارگزینی را تایید نمیکنن..شماهایی که تجربه دارید سابقه بیمه بردید ترجمه و تایید شده؟من وقت تایید و ترجمه المانی ندارم ..فقط میتونم ترجمه انگلیسی بکنم تا هفته بعد ..نمیخوام نقصی بخورم اخه شروع قراردادم ماه ایندست و وقتی ندارم..ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام. بسیار عالی. من برای مدارک مربوط به سوابق شغلی، نامه هام رو به زبان انگلیسی از شرکت هایی که توش کار کرده بودم گرفتم که هزینه ندم برای ترجمه. سابقه بیمه رو ولی ترجمه انگلیسی کردم و تحویل دادم توی مدارکم. بله، سوابق شغلی و بیمه رو تایید نمی‌کنن. اگر قبل اکتبر باشه مصاحبه، نیازی به ترجمه آلمانی نیست.
    Find a way, or make one

Junior Member

سلام. بسیار عالی. من برای مدارک مربوط به سوابق شغلی، نامه هام رو به زبان انگلیسی از شرکت هایی که توش کار کرده بودم گرفتم که هزینه ندم برای ترجمه. سابقه بیمه رو ولی ترجمه انگلیسی کردم و تحویل دادم توی مدارکم. بله، سوابق شغلی و بیمه رو تایید نمی‌کنن. اگر قبل اکتبر باشه مصاحبه، نیازی به ترجمه آلمانی نیست.
    ممنونم از پاسختون..فقط ترجمه بردید یا ترجمه با تایید دادگستری و وزارت خارجه؟

رشته و دانشگاه
    Full Stack Developer

نقل قول نوشته اصلی توسط ramooona نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون..فقط ترجمه بردید یا ترجمه با تایید دادگستری و وزارت خارجه؟
    خواهش میکنم. سابقه بیمه، تایید دادگستری و وزارت امورخارجه شده بود. ولی به نظر من براشون مهم نبود چونکه نه توی فایل پی دی اف سفارت گفته شده بود که باید تایید جایی بشه سوابق کاری، و نه اونجا حرفی در موردش زده شد. فقط گفته شده بود که باید به زبان آلمانی و یا انگلیسی باشه.
    Find a way, or make one

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)