صفحه 237 از 251 نخستنخست ... 137187227228229230231232233234235236237238239240241242243244245246247 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,361 تا 2,370 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط ramooona نمایش پست ها
    خیلی سپاس..موفق باشید
    ببخشید میدونید host agreement فرمش چیه و کجاست متاسفانه امروز اینو از من خواست نداشتم....این باعث میشه ایا زمان دادن ویزا طول بکشه

Junior Member

دوستان سفارت یورو خرد می گیره یا 100 یورو ای هم قبول می کنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amib_b_ نمایش پست ها
    دوستان سفارت یورو خرد می گیره یا 100 یورو ای هم قبول می کنه؟

فقط اسکناس قبول میکنه اونم تا نخورده و ترتمیز

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط DanielDevMan نمایش پست ها
    آلمان دو نوع ویزا داره برای کسانی که قرارداد کاری دارن و میخوان برای ویزای کاری اقدام کنن.
    یکی ویزای کار معمولی هست و یکی هم بلوکارت. تفاوتی که دارن این دو نوع ویزا اینه که اگه شما درخواست بلوکارت داشته باشین (در صورتی که شرایطش رو داشته باشین میتونین درخواستش رو بدین) و بهتون در نهایت بلوکارت بدن، بعد از گذشت 21 ماه از حضورتون توی آلمان میتونین درخواست اقامت دائم بدید (البته اگه مدرک زبان آلمانی B1 رو داشته باشین تا اون موقع و بدون B1 بعد از 3 سال). ولی اگه شما ویزای کار معمولی گرفته باشین، بعد از 5 سال از حضورتون توی آلمان میتونین درخواست اقامت دائم بدید.

شرایط بلوکارت هم اینه که :
    1- قرارداد کاری امضا شده داشته باشین با حداقل مبلغ مشخص شده توسط قانون برای بلو کارت (حداقل 53 هزار یورو (دقیق نیست عددم) و اگر هم توی دسته دکتر و مهندس و IT پروفشنال ... باشین حداقل 43 هزار یورو (بازم دقیق نیست!))
    2- حداقل مدرک لیسانس ترجمه و تایید شده توسط قوه قضاییه و وزارت امور خارجه و سفارت آلمان
    3- تاییدیه ZAB برای دانشگاه و رشتتون (اگر توی دیتابیس سایت آنابین هم رشتتون و هم دانشگاتون وجود دارن میتونین PDF بگیری ازشون به جای ZAB)

اگر شما قرارداد کاری داشته باشین برای دکتری بهتون وقت اضطراری میدن. اگر مدارکتون کامل باشه (پذیرش دانشگاه و قرارداد کاری و ... (توی پستهای قبل میتونین ببینید)) برای 7-14 روز بعد از ایمیل وقت اضطراری، بهتون وقت سفارت میدن. و اگه رشتتون چک امنیتی نخوره (که اگه بخوره حداقل فرآیند ویزا رو فک کنم 2 ماه بیشتر میکنه) و نقصی مدرک نخورین، احتمالا کمتر از یک ماه ویزاتون صادر میشه. البته به زمان شروع کارتون هم بستگی داره. اگه شروعش زودتر باشه، احتمال داره دو هفته ای ویزا صادر بشه بعد از وقت سفارت. البته اطلاعات من در مورد دکتری ها شاید خیلی دقیق نباشه. ولی همونطور که گفتم اگه 20 صفحه قبل رو بخونین میتونین از تجارب دوستانی که شرایطی مثل شما داشتن استفاده کنین.

موفق باشید.

ببخشید دوستان اگر افیسر فرم host agreement از ما بگیره بعدا در گرفتن بلو کارت مشکل پیدا میکنیم؟ لطفا اگر اطلاعاتی دارید میشه راهنمایی کنید

ببخشید کسی هست این فرمو داده باشه و الان تو المان باشن خیلی ممنون میشم اگر راهنمایی کنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Azineda نمایش پست ها
    فقط اسکناس قبول میکنه اونم تا نخورده و ترتمیز
    نه منظورم اینه که مثلا 75 یورو بخواد، 100 یورو ای بهش بدی قبول می کنه بقیش رو بده یا حتما می گه 75 یورو بده

Junior Member DanielDevMan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Full Stack Developer

نقل قول نوشته اصلی توسط amib_b_ نمایش پست ها
    نه منظورم اینه که مثلا 75 یورو بخواد، 100 یورو ای بهش بدی قبول می کنه بقیش رو بده یا حتما می گه 75 یورو بده
    قبول می‌کنه. من ۱۹۰ یورو شد هزینم و ۲ تا ۱۰۰ یورو بهش دادم. ۱۰ یورو پس داد.
    Find a way, or make one

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng, University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط ramooona نمایش پست ها
    ببخشید دوستان اگر افیسر فرم host agreement از ما بگیره بعدا در گرفتن بلو کارت مشکل پیدا میکنیم؟ لطفا اگر اطلاعاتی دارید میشه راهنمایی کنید

ببخشید کسی هست این فرمو داده باشه و الان تو المان باشن خیلی ممنون میشم اگر راهنمایی کنن
    نه مشکلی نداره اون فرم و هر مدرکی که میدین سفارت میره آلمان و میره تو پرونده ی مهاجرتتون ولی اگه host agreement یعنی section 20 که نمیتونین ویزای بلوکارت اقدام کنید ویزای شماره ۲۰ بهتون میدن. میتونین بعد مدتی که host agreement تموم میشه میتونین ویزاتون رو تبدیل کنید.

سلام و مرسی بابت راهنماییتون،

خب الان باید چکار کرد به نظرتون که سفارت به این فرم گیرداده! مگه یک ویزای Type D صادر نمیشه؟ این ویزا جاییش ننوشته که بابت (19a (blue cart یا 20 ( hosting agreement). درست میگم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط namoplus نمایش پست ها
    نه مشکلی نداره اون فرم و هر مدرکی که میدین سفارت میره آلمان و میره تو پرونده ی مهاجرتتون ولی اگه host agreement یعنی section 20 که نمیتونین ویزای بلوکارت اقدام کنید ویزای شماره ۲۰ بهتون میدن. میتونین بعد مدتی که host agreement تموم میشه میتونین ویزاتون رو تبدیل کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط DanielDevMan نمایش پست ها
    سلام. من 1 سپتامبر وقت اضطراری داشتم برای بلو کارت و همسرم هم برای پیوست به من همون روز وقت اضطراری داشت.

-برای گرفتن وقت اضطراری برای درخواست ویزای کاری معمولی باید : 1- قرارداد کاری امضا شده داشته باشی 2- تایید اولیه از اداره کار اون شهری که میخوای بری

-برای گرفتن وقت اضطراری برای درخواست بلو کارت باید :
    1- قرارداد کاری امضا شده داشته باشی با حداقل مبلغ مشخص شده توسط قانون برای بلو کارت
    2- حداقل مدرک لیسانس ترجمه و تایید شده توسط قوه قضاییه و وزارت امور خارجه
    3- تاییدیه ZAB برای دانشگاهت و رشتت (اگر توی دیتابیس سایت آنابین هم رشتت و هم دانشگات وجود دارن میتونی PDF بگیری ازشون به جای ZAB)

من یکبار از طرف شرکت به زبان آلمانی مدارک لازم (بالا) برای بلوکارت رو برای سفارت ایمیل کردم (پرینت انابین دانشگاهم بود ولی رشتم نبود. تاییدیه ZAB هم نداشتم) و گفتم که قراردادم 1 اکتبر شروع میشه وقت به من و خانمم بدید. بعد چند روز جواب دادن که مدارک تحصیلیت کامل نیست. منم مدارکمو فرستادم برای ZAB. سه چهار روزه به دستشون رسید و فیش برام صادر کردن و منم فیش 200 یورو رو پرداخت کردم و البته قرارداد کاریم رو هم براشون فرستاده بودم به خاطر همین بعد از یک هفته که از پرداختم گذشت پی دی اف تایید رو برام ایمیل کردن و گفتن که مدارکت رو امروز برات پست کردیم و احتمالا تا 1 ماه دیگه به دستت میرسه.
    من با همون پی دی اف تایید مدارک و دانشگاهم توسط ZAB + قرارداد کاریم + کپی پاسپورت خودم و همسرم + مدرک ترجمه و تایید شده لیسانسم (مجدد ترجمه کردم چون ZAB یه ماه طول میکشید بفرسته) + رفرنس نامبر خودم و همسرم تو سیستم وقت دهی آنلاین سفارت رو همراه با درخواستم برای وقت اضطراری در کنار توضیحاتی در مورد اینکه تمام شرایط لازم برای بلو کارت رو دارم برای دوتا از ایمیل های سفارت فرستادم که فرداش دیدم وقت اضطراری به منو همسرم برای 10 روز بعد دادن.
    روز مصاحبه هم فقط مدارک منو همسرم رو گرفتن و یه سوال هم نپرسیدن ازمون. نه من نه همسرم آلمانی بلد نیستیم. مدارک انگلیسی هم نداریم. ولی من یه نامه از شرکت گرفته بودم که میگفت من انگلیسیم فلوئنت هست و نیازی به مدرک زبان ندارم. کارم هم back end developer هست اونجا ولی خوب خودم اینجا 2-3 سال سابقه full stack developer داشتم. الانم منتظریم ببینیم نتیجه چی میشه.
    دوست عزیز سلام
    می خواستم بدونم روادیدتون کی آماده شد. سایت سفارت زده حداقل هشت تا 10 هفته زمان می بره!!! برای شما هم همین قدر زمان برد؟
    باتشکر

سلام خدمت همگی
    من دکترا بدون فاند دارم و هنوز بعد از بیشتر از 17 ماه وقت سفارتم نشده.
    من فروم رو مطالعه کردم ولی همه راجع به اینکه اگر دکترا فول فاند باشه میشه وقت اضطراری گرفت صحبت کردن. میشه لطفا راهنمایی کنید چون میخوام وقتم رو کنسل کنم و برای وقت اضطراری اقدام کنم ولی نگرانم که بهم ندن.
    ممنون میشم تجربیات و راهنمایی هاتونو بگید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)