صفحه 238 از 251 نخستنخست ... 138188228229230231232233234235236237238239240241242243244245246247248 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,371 تا 2,380 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط delaraesma نمایش پست ها
    سلام خدمت همگی
    من دکترا بدون فاند دارم و هنوز بعد از بیشتر از 17 ماه وقت سفارتم نشده.
    من فروم رو مطالعه کردم ولی همه راجع به اینکه اگر دکترا فول فاند باشه میشه وقت اضطراری گرفت صحبت کردن. میشه لطفا راهنمایی کنید چون میخوام وقتم رو کنسل کنم و برای وقت اضطراری اقدام کنم ولی نگرانم که بهم ندن.
    ممنون میشم تجربیات و راهنمایی هاتونو بگید.
    شما وقت رو کنسل نکن
    روش وقت اضطراری گرفتن ایمیل زدن به سفارته، ایمیل بزن و درخواست وقت اضطراری کن، رفرنس نامبر وقتتم توش ذکر کن
    مدارک مربوطه هم باید ضمیمه کنی تا بهت وفت اضطراری بدن

Junior Member DanielDevMan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Full Stack Developer

نقل قول نوشته اصلی توسط nini1993 نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام
    می خواستم بدونم روادیدتون کی آماده شد. سایت سفارت زده حداقل هشت تا 10 هفته زمان می بره!!! برای شما هم همین قدر زمان برد؟
    باتشکر
    سلام. بعد از ۲۴ روز انتظار ایمیل زدم که قراردادم ۶ روزه دیگه شروع میشه. فرداش بهم زنگ زدن گفتن ۴ روز دیگه ساعت ۸ بیا ویزاتون رو بگیر. اینم ایمیلم اگه کسی نمونه نیاز داره:

Title: Blue Card Application: My Contract Starts in 6
    Dear Sir or Madam,

Me and my wife had an appointment on 1th September 2019 at German embassy and we provided the necessary documents for Blue Card application (for me) and Family Reunion application (for my wife).

I've to join the company before 1th October 2019 (which is less than a week from today) and start performing my duties based on the contract.

So I ask you kindly to consider my situation for the visa process.

You can find the following documents in the attachment
    Copy of our passports
    Our registered application receipt

My Info:
    First Name: aaaaa aaaaaa
    Last Name: aaaaaa aaaa
    Reference No: 00000000
    Application No: DEU/0000000/00000000/0000000000
    Passport No: 000000000
    My Wife Info:
    first name: aaaaaaa
    last name: aaaaaaa
    Reference number: 000000000
    Application No: DEU/5000000/000000922
    Passport No : 000000000
    Contact info:
    Email: aaaaaaa@gmail.com
    Mobile: +980000000pp

Thank you
    Best Regard
    Your Name
    Find a way, or make one

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط DanielDevMan نمایش پست ها
    سلام. بعد از ۲۴ روز انتظار ایمیل زدم که قراردادم ۶ روزه دیگه شروع میشه. فرداش بهم زنگ زدن گفتن ۴ روز دیگه ساعت ۸ بیا ویزاتون رو بگیر. اینم ایمیلم اگه کسی نمونه نیاز داره:

......
    ......
    ......
    ......
    ......
    سلام
    شما چون بلو کارت درخواست کرده بودید ویزاتون زود اومده یا چون چک امنیتی نخوردید؟ چون بقیه رو نگاه کردم سه ماهی طول کشیده.
    امضا نامرئی

سلام
    من یه ایمیل حاوی قرارداد کاریم برای دکترا، نامه ی استادم و پاسپورت خودم و همسرم برای وقت اضطراری فرستادم و این ایمیل رو دریافت کردم:
    vielen Dank für Ihre Nachricht.

Die Botschaft Teheran sieht sich gegenwärtig mit einer sehr hohen Terminnachfrage konfrontiert. Die Nachfrage nach Terminen übersteigt dabei leider die Kapazitäten der Visastelle. Der Ausbau der wirtschaftlichen und kulturellen Beziehungen hat in den vergangenen Jahren zu einem massiven Anstieg der Nachfrage nach Visa aller Kategorien geführt, hinzu kommt aufgrund der gegenwärtigen Situation ein weiterer enormer Anstieg. Aus Gründen der Chancengleichheit müssen wir daher entsprechend enge Rahmenbedingungen für die Gewährung von Sonderterminen stecken.

Seit Februar 2019 prüft die Botschaft eine vorzeitige Terminvergabe zur Aufnahme einer Erwerbstätigkeit in allen Einzelfällen, in denen die nötigen Zustimmungen der in Deutschland zu beteiligenden Behörden bereits vorliegen, z. B. die Vorabzustimmung der zuständigen Ausländerbehörde, Vorabzustimmung oder Bescheinigung der Bundesagentur für Arbeit gem. § 36 BeschV.

Sofern solche Zustimmungen in Ihrem Fall vorliegen, wird um entsprechende Übersendung als Scan gebeten. Bitte geben Sie dabei unbedingt an, ob bereits eine Terminregistrierung im Online-Terminsystem der Botschaft vorliegt und teilen Sie ggf. die Registrierungsnummer mit. Bitte teilen Sie auch mit, ob Familienangehörige miteinreisen oder nachziehen sollen und teilen ggf. deren Registrierungsnummern mit.

Die Botschaft prüft nach Eingang der oben genannten Unterlagen und Informationen die Möglichkeit, einen Sondertermin zu vergeben. Sofern innerhalb von 5 Arbeitstagen keine Nachricht erfolgt, konnte leider kein Sondertermin vergeben werden, da die Voraussetzungen nicht vorlagen.

Mit freundlichen Grüßen

کسایی که وقت اضطراری گرفتن میشه منو راهنمایی کنید که باید چکار بکنم؟

سلام دوست عزیز
    میخواستم بدونم چه روزی ای میل زدین؟ و کی بهتون پاسخ دادن ؟
    چون وضعیت مشابهی با شما دارم و از دوشنبه (دقیقا روزی که سفارت داشت منتقل میشد) منتظر پاسخ هستم.

رشته و دانشگاه
    Full Stack Developer

من این ایمیل رو دریافت کردم اولین بار که درخواست دادم.
    این پست
    و این پست و این پست من رو بخونید.
    راه اول: باید تاییدیه ZAB داشته باشین برای آخرین مدرک تحصیلیتون و مبلغ قراردادتون از حد بلوکارت بالاتر باشه تا جزو دسته واجد شرایط بلوکارت قراربگیرین یا
    راه دوم: تاییدیه اولیه از Employment Agency اون شهری که میخواین برین داشته باشین که اونو کارفرما میتونه فرمشو پر کنه و درخواستشو بفرسته و شما با جواب اولیه از طرف اداره کار که از طریق ایمیل برای کارفرما ارسال میشه میتونید برای وقت اضطراری اقدام کنید (البته به همراه قراردادکاری و نامه استاد و کپی پاسپورت خودتون و همسرتون و رفرنس نامبری که از سیستم وقت دهی آنلاین سفارت گرفتین برای هردوتون)

20-30 صفحه اخیر این تاپیک رو بخونید. اکثر سوالات شما جواب داده شده.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohadeseh_95 نمایش پست ها
    سلام
    من یه ایمیل حاوی قرارداد کاریم برای دکترا، نامه ی استادم و پاسپورت خودم و همسرم برای وقت اضطراری فرستادم و این ایمیل رو دریافت کردم:
    vielen Dank für Ihre Nachricht.

Die Botschaft Teheran sieht sich gegenwärtig mit einer sehr hohen Terminnachfrage konfrontiert. Die Nachfrage nach Terminen übersteigt dabei leider die Kapazitäten der Visastelle. Der Ausbau der wirtschaftlichen und kulturellen Beziehungen hat in den vergangenen Jahren zu einem massiven Anstieg der Nachfrage nach Visa aller Kategorien geführt, hinzu kommt aufgrund der gegenwärtigen Situation ein weiterer enormer Anstieg. Aus Gründen der Chancengleichheit müssen wir daher entsprechend enge Rahmenbedingungen für die Gewährung von Sonderterminen stecken.

Seit Februar 2019 prüft die Botschaft eine vorzeitige Terminvergabe zur Aufnahme einer Erwerbstätigkeit in allen Einzelfällen, in denen die nötigen Zustimmungen der in Deutschland zu beteiligenden Behörden bereits vorliegen, z. B. die Vorabzustimmung der zuständigen Ausländerbehörde, Vorabzustimmung oder Bescheinigung der Bundesagentur für Arbeit gem. § 36 BeschV.

Sofern solche Zustimmungen in Ihrem Fall vorliegen, wird um entsprechende Übersendung als Scan gebeten. Bitte geben Sie dabei unbedingt an, ob bereits eine Terminregistrierung im Online-Terminsystem der Botschaft vorliegt und teilen Sie ggf. die Registrierungsnummer mit. Bitte teilen Sie auch mit, ob Familienangehörige miteinreisen oder nachziehen sollen und teilen ggf. deren Registrierungsnummern mit.

Die Botschaft prüft nach Eingang der oben genannten Unterlagen und Informationen die Möglichkeit, einen Sondertermin zu vergeben. Sofern innerhalb von 5 Arbeitstagen keine Nachricht erfolgt, konnte leider kein Sondertermin vergeben werden, da die Voraussetzungen nicht vorlagen.

Mit freundlichen Grüßen

کسایی که وقت اضطراری گرفتن میشه منو راهنمایی کنید که باید چکار بکنم؟
    Find a way, or make one

رشته و دانشگاه
    Full Stack Developer

سلام. چون:
    1- واجد شرایط بلوکارت بودم
    2- قراردادم نزدیک به شروع بود
    3- چک امنیتی نخوردم
    4- ایمیل زدم یاداوری کردم که قراردادم نزدیک به شروعه

هر چهار دلیل تاثیر گذار بودن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    سلام
    شما چون بلو کارت درخواست کرده بودید ویزاتون زود اومده یا چون چک امنیتی نخوردید؟ چون بقیه رو نگاه کردم سه ماهی طول کشیده.
    Find a way, or make one

نقل قول نوشته اصلی توسط DanielDevMan نمایش پست ها
    من این ایمیل رو دریافت کردم اولین بار که درخواست دادم.
    این پست
    و این پست و این پست من رو بخونید.
    راه اول: باید تاییدیه ZAB داشته باشین برای آخرین مدرک تحصیلیتون و مبلغ قراردادتون از حد بلوکارت بالاتر باشه تا جزو دسته واجد شرایط بلوکارت قراربگیرین یا
    راه دوم: تاییدیه اولیه از Employment Agency اون شهری که میخواین برین داشته باشین که اونو کارفرما میتونه فرمشو پر کنه و درخواستشو بفرسته و شما با جواب اولیه از طرف اداره کار که از طریق ایمیل برای کارفرما ارسال میشه میتونید برای وقت اضطراری اقدام کنید (البته به همراه قراردادکاری و نامه استاد و کپی پاسپورت خودتون و همسرتون و رفرنس نامبری که از سیستم وقت دهی آنلاین سفارت گرفتین برای هردوتون)

20-30 صفحه اخیر این تاپیک رو بخونید. اکثر سوالات شما جواب داده شده.
    تاییدیه ی آنابین رو گرفتم اون کافیه؟ و دیگه این که اگر من برای بلوکارت اقدام بکنم (چون شرایطش رو دارم) ویزا رو زودتر میدن؟ چون من باید 1 ژانویه طبق قراردادم اونجا باشم.

Junior Member Moh4mmad آواتار ها

با سلام

من یه وقت برای الحاق به خانواده گرفته بودم ولی چون دسترسی به اینترنت نداشتم نتونستم کانفرمش کنم و وقت یک هفته ای کانفرمش تموم شد و وقتی رفتم سفارت گفتن چون کانفرم نکردی اسمت تو لیست نیست الان میخوام یک وقت اظطراری بگیرم کسی میتونه کمکم کنه ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng, University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط Nscience نمایش پست ها
    سلام و مرسی بابت راهنماییتون،

خب الان باید چکار کرد به نظرتون که سفارت به این فرم گیرداده! مگه یک ویزای Type D صادر نمیشه؟ این ویزا جاییش ننوشته که بابت (19a (blue cart یا 20 ( hosting agreement). درست میگم؟
    اگه قرارداد کاری امضا شده باشید که قاعدتا نباید ازتون هاست اگریمنت بخوان. نمیدونم این گیر جدیده. من راستش خودم هاست اگریمنت ۲۰ داشتم و بعد از سه ماه که رفتم برای تمدید بهم گفت فقط ویزای ۲۰ میتونه بزنه. وقتی که هاست اگریمنت که اون موقع یک‌ساله بود تموم شد ویزامو‌ به کاری تبدیل کردم. جالبه که وقتی من برای ویزا اقدام کردم یادمه اصلا نمیدونستن هاست اگریمنت چیه و فرمش رو با کلی تلفن زدن و پرس و جو از بین خودشون قبول کردن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)