صفحه 239 از 251 نخستنخست ... 139189229230231232233234235236237238239240241242243244245246247248249 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,381 تا 2,390 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Production & Operation Management

Exclamation پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

سلامچطور میشه از سفارت وقت اضطراری برای تائید مدارک گرفت؟

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

سلام
    من پذیرش دانشگاهم برای ترم تابستان 2020 اومده و مدرک زبانم هم گرفتم. وقتمو may 2018 درخواست دادم و با توجه به اطلاعاتی که گرفتم متوجه شدم برای ترم پیش رو احتمالاً وقت سفارت جهت دریافت ویزا بهم نرسه. یک سری از دوستان پیشنهاد دادند کنسل کنم و وقت اضطراری بگیرم و از طرف دیگه یک سری گفتند که این کار ریسکی هستش و ممکنه دیگه دستم به جایی بند نباشه. میشه راهنماییم کنید چه کاری باید انجام بدم؟!

Junior Member

سلام دوستان.
    می بخشید این سوال کمی غیر مرتبطه اما من جایی که بشه اینو پرسید و فعال هم باشه پیدا نکردم..

من برای دکترای بدون فاند از استادی تایید گرفتم و حالا ازم پرسیده که کی میتونم بیام. با توجه به فرایند ویزا و ... اگر من حدود 7 - 8 ماه دیگه رو بگم و مثلا بگم برنامه ام اینه که اگست 2020 اونجا باشم خیلی زمان طولانی ایه؟ کلا در عرف آکادمیک اونجا میتونم چقدر زمان بگیرم برای رفتن؟
    ممنون میشم کمک کنید.

Member moyamos آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CE

سلام دوستان گرامی،

برخی از مدارک من در حال ترجمه هست و بقیه مدارکم آماده است. می‌خواستم بدونم من از سفارت درخواست وقت اضطراری کنم برای سه نفر حدودا چند روز بعد به من وقت ممکنه بده سفارت؟ دانشگاه هم قبول کرده که با سفارت مکاتبه کنه و برای من وقت اضطراری بگیره. می‌خوام بدونم صبر کنم مدارکم ترجمه‌اش آماده بشه بعد ایمیل درخواست وقت اضطراری رو ارسال کنیم یا از الان درخواست وقت اضطراری کنیم؟ می‌ترسم ترجمه مدارکم آماده نشه وقتی سفارت وقت اضطراری بده.

ممنون میشم اگه تجربه‌ایی دارید من رو راهنمایی کنید.

سلام
    تجربه من و دوستانم که با پذیرش دکترا اقدام کردن اینه که شما زمانی ای میل بزن برای وقت اضطراری که مطمئن هستی تا 7الی 10 روز آینده تمامی ترجمه هات آماده میشه.
    چون ممکنه بهت هفته ی بعدش پاسخ بده که مثلا 10 روز دیگه نوبت سفارتت هستش. پس باید مدارکت آماده باشه که بتونی هفته ی قبل بری و مدارکت رو تایید کنی بدون نوبت.

Junior Member

سلام من یرای گرفتن وقت اضطراری ایمیل زدم سفارت دو روز بعد پاسخ دادند

Sehr geehrte Damen und Herren,

vielen Dank für Ihre Nachricht.

Die Botschaft Teheran sieht sich gegenwärtig mit einer sehr hohen Terminnachfrage konfrontiert. Die Nachfrage nach Terminen übersteigt dabei leider die Kapazitäten der Visastelle. Der Ausbau der wirtschaftlichen und kulturellen Beziehungen hat in den vergangenen Jahren zu einem massiven Anstieg der Nachfrage nach Visa aller Kategorien geführt, hinzu kommt aufgrund der gegenwärtigen Situation ein weiterer enormer Anstieg. Aus Gründen der Chancengleichheit müssen wir daher entsprechend enge Rahmenbedingungen für die Gewährung von Sonderterminen stecken.

Seit Februar 2019 prüft die Botschaft eine vorzeitige Terminvergabe zur Aufnahme einer Erwerbstätigkeit in allen Einzelfällen, in denen die nötigen Zustimmungen der in Deutschland zu beteiligenden Behörden bereits vorliegen, z. B. die Vorabzustimmung der zuständigen Ausländerbehörde, Vorabzustimmung oder Bescheinigung der Bundesagentur für Arbeit gem. § 36 BeschV.

Sofern solche Zustimmungen in Ihrem Fall vorliegen, wird um entsprechende Übersendung als Scan gebeten. Bitte geben Sie dabei unbedingt an, ob bereits eine Terminregistrierung im Online-Terminsystem der Botschaft vorliegt und teilen Sie ggf. die Registrierungsnummer mit. Bitte teilen Sie auch mit, ob Familienangehörige miteinreisen oder nachziehen sollen und teilen ggf. deren Registrierungsnummern mit.

Die Botschaft prüft nach Eingang der oben genannten Unterlagen und Informationen die Möglichkeit, einen Sondertermin zu vergeben. Sofern innerhalb von 5 Arbeitstagen keine Nachricht erfolgt, konnte leider kein Sondertermin vergeben werden, da die Voraussetzungen nicht vorlagen.

Mit freundlichen Grüßen

Ihre Visastelle / Visa Section

Deutsche Botschaft Teheran / German Embassy Tehran

Konsulat und Visastelle / Consulate and Visa Section

Bukharest Street, 8th St, No. 7

Arian Building,Teheran, Iran

Postanschrift:

324, Ferdowsi Avenue - P.O.Box 11365-179

visainfo@tehe.diplo.de
    www.teheran.diplo.de; www.auswaertiges-amt.de

S.KH

Show quoted text

کسی میدونه یعنی چی الان بهم وقت میدن یا نه قرارداد کار و اجازه کار هم دارم ممنونم

من خلاصه میگم :

در نامه نوشته شده که تعداد درخواست های وقت به سفارت بالاست و سفارت فقط میتونه درخواست های وقت اضطراری رو بررسی کنه که شما اجازه کار از اداره امور خارجیان (Ausländerbehörde) یا معرفی نامه از اداره کار آلمان (Arbeitsagentur) داشته باشید ...

به شما از تاریخ این ایمیل حداکثر 5 روز فرصت دادن که اگر مدارک مربوطه را دارید ، به ایمیل پاسخ بدید و موارد زیر رو در ایمیل براشون بفرستید:

1- فایل اسکن اجازه کار از آلمان یا معرفی نامه اداره کار آلمان (+ بهتره همراه با قرارداد کارتون باشه)
    2- در صورتی که از قبل درخواست ترمین در سایت سفارت رو دادید ، حتماً اعلام کنید و شماره درخواست وقتتون رو هم در ایمیل ذکر کنید.
    3- و در ایمیل اعلام کنید که آیا فردی از خانوادتون همراه شما قرار هست سفر کنه (مثلاً همسر یا فرزند) یا بعداً به شما بپیونده و اگر بله و برای ایشون هم درخواست وقت کردید قبلاً ، حتماً شماره وقت رو در ایمیل ذکر کنید.

*** فقط 5 روز کاری از تاریخ ایمیل فرصت دارید که پاسخ بدید ، در غیر اینصورت وقت اضطراری بهتون تعلق نمیگیره ... (بهتره همون 5 روز عادی در نظر بگیرید)

در ضمن در ایمیل اشاره شده که ما با ارائه این مدارک سعی میکنیم که به شما وقت اضطراری بدیم!

چون شما در پیامتون نوشتید که اجازه کار و قرارداد دارید ... فوراً اسکن کنید و ایمیل رو بهشون پاسخ بدید.

Junior Member

ممنونم از راهنمایی تون من همراه ایمیل اونا رو فرستادم فقط اینجا دیدم دوتافرم بچه ها مدنظرشونه اونا رو هم امروز ارسال میکنن از المان که میفرستم یعنی بیشتر از ۵روز بشه دیگه جوابمو نمیدن

نقل قول نوشته اصلی توسط soudi66 نمایش پست ها
    ممنونم از راهنمایی تون من همراه ایمیل اونا رو فرستادم فقط اینجا دیدم دوتافرم بچه ها مدنظرشونه اونا رو هم امروز ارسال میکنن از المان که میفرستم یعنی بیشتر از ۵روز بشه دیگه جوابمو نمیدن
    در قسمت آخر ایمیل این متن نوشته شده :

Die Botschaft prüft nach Eingang der oben genannten Unterlagen und Informationen die Möglichkeit, einen Sondertermin zu vergeben. Sofern innerhalb von 5 Arbeitstagen keine Nachricht erfolgt, konnte leider kein Sondertermin vergeben werden, da die Voraussetzungen nicht vorlagen.
    در این متن گفته شده که سفارت بعد از دریافت مدارک و اطلاعات ذکر شده در بالا (در ایمیل سفارت) این امکان رو پیدا میکنه که به شما وقت خاص یا وقت اضطراری بده. در صورتی که در مدت 5 روز کاری ، ایمیل یا پیامی از شما دریافت نشود ، متاسفانه نمیتوانیم وقت اضطراری بدهیم به دلیل اینکه پیش نیازهای لازم ارائه نشده است.

به هر حال من پیشنهاد میکنم که اسکن مدارک رو هرچه سریعتر بفرستید ... این ایمیل سفارت کاملاً طبیعی هم هست ، چون شخصی که درخواست وقت اضطراری میکنه یعنی همه مدارکش آماده هست و عجله داره برای شروع پروسه اش ، در نتیجه باید قاعدتاً تو 5 روز هم بتونه این مدارک رو ارائه کنه.

موفق باشید

Junior Member

اداره کار خارجیها اجازه کار داده یعنی دوباره بفرستم مدارکو

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)