صفحه 241 از 251 نخستنخست ... 141191231232233234235236237238239240241242243244245246247248249250 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,401 تا 2,410 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

سلام من همسرم المان هست الان پنج ساله پناهندگی بوده اونجا گفته میخوام ویزای کاری بیام لندرسام گفته که وقت از سفارت بگیر و از اونجا اقدام کن همسرم دوسال سابقه کاری داره و همون شرکت قرارداد دائم بهش داده من تمام مدارکی که لازم بوده رو فرستادم ۶دسامبر حالا منتظرم ۴هفته بشه ایمیل بزنم انشالله که برای همه درست بشه من هر زمان ایمیل اومد حتما اینجا اطلاع میدم ولی قبلا یکی از دوستان اعلام کرده بود بعد از ۵هفته بهش ایمیل زدن و واسه هفته بعد وقت دادن فقط میتونیم منتطر باشیم همین

نقل قول نوشته اصلی توسط soudi66 نمایش پست ها
    سلام من همسرم المان هست الان پنج ساله پناهندگی بوده اونجا گفته میخوام ویزای کاری بیام لندرسام گفته که وقت از سفارت بگیر و از اونجا اقدام کن همسرم دوسال سابقه کاری داره و همون شرکت قرارداد دائم بهش داده من تمام مدارکی که لازم بوده رو فرستادم ۶دسامبر حالا منتظرم ۴هفته بشه ایمیل بزنم انشالله که برای همه درست بشه من هر زمان ایمیل اومد حتما اینجا اطلاع میدم ولی قبلا یکی از دوستان اعلام کرده بود بعد از ۵هفته بهش ایمیل زدن و واسه هفته بعد وقت دادن فقط میتونیم منتطر باشیم همین
    سلام- ممنون از پاسختون. من بعد از ارسال پیش پذیرش و بقیه مدارک، چند بار ایمیل یادآوری فرستادم. امیدوارم تاریخ ایمیل اولم برای فاصله 4 الی 5 هفته ای در نظر گرفته بشه. من هر اتفاق جدیدی بیافته اینجا اطلاع میدم. لطفا شما هم هر اطلاعی بدست آوردید که بتونه کمک کنه خبر بدید.

Junior Member

سلام دوست عزیز، نتیجه درخواست ویزاتون اومد؟ شرایط مشابهی دارم، اداره کار نامه داده که پری اپرووال لازم ندارم و با قرارداد برای بلوکارت اقدام کنم، ولی متاسفانه سفارت هیچ پاسخی به ایمیل هام نداده تا به حال، شروع قراردادم فوریه هست و نگرانم نرسم!

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghermezk نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، نتیجه درخواست ویزاتون اومد؟ شرایط مشابهی دارم، اداره کار نامه داده که پری اپرووال لازم ندارم و با قرارداد برای بلوکارت اقدام کنم، ولی متاسفانه سفارت هیچ پاسخی به ایمیل هام نداده تا به حال، شروع قراردادم فوریه هست و نگرانم نرسم!
    سلام- شروع قرارداد من هم فوریه هست. البته فکر میکنم با توجه به اینکه همه شرایط سفارتها رو میدونند مقداری انعطاف برای شروع کار وجود داشته باشه. ولی در مورد پیش پذیرش با توجه به متنی که سفارت برای من فرستاده بود (همون متنی که دوستمون بالا گذاشته) به نظرم پیش پذیرش از اداره مهاجرت (Ausländerbehörde) یا اداره کار (Bundesagentur für Arbeit) لازم باشه. البته من این رو فقط با توجه به متن ایمیل سفارت میگم، اما با توجه به اینکه میفرمایید اداره کار نامه داده، شاید شرایط برای شما متفاوت باشه. شما مدارکتون رو کی ایمیل کردید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirHossein333 نمایش پست ها
    سلام- شروع قرارداد من هم فوریه هست. البته فکر میکنم با توجه به اینکه همه شرایط سفارتها رو میدونند مقداری انعطاف برای شروع کار وجود داشته باشه. ولی در مورد پیش پذیرش با توجه به متنی که سفارت برای من فرستاده بود (همون متنی که دوستمون بالا گذاشته) به نظرم پیش پذیرش از اداره مهاجرت (Ausländerbehörde) یا اداره کار (Bundesagentur für Arbeit) لازم باشه. البته من این رو فقط با توجه به متن ایمیل سفارت میگم، اما با توجه به اینکه میفرمایید اداره کار نامه داده، شاید شرایط برای شما متفاوت باشه. شما مدارکتون رو کی ایمیل کردید؟
    بنده یکبار 15 دسامبر بدون نامه BA، قراردادم رو ایمیل کردم و 3 ژانویه هم با نامه اداره کار فرستادم. هنوز هیچ جوابی نگرفتم. من وقت جاب سیکرم 13 ژانویه هست و موندم تو همون تایم مدارک بلو کارت ارائه بدم یا جاب سیکر؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghermezk نمایش پست ها
    بنده یکبار 15 دسامبر بدون نامه BA، قراردادم رو ایمیل کردم و 3 ژانویه هم با نامه اداره کار فرستادم. هنوز هیچ جوابی نگرفتم. من وقت جاب سیکرم 13 ژانویه هست و موندم تو همون تایم مدارک بلو کارت ارائه بدم یا جاب سیکر؟
    عدم دریافت پاسخ ایمیل من رو هم خیلی دچار استرس و نگرانی کرده. من ساکن تهران نیستم و یک بار صبح زود به سفارت مراجعه کردم شاید بتونم داخل برم و پیگیری کنم، اما نگهبان گفت بدون وقت ملاقات امکانش نیست. من اگه جای شما بودم، مدارکم رو برای هر دو مورد آماده میکردم و این فرصت داخل سفارت رفتن رو از دست نمیدادم و سعی میکردم مصاحبه کننده رو متقاعد کنم که درخواست ویزای کاریم مورد بررسی قرار بگیره. لطفا هر کسی جواب ایمیل دریافت کرد یا به هر نحوی وقت اضطراری گرفت اطلاع بده.

Junior Member

سلام دقیقا چی فرستادید من چون خودم کارای ایمیل همسرم رو انجام میدم الان گیچ شدم یعنی اصلا وقت میدن بهمون

Junior Member

دوستان کسی این روزا ایمیل وقت دریافت کرده

نقل قول نوشته اصلی توسط soudi66 نمایش پست ها
    سلام دقیقا چی فرستادید من چون خودم کارای ایمیل همسرم رو انجام میدم الان گیچ شدم یعنی اصلا وقت میدن بهمون
    سلام- من همونطور که قبلا عرض کرده بودم، قرارداد و پیش پذیرش از اداره مهاجرت شهر مربوطه به علاوه اطلاعات رزرو نوبت در سیستم تعیین وقت آنلاین سفارت رو فرستادم. دوستمون هم گفتند که نامه اداره کار رو مبنی بر اینکه نیازی به پیش پذیرش ندارند با بقیه مدارک فرستادند. موضوع اینه که اصلا جوابی برای ایمیلها نمیاد و هیچ دسترسی دیگری هم به سفارت وجود نداره. لطفا اگر کسی وقت اضطراری گرفت اطلاع بده و ما را هم راهنمایی کنه.

Junior Member

سلام اون ایمیل اول هم که میفرستن برای شما نفرستادن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)