صفحه 243 از 251 نخستنخست ... 143193233234235236237238239240241242243244245246247248249250251 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,421 تا 2,430 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط soudi66 نمایش پست ها
    احتمالا برای شما رو قبول کنن بازم اگه رفتید بپرسید که چطوری میشه وضعیت مایی که ایمیل زدیم من همسرم المان پناهنده بوده الان لندرسام گفته وقت سفارت بگیره و کاری بیاد اگه تا پایان ژانویه اوکی نشه برمیگرده ایران ممنون میشم رفتید بپرسید که اونایی که ایمیل زدن کی بهشون وقت میدن
    چشم، اگر از استرس همه چی رو فراموش نکردم حتما می پرسم.

Junior Member

خیلی ممنونم

سلام دوستان (soudi66 و Ghermezk) به ایمیل هیچکدوم از شما هنوز هیچ پاسخی داده نشده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirHossein333 نمایش پست ها
    سلام دوستان (soudi66 و Ghermezk) به ایمیل هیچکدوم از شما هنوز هیچ پاسخی داده نشده؟
    نه متأسفانه

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghermezk نمایش پست ها
    نه متأسفانه
    شما حتی به ایمیل اولتون که بدون نامه اداره کار فرستاده بودید هم جوابی داده نشد؟
    به طور کلی قبلا با این ایمیلی که مدارک فرستادید مکاتبه ای با سفارت داشتید؟
    اینو به این خاطر میپرسم که از یه نفر شنیدم وقتی پرونده کسی بسته بشه دیگه جوابی به پیگیریهاش داده نمیشه. همش نگرانم که مدارکی که من و soudi66 براشون در پاسخ به ایمیلشون فرستادیم کافی نبوده باشه و پروندمون بسته شده باشه. البته دلیلی برای این کار وجود نداره من پیش پذیرش اداره مهاجرت براشون فرستاده بودم که حتی خودشون میگفتن باید بدون نوبت، سفارت شما رو با این مصاحبه کنه.
    از طرف دیگه اگه اینطور بود حداقل باید به ایمیل اول شما یه جواب میدادند. لطفا جواب دو سوال بالایی منو بدید که خیالمون یه کم راحتتر بشه.
    فقط امیدوارم ایمیلهای ما به خاطر تعطیلات سال نو تا الان بی جواب مونده باشه و مشکل دیگه ای وجود نداشته باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghermezk نمایش پست ها
    نه متأسفانه
    ضمنا دوشنبه که به امید خدا تشریف بردید هم راجع به شرایط ما بپرسید و هم پیگیری کنید که اگر ما نوبت مثلا فرصت مطالعاتی و دانشجویی (که شنیدم ظرف 2 هفته نوبت میدن) بگیریم میتونیم مدارک ویزای کار تحویل بدیم یا خیر؟ خیلی ممنون میشم.

Junior Member

سلام نه هنوز شما چی وقت گرفتید

Junior Member

شروع قراردادتون چه تاریخی است

Junior Member

نمیدونم من که تهران زندگی نمیکنم ولی پدرشوهرم اینا اونجان اگه توی هفته اینده وقت نگرفتیم مبخواین باهم بریم در سفارت ببینیم چی میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط soudi66 نمایش پست ها
    نمیدونم من که تهران زندگی نمیکنم ولی پدرشوهرم اینا اونجان اگه توی هفته اینده وقت نگرفتیم مبخواین باهم بریم در سفارت ببینیم چی میشه
    نه متاسفانه هیچ ایمیلی دریافت نکردم. شروع قراردادم اول فوریه هست. حداقل اگه میرفتیم و تشکیل پرونده میدادیم بهشون اطلاع میدادم و میگفتم دیرتر میام. به نظرم با توجه به زمانی که سفارت تو این مدت برای سال نو تعطیل بوده صبر کنیم که دوستمون (Ghermezk) هم دوشنبه برن سفارت ببینیم اتفاقی میافته یا نه بعدش برای رفتن تصمیم میگیریم. من هم تهران نیستم. درست هفته بعد از ارسال پیش پذیرش رفتم ولی نگهبان نگذاشت داخل برم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)