صفحه 245 از 251 نخستنخست ... 145195235236237238239240241242243244245246247248249250251 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,441 تا 2,450 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

میدونم که سفارت اگه بچه ها کوچیک باشن و ایمیل بزنید که نمیتونید تنها اینجا بمونید قبول میکنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirHossein333 نمایش پست ها
    شما حتی به ایمیل اولتون که بدون نامه اداره کار فرستاده بودید هم جوابی داده نشد؟
    به طور کلی قبلا با این ایمیلی که مدارک فرستادید مکاتبه ای با سفارت داشتید؟
    اینو به این خاطر میپرسم که از یه نفر شنیدم وقتی پرونده کسی بسته بشه دیگه جوابی به پیگیریهاش داده نمیشه. همش نگرانم که مدارکی که من و soudi66 براشون در پاسخ به ایمیلشون فرستادیم کافی نبوده باشه و پروندمون بسته شده باشه. البته دلیلی برای این کار وجود نداره من پیش پذیرش اداره مهاجرت براشون فرستاده بودم که حتی خودشون میگفتن باید بدون نوبت، سفارت شما رو با این مصاحبه کنه.
    از طرف دیگه اگه اینطور بود حداقل باید به ایمیل اول شما یه جواب میدادند. لطفا جواب دو سوال بالایی منو بدید که خیالمون یه کم راحتتر بشه.
    فقط امیدوارم ایمیلهای ما به خاطر تعطیلات سال نو تا الان بی جواب مونده باشه و مشکل دیگه ای وجود نداشته باشه.
    نه، به هیچکدوم پاسخ ندادن. البته وقت جابسیکر رو با همین ایمیل گرفتم و کنسلی و تاریخ جدید رو هم سفارت با همین به من اطلاع داد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghermezk نمایش پست ها
    نه، به هیچکدوم پاسخ ندادن. البته وقت جابسیکر رو با همین ایمیل گرفتم و کنسلی و تاریخ جدید رو هم سفارت با همین به من اطلاع داد.
    لطفا فردا حتما راجع به ما هم صحبت کنید. بهشون بگید که از اداره مهاجرت پیش پذیرش داریم و شروع قراردادمون هم اول فوریه هست. ببینید راهی پیشنهاد میکنند؟ یا حداقل یه زمان حدودی بگیرید که کی به ما وقت میدن؟ به امید خدا کار خودتون هم به خوبی و با موفقیت انجام میشه.

Junior Member

اره حتما بگید ممنون میشیم انشالله که موفق باشید

Junior Member

راستی استاد زبانم توی سفارت اشنا داره من درمورد همسرم پرسیدم گفتند سوال کردن و گفتن که دوباره ایمیل بزنید حتما بهتون وقت میدن

Junior Member

سلام رفتید سفارت کارتون اوکی شد

Junior Member

سلام شما خبری ندارید که رفتند سفارت چی شده من دیگه مغزم کار نمیکنه 39 روزه که ایمیل زدم هنوز خبری نیست من هفته دیکه یکشنبه در سفارتم

Member moyamos آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CE

سلام دوستان،

امروز (۱۳ ژانویه) سفارت برای خانواده ما سه وقت اضطراری برای هفته بعد رزرو کرد. ما ۶ دسامبر ثبت نام کردیم. ۱۶ دسامبر به سفارت ایمیل زدم من و درخواست وقت اضطراری کردم. از اون تاریخ ۴ بار من به سفارت ایمیل زدم و دانشگاه هم ۳ بار به سفارت ایمیل زد. تاریخ شروع قرار داد من هم فعلا ۱۵ ژانویه بوده! که احتمالا باید با دانشگاه رایزنی کنم که تغییر کنه.

امیدوارم وقت اضطراری بقیه دوستان هم سریعتر رزرو بشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soudi66 نمایش پست ها
    سلام رفتید سفارت کارتون اوکی شد
    سلام بله رفتم ، خدا رو شکر مدارک رو بدون نقصی تحویل گرفتن و گفتن خبرتون می کنیم. ایشا.. که بتونم به شروع قراردادم برسم.
    در مورد شرایط شما دوستان هم پرسیدم و گفتم که بچه ها قرارداداشون و مدارکشون رو برای دریافت وقت اضطراری ایمیل کردن و بغد از هفته ها انتظار جوابی نگرفتن. گفت: بیش از 2000 تا ایمیل باز نشده داریم و سعی می کنم حواب بدیم، گفت الیته روال رو سریعتر کردیم و منتظر باشن.

Junior Member

سلام چه خوب منم 6 دسامبر زدم ایمیل هنوز که خبری نیست ایمیل اولتون چی بود میتونید بذارید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)