صفحه 246 از 251 نخستنخست ... 146196236237238239240241242243244245246247248249250251 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,451 تا 2,460 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

وای واقعا یعنی امیدی هست من که الانم ایمیل زدم و گفتم که 40 روز گذشته خداکنه همین روزا خبرای خوب بیاد انشالله که شما هم ویزاتون زودتر بیاد و موفق باشید فقط خبری بدید کی ویزا دادن ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghermezk نمایش پست ها
    سلام بله رفتم ، خدا رو شکر مدارک رو بدون نقصی تحویل گرفتن و گفتن خبرتون می کنیم. ایشا.. که بتونم به شروع قراردادم برسم.
    در مورد شرایط شما دوستان هم پرسیدم و گفتم که بچه ها قرارداداشون و مدارکشون رو برای دریافت وقت اضطراری ایمیل کردن و بغد از هفته ها انتظار جوابی نگرفتن. گفت: بیش از 2000 تا ایمیل باز نشده داریم و سعی می کنم حواب بدیم، گفت الیته روال رو سریعتر کردیم و منتظر باشن.
    سلام- خیلی ممنون از پیگیری کار ما. امیدوارم ویزاتون خیلی سریع صادر بشه. ما هم چاره ای جز انتظار نداریم. همیشه سالم و پیروز باشید.

Junior Member

ممنونم دوستان یه خبری دادید جون گرفتم یه ذره امید پیدا کردم

نقل قول نوشته اصلی توسط soudi66 نمایش پست ها
    ممنونم دوستان یه خبری دادید جون گرفتم یه ذره امید پیدا کردم
    امیدوارم برای ما هم تا آخر هفته وقت تعیین بشه.

Junior Member

خواهش، کاری نکردم. مرسی ایشا.. برای شما هم سریعتر مشخص بشه. البته من خودم هم چون وقت پیوست همسرم 20 روز پیش اومده و متوجه نشدیم باید دوباره ایمیل و پیگیری کنم.

Junior Member

انشالله درست میشه

Junior Member

سلام دوستان سفارت امروز به من ایمیل زد ولی هنوز وقت بهم نداده یه نامه از اداره فدرال میخوان که باید اونو براشون بفرستم ولی به هر حال جواب دادن انشالله که برای همه درست بشه بازم خبری شد اینجا میگم همگی موفق باشید

سلام دوستان
    کامنت های شما در پیج های اخیر رو مطالعه کردم. به نظر اکثرا برای کار درخواست وقت اضطراری دادید.
    توی سایت سفارت نوشته برای موارد بشر دوستانه و یا پزشکی می شه تقاضای وقت اضطراری داد.
    به هر حال ، من برای فرصت مطالعاتی برای اول مارس باید آلمان باشم. چجوری تقاضای وقت باید بدم؟ وقت اضطراری رو با ایمیل می گیرن؟ یا اینکه باید طبق راهنمای ویزا متریک 190 تومن واریز کنم ، تا بعد برام ایمیل بیاد، ببینم کی وقت دارن؟
    لطفا راهنماییم کنید. ممنون می شم.

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_2004la نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کامنت های شما در پیج های اخیر رو مطالعه کردم. به نظر اکثرا برای کار درخواست وقت اضطراری دادید.
    توی سایت سفارت نوشته برای موارد بشر دوستانه و یا پزشکی می شه تقاضای وقت اضطراری داد.
    به هر حال ، من برای فرصت مطالعاتی برای اول مارس باید آلمان باشم. چجوری تقاضای وقت باید بدم؟ وقت اضطراری رو با ایمیل می گیرن؟ یا اینکه باید طبق راهنمای ویزا متریک 190 تومن واریز کنم ، تا بعد برام ایمیل بیاد، ببینم کی وقت دارن؟
    لطفا راهنماییم کنید. ممنون می شم.
    سلام- برای فرصت مطالعاتی، از طریق آدرس زیر (گزینه دوم) در سیستم تعیین وقت آنلاین ثبت نام کنید، 3 الی 4 هفته ای وقت بهتون میدن:
    https://service2.diplo.de/rktermin/e...uest_locale=en
    گرچه بعید میدونم، ولی میتونید با ایمیل کردن شماره رفرنسی که بعد از ثبت نام براتون ایمیل میشه به آدرس visainfo@tehe.diplo.de، تقاضا کنید وقت زودتری بهتون بدن.
    ضمنا مدارک مورد نیاز برای ویزای فرصت مطالعاتی رو هم اینجا میتونید ببینید:
    https://teheran.diplo.de/blob/197058...alt-f-data.pdf

نقل قول نوشته اصلی توسط soudi66 نمایش پست ها
    سلام دوستان سفارت امروز به من ایمیل زد ولی هنوز وقت بهم نداده یه نامه از اداره فدرال میخوان که باید اونو براشون بفرستم ولی به هر حال جواب دادن انشالله که برای همه درست بشه بازم خبری شد اینجا میگم همگی موفق باشید
    سلام- مگه شما نامه از اداره مهاجرت نگرفته بودید؟ بعد از ایمیل اولی که براتون فرستادند، شما چی براشون ایمیل کردید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)