صفحه 247 از 251 نخستنخست ... 147197237238239240241242243244245246247248249250251 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,461 تا 2,470 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

من همچی رو فرستادم ولی چون همسرم المان است از اونجا برای ترک خاک و ورود مجددش نامه میخوان

نقل قول نوشته اصلی توسط soudi66 نمایش پست ها
    من همچی رو فرستادم ولی چون همسرم المان است از اونجا برای ترک خاک و ورود مجددش نامه میخوان
    همین که ایمیلها رو دارند میخونند و جواب میدند خبر خوبیه. من همینطور منتظرم.

Junior Member

اره واقعا من که با اینکه وقت ندادن ولی جوابی که دادن متوحه شدم به همه وقت میدن شاید دیر بشع ولی درست میشه شما هم وقت گرفتید و ویزا خبر بدید ببینیم چقد زمان میبرع از مصاحبه تا ویزا ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط DanielDevMan نمایش پست ها
    مصاحبه خیلی خوب بود. هیچ سوالی نه به آلمانی نه به انگلیسی از ما نپرسیدن. ولی خوب افرادی که قبل از ما بودن رو میگفت بهشون انگلیسی بلدین و میگفت یک کم حرف بزنین(ولی اونا بلو کارت نبودن).
    مدارک رو طبق لیست قبلی تحویل دادیم. خیر، هیچ چیزی نخواستن اضافه تر. رزرو هواپیما و بلیط هم نخواستن. فقط توی قراردادتون جایی که مبلغش رو نوشته و اسم شما و مدیر شرکت (طرف مقابل) ذکر شده و تاریخ شروع و پایان قرارداد رو بلد باشین که اگه پرسید بگین کجای قرارداده. فقط وقتی در انتها که میگه برین پرداخت کنین و برگردین بیاین تا پاسپورتتون رو بهتون بدم، پاسپورت رو چک کنین که مال خودتون باشه! مال من رو اشتباهی داد و من تا رسیدم خونه متوجه نشدم. دو روز درگیر بودم با سفارت تا تونستن اون کسی که پاسپورت منو اشتباهی برده بود رو پیدا کنن و به من وقت بدن تا بیام پاسپورتمو از همون آفیسر بگیرم.

سلام
    ببخشید شما چطور تونستید با سفارت تماس بگیرید و برای پاسپورت پیگیری کنید؟
    افیسر اصلا پاسپورت منو تحویل نداد و منم فکر میکردم که روند کار اینجوریه که پاسپورت رو نگه میدارن تا زمانی که نتیجه مشخص بشه ولی الان از وقتی متوجه شدم هرچی با سفارت تماس میگیرم جواب نمیدن
    ایمیل هم فرستادم ولی هنوز جوابی ندادن

من برای انجام بخشی از تز ارشدم به آلمان می روم. این همون فرصت مطالعاتی می شه؟

قرارداد پذیرش رو هم لطفا توضیح بدید.

من در لینکی که فرستادید ثبت نام کردم و الان طبق روال منتظر ایمیل دوم که مشخص کننده ی وقت هست می باشم. سیستم ویزامتریک رو جایی ندیدم. باید برای اون هم ثبت نام کنم؟ قضیه ی ویزامتریک چیه؟

بسیار سپاسگزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirHossein333 نمایش پست ها
    سلام- برای فرصت مطالعاتی، از طریق آدرس زیر (گزینه دوم) در سیستم تعیین وقت آنلاین ثبت نام کنید، 3 الی 4 هفته ای وقت بهتون میدن:
    https://service2.diplo.de/rktermin/e...uest_locale=en
    گرچه بعید میدونم، ولی میتونید با ایمیل کردن شماره رفرنسی که بعد از ثبت نام براتون ایمیل میشه به آدرس visainfo@tehe.diplo.de، تقاضا کنید وقت زودتری بهتون بدن.
    ضمنا مدارک مورد نیاز برای ویزای فرصت مطالعاتی رو هم اینجا میتونید ببینید:
    https://teheran.diplo.de/blob/197058...alt-f-data.pdf
    ویرایش توسط saba_2004la : January 15th, 2020 در ساعت 10:41 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_2004la نمایش پست ها
    من برای انجام بخشی از تز ارشدم به آلمان می روم. این همون فرصت مطالعاتی می شه؟

قرارداد پذیرش رو هم لطفا توضیح بدید.

من در لینکی که فرستادید ثبت نام کردم و الان طبق روال منتظر ایمیل دوم که مشخص کننده ی وقت هست می باشم. سیستم ویزامتریک رو جایی ندیدم. باید برای اون هم ثبت نام کنم؟ قضیه ی ویزامتریک چیه؟

بسیار سپاسگزارم
    من فکر کردم دانشجوی دکتری هستید و فرصت مطالعاتی حداقل 6 ماهه میخواید برید. ویزامتریک برای اقامتهای زیر 90 روزه. اگر مدت اقامتتون زیر 90 روزه، خیلی راحت میتونید از طریق ویزامتریک اقدام کنید و با ویزای توریستی برید. اینطوری خیلی کارتون سریعتر انجام میشه، چون از ویزامتریک خیلی سریعتر میتونید وقت بگیرید. یه دعوتنامه از استادتون بگیرید و برای ویزای توریستی اقدام کنید.

مدت اقامتم طبق برنامه سه ماه خواهد بود.
    یک مارس باید اونجا باشم.
    توریستی تقاضا بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirHossein333 نمایش پست ها
    من فکر کردم دانشجوی دکتری هستید و فرصت مطالعاتی حداقل 6 ماهه میخواید برید. ویزامتریک برای اقامتهای زیر 90 روزه. اگر مدت اقامتتون زیر 90 روزه، خیلی راحت میتونید از طریق ویزامتریک اقدام کنید و با ویزای توریستی برید. اینطوری خیلی کارتون سریعتر انجام میشه، چون از ویزامتریک خیلی سریعتر میتونید وقت بگیرید. یه دعوتنامه از استادتون بگیرید و برای ویزای توریستی اقدام کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_2004la نمایش پست ها
    مدت اقامتم طبق برنامه سه ماه خواهد بود.
    یک مارس باید اونجا باشم.
    توریستی تقاضا بدم؟
    بله از طریق ویزامتریک

Junior Member

سلام دوستان من درخواست وقت اضطراری کردم برای همسرم و برای خودم وقت پیوستی که گرفتم نوبتش اومد حذف کردم دوباره گرفتم بعد دو روز اومد وقت مصاحبه چیکار کنم بازم خذف کنم دو روز بعدش میاد کسی تجربه داره

Junior Member

سلام دوستان
    ببخشید اگر سوالم مربوط به این تاپیک نیست.
    مدارک مورد نیاز برای دکترا با قرار داد کاری دقیقا چیه؟
    تو سایت سفارت مدارک مورد نیاز برای دکترا بدون قرار داد کاری رو نوشته.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)