صفحه 248 از 251 نخستنخست ... 148198238239240241242243244245246247248249250251 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,471 تا 2,480 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

سلام دوستان
    من خواستم تجربه خودم را در زمینه وقت اضطراری بهتون بگم. بعد از یک ماه انتظار برای وقت اضطراری ، به من وقت دادند. و در این مدت خودم و شرکتی که باهاش قرارداد دارم چندین بار ایمیل یاداوری بهشون زدیم. تا اونجا که از تجربه خودم متوجه شدم، ایمیل یاداوری موثر هست.

Junior Member

سلام دوستان،
    كمترين تايمي كه سفارت به درخواست وقت فوري جواب ميده چند روز هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zz1993 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    كمترين تايمي كه سفارت به درخواست وقت فوري جواب ميده چند روز هست؟
    سلام- من 14 دسامبر، مدارک را به همراه پیش پذیرش از اداره مهاجرت، ایمیل کردم و نوبت برای 23 ژانویه داده شد. به نظرم تعطیلات آخر سال باعث شد مقداری دیرتر جواب بدهند.

سلام
    دوستان ایمیلی از سفارت که برای گرفتن وقت اضطراری ویزای شنگن هست رو دارید به من بدید؟ ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sinderelabita نمایش پست ها
    سلام
    دوستان ایمیلی از سفارت که برای گرفتن وقت اضطراری ویزای شنگن هست رو دارید به من بدید؟ ممنون
    ایمیل های سفارت آلمان در تهران http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2487872

Junior Member

سلام دوستان عزیز.

شرکتی بنده رو دعوت به مصاحبه حضوری کرده و گفته همه هزینه رو متقبل میشه. بنابراین مدت اقامتم بیشتر از 3-4 روز نخواهد بود.
    حالا سوال من اینه که چطور باید برای ویزا اقدام کنم که سریعترین حالت ممکن باشه؟ از من پرسیدن که سریعترین زمانی که میتونی اینجا باشی کی هست. چی باید بگم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mbt925 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.

شرکتی بنده رو دعوت به مصاحبه حضوری کرده و گفته همه هزینه رو متقبل میشه. بنابراین مدت اقامتم بیشتر از 3-4 روز نخواهد بود.
    حالا سوال من اینه که چطور باید برای ویزا اقدام کنم که سریعترین حالت ممکن باشه؟ از من پرسیدن که سریعترین زمانی که میتونی اینجا باشی کی هست. چی باید بگم؟
    سلام- بهشون بگید یه دعوتنامه با ذکر دقیق تاریخ و اینکه هزینه اقامتتون رو متقبل میشوند براتون بفرستند و از طریق شرکت ویزامتریک اقدام کنید. از زمان ارائه مدارک به شرکت ویزامتریک که باید توی سایتشون چک کنید چند روزه بهتون وقت میدن، حدود 30 روز کاری (بر اساس تجربه من) طول میکشه که ویزاتون بیاد. به نظر من شرایط پیش بینی نشده رو هم برای تاریخی که به اونها اعلام میکنید در نظر بگیرید.

سلام.
    من june2019 برای خودم و همسرم وقت بلوکارت گرفتم، الان قرارداد خودم اوکی شده و میخوام درخواست وقت اضطراری کنم. میخواستم بدونم که برای همسرم باید وقت ویزای پیوست بگیرم یا همون وقت بلوکارت اوکی هست؟(با توجه به اینکه الان توی سایت پیام زده برای ویزای پیوست از همون قسمت بلوکارت ثبت نوبت بشه، راستش یادم نیست زمانیکه من ثبت درخواست کردم این پیام بود یا نه!)
    ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza_1367 نمایش پست ها
    سلام.
    من june2019 برای خودم و همسرم وقت بلوکارت گرفتم، الان قرارداد خودم اوکی شده و میخوام درخواست وقت اضطراری کنم. میخواستم بدونم که برای همسرم باید وقت ویزای پیوست بگیرم یا همون وقت بلوکارت اوکی هست؟(با توجه به اینکه الان توی سایت پیام زده برای ویزای پیوست از همون قسمت بلوکارت ثبت نوبت بشه، راستش یادم نیست زمانیکه من ثبت درخواست کردم این پیام بود یا نه!)
    ممنون.
    سلام- اگر وقت پیوست برای همسرتون بگیرید، مصاحبه هاتون در روزهای جداگانه خواهد افتاد و خیلی دچار مشکل خواهید شد. برای گرفتن وقت اضطراری همون شماره رفرنسی که ژوئن 2019 گرفتید رو (هم شماره خودتون و هم همسرتون) رو ایمیل کنید و درخواست وقت اضطراری کنید. البته همونطور که میدونید حتما پیش پذیرش از اداره مهاجرت یا اداره کار باید داشته باشید و اون رو هم باید ایمیل کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    GB

سلام من امروز بعد از سه هفته ایمیل به سفارت و همچنین پیگیری های شرکت شرکت برا 17 فوریه بهم وقت دادن (بلوکارت)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)