صفحه 249 از 251 نخستنخست ... 149199239240241242243244245246247248249250251 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,481 تا 2,490 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

سلام.
    من به تازگی از یکی از شرکت های آلمانی جاب افر گرفتم. لطفا کسی میتونه برای گرفتن وقت فوری سفارت منو راهنمایی کنه؟ و اینکه به نظرتون چقدر طول میکشه تا سفارت وقت بده؟ این شرکت هایی که ادعا میکنن میتونن وقت بگیرن چطورین، راست میگن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirHossein333 نمایش پست ها
    سلام- اگر وقت پیوست برای همسرتون بگیرید، مصاحبه هاتون در روزهای جداگانه خواهد افتاد و خیلی دچار مشکل خواهید شد. برای گرفتن وقت اضطراری همون شماره رفرنسی که ژوئن 2019 گرفتید رو (هم شماره خودتون و هم همسرتون) رو ایمیل کنید و درخواست وقت اضطراری کنید. البته همونطور که میدونید حتما پیش پذیرش از اداره مهاجرت یا اداره کار باید داشته باشید و اون رو هم باید ایمیل کنید.
    ممنون از پاسختون.
    در مورد پیش پذیرش اداره کار، کارفرما قبلا به من گفته بود پیش پذیرش اداره کار رو گرفته، الان که تاییدیه زاب برام اومده گفته که اون رو داده به اداره کار تا پیش پذیرش رو بگیره! یه مقدار گیج شدم! اصلا پیش پذیرش اداره کار نیاز به تاییدیه زاب داره مگه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza_1367 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.
    در مورد پیش پذیرش اداره کار، کارفرما قبلا به من گفته بود پیش پذیرش اداره کار رو گرفته، الان که تاییدیه زاب برام اومده گفته که اون رو داده به اداره کار تا پیش پذیرش رو بگیره! یه مقدار گیج شدم! اصلا پیش پذیرش اداره کار نیاز به تاییدیه زاب داره مگه؟
    زاب تایید می کنه که مثلا لیسانس/ارشد شما به عنوان لیسانس/ارشد در آلمان معتبر هست. اگر شما بخواید قرارداد کار امضا کنین، باید اول تایید شده باشه که شما لیسانس/ارشدتون برای آلمان معتبره. بنابراین، برای کارهای اداری، اصلا بعید نیست که بگن این تاییدیه ی زاب رو نیاز داریم. اما چیز عجیب و غریبی نیست و نگرانی نداره. مثل اینه که اداره ی کار گفته باشه، مدرک تحصیلی طرف رو برای من بفرستین. و توی آلمان "ترجمه ی تاییدشده ی مدرک + مدرک زاب" مدرک معتبر شماست و نه صرفا ترجمه ی تایید شده.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

سلام، وقتتون بخیر.
    میشه لطفا منم راهنمایی کنید. من به تازگی از یکی از شرکت های آلمانی جاب افر گرفتم. کارفرمل هم برام داره تایید اداره کار میگیره. لطفا اگه میشه منو برای گرفتن وقت فوری سفارت راهنمایی کنید؟ و اینکه به نظرتون چقدر طول میکشه تا سفارت وقت بده؟ مثل اینکه باید به سفارت ایمیل بزنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - AmirKabir University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Moayeri67 نمایش پست ها
    سلام، وقتتون بخیر.
    میشه لطفا منم راهنمایی کنید. من به تازگی از یکی از شرکت های آلمانی جاب افر گرفتم. کارفرمل هم برام داره تایید اداره کار میگیره. لطفا اگه میشه منو برای گرفتن وقت فوری سفارت راهنمایی کنید؟ و اینکه به نظرتون چقدر طول میکشه تا سفارت وقت بده؟ مثل اینکه باید به سفارت ایمیل بزنم.
    سلام مبارک باشه!
    نامه اداره کار که اومد به همراه قرارداد و پاسپورتتون (و احیانا اعضای خانواده اگه قراره کسی همراهی کنه) ضمیمه کنید به ایمیل به آدرس visainfo@tehe.diplo.de و تقاضای وقت ویژه کنید (spezieller termin). شماره رفرنس وقت سفارت خودتون رو هم قید کنید و منتظر باشید تا جواب بدن. (به نظرم برای 3 تا 4 هفته بعد وقت بدن).

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidnavaro نمایش پست ها
    سلام مبارک باشه!
    نامه اداره کار که اومد به همراه قرارداد و پاسپورتتون (و احیانا اعضای خانواده اگه قراره کسی همراهی کنه) ضمیمه کنید به ایمیل به آدرس visainfo@tehe.diplo.de و تقاضای وقت ویژه کنید (spezieller termin). شماره رفرنس وقت سفارت خودتون رو هم قید کنید و منتظر باشید تا جواب بدن. (به نظرم برای 3 تا 4 هفته بعد وقت بدن).
    سلام
    ممنون بابت جواب. عنوان ایمیل رو باید spezieller termin بزنم؟ ۳ تا ۴ هفته طول میکشه جواب ایمیل رو بدن یا وقت سفارت و بدن؟
    من همین امروز وقت از سیستم انلاین سفارت گرفتم. فرقی نداره براشون که کی وقت گرفتم درسته؟

Junior Member

سلام مبارک باشه!
    سلام وقتتون بخیر
    ممنونم. مرسی بخاطر جوابتون. عنوان ایمیل رو باید
    spezieller termin بزارم؟ ۳ الی ۴ هفته طول میکشه جواب ایمیل و بدن یا وقت سفارت بدن؟
    دارم سعی میکنم که خود شرکت ایمیل رو به سفارت بزنه فکر کنم تاثیرش بیشتره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام وقتتون بخیر
    ممنونم. مرسی بخاطر جوابتون. عنوان ایمیل رو باید
    spezieller termin بزارم؟ ۳ الی ۴ هفته طول میکشه جواب ایمیل و بدن یا وقت سفارت بدن؟
    دارم سعی میکنم که خود شرکت ایمیل رو به سفارت بزنه فکر کنم تاثیرش بیشتره.

عنوان ایمیل رو بعنوان پیشنهاد گفتم. بایدی وجود نداره اما بهتره به همراه رفرنس نامبرتون در subject ایمیل قید کنید.
    در مورد زمان جواب دادن ایمیل، زمان مشخصی وجود نداره بستگی به این داره تو سفارت چی میگذره. گاهی از 3 روز تا 1 ماه طول کشیده تا جواب بدن و برای 2-3 هفته بعدش معمولا وقت دادن. ولی اگه خیلی طول کشید و جوابی نگرفتید دوباره ایمیل بزنید.
    تفاوتی نمیکنه که شرکت ایمیل بده یا نده. بنظرم خودتون اقدام کنید بهتره. بنده موردی ندیدم که کارفرما تاثیرگذاری خاصی در روند کار متقاضی داشته باشه. از جانب خودتون تقاضا کنید زیباتره!
    موفق باشید.

Junior Member

عنوان ایمیل رو بعنوان پیشنهاد گفتم. بایدی وجود نداره اما بهتره به همراه رفرنس نامبرتون در subject ایمیل قید کنید.
    در مورد زمان جواب دادن ایمیل، زمان مشخصی وجود نداره بستگی به این داره تو سفارت چی میگذره. گاهی از 3 روز تا 1 ماه طول کشیده تا جواب بدن و برای 2-3 هفته بعدش معمولا وقت دادن. ولی اگه خیلی طول کشید و جوابی نگرفتید دوباره ایمیل بزنید.
    تفاوتی نمیکنه که شرکت ایمیل بده یا نده. بنظرم خودتون اقدام کنید بهتره. بنده موردی ندیدم که کارفرما تاثیرگذاری خاصی در روند کار متقاضی داشته باشه. از جانب خودتون تقاضا کنید زیباتره!
    موفق باشید.
    ممنون بابت توضیح خوبتون. برای تایید مدارک باید چکار کنم؟ برای اونم باید وقتی چیزی گرفت؟ سفارت رفتم بپرسم خبری نبود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

ممنون بابت توضیح خوبتون. برای تایید مدارک باید چکار کنم؟ برای اونم باید وقتی چیزی گرفت؟ سفارت رفتم بپرسم خبری نبود.
    اصولا باید برای تایید مدارک هم وقت بگیرید. اما اگر وقت مصاحبه قطعی داشته باشید و موفق به رزرو وقت تایید مدارک نشده باشید، میتونید تو بازه یک هفته مونده به مصاحبه، بدون نوبت مدارک رو تایید کنید (فقط روزهای دوشنبه و پنجشنبه اگه اشتباه نکنم.) جزییات دقیق تر این مورد رو در سایت سفارت میتونید پیدا کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)