صفحه 3 از 251 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

من هم اول اکتبر باید آلمان باشم و وقت اضطراری احتیاج دارم ، ایمیل هم زدم. فکر می کنید اگه حضوری برم بخش فرهنگی بهتر جواب بگیرم؟ اصلا میشه حضوری رفت بخش فرهنگی صحبت کرد؟

Junior Member

من 8 روز هست که به آقای ملکی ایمیل زدم. (به انگلیسی) اما جوابی نگرفتم. با تلفن هم تماس گرفتم کسی بر نمیداره. من با شماره 39991160 تماس میگیرم. دیروز مجدد ایمیل زدم (به ku-300@tehe.auswaertiges-amt.de)ولی باز هم جوابی که حتی ایمیلم دریافت شده نگرفتم. چی کار کنم؟ شما شماره دیگری دارید؟ آدرسی که ایمیل میزنیم همینه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sara2030 نمایش پست ها
    من 8 روز هست که به آقای ملکی ایمیل زدم. (به انگلیسی) اما جوابی نگرفتم. با تلفن هم تماس گرفتم کسی بر نمیداره. من با شماره 39991160 تماس میگیرم. دیروز مجدد ایمیل زدم (به ku-300@tehe.auswaertiges-amt.de)ولی باز هم جوابی که حتی ایمیلم دریافت شده نگرفتم. چی کار کنم؟ شما شماره دیگری دارید؟ آدرسی که ایمیل میزنیم همینه؟
    منم همین مشکلو دارم. من یه وقت جدید گرفته بودم از آقای مالکی ولی قرار شد نامه اکسپتمو اتچ کنم بعدا تاییدیه وقتمو بدن اما الان خیلی وقته که خبری از تاییدیه نشده. چند بارم از سایت سفارت با بخش فرهنگی مکاتبه کردم و توضیح دادو اما هیچ جوابی نشنیدم ازشون... دیگه یواش یواش نگران سلامتیشون میشم نکنه چیزی شده باشه ؟ :دی
    امروز دوباره هم به آقای مالکی هم بخش فرهنگی سفارت ایمیل زدم اما ج ندیدم....

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam1986 نمایش پست ها
    منم همین مشکلو دارم. من یه وقت جدید گرفته بودم از آقای مالکی ولی قرار شد نامه اکسپتمو اتچ کنم بعدا تاییدیه وقتمو بدن اما الان خیلی وقته که خبری از تاییدیه نشده. چند بارم از سایت سفارت با بخش فرهنگی مکاتبه کردم و توضیح دادو اما هیچ جوابی نشنیدم ازشون... دیگه یواش یواش نگران سلامتیشون میشم نکنه چیزی شده باشه ؟ :دی
    امروز دوباره هم به آقای مالکی هم بخش فرهنگی سفارت ایمیل زدم اما ج ندیدم....
    نقل قول نوشته اصلی توسط tinatttt نمایش پست ها
    من هم اول اکتبر باید آلمان باشم و وقت اضطراری احتیاج دارم ، ایمیل هم زدم. فکر می کنید اگه حضوری برم بخش فرهنگی بهتر جواب بگیرم؟ اصلا میشه حضوری رفت بخش فرهنگی صحبت کرد؟
    گفتن از اول جولای وقت اضطراری میدیم
    پس باید صبر کنید
    کسایی که 1 اکتبر باید المان باشن به گفته خود اقای مالکی که یکی از دوستان تماس گرفته بودن اگر وقتی که چند روز دیگه سفارت واسه اگوست باز میشه رو بگیرن دیگه نیاز به وقت اضطراری نیست و به دانشگاه میرسن

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sara2030 نمایش پست ها
    شماره و ایمیل همونه، الکی دوباره ایمیل نزنین! به همه گفتن بعد از یک جولای و شما هم باید صبر کنین تا یک جولای.
    ضمنا برای اینکه به 1 اکتبر برسین، نیازی به وقت اضطراری فکر نمی کنم داشته باشین، چون اگه تو روزای اول آکوست بگیرین میرسه ویزاتون. پس منتظر وقت اضطراری نشین، خودتون زودتر می تونین وقت بگیرین. وقت اضطراری رو اونقدرام که فکر می کنین زود نمی دن! مثلا برای بیست روز دیگه یا یه ماه میدن (برای من که این طوری بود)، که میشه تقریبا میشه باز همون اوایل آگوست. پس خودتون وقت بگیرین برای اوایل آگوست، اگر هم گرفتین حتما به آقای مالکی مجددا ایمیل بزنین و بگین که دیگه نمی خواین وقت اضطراری بگیرین. آقای مالکی گرچه جواب نمی ده ولی میخونه ایمیلاتون رو، مطمئن باشین. باید همه رو منظم کنن، ببینن هر کسی کی وقت کلاساش هست، کی اضطرارش بیشتره، به اون ترتیب وقت بدن. تا وقتی هم که وقت بقیه روز اول جولای مشخص نشه این کارو نمی کنن.
    پس لطفا صبور باشین، اعصاب اونا رو هم با ایمیل زدن مداوم به هم نریزین دوستان
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

فرصت های جدید برای گرفتن وقت در تاریخ 26 جون 2012 ( 6 تیر 1391) اعلام می شود!

همین الان بهم جواب دادن و گفتن خودمون باهاتون تماس میگیریم. راجع به وقت اضطراری.
    راستی تینا معمولا چند روز قبل بهمون خبر میدن؟ نکنه یه وقتی خبر بدن که ما مسافرت بتشیم یا خیلی دی رخبر بدن مثلا یکی 2 روز مونده به وقتمون بهمون خبر بدن؟؟؟؟
    من نگران این مسئله ام.
    آخه من باید یه هفته قبل حتما پولام و نقد کنم و پرینت بگیرم.
    اونا این مسئله رو در نظر دارن؟
    ممنون

راستی به نظرتون خودم یه وقت بگیرم یا منتظر اینا بمونم؟
    آخه من نمیدونم وقت قبلی من که اشتباها با یه عنوان دیگه گرفته بودم از دور خارج شده یا نه؟ البته آقای مالکی یه وقت دیگه داد بهم اما تاییدش نکرد و الانم که ازشون پرسیده بودم کفتن خودمون خبرتون میکنیم....
    نگرانم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam1986 نمایش پست ها
    همین الان بهم جواب دادن و گفتن خودمون باهاتون تماس میگیریم. راجع به وقت اضطراری.
    راستی تینا معمولا چند روز قبل بهمون خبر میدن؟ نکنه یه وقتی خبر بدن که ما مسافرت بتشیم یا خیلی دی رخبر بدن مثلا یکی 2 روز مونده به وقتمون بهمون خبر بدن؟؟؟؟
    من نگران این مسئله ام.
    آخه من باید یه هفته قبل حتما پولام و نقد کنم و پرینت بگیرم.
    اونا این مسئله رو در نظر دارن؟
    ممنون
    وقت اضطراری رو هیچ وقت دو روز به مهلتش بهتون خبر نمیدن! حداقلش یه هفته است و تا یه ما هم ممکنه باشه.
    ضمنا شما الان همه ی مدارکتون رو آماده کنین خیلی بهتره، حالا صبر نکنین دقیقا هفته ی آخر.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

کسایی که میل زدن دیگه خواهشا دو بار و سه بار و شش بار میل نزنین دیگه بابا اینجوری ترافیک کارو میبرین بالا و کار همه عقب میوفته

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)