صفحه 5 از 251 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط razgolesorkh نمایش پست ها
    الان ایمیل بزنیم و تقاضای وقت کنیم و بگیم که از چه تاریخی مدارکمون اماده است قبول می کنند ؟
    بله ولی باید نامه ی پذیرشتون رو هم به پیوست ارسال کنین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

دوستان یه تجربه شخصیمو درباره جواب دادن میلها توسط آقای مالکی میگم شاید مفید باشه و به شما هم کمک کنه

من تا حالا چند بار به آقای مالکی در رابطه با مسائل مختلف میل زدم گاهی اوقات به گفته شما 2 هفته هم طول میکشید که جواب بدن!! اما چند باره که شبا دیر وقت مثلا ساعت 4 یا5 صبح بشوون میل که زدم فردا صبح اول وقت جوابمو دادن!!!!!!! شاید دلیلش این بوده که بقیه عین من شب زنده دار نبودن که میل بدنو فردا صبح میل من اولین میل تو پیج آقا مالکی بوده و سریع جواب دادن!!!!!!!( به هر حال روزانه شاید 100 تا میل ایشون دریافت کنن و وقتی شما عصر میل میدید مسلما کلی میل دیگه جلوتر از شما هست و باز فرداش هم 100تا میل دیگه اضافه میشه و اینطور میشه که بعد از 2 هفته تازه نوبت به میل شما میرسه!!!!!!!!)
    امتحانش ضرر نداره. اگه این کار برای شما هم جواب داد به عنوان تایید این عمل تو فروم مطرح کنید که دوستان استفاده کنن.
    امیدوارم که این تجربه مفید بوده باشه و تونسته باشم کمکی کرده باشم...

سلام
    من هم به آقای مالکی ایمیل زدم گفت اول جولای تازه وقت اضطراری برام اعلام میکنه
    24 سپتامبر ترمم شروع میشه در حالی که ترجیحم اینه از اول سپتامبر اونجا باشم
    بنظرتون ممکنه چند روز دیگه به من وقت اضطراری بدن ، چون دارم مدارکم را آماده میکنم میخواهم ببینم تا کی فرصت دارم؟
    هیچ وقت به پایان نیندیش، بگذار تا پایان مانند آغاز تو را غافلگیر کند. " دکتر علی شریعتی"

دوستان من 9 آگوست وقت دارم، اما از آقای مالکی برای 18 جولای وقت اضطراری گرفتم (اون موقع که 9 آگوست رو گرفتم نمیدونستم چیزی به نام اضطراری وجود داره) البته تو ایمیل به خود آقای مالکی هم گفتم که 9 آگوست هم وقت دارم. اما حالا میخوام بدونم باید به سفارت چیزی بگم راجع به اینکه 9 آگوست ام رو کنسل کنند یا آقای مالکی اینکار رو کرده؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط amir13842010 نمایش پست ها
    سلام
    من هم به آقای مالکی ایمیل زدم گفت اول جولای تازه وقت اضطراری برام اعلام میکنه
    24 سپتامبر ترمم شروع میشه در حالی که ترجیحم اینه از اول سپتامبر اونجا باشم
    بنظرتون ممکنه چند روز دیگه به من وقت اضطراری بدن ، چون دارم مدارکم را آماده میکنم میخواهم ببینم تا کی فرصت دارم؟
    معمولا حداقل زمانی که وقت میدن یه هفته است، یعنی از روزی که ایمیل می زنن میگن یه هفته دیگه وقت مصاحبه اتونه، نمی گن فردا بیا. ولی غیر از اون به اضطرار کار شما هم بستگی داره! و بستگی داره که دیگرانی که درخواست دادن کلاساشون کی شروع بشه، هر کی ضروری تر باشه کارش زودتر وقت میگیره.

ضمنا اینکه بتونین بگین برای 1 سپتامبر میخواین ویزاتونو بستگی داره کی مصاحبه بدین، اگه دیر مصاحبه بدین ممکنه اونقدر زود دیگه ویزا رو ندن.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

نقل قول نوشته اصلی توسط shbf نمایش پست ها
    دوستان من 9 آگوست وقت دارم، اما از آقای مالکی برای 18 جولای وقت اضطراری گرفتم (اون موقع که 9 آگوست رو گرفتم نمیدونستم چیزی به نام اضطراری وجود داره) البته تو ایمیل به خود آقای مالکی هم گفتم که 9 آگوست هم وقت دارم. اما حالا میخوام بدونم باید به سفارت چیزی بگم راجع به اینکه 9 آگوست ام رو کنسل کنند یا آقای مالکی اینکار رو کرده؟
    دوست عزیز دقیقا مشابه مشکل شما برای منم بود البته آقای مالکی تو میلشون بم گفتند که به ویزا سکشن اطلاع بدم تا وقت قبلیمو کنسل کنن. (البته گفتن Get in touch with Visa section که من بشون میل زدم، نمی دونم ازین عبارتی که گفتن میل زدن بر میاد یا تماس تلفنی یا هر دو، به هر صورت من میل زدم اگه دوستان چیز دیگه ای برداشت می کنن راهنمایی کنن، شمام میتونی همیل بزنی) میل ویزا سکشن هم تو سایت سفارت هستش

دوستان عزیز به نظر میاد سفارت ظرفیت هاشونو واسه وقت به شدت اضافه کردن پس اصلا هول نکنید، من برا آخر آگوست وقت داشتم و به آقای مالکی میل زدم یه وقت زودتر اگه جا داره بم بده و این عبارتم تو میلم ذکر کردم : (البته این ترجمه شه) : برای من اوایل آگوست یا اواخر جولای مناسب هستش اما به شما بستگی داره که تشخیص بدید، بعد از 10 روز میل اومد که واسه 8 روز دیگه رزرو کردم، که خیلیییییییی زودتر از اونی بود که فکر می کردم و اینقد زود بود که برای بعضی مدارکم به مشکل بر خوردممممممم هواستون باشه البته با دوندگی شدید روزانه 7-8 ساعت از ساعت 7 تا 14 مدارکمو تقریبا جمع آوری کردم
    نتیجه اخلاقی 1: وقتی میل می زنید مثل ادارات ما نیست حتما حتما جواب می دن( پس دیگه میلو 2 باره نفرستید) اما جواب ممکنه تا 10 روز هم طول بکشه
    نتیجه اخلاقی 2: گرفتن وقت اضطراری شوخی نیست که حالا یه در خواستی بدیم ببینیم چی میشه، حتما مدارکتونو اول آماده کنین بعد، زیرا که اگه با مدارک ناقص بری و یه وقت زود احتمال زیاد ریجکتین در صورتی که اگه وقتتون دیرتر باشه و مدارک کامل احتمال پذیرشتون بالاتره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

دوستان پذیرش من باید به دستم می رسید اما نرسیده .. من واسه 4 جولای وقت گرفتم ، حالا چطور کنسلش کنم ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط cercis نمایش پست ها
    دوستان پذیرش من باید به دستم می رسید اما نرسیده .. من واسه 4 جولای وقت گرفتم ، حالا چطور کنسلش کنم ؟؟

4 جولای پس فرداست !!!!!!
    فکر کنم زاهی نداره . چون به عنوان وقت اضطراری نمی تونند به کسی بدن

نقل قول نوشته اصلی توسط cercis نمایش پست ها
    اونطوری که دوستان میگن داشتن اصلش مهم نیست فقط کافیه پی دی افش و داشته باشین و پرینتش کنین ببرین سفارت، چرا کنسل دیگه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)