صفحه 6 از 251 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

با اینکه قرار بود اول جولای به من خبر بدند کی هست وقت اضطراری برای من ، هنوز به من خبر ندادند، بنظرتون دوباره ایمیل بزنم به آقای مالکی با توجه به اینکه 24 سپتامبر ترمم شروع میشه و خودم هم میخام اول سپتامبر اونجا باشم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    معمولا حداقل زمانی که وقت میدن یه هفته است، یعنی از روزی که ایمیل می زنن میگن یه هفته دیگه وقت مصاحبه اتونه، نمی گن فردا بیا. ولی غیر از اون به اضطرار کار شما هم بستگی داره! و بستگی داره که دیگرانی که درخواست دادن کلاساشون کی شروع بشه، هر کی ضروری تر باشه کارش زودتر وقت میگیره.

ضمنا اینکه بتونین بگین برای 1 سپتامبر میخواین ویزاتونو بستگی داره کی مصاحبه بدین، اگه دیر مصاحبه بدین ممکنه اونقدر زود دیگه ویزا رو ندن.
    هیچ وقت به پایان نیندیش، بگذار تا پایان مانند آغاز تو را غافلگیر کند. " دکتر علی شریعتی"

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط amir13842010 نمایش پست ها
    با اینکه قرار بود اول جولای به من خبر بدند کی هست وقت اضطراری برای من ، هنوز به من خبر ندادند، بنظرتون دوباره ایمیل بزنم به آقای مالکی با توجه به اینکه 24 سپتامبر ترمم شروع میشه و خودم هم میخام اول سپتامبر اونجا باشم؟
    به نظر من زنگ بزنین و بگین که ایمیل زدین و قرار شده اول جولای خبر بدین ولی ندادین. 8 تا 10، همون شماره ای که گذاشته شده
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

سلام دوستان،
    رفتن به کنفرانس جزو این شرایط اضطراری محسوب نمیشه؟ من نامه پذیرش مقاله ام در یک کنفرانسی در مونیخ رو برای آقای مالکی فرستادم و درخواست وقت کردم. ولی در جواب کلاً اظهار بی اطلاعی کرد و گفت این موضوع به ما مربوط نمیشه! با توجه به اینکه کنفرانس تو آگوست هست من از چه راهی می تونم اقدام کنم برای گرفتن وقت که ویزام برسه؟
    ..We shall meet in the place where there is no darkness

Junior Member

دوستان به کسانی که گفته بودن اول جولای وقت های اضطراری رو تعیین می کنند کسی اینجا هست که آقای مالکی بهشون جواب داده باشه؟
    من باید اوایل سپتامبر آلمان باشم. آقای مالکی هفته ی گذشته گفنه بودن که شروع جولای وقت اضطراری میدن. ولی خبری از جواب ایمیلشون نشده و خیلی نگرانم .

سلام
    به من هم همین را گفته بود آقای مالکی
    اما متاسفانه هنوز خبری نشده، بنظرتون دوباره بهشون ایمیل بزنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط app_ab نمایش پست ها
    دوستان به کسانی که گفته بودن اول جولای وقت های اضطراری رو تعیین می کنند کسی اینجا هست که آقای مالکی بهشون جواب داده باشه؟
    من باید اوایل سپتامبر آلمان باشم. آقای مالکی هفته ی گذشته گفنه بودن که شروع جولای وقت اضطراری میدن. ولی خبری از جواب ایمیلشون نشده و خیلی نگرانم .
    هیچ وقت به پایان نیندیش، بگذار تا پایان مانند آغاز تو را غافلگیر کند. " دکتر علی شریعتی"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir13842010 نمایش پست ها
    سلام
    به من هم همین را گفته بود آقای مالکی
    اما متاسفانه هنوز خبری نشده، بنظرتون دوباره بهشون ایمیل بزنم؟
    من فکر می کنم که حتما باید دوباره بهشون میل بدیم. فردا هم اگه اشتباه نکنم یه سری برای آگست وقت باز می شه اما چون آقای مالکی به ما گفته تماس می گیره نمی شه که دو بار رزرو کرد در حالی که امکان کنسلی هم نیست. کاش زودتر جواب می دادن.

Junior Member

بعد از کلی زنگ زدن بالاخره تونستم با آقای مالکی صحبت کنم . گفت ما درخواستها رو دادیم ، امیدوارم که جواب مثبت باشه!! گفت امروز یا یکشنبه ایمیل می زنن.

Junior Member

مرسی دوست عزیز که اطلاع دادین .. فقط این که"امیدوارم جواب مثبت باشه!" رو ایشون گفتن؟ یعنی ممکنه که وقت ندن؟! به هر حال خیلی خیلی ممنون که خبر دادین.
    نقل قول نوشته اصلی توسط pearl89 نمایش پست ها
    بعد از کلی زنگ زدن بالاخره تونستم با آقای مالکی صحبت کنم . گفت ما درخواستها رو دادیم ، امیدوارم که جواب مثبت باشه!! گفت امروز یا یکشنبه ایمیل می زنن.

Junior Member

با سلام

دوستان من بايد اول اکتبر آلمان باشم الان 1 ماه ميشه پذيرشم اومده ولی چون از آمده شدن کل مدارکم اطمينان نداشتم صبر کردم تا الان که خواستم وقت بگيرم اولين وقتی که گيرم اومد 27 سپتامبر بود من هم که خيلی هول شده بودم همين وقت رو رزرو کردم.
    الان که تاپيک رو اينجا ديدم به آقای مالکی ايميل زدم تا اگه بشه وقت من رو 1 ماه زود تر بندازه.
    خيلی خيلی نگرانم به نظره شما بهم وقت ميده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shoushouni نمایش پست ها
    با سلام

دوستان من بايد اول اکتبر آلمان باشم الان 1 ماه ميشه پذيرشم اومده ولی چون از آمده شدن کل مدارکم اطمينان نداشتم صبر کردم تا الان که خواستم وقت بگيرم اولين وقتی که گيرم اومد 27 سپتامبر بود من هم که خيلی هول شده بودم همين وقت رو رزرو کردم.
    الان که تاپيک رو اينجا ديدم به آقای مالکی ايميل زدم تا اگه بشه وقت من رو 1 ماه زود تر بندازه.
    خيلی خيلی نگرانم به نظره شما بهم وقت ميده؟
    سپتامبرکه باز نشده هنوز
    آگست منظورتونه ؟
    اون موقع خیلی دیر هست
    چون اقای مالکی گفتند
    The period required for applying for a student visa takes approximately 8 weeks (as long as there are no particular problems with the application
    Since you are applying for your visa late in the year, it is likely you will not receive your visa in time for the start of the semester. We therefore ask you to get in touch with the international office of your future university to ask for an admission for the next semester.

بله وقت می دن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)