صفحه 7 از 251 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

از زمانیکه به آقای مالکی ایمیل بزنیم تا چند روز بعد بهمون وقت میدن برای مصاحبه؟

مثلا اگه من 8 آگوست نامه پذیرشم بیاد (pdf) و همان روز درخواست وقت اضطراری بدم چند روز بعد بهم وقت میده؟

یادمان باشد بازی سختی داریم ولی بازی نکرده نبازیم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid67 نمایش پست ها
    از زمانیکه به آقای مالکی ایمیل بزنیم تا چند روز بعد بهمون وقت میدن برای مصاحبه؟

مثلا اگه من 8 آگوست نامه پذیرشم بیاد (pdf) و همان روز درخواست وقت اضطراری بدم چند روز بعد بهم وقت میده؟
    بستگی به اضطرار کارتون داره از یک هفته تا یک ماه. اگه کسایی باشن که مدت زمان کمتری داشته باشن و عجله ی بیشتری لازم باشه، اونا اولویت دارن.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط app_ab نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز که اطلاع دادین .. فقط این که"امیدوارم جواب مثبت باشه!" رو ایشون گفتن؟ یعنی ممکنه که وقت ندن؟! به هر حال خیلی خیلی ممنون که خبر دادین.
    آره این جمله رو آقای مالکی گفتن فکر کنم خودش تصمیم گیرنده این قضیه نیست و فقط درخواست ها رو می ده به خاطر همین نمی خواست قولی بده. به خاطر همین اینجوری گفته، اسمم رو هم پرسید و گفت " باشه من میگم بهشون!!!" ...به هر حال ما چاره ای نداریم جز اینکه تا یکشنبه صبر کنیم.

برای کسی پنج شنبه ایمیلی نیومد حاوی اعلام وقت اضطراری سفارت، منظورم کلا کسائی هست مثل من که بهشون قول داده بودند اول جولای یه سری وقت اضراری بدن؟ الان یک هفته از جولای گذشته و متاسفانه خبری نشده هنوز

In the beginning of July we will arrange new emergency appointments for students. We will contact you.

من که خیلی بهشون زنگ زدم یا جواب نمیدند و یا اینکه اشغال هست و واقعا کلافه شدم....

نقل قول نوشته اصلی توسط pearl89 نمایش پست ها
    آره این جمله رو آقای مالکی گفتن فکر کنم خودش تصمیم گیرنده این قضیه نیست و فقط درخواست ها رو می ده به خاطر همین نمی خواست قولی بده. به خاطر همین اینجوری گفته، اسمم رو هم پرسید و گفت " باشه من میگم بهشون!!!" ...به هر حال ما چاره ای نداریم جز اینکه تا یکشنبه صبر کنیم.
    هیچ وقت به پایان نیندیش، بگذار تا پایان مانند آغاز تو را غافلگیر کند. " دکتر علی شریعتی"

وقت اضطراری به کسایی میدن که وقت نگرفتن؟ یا من که بهم 4 سپتامبر وقت رسید هم جابجا میکنند مثلا به اوایل اگوست؟
    من باید 1 اکتبر دانشگاه باشم و ضمنا دانشگاه میگه نامه extension نمیده

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط admiralofeden نمایش پست ها
    وقت اضطراری به کسایی میدن که وقت نگرفتن؟ یا من که بهم 4 سپتامبر وقت رسید هم جابجا میکنند مثلا به اوایل اگوست؟
    من باید 1 اکتبر دانشگاه باشم و ضمنا دانشگاه میگه نامه extension نمیده
    به شمام میدن. فقط تو ایمیل این رو هم ذکر بکنین که وقت گرفتین و تاریخش کی هست. نامه ی پذیرش رو هم اتچ کنین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

وقت اضطراری رو فقط برای ویزای دانشجویی می دن؟ کسی می دونه اگه برای ویزای شنگن نوبت اضطراری بخوایم بگیریم چیکار باید بکنیم؟ و به کی ایمیل بزنیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    بستگی به اضطرار کارتون داره از یک هفته تا یک ماه. اگه کسایی باشن که مدت زمان کمتری داشته باشن و عجله ی بیشتری لازم باشه، اونا اولویت دارن.
    من باید 21 سپتامبر اونجا باشم.دو هفته پیش ایمیل زدم هنوز جواب ندادن.یعنی دیر نمیشه؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mni نمایش پست ها
    من باید 21 سپتامبر اونجا باشم.دو هفته پیش ایمیل زدم هنوز جواب ندادن.یعنی دیر نمیشه؟؟؟

خیر
    دیر نمیشه

Junior Member

من بايد اول سپتامبر آلمان باشم ولي وقتي كه سفارت بهم داده 25 سپتامبر هست حالا با اين حساب كه هنوز نامه دانشگاه به دستم نرسيده آيا از الان ايميل بزنم و بگم تا دو الي سه هفته ديگه نامه به دستم ميرسه يا اينكه صبر كنم تا نامه دانشگاه برسه
    موضوع ديگه اينكه مدارك رو كه به سفارت بايد برد بايد ترجمه به آلماني بشه يا همون ترجمه انگليسي كافيه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)