صفحه 9 از 251 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 2502

موضوع: گرفتن وقت اضطراری از سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

دوستان عزیز به نظر من اصلانگران نباشید چون آقای مالکی پیگیری می کنند ولی اگر قرار بوده که 1 جولای بهتون پاسخ بدن حتما دوباره بهشون میل بزنین برای احتیاط و شرایطتون رو اگه باید در تاریخ مشخصی اونجا باشین رو بگین و درخواست وقت اضطراری تون رو دوباره مطرح کنین که اگه به دلیل میل های زیادی که در یافت میکنن ایمیلی جا افتاده باشه حتما پاسخ بدن .. موفق باشید

سلام به همگی
    می خواستم بدونم من که وقت اضطراری دارم روز مصاحبه پرینت ایمیل آقای مالکی کافیه آخه هیچ شماره passport یا اطلاعاتی از من توش نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط parvaneh55 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    می خواستم بدونم من که وقت اضطراری دارم روز مصاحبه پرینت ایمیل آقای مالکی کافیه آخه هیچ شماره passport یا اطلاعاتی از من توش نیست؟
    بله کافیه و برا همه همینه که شماره پاس تو میل آقای مالکی نوشته نشده، اونا اسمتون رو دارن و صبح خودشون می خونن و تیک می زنن کنار اسمتون، حتی از بعضیا همون پرینت نامه رو هم چک نمی کنن مثه خودم که وقت اضطراری داشتم، اما شما حتما پرینت نامه رو ببر و توجه داشته باش که تایتل نامه و سندرش که آقای مالکیه با ایمیلش توش باشه، موفق باشی

Member
    رشته و دانشگاه
    Urbanism/Bauhaus Uni-Weimar

سلام
    من با پذیرش یه دانشگاه وقت اضطراری گرفتم برای ۱شنبه. حالا از یه دانشگاه دیگه پذیرش دارم که اینو می‌خوام برم. ولی‌ نامه پذیرشم ۲شنبه هفته بعد آماده می‌شه.یعنی‌ ۱روز بعد از وقت سفارتم. به نظرتون می‌تونم تلفنی تماس بگیرم و وقتم رو یه کم عقب بندازم، یا با دوستم که ۵ مرداد داره عوض کنم. یا می‌شه نامه پذیرشم رو هر وقت رسید ببرم روی مدارکم بذارم؟
    آیا راه حلی هست؟؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه

کسی تا حالا تونسته با آقای مالکی تلفنی صحبت کنه؟ یا هر کس ذیگه تو سفارت؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Zeynab.Arch نمایش پست ها
    کسی تا حالا تونسته با آقای مالکی تلفنی صحبت کنه؟ یا هر کس ذیگه تو سفارت؟
    سلام بله صبح زود مثلا 7-7.30 زنگ بزنين بر مي دارن. ولي به اين راحتي وقت رو عقب نميندازن سرشون خيلي شلوغه البته اگه مي خواين جا به جا كنين نمي دونم

Member
    رشته و دانشگاه

سلام
    من با پذیرش یه دانشگاه وقت اضطراری گرفتم برای ۱شنبه. حالا از یه دانشگاه دیگه پذیرش دارم که اینو می‌خوام برم. ولی‌ نامه پذیرشم ۲شنبه هفته بعد آماده می‌شه.یعنی‌ ۱روز بعد از وقت سفارتم. به نظرتون می‌تونم تلفنی تماس بگیرم و وقتم رو یه کم عقب بندازم، یا با دوستم که ۵ مرداد داره عوض کنم. یا می‌شه نامه پذیرشم رو هر وقت رسید ببرم روی مدارکم بذارم؟
    آیا راه حلی هست؟؟؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط pearl89 نمایش پست ها
    سلام بله صبح زود مثلا 7-7.30 زنگ بزنين بر مي دارن. ولي به اين راحتي وقت رو عقب نميندازن سرشون خيلي شلوغه البته اگه مي خواين جا به جا كنين نمي دونم
    خودم جواب خودم رو میدم باشه برای آیندگان.
    صبح ساعت 8.30 ایمیل زدم به آقای مالکی و شرایطم رو توضیح دادم. گفتم اگه ممکنه عقب بندازید وقتم رو.
    از همون موقع تا ساعت یازده هم تلفن میزدم ولی کسی جواب نمیداد.
    ساعت 1.30 آقای مالکی ایمیل زد و گفت وقت جدید شما 25 جولای! یعنی خیلی راحت با یه ایمیل وقتم رو ده روز جا به جا کرد.
    شنیده بودم سفارت با شرایط دانشجوها کنار می آن ولی ندیده بودم!

Member blueuniver آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Georg August University

خودم جواب خودم رو میدم باشه برای آیندگان.
    صبح ساعت 8.30 ایمیل زدم به آقای مالکی و شرایطم رو توضیح دادم. گفتم اگه ممکنه عقب بندازید وقتم رو.
    از همون موقع تا ساعت یازده هم تلفن میزدم ولی کسی جواب نمیداد.
    ساعت 1.30 آقای مالکی ایمیل زد و گفت وقت جدید شما 25 جولای! یعنی خیلی راحت با یه ایمیل وقتم رو ده روز جا به جا کرد.
    شنیده بودم سفارت با شرایط دانشجوها کنار می آن ولی ندیده بودم!
    سلام دوست عزیز.منم درخواست وقت اظطراری دادم. من دارم واسه مصاحبه دانشگاه بن میرم،ولی احتمال داره تا هفته آینده از دانشگاه دیگه ای پذیرش بگیرم.در این شرایط میتونم وقتم رو عقب بندازم !؟
    If there is a will,there is a way

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط blueuniver نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.منم درخواست وقت اظطراری دادم. من دارم واسه مصاحبه دانشگاه بن میرم،ولی احتمال داره تا هفته آینده از دانشگاه دیگه ای پذیرش بگیرم.در این شرایط میتونم وقتم رو عقب بندازم !؟
    یه ایمیل به آقای مالکی بزنین و شرایطتون رو بگید. ضرر نداره.
    البته این رو هم اضافه کنم که من ایمیلی رو که دانشگاه زده بود و گفته بود نامه ات رو دوشنبه میدیم هم ضمیمه ایمیلم به آقای مالکی کرده بودم. یعنی سند و مدرک داشتم برای درخواستم!

Junior Member

سلام کسی از دوستان آقای مالکی ناگهانی وقتشونو عقب انداختن؟؟؟؟
    به من امروز ایمیل زدن و وقتمو از 18 انداختن 30 جولای. من هیچ درخواستی برای این تعویق نداشتمو علت چیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)