نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: master&phd آمريكاي جنوبی petroleum

Junior Member

پیش فرض master&phd آمريكاي جنوبی petroleum

سلام.تاحالا كسي واسه فوق يا دكترا واسه يكی از كشورهای آمريكای جنوّبی اقدام كرده تو رشته نفت؟
    ميگن مكزيك و آرژانتين تو نفت قوين!!راسته؟كسي اطلاعاتی داره بگه خواهش

پیش فرض پاسخ : master&phd آمريكاي جنوبی petroleum

دانشگاه نفتی مکزیک http://unam.mx/ هست

من با آرژانتین تماس گرفتم تا حالا که جوابای خوبی‌ دادن اما استاد نفتی‌ زیاد ندارن

من با یه استاد از برزیل به توافق رسیدم اما reserch proposal منو قبول نکرده و یه سریpaperداده میگه از تو اون در بیار منم نه حال حوصلهٔ اینکارو دارم نه اینکه فکر می‌کنم بشه چیزی از تو این paperaها
    در آورد، من نمیدونم چرا اینا خودشونreserch proposal رو نمیویسن؟حالا من باید چیکار کنم?

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط mamal198
    من با یه استاد از برزیل به توافق رسیدم اما reserch proposal منو قبول نکرده و یه سریpaperداده میگه از تو اون در بیار منم نه حال حوصلهٔ اینکارو دارم نه اینکه فکر می‌کنم بشه چیزی از تو این paperaها
    در آورد، من نمیدونم چرا اینا خودشونreserch proposal رو نمیویسن؟حالا من باید چیکار کنم?
    سلام
    بنظر من مقاله ها را رو بخوانید ولی سعی کنید با استاد بطور مستقیم یه تماسی بگیرید و ایده اصلی به نحوی از زیر زبانش دربیارید که چی می خواهد و چی کار می خواهد بکند بعد برای نوشتن پروپزال اقدام کنید البته شما هیچ وقت بصورت قطعی سعی نکنید در مورد نتیجه تحقیق(پروپزال) ،مطلبی بیاورید که این کار حرفه ای نیست.

بقول استادم:
    Thanks for the email. You are doing fine with what you are studying. Remember that a Ph. D. is pure research so cannot tell where it will lead. I know that my research went in different directions from what it started out to be.
    What Goes Around...Comes Around

Member mohhhamad آواتار ها

سلام
    عزیز جان شما در مورد شرایط محیطی جغرافیایی و ...اینا فکر کردی؟شما اسپانیایی بلدی؟
    وضعیت اونجا ور از لحاظ تجهیزات وامکانات چک کردی؟نری یه وقت PHd بخونی گیر بافتی
    حدس من اینه یکی از اهدافت اینه که اسپانیایی هم یاد بگیری برای این هدفت یکی از بهترین جاها رو انتخاب کردی اما شما میخوای اونجا PHdبگیری بعدش چی کار کنی؟
    بری هیئت علمی بشی؟یا بری سر کار ؟
    نظر من اینه نمیدونم phd برید یه جای خیلی خیلی خوب تو آمریکا کانادا ویا...(اگه اینجاهایی که میرید تو رنکینگ خوبند )
    شما میتونی برید تو سایت این شرکت نفتی های بزرگ .از اونها بپرسید؟
    یا اگه تهران تشریف دارید زحمت بکشید یه سر بیاید شریف و از اساتید اونجا یه سوال کوچیک بپرسید
    تا حالا که داری هزینه وبرنامه ریزی میکنی بهترین نتیجه رو بگیری وبهترین جا رو بر حسب شرایطت انتخاب کنی.
    این کاربر ،غیر فعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط mparsa_1365
    سلام
    عزیز جان شما در مورد شرایط محیطی جغرافیایی و ...اینا فکر کردی؟شما اسپانیایی بلدی؟
    وضعیت اونجا ور از لحاظ تجهیزات وامکانات چک کردی؟نری یه وقت PHd بخونی گیر بافتی
    حدس من اینه یکی از اهدافت اینه که اسپانیایی هم یاد بگیری برای این هدفت یکی از بهترین جاها رو انتخاب کردی اما شما میخوای اونجا PHdبگیری بعدش چی کار کنی؟
    بری هیئت علمی بشی؟یا بری سر کار ؟
    نظر من اینه نمیدونم phd برید یه جای خیلی خیلی خوب تو آمریکا کانادا ویا...(اگه اینجاهایی که میرید تو رنکینگ خوبند )
    شما میتونی برید تو سایت این شرکت نفتی های بزرگ .از اونها بپرسید؟
    یا اگه تهران تشریف دارید زحمت بکشید یه سر بیاید شریف و از اساتید اونجا یه سوال کوچیک بپرسید
    تا حالا که داری هزینه وبرنامه ریزی میکنی بهترین نتیجه رو بگیری وبهترین جا رو بر حسب شرایطت انتخاب کنی.
    پارسا
    ممنون که جواب دادی،
    من تصمیمم اینه که بعد ازphdبرگردم ایران، مگه مهمه که می‌خوام چیکار کنم بعدش؟حتا اگه بخوام اونجا کار کنم هم تو همون کشور که نباید مشکلی‌ داشته باشم، اما در مورد رنک نه سوال نکردم(توی کتاب ارزشیابی دانشگاهای وزارت علوم نبود منم نرفتم دنبالش)،
    این جمله رو خوب متوجه نشدم "نظر من اینه نمیدونم phd برید یه جای خیلی خیلی خوب تو آمریکا کانادا ویا...(اگه اینجاهایی که میرید تو رنکینگ خوبند )
    "و اینکه چه سوالی‌از شرکتهای نفتی‌ کنم؟
    راستی‌ دوست عزیز، زبان همهٔ کشورای آمریکای لاتین اسپانییه به جز برزیل که پرتقالیه

Member mohhhamad آواتار ها

سلام
    ببخشید بایت تاخیر
    این تجربیات منه و کاری هستش که من خودم میخوام انجام بدم.
    ببین این دقیقا به شرایط شما بستگی داره.
    اگه پارتی کلفت ویا موقعیت توپی دارید مثلا الان استخدام جایی هستید ولنگ مدرک دکترا هستید این بهترین انتخابه اما اگه اینها رو ندارید
    عزیز جان اینقدره الان دکتر ریخته تو ایران!(رشته شما رو نمیدونم ها رشته خودمو میگم) ظرفیت ها پره پره پره!
    من نظرم اینه اگه میخوای دکترا بخونی برو یه جای توپ مثل دانشگاه های آمریکا(از وضعیت علمی اینجاها که می خوای بری خبر ندارم ها)تا وقتی بر میگردی لا اقل بتونی یه کارایی انجام بدی(در صورت شایسته سالاری واینها) وگرنه پشیمون میشی
    اما اگه میخوای همونجا بمونی وکار کنی داستان فرق میکنه.
    من یکی از اقوامم کاناداست ایشون گفت که تو کانادا تو هرچی بنویسی تو روزمت اون رو قبول دارند وبهش اطمینان میکنند واصلا کاری ندارند که کجا درس خوندی ببین واقعا اینجا ها که میری چیزی یاد میگیری یا نه
    از شرکت های نفتی میتونی بپرسی از این مراکز که میخوای بری کسی اونجا کار میکنه با این مراکز پروژه دارند.
    این رو از دانشجوهای اونجا هم میتونی بپرسی(باید بری تو سایتشون وبگردی دنبال ایمیلشون)
    خلاصه همه حرفهام
    می گم حالا که داری یه هزینه ای میکنی بهرتین رو در نظر بگیر شاید مجبور بشی یه سال کارهات رو به تاخیر بندازی اما شک نکن که می ارزه
    این کاربر ،غیر فعال است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)