نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بعد از مطالعه پیشنهادات زیر آیا با تقسیم تاپیک ارز دانش

رأی دهندگان
15. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقم

11 73.33%
  • مخالفم

4 26.67%
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: پیشنهاد ها | راهکارهای مرتبط با تقسیم تاپیک " ارز دانشجویی "

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

پیش فرض پیشنهاد ها | راهکارهای مرتبط با تقسیم تاپیک " ارز دانشجویی "

دوستان گرامی،

با توجه به اینکه تعداد سوالات در مورد سیستم نوبت دهی وزارت علوم خیلی زیاد شده من قصد دارم برای تاپیک جدیدی با نام " ارز دانشجویی- دریافت نامه از وزارت علوم" ایجاد کنم تا حجم بالای اینگونه سوالات کل تاپیک رو تحت تاثیر قرار نده و بتونیم مثل گذشته تاپیک مختصر و مفیدی داشته باشیم.

با این حساب برای ارز دانشجویی دو تاپیک به طور مجزا خواهیم داشت:

البته تاپیک ارز دانشجویی- آمار دریافت ارز همچنان به کارخودش مانند گذشته ادامه خواهد داد.

در صورتی که نظر خاصی در این باره دارید لطفا هر چه سریعتر در همین تاپیک اعلام کنید.

ممنونم

میلاد
    مدیر پرداخت هزینه‌ها با کارت اعتباری و انتقال وجه
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

پیش فرض پاسخ : تقسیم تاپیک ارز دانشجویی

با توجه به اینکه هدف از ایجاد تاپیک مجزا، تفکیک سوالات بخش های مختلف می باشد، لذا بهتر از نام تاپیک ها به گونه ای باشد که بیننده با دیدن ان ها بتواند تشخیص اولیه دهد برای مطرح کردن سوال خود یا گشتن برای جواب سراغ کدام تاپیک برود. (نام تاپیک جدید مناسب به نظر می رسد، اما با توجه به تغییر ماهیت تاپیک قبلی، شاید تغییر نام ان تاپیک نیر ضروری باشد).
    آقا میلاد، مدیر محترم، لطفا در هر یک از تاپیک ها صفحه ای قرار دهید تا کاربران را راهنمایی کند سوالات خود در چه زمینه هایی را در هر تاپیک مطرح کنند. به نظر می رسد هر کس می تواند عنوان تاپیک را تفسیر به رای کرده و سوال خود را در هر تاپیک مطرح کند.
    با سپاس
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

اول خیلی ممنونم که پاسخ دادید.
    اتفاقا من هم روی نام تاپیک قدیمی چند نام رو توی ذهنم دارم اما به نظرم خیلی جالب نبودن، ممنون میشم نام پیشنهادی خودتون رو بفرمایید.

در رابطه با این موضوع که:
    لطفا در هر یک از تاپیک ها صفحه ای قرار دهید تا کاربران را راهنمایی کند سوالات خود در چه زمینه هایی را در هر تاپیک مطرح کنند. به نظر می رسد هر کس می تواند عنوان تاپیک را تفسیر به رای کرده و سوال خود را در هر تاپیک مطرح کند.
    متاسفانه مجبور هستم پست اول هر دو تاپیک رو که پست سایر کاربران هست ویرایش کنم تا این اطلاعیه رو در اونجا قرار بدم. ولی حتما انجام میشه. ممنونم از یاداوری
    ویرایش توسط میلاد : June 14th, 2012 در ساعت 03:35 PM

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

خواهش می کنم.
    راستش باید با توجه به تقسیم موضوعی فعالیت ها یک اسمی براش انتخاب کرد. با فرض اینکه همه سوالات مربوط به دریافت نامه در تاپیک جدید مطرح می شه. افرادی که از این تاپیک خارج می شن، نامه معرفی به بانک رو دریافت کردند. و برای مراحل بعدی میان سراغ تاپیک قدیمی. شاید :" ارز دانشجوییی- سوالات و تجربیات برای دریافت نامه از وزارت علوم" و "ارز دانشجویی-سوالات و تجربیات پس از دریافت نامه وزات علوم" یک تفکیک مرحله ای رو مشخص کنه.
    البته این فقط یک پیشنهاد اولیه است. مطمئننا بیشتر وقت روش گداشته شه اسامی مناسب تری هم می شه انتخاب کرد.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

سلام. خیلی ممنون از زحماتتون.
    من با همین پست قبل از خودم موافقم ولی به نظرم اون تاپیک دوم رو اسمشو بذاریم سوالات و تجربیات در مورد گرفتن ارز دانشجویی از بانک یا چیزی تو این مایه ها. این پس از دریافت نامه وزارت علوم یخورده گنگه به نظرم. البته این نظر شخصیه. و البته به نظرم FAQ هم بهتره یه آپدیتی بشه. یکمی تغییرا بوجود اومده که آخرین بار که من خوندم هنوز تغییر نکرده بود.
    راستی اگر بشه مثل این صفحه فروم که برای جدول ویزا یه نوار اضافه شده یه نواری چیزی هم بالای فروم ایجاد بشه که توی همه صفحات آدرس FAQ رو بده خیلی بهتره. من تا حالا از سه چهار نفر پ خ گرفتم که نمیدونستن چکا کنن و وقتی آدرس FAQ رو بهشون دادن خیلی تشکر کردن. نمیدونم چجوریه که یه عده یا تنبلن یا اصلا نمیگردن که پیدا نمیکنن. بهتره بالای همه صفحات باشه که جلوی چشم باشه.
    بازم ممنون از زحمتی که برای فروم میکشید. شاد باشید.

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    سلام. خیلی ممنون از زحماتتون.
    من با همین پست قبل از خودم موافقم ولی به نظرم اون تاپیک دوم رو اسمشو بذاریم سوالات و تجربیات در مورد گرفتن ارز دانشجویی از بانک یا چیزی تو این مایه ها. این پس از دریافت نامه وزارت علوم یخورده گنگه به نظرم. البته این نظر شخصیه. و البته به نظرم FAQ هم بهتره یه آپدیتی بشه. یکمی تغییرا بوجود اومده که آخرین بار که من خوندم هنوز تغییر نکرده بود.
    راستی اگر بشه مثل این صفحه فروم که برای جدول ویزا یه نوار اضافه شده یه نواری چیزی هم بالای فروم ایجاد بشه که توی همه صفحات آدرس FAQ رو بده خیلی بهتره. من تا حالا از سه چهار نفر پ خ گرفتم که نمیدونستن چکا کنن و وقتی آدرس FAQ رو بهشون دادن خیلی تشکر کردن. نمیدونم چجوریه که یه عده یا تنبلن یا اصلا نمیگردن که پیدا نمیکنن. بهتره بالای همه صفحات باشه که جلوی چشم باشه.
    بازم ممنون از زحمتی که برای فروم میکشید. شاد باشید.
    ممنونم از نظرتون.

در مورد FAQ، من FAQ رو آپدیت کردم، البته چون یکی دو ماه با درس هام خیلی گرفتار بود Ozma جان این کار رو کرد و من فقط کپی کردم. اتفاقا در تاپیک هم بعد از آپدیت نهایی اعلام کردم. البته باز هم جای کار داره و باید یه قسمت هاییش حذف بشه. خیلی خیلی ممنون میشم اگه در مورد جزئیات FAQ هم نظری دارید بگید. (میتونید یک تاپیک جداگانه در همین انجمن نظرات و پیشنهادات در مورد تغییرات در سوالات متداول ارز دانشجویی ایجاد کنید)

منظورتون رو در مورد اون اطلاعیه متوجه نشدم. تا اونجا که من میدونم اطلاعیه سوالات متداول رو در انجمن ارز هم داریم و هیچ فرقی بین مثالی که شما زدید و انجمن ارز وجود نداره. نمیدونم درست متوجه منظورتون شدم یا نه.

سلام
    به نظر من همین روند فعلی مناسب و هرکس وارد تاپیک فعلی میشه جواب تمام سوالات خودش رو از اول تا آخر پیدا میکنه. اگر تاپیک ها تفکیک بشه مجددا مشکلاتی مثل این که "جای این سوال اینجا نیست" و از این حرفا زیاد پیش میاد. بعلاوه من فکر میکنم تاپیک فعلی پیک ابهامات و سوالات را پشت سر گذاشته و از این به بعد روند ملایم تری تو ارسال پست ها خواهیم داشت. بعلاوه برخی سوالات ممکنه در هیچکدوم از دو تاپیک مورد بحث نگنجه. بهر حال این نظر من بود که با تفکیک تاپیک مخالفم چون باعث سردرگمی بیشتر تازه وارد ها میشه.
    با تشکر از زحمات زیادی که مدیر محترم این تاپیک میکشه
    دشوارترین قدم، همان قدم اول است.

Senior Member esf11 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد نمایش پست ها
    دوستان گرامی،

با توجه به اینکه تعداد سوالات در مورد سیستم نوبت دهی وزارت علوم خیلی زیاد شده من قصد دارم برای تاپیک جدیدی با نام " ارز دانشجویی- دریافت نامه از وزارت علوم" ایجاد کنم تا حجم بالای اینگونه سوالات کل تاپیک رو تحت تاثیر قرار نده و بتونیم مثل گذشته تاپیک مختصر و مفیدی داشته باشیم.

با این حساب برای ارز دانشجویی دو تاپیک به طور مجزا خواهیم داشت:

البته تاپیک ارز دانشجویی- آمار دریافت ارز همچنان به کارخودش مانند گذشته ادامه خواهد داد.

در صورتی که نظر خاصی در این باره دارید لطفا هر چه سریعتر در همین تاپیک اعلام کنید.

ممنونم

میلاد
    مدیر پرداخت هزینه‌ها با کارت اعتباری و انتقال وجه
    با سلام به میلاد خان. من فک میکنم اگه این کار بشه خیلی این جمله را خواهیم دید: "سواله شما واسه اون تاپیک است" و مثله این.
    من فک میکنم کلا باید این تاپیک برایه مدتی قفل بشه.
    واقعا بچه ها اصلا به خودشون زحمته خوندنه 1 صفحه را هم نمیدن!!!
    من فک میکنم اون منابع مثله صفحه FAQ یا بخش نامه بانک مرکزی ( پی.دی.اف) را در تاپیکه پایانی بیارید خوبه و قفلش کنید. من هر بار که میام اینجا سر بزنم ( تقریبا روزی 40 50 بار، بس که سوالات تکراریه اصلا رغبته جواب دادن ازم گرفته میشه!!!)(رک گفتم، دوستان به بزرگیه خودشون ببخشن)
    با تشکر

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط esf11 نمایش پست ها
    با سلام به میلاد خان. من فک میکنم اگه این کار بشه خیلی این جمله را خواهیم دید: "سواله شما واسه اون تاپیک است" و مثله این...
    خب یکی از دلایل همین زیاد بودن صفحات تاپیکه. واسه همین بچه ها میگن نمیشه 200 300 صفحه رو که خوند. بی خیال بذار بپرسم. البته کاملا موافقم که سوالا خیلی تکراری شده.
    به نظر من قفل کردنشم واقعا کار درستی نیست. بالاخره ممکنه طرف واقعا یه سوالی داشته باشه و جوابشو نتونه پیدا کنه. اینجوری همشون میخوان پیام خصوصی بدن و واقعا خیلی سخته.
    ولی به نظرم بد نیست اگر از اول تاپیک یه نفر همه موارد رو بخونه و بعد سوالا و جوابای تکراری رو و اونایی که دیگه صادق نیست رو همه رو پاک کنه. اینجوری شاید حتی تعداد صفحات نصف بشه یا حتی کمتر.
    با تقسیم تاپیک به نظر من درسته که ممکنه این جمله رو هم ببینیم ولی 99 درصد بچه ها وقتی میان تو فروم میبینن که کدوم تاپیکو میخوان و میرن سر همون. خوب یه عده هم بالاخره ممکنه هرجا سوال نامربوط بپرسن.
    البته این نظر شخصی منه. هرطور صلاح بدونین.
    نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد نمایش پست ها
    ممنونم از نظرتون.
    در مورد FAQ، من FAQ رو آپدیت کردم...
    و میلاد جان من خودم اون اطلاعیه رو ندیده بودم. البته چون من همیشه فقط این فروم رو باز میکردم و بقیه اون تاپیکا رو ندیده بودم. شاید اگر تاپیک ارز کلا از کارت اعتباری و اینا جدا بشه این اطلاعیه هم بهتر مشخص بشه. واقعا به نظرتون این کارت اعتباری و اینا و ارز دانشجویی اونقدر به هم ارتباط داره که توی یه تاپیک باشه؟ مخصوصا که عنوان تاپیک هست "پرداخت هزینه‌ها با کارت اعتباری و انتقال وجه" و اسمی از ارز دانشجویی برده نشده. اگه اینا جدا بشه اینجوری اون نوار آبی رنگ میاد دقیقا توی تاپیک ارز و میشه مثلا FAQ و همین بخش نامه بانک مرکزی (که خود منم هرچی گشتم هنوز پیدا نکردم و تو تاپیک هم براش جواب نگرفتم) رو اونجا گذاشت تا بچه ها خیلی سریع پیدا کنن. آدرس اون FAQ توی خود اون فروم هم توی صفحه اوله و وقتی طرف یه فروم 300 صفحه ای رو باز میکنه خیلی حوصله داشته باشه میره 30 صفحه آخرشو میخونه. معمولا سر صفحه اول نمیره که اون آدرسو ببینه. حداقل من اینطوریم. نمیدونم اگه من غیرطبیعیم...!!!
    حتما اون FAQ رو هم دوباره میخونم و اگر چیزی بود خدمتتون میگم.
    ممنون از زحماتتون برای فروم.

من با تفکیک این تاپیک موافق نیستم. چون فکر نمی کنم مفید باشه. این کار هم باعث سردرگمی میشه و هم به کوتاه شدن تاپیک کمکی نمی کنه. روش فعلی به نظر من خوبه .
    با قفل کردن تاپیک! صد در صد مخالفم.
    شاید بهتر باشه در عنوان انجمن "نیازمندی های موقت به کارت اعتباری و فروش کارت اعتباری کاربران " موضوع ارز هم به نحوی گنجانده بشه تا در معرض دید عموم باشه.
    برای کوتاه کردن تاپیک به نظر من بهتره تمام پست های سیستم نوبت دهی قبلی حذف بشن. همچنین قانون حذف سوالات تکراری و عدم پاسخگویی به آنها از طرف کاربران به طور جدی دنبال بشه.
    از میلاد عزیز به خاطر مدیریت خوبشون و همچنین به خاطر احترامی که برای کاربران قائل هستند سپاسگزاری می کنم.
    از پل نامردان عبور نکن، بگذار تو را آب ببرد
    از ترس شیر ، به روباه پناه نبر ،... بگذار شیر تو را بخورد...
    پلنگی باش تیز و درنده ولی ، از کنار آهوی بی پناه به آرامی گذرکن..

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین