صفحه 6 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 131

موضوع: سوالات درباره اقامت در مالزی - اقامت کاری - اقامت دائم و...

پیش فرض پاسخ : اقامت دائم مالزی

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar m نمایش پست ها
    بخش مالزی به نظرم عجیب ترین بخش این مجموعه عالی هستش! از این لحاظ که دوستان گرامی در کمال نا آگاهی اظهار نظر می کنن و نظرات حاصل از تجربیات شخصیشون رو به عنوان واقعیت تحویل دوستانشون می دن. دوستان عزیز باور کنین ایرادی نداره که اگر نمی دونین چیزی رو به راحتی بگین نمی دونین تا این که اظهار نظر غلط کنین ...
    در پاسخ دوست عزیزی که پرسیده بودن آیا در مالزی اقامت دایم می شه یا نمی شه؟
    بله! امکانش هست، اتفاقا اقامت دایم هم هست و نه ده ساله و نیاز به تمدید ...هیچ ربطی هم به مالزی خانه دوم نداره. نیاز به اون مبالغی هم که عزیزان فرمودن نیست! اون برای خانه دوم هستش.
    فقط شرایط خاصی نیاز هست که اگر بنویسین شرایطتتون رو می تونم بگم شامل حالتوم می شه یا نمی شه؟
    مهیارجان میشه در مورد شرایطش یکم توضیح بدی؟
    یار پیدا میشه در عالم ، دیار نه!

Member zohrefadaee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University Putra Malaysia - UPM

پیش فرض پاسخ : اقامت دائم مالزی

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar m نمایش پست ها
    بخش مالزی به نظرم عجیب ترین بخش این مجموعه عالی هستش! از این لحاظ که دوستان گرامی در کمال نا آگاهی اظهار نظر می کنن و نظرات حاصل از تجربیات شخصیشون رو به عنوان واقعیت تحویل دوستانشون می دن. دوستان عزیز باور کنین ایرادی نداره که اگر نمی دونین چیزی رو به راحتی بگین نمی دونین تا این که اظهار نظر غلط کنین ...
    در پاسخ دوست عزیزی که پرسیده بودن آیا در مالزی اقامت دایم می شه یا نمی شه؟
    بله! امکانش هست، اتفاقا اقامت دایم هم هست و نه ده ساله و نیاز به تمدید ...هیچ ربطی هم به مالزی خانه دوم نداره. نیاز به اون مبالغی هم که عزیزان فرمودن نیست! اون برای خانه دوم هستش.
    فقط شرایط خاصی نیاز هست که اگر بنویسین شرایطتتون رو می تونم بگم شامل حالتوم می شه یا نمی شه؟

نظرات شخصی در همه جای این فروم دیده میشه. اما ...
    ممنون میشم اگر پاسخ غلطی رو مشاهده کردین به صورت گزارش خلاف گزارش بدین.
    در این بخش هم پیشنهاد میکنم با اطلاعاتتون به صورت تیتر وار انواع اقامت دائم مالزی رو نام ببرید تا دوستان اگر سوالی داشتند بپرسند
    -----------------------

God Knows The Best

Junior Member

Question پاسخ : سوالات درباره اقامت در مالزی - اقامت کاری - اقامت دائم و...

سلام به دوستان
    من این قسمت رو کامل خوندم ولی سوالم مطرح نشده
    میخواستم بدونم که با داشتن تخصص پزشکی از ایران میشه اقامت گرفت؟
    اگه نمیشه چه شغلایی میتونن واسه گرفتن اقامت اقدام کنن؟
    اصلا با کار اقامت دایم میدن؟
    لطفا اگه لینکی هم میشناسید که در مورده سوالا توش صحبت شده ضمیمه کنید.

Member zohrefadaee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University Putra Malaysia - UPM

پیش فرض پاسخ : سوالات درباره اقامت در مالزی - اقامت کاری - اقامت دائم و...

نقل قول نوشته اصلی توسط Nasim72 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من این قسمت رو کامل خوندم ولی سوالم مطرح نشده
    میخواستم بدونم که با داشتن تخصص پزشکی از ایران میشه اقامت گرفت؟
    اگه نمیشه چه شغلایی میتونن واسه گرفتن اقامت اقدام کنن؟
    اصلا با کار اقامت دایم میدن؟
    لطفا اگه لینکی هم میشناسید که در مورده سوالا توش صحبت شده ضمیمه کنید.

شما اگر در یکی از بیمارستان ها یا مراکز پزشکی پیشنهاد کار داشته باشید، ویزای دو ساله میگیرید و پس از ۱۰ سال اقامت با ویزاهای دوساله ، بهتون اقامت دایم داده میشه.
    اینکه چطور بتونید خودتون مطب بزنید رو اطلاعات کافی ندارم.
    -----------------------

God Knows The Best

Junior Member

سلام دوستان، من میخواستم بدونم اگه کسی با یه شهروند مالزی ازدواج کنه، آیا فقط اقامت دائم میگیره؟ یعنی به هیچ وجه به کسی تابعیت نمیدن؟

دیدم یکی از دوستان نوشته بود مالزی تحت هیچ شرایطی تابعیت نمیده؟ آیا این درسته؟

Junior Member

با سلام
    من به مدت 6 ماه مالزي بودم بعبارتي دو بار از ويزاي توريستي پشت سرهم استفاده كردم الان 1 ماه است كه در ايرانم مي خواهم 6 ماه يا 7 ماه مجددا در مالزي باشم چه ويزايي را پيشنهاد مي دهيد؟ چقدر هزينه دارد؟
    لطفا راهنمايي كنيد
    با تشكر

Junior Member

سلام دوستان،

من میخوام واسه باره اول توریستی برم مالزی، داستان این Arrival Card چی هست؟ هنوز باید این کارت پر بشه قبل از ورورد به مالزی؟ اگر آره چه اطلاعاتی رو میخوان تو این کارت از مسافر؟

آیا هنگام ورود از مسافر میخوان که هزینه سفرش رو نشون بده؟ اگر باید پولی که آدم همراش هست رو به عنوان خرج سفر نشون بده، واسه 2 ماه بودن اونجا چقدر باهام باشه، کافیه که گیر ندن؟

ممنون میشم دوستان جوابم رو بدن ...

نقل قول نوشته اصلی توسط Arshian نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من میخوام واسه باره اول توریستی برم مالزی، داستان این Arrival Card چی هست؟ هنوز باید این کارت پر بشه قبل از ورورد به مالزی؟ اگر آره چه اطلاعاتی رو میخوان تو این کارت از مسافر؟

آیا هنگام ورود از مسافر میخوان که هزینه سفرش رو نشون بده؟ اگر باید پولی که آدم همراش هست رو به عنوان خرج سفر نشون بده، واسه 2 ماه بودن اونجا چقدر باهام باشه، کافیه که گیر ندن؟

ممنون میشم دوستان جوابم رو بدن ...
    اون کارت رو دیگه نیاز نیست پرکنید (حالا در کل چیز خاصی هم نبود چهار تا گزینه علامت میزنید که آیا در 24 ساعت گذشته آفریقا بودین یا نه و از این حرفها...)و خرج سفر رو کسی چک نمی کنه خیالتون راحت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط woody نمایش پست ها
    اون کارت رو دیگه نیاز نیست پرکنید (حالا در کل چیز خاصی هم نبود چهار تا گزینه علامت میزنید که آیا در 24 ساعت گذشته آفریقا بودین یا نه و از این حرفها...)و خرج سفر رو کسی چک نمی کنه خیالتون راحت.
    ممنون دوست عزیز، پس اگه من یه بلیط رفت و برگشت 80 روزه بگیرم بیام، بهم گیر نمیدن که چرا انقدر میخای بمونی و کجا اقامت میکنی تو این مدت؟

دیدم بعضی از دوستان نوشته بودن که جدیدا کسانی که توریستی میخان وارد بشن، و بلیط بلند مدت دارند (مثلاً 80 روزه یا 2 ماهه)، بهشون گیر میدن که چرا انقدر زیاد میخای بمونی و کجا میمونی تو این مدت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arshian نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز، پس اگه من یه بلیط رفت و برگشت 80 روزه بگیرم بیام، بهم گیر نمیدن که چرا انقدر میخای بمونی و کجا اقامت میکنی تو این مدت؟

دیدم بعضی از دوستان نوشته بودن که جدیدا کسانی که توریستی میخان وارد بشن، و بلیط بلند مدت دارند (مثلاً 80 روزه یا 2 ماهه)، بهشون گیر میدن که چرا انقدر زیاد میخای بمونی و کجا میمونی تو این مدت.

بله من كه رفتم خيلي سوال پيچم كردن و گفتن كدوم شهر ميري چرا ؟ پيش كي مي موني و ...
    ولي اگر درست و منطقي جواب بدي بهت 90 روز ويزا مي دن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)