صفحه 9 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 131

موضوع: سوالات درباره اقامت در مالزی - اقامت کاری - اقامت دائم و...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات درباره اقامت در مالزی - اقامت کاری - اقامت دائم و...

چطور میشه کار پیدا کرد از اینجا؟؟؟؟که بعد از اون طریق ،درخواست ویزا داد؟!؟!!من رشته ام عکاسی و همسرم هنر های دیجیتال خونده و به کار تدوین و کارهای گرافیکی در تلویزیون مسلط هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Usa

نقل قول نوشته اصلی توسط anastaz نمایش پست ها
    چطور میشه کار پیدا کرد از اینجا؟؟؟؟که بعد از اون طریق ،درخواست ویزا داد؟!؟!!من رشته ام عکاسی و همسرم هنر های دیجیتال خونده و به کار تدوین و کارهای گرافیکی در تلویزیون مسلط هست.
    در این رشته ، در این کشور به جرات میگم عمرا کار پیدا کنید. شاید الان احساس نا امیدی و .... کنید اما خوب واقعیتی است دیگه .

Member motahhar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط razgolesorkh نمایش پست ها
    برای چه سنی می خواین ؟
    مگه برای سنین متفاوت فرقی داره ؟ اصلا دیگه مگه هنوز هم برقراره من شنیده بودم دیگه اقامت نمیدهند.
    ارسال مدارك : 2 جولاي 2011 (11 تير 90) / دريافت مدارك : 8 جولاي 2011 (17 تير 90)
    دريافت ايمل ريفرنس: 1 سپتامبر 2011 (10 شهريور 90) / دريافت فايل نامبر: 25 اكتبر 2011 (سوم مهر 90) / رشته : 6 امتیازی

Junior Member PouyanM آواتار ها

با سلام

من مدتی است که مالزی را برای کار و زندگی مورد بررسی قرار داده ام. من برنامه نویس کامپیوتر و متخصص تکتولوژی های مایکروسافت هستم. می خواستم بدونم چقدر شانس پیدا کردن کار در مالزی هست و اصولا چگونه می شود کار پیدا کرد ؟ از ایران رزومه فرستادن معمولا به مصاحبه منجر نمی شود. پس راه حل چیست ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط PouyanM نمایش پست ها
    با سلام

من مدتی است که مالزی را برای کار و زندگی مورد بررسی قرار داده ام. من برنامه نویس کامپیوتر و متخصص تکتولوژی های مایکروسافت هستم. می خواستم بدونم چقدر شانس پیدا کردن کار در مالزی هست و اصولا چگونه می شود کار پیدا کرد ؟ از ایران رزومه فرستادن معمولا به مصاحبه منجر نمی شود. پس راه حل چیست ؟
    دوست عزیز من فقط تجربه شخصیمو میگم من 3 سال مالزی زندگی کردم به نظر من اونجا یک کشور سرابه بسیار بهت خوش میگذره بسیار زیبا و همه چی عالیه به شرطی که پول داشته باشید و اگر به امید کار پیدا کردن بخواهید برید اونجا سخت در اشتباهید نیروی کار خودشون بیکارن و تعداد جواناشون زیاده دیگه به مهاجرا کار نمی رسه خودشون میرن قطر و بحرین کار می کنن ولی تنها راهش همین راهی هست که پیش گرفتید که امیدوارم براتون جواب بده ببخشید که دلسردتون کردم ولی این واقعیتیه که باید بدونید آیندتونو خراب نکنید ........

Junior Member PouyanM آواتار ها

ممنون از پاسخ شما ولی پس شما 3 سال اونجا چی کار می کردید ؟ من شنیدم که مالزیایی ها مردمی تنبل هستند و برای همینه که مخصوصا در حوزه IT می گن کار پیدا می شه. از بیکاری جوانان خودشون نمی شه نتیجه گرفت که کار نیست. کار هست ولی آنها انسان های با قابلیتی نیستند. ولی من متاسفانه یک نتیجه گیری کلی از صحبت شما نتونستم بکنم که در کل آیا به عنوان یک کشور میانی مناسب است یا خیر ؟ (یعنی کشوری که مدتی در آن کار کنی و سپس از آنجا به کشور های دیگر مهاجرت کنی. این را هم بگم که من یک سال و نیم است که برای کانادا اقدام کرده ام ولی پروسه آن طولانی مدت است)

نقل قول نوشته اصلی توسط celin نمایش پست ها
    دوست عزیز من فقط تجربه شخصیمو میگم من 3 سال مالزی زندگی کردم به نظر من اونجا یک کشور سرابه بسیار بهت خوش میگذره بسیار زیبا و همه چی عالیه به شرطی که پول داشته باشید و اگر به امید کار پیدا کردن بخواهید برید اونجا سخت در اشتباهید نیروی کار خودشون بیکارن و تعداد جواناشون زیاده دیگه به مهاجرا کار نمی رسه خودشون میرن قطر و بحرین کار می کنن ولی تنها راهش همین راهی هست که پیش گرفتید که امیدوارم براتون جواب بده ببخشید که دلسردتون کردم ولی این واقعیتیه که باید بدونید آیندتونو خراب نکنید ........

JE ME SOUVIENS
    دریافت مدارک سفارت : 12/28/2010 , صدور فایل نامبر : 19/04/2011, تاریخ مصاحبه : ؟ , فایل فدرال : ؟ , مدیکال : ؟ , درخواست گذرنامه : ؟ , ویزا : ؟ (یعنی میشه؟)

دوستان میشه بدون سربازی رفتن رفتش به یکی از کشورا؟؟؟

جوری که سرمایه گزاری هم تا 20 میلیون تومن ساپورت میتونم بکنم به همراه همسرم بخوام برم ولی سربازی قصد ندارم برم ... اخه 2 ساله .. از زندگیم عقب میفتم
    مدارک تحصیلیمم ایناس :
    من مدرک مهندسی بین المملی از مایکروسافت رو در زمینه برنامه نویسی وب دارم .
    مدارک php , html , css , j query , asp.net , photoshop رو هم از موسسه کیش مهر تهران وابسته به tuv nord المان با کیفیت iso 9001:2000 رو دارم .

امکانش هس؟؟ حالا هر کشوری غیر از ایران و حاشیه اش ..

البته قصد من اینه بتونم یه پاسپورتی چیزی بگیرم از یه کشور خاصی که بتونم برم به کشورای دیگه مهاجرت کنم .. و قصد موندن تو مالزی رو 100 سال ندارم.. فقط برای پل میخام استفاده شه از این سطح کشور ها

ولی نه اگر بشه با شرایط من به جایی مثه مجارستان و امثالش رفت صد در صد میمونم

نقل قول نوشته اصلی توسط PouyanM نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما ولی پس شما 3 سال اونجا چی کار می کردید ؟ من شنیدم که مالزیایی ها مردمی تنبل هستند و برای همینه که مخصوصا در حوزه IT می گن کار پیدا می شه. از بیکاری جوانان خودشون نمی شه نتیجه گرفت که کار نیست. کار هست ولی آنها انسان های با قابلیتی نیستند. ولی من متاسفانه یک نتیجه گیری کلی از صحبت شما نتونستم بکنم که در کل آیا به عنوان یک کشور میانی مناسب است یا خیر ؟ (یعنی کشوری که مدتی در آن کار کنی و سپس از آنجا به کشور های دیگر مهاجرت کنی. این را هم بگم که من یک سال و نیم است که برای کانادا اقدام کرده ام ولی پروسه آن طولانی مدت است)
    من 3 سال اونجا کار کردم ولی از طریق راهی که شما پیش گرفتید اونجا کار پیدا کردم ولی کسانی که اونجا میان و دنبال کار می گردن تقریبا ندیدم که کاری پیدا کنند مگر بسیار بسیار خوش شانسی بیارن، به علت اینکه ایرانیهای زیادی هستند که دارن اونجا درس می خونن و تا دکترا پیش میرن که فقط بتونن اونجا بمونن تا وقتی که کار پیدا کنند اگر اولویتی باشد برای کسانی هست که توی کشور خودشون درس خوندند این قسمتی که شما می فرمایید اونها تنبلن درسته ولی دولتشون به خارجی ها به سختی ویزای کاری میده مثلا توی افیس ما حتی یک المانی استخدام کردند و نتونستن براش ویزا بگیرن و مجبور شد برگرده کشورش با کلی ضرری که شرکت متحمل شد بابت خسارتی که بهش پرداخت کردند ولی یک راه دارد اونم اینکه بعضی از ایرانیها اونجا می تونن براتون ویزای کاری بگیرن ولی با هزینه بالا و خودتون باید کاری رو اونجا شروع کنید چون برای شما شرکت به ثبت می رسونن .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Usa

اقامت که مالزی نداره . پاسپورت هم بهتون نخواهد داد . کار هم والا ما در IT آنجا پیدا کردیم و کار هم کردیم چون تخصص بالایی داشتیم . شما باید پول زیاد برداری چند ماهی بری زبانت رو درست کنی و دنبال کار بگردی . شاید پیدا کنی . دنبال Jobstreet.com بیخودی نباش که چیزی توش نیست . باید رزومت رو برداری و ببری دم شرکتا . ضمننا دانشگاهها هم چون از طرف شرکتها میان برای یافتن نیرو بد نیست . با حقوق آنها اگر ماهی 5 میلیون از ایران برات بفرستند چون زن و بچه دارید شاید بتونید زنده بمونید .

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsantashakori نمایش پست ها
    دوستان میشه بدون سربازی رفتن رفتش به یکی از کشورا؟؟؟

جوری که سرمایه گزاری هم تا 20 میلیون تومن ساپورت میتونم بکنم به همراه همسرم بخوام برم ولی سربازی قصد ندارم برم ... اخه 2 ساله .. از زندگیم عقب میفتم
    مدارک تحصیلیمم ایناس :
    من مدرک مهندسی بین المملی از مایکروسافت رو در زمینه برنامه نویسی وب دارم .
    مدارک php , html , css , j query , asp.net , photoshop رو هم از موسسه کیش مهر تهران وابسته به tuv nord المان با کیفیت iso 9001:2000 رو دارم .

امکانش هس؟؟ حالا هر کشوری غیر از ایران و حاشیه اش ..

البته قصد من اینه بتونم یه پاسپورتی چیزی بگیرم از یه کشور خاصی که بتونم برم به کشورای دیگه مهاجرت کنم .. و قصد موندن تو مالزی رو 100 سال ندارم.. فقط برای پل میخام استفاده شه از این سطح کشور ها

ولی نه اگر بشه با شرایط من به جایی مثه مجارستان و امثالش رفت صد در صد میمونم
    نه دوست عزیز بدون سربازی شما هیچ کجا نمیتونید برید مگر اینکه از طرف وزارت علوم به شما نامه ای داده بشه که دانشگاهی که مورد قبول ایران هست به شما آفر داده و شما میتونید با قرار وثیقه و یا ... در نظام وظیفه برای مدتی به ادامه تحصیل بپردازید. (معافیت تحصیلی)
    برای کار و غیره به هیچ وجه امکان خروج نیست مگر از راه های غیر قانونی که اصلا توصیه نمیکنم حتی اگر مجبور باشید ۴ سال برید سربازی.

سوالی داشتید در خدمت هستم
    موفق باشید
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)