صفحه 223 از 291 نخستنخست ... 123173213214215216217218219220221222223224225226227228229230231232233273 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,221 تا 2,230 , از مجموع 2910

موضوع: مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

Junior Member m0naa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    French Translation

پیش فرض پاسخ : مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

سلام دوستان. اشکالی داره از graduate coordinator یا استاد بپرسیم که نتیجه کی اعلام میشه و مصاحبه اسکایپ دارند یا نه؟ 15 ژانویه ددلاین بوده و میخوام بدونم اگه مصاحبه ای دارند آماده بشم! معمولا چند روز بعد از ددلاین مصاحبه ست؟ باتشکر.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط m0naa نمایش پست ها
    سلام دوستان. اشکالی داره از graduate coordinator یا استاد بپرسیم که نتیجه کی اعلام میشه و مصاحبه اسکایپ دارند یا نه؟ 15 ژانویه ددلاین بوده و میخوام بدونم اگه مصاحبه ای دارند آماده بشم! معمولا چند روز بعد از ددلاین مصاحبه ست؟ باتشکر.

دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید
    پرسیدنش موردی نداره ولی اگه پوزیشن و وکنسی دکترا بوده شاید کمی زود باشه
    معمولا من در مورد پوزیشن ها پیشنهاد میکنم (کاملا شخصیه نظرم) اگه تا سه هفته تا یه ماه بعد ددلاین خبری نشد یه ایمیل بزنید و نتیجه نهایی رو پیگیری کنید
    در موارد عادی اپلای هم باز موردی نداره میتونید به همون کوردینیتور یا منشی مربوطه ایمیل بزنید و پیگیری کنید و ببینید نتایج تقریبا کی اعلام میشه و مرحله بعدی چیه
    در مورد اینکه چند روز بعد ددلاین مصاحبه ست نمیشه چیزی گفت اصلا. این مورد استاد به استاد و دانشگاه به دانشگاه میتونه متفاوت باشه

به نظرم اگه ذهنتون اروم نیست یه ایمیل بزنید که خیالتون راحت شه

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید
    پرسیدنش موردی نداره ولی اگه پوزیشن و وکنسی دکترا بوده شاید کمی زود باشه
    معمولا من در مورد پوزیشن ها پیشنهاد میکنم (کاملا شخصیه نظرم) اگه تا سه هفته تا یه ماه بعد ددلاین خبری نشد یه ایمیل بزنید و نتیجه نهایی رو پیگیری کنید
    در موارد عادی اپلای هم باز موردی نداره میتونید به همون کوردینیتور یا منشی مربوطه ایمیل بزنید و پیگیری کنید و ببینید نتایج تقریبا کی اعلام میشه و مرحله بعدی چیه
    در مورد اینکه چند روز بعد ددلاین مصاحبه ست نمیشه چیزی گفت اصلا. این مورد استاد به استاد و دانشگاه به دانشگاه میتونه متفاوت باشه

به نظرم اگه ذهنتون اروم نیست یه ایمیل بزنید که خیالتون راحت شه

موفق باشید
    دو هفته از ددلاین ها گذشت و به 3 تا از اساتیدی که تشویق به اپلای کرده بودن ایمیل زدم که آیا اپلیکیشن بدستشون رسیده یا نه. به قول شما - ذهنم آروم نبود!
    هیچکدوم جوابی ندادن. ذهن ناآرام تر شد!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط m0naa نمایش پست ها
    میتونید سوال کنید ولی روال ثابتی نداره. بررسی پرونده ها ممکنه چند ماه طول بکشه.

دوستان یک استادی در آمریکا قرار اسکایپ گذاشته به نظرتون چه چیزایی توی مصاحبه ممکنه مطرح بشه. فیلد من و استاد در کل متفاوته. من یادگیری ماشین را در شبکه های اجتماعی و Big Data استفاده کرده بودم ایشون یادگیری ماشین را در زیست شناسی استفاده میکنن(خودشون زیست شناس هستن!!) و خب ادبیات تخصصی زیست شناسی هم پیچیدست.من هم در رزومه ام ادعای خاصی نکرده بودم که زیست شناسی زیاد بلدم. صرفا گفتم دو تا درس مرتبط با زیست شناسی را به صورت آنلاین audit کردم و در همون حد بلدم و البته خیلی علاقه مندم... به نظرتون یکی دو تا مقاله پایه ای استاد را بخونم کفایت میکنه؟ دوستانی که فیلد متفاوت اپلای کرده بودند استاد از فیلد جدید سوال تخصصی میپرسید ازشون؟

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_oonline نمایش پست ها
    دوستان استاد گفته تا آخر هفته سعی میکنم باهات اسکایپ کنم به نظرتون چه چیزایی توی مصاحبه ممکنه مطرح بشه. فیلد من و استاد در کل متفاوته. من یادگیری ماشین را در شبکه های اجتماعی و Big Data استفاده کرده بودم ایشون یادگیری ماشین را در زیست شناسی استفاده میکنن و خب ادبیات تخصصی زیست شناسی هم پیچیدست. به نظرتون یکی دو تا مقاله پایه ای استاد را بخونم کفایت میکنه؟ دوستانی که فیلد متفاوت اپلای کرده بودند استاد از فیلد جدید سوال تخصصی میپرسید ازشون؟
    من با چندتا استاد با ملیت های مختلف مصاحبه داشتم. اصلا از من سوال تخصصی نپرسیدن. فقط آمریکاییه از پایان نامم پرسید. حالا اگه فیلدت (زمینه تحقیقت) رو عوض کنی شاید استاد از علایقت بپرسه. به هر حال زمینتون مربوط بوده تا یه حدی که داره واستون وقت میذاره برای مصاحبه!!! خوندن مقالات اخیر استاد رو توصیه می کنم ولی فک نمی کنم زیاد به کار بیاد... یعنی سوال های تخصصی بعیده بپرسن. سوال های کلی بیشتر می پرسن.
    !Good Luck

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

همین 5 دقیقه پیش منم مصاحبه داشتم
    سوال 1: چرا دکترا؟
    2: چرا دانشگاه ما؟
    3. تجربیات پژوهشی ات رو ارائه بده (از قبل گفته بودن که پاورپوینتو براشون بفرستم)
    4. یه سوال علمی آسون پرسیدن که منم تا می تونستم از اطلاعات پرشون کردم
    5. یه سوال عجیب هم پرسید گفت تا حالا شده تو یه کنفرانسی شرکت کرده باشی یه مطلبی تو ارائه ها رو گوش داده باشی که ربطی به پایان نامت نداشته باشی و بهش علاقه مند بشی؟!؟! چه مطلبی بوده!
    5. گفتن سوالی نداری که منم همون سوال متداولو پرسیدم
    کلا خوب بود هم اونا راضی بودن هم من

Junior Member

سلام دوست عزیز.
    میشه دقیقا بگی که وقتیکه از تجربه پژوهشیت سوال کردن، با توجه به اینکه قبلا شما ایمیل کرده بودی فایل پاورپوینت رو، چطور ارائه کردی؟ آیا کلا از همون فایل استفاده کردی یا خودشون دیدن و ازش سوال پرسیدن؟ یا گفتن که همونو باز کن و ارائه بده یا چی گفتین؟
    در مورد سوالات اول و دوم تون (چرا دکترا و چرا دانشگاه ما) آیا جوابی رو از پیش مشخص کرده بودین؟ میشه حدودی جوابتون رو بفرمایید؟
    با تشکر

دوستان سلام
    من امروز با يكي إز دانشكده هاي حقوق آمريكا كه جز بيست هاي اول امريكاست مصاحبه با اسكايپ داشتم كه نزديك به يك ساعت طول كشيد.
    كلاً جو با توجه با تصويب قانون جديد خوب بود، ازم از خودم و سابقه تحصيلي و تدريسم سؤال كرد، آخرش هم من سؤالام رو پرسيدم. و همينطور گفت أمريكا ميمونم يا بر ميگردم كه منم گفتم برميگردم تا اونچه ياد گرفتم رو به اشتراك بذارم
    در كل روند مثبت بود تنها در مورد ويزا نگران بود كه إز دست اونها اين مقوله خارجه، براي همه عزيزان آرزوي موفقيت دارم و نگران مصاحبه نباشين چون خارج إز رزومه پرسش نميشه ، موفق باشين.....
    رمز موفقيت اونكه وقتي همه دارن نقش همديگه رو بازي ميكنن تو با تمام وجود نقش خودت رو بازي كني!

دوستان من پس فردا شب با استادی از کانادا اسکایپ دارم و ایشالا تجربیات را اینجا ذکر خواهم کرد. فقط سوالی دارم به نظرتون وقتی استاد در انتهای مصاحبه میخواد سوالاتمون رو بپرسیم چه سوالی بپرسم که نشون بدم علاقه مند هستم به پروژه؟ چون احساس میکنم هیچی نپرسم جالب نیست.
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)