صفحه 105 از 291 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115155205 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 2910

موضوع: مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

پیش فرض پاسخ : مصاحبه تلفنی

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    معمولا موقع شروع توضیح میدید هدف شما از انجام اون ریسرچ چی بوده و سعی داشتید به چه سوالی پاسخ بدید.
    با اینکه بخوام پاور پوینت رو توضیح بدم مشکلی ندارم، منظورم قبل از شروع توضیح و یکسری صحبت هایی که قبل از اون میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که با اسکایپ مصاحبه می کنند ، از فی****ر شکن استفاده می کنند !!؟
    من که نمیتونم از خونه وصل بشم !! ولی از دانشگاه وصل میشه.
    والا من دوستانی دارم که از خونه هم بدون استفاده از ف&&&ر وصل شدن. اما من خودم دو روز پیش مصاحبه داشتم، بدون ف&&&&ر کانکشن اِش Fake بود یعنی من خودم و آنلاین میدیدم اما واسه بقیه آفلاین بودم. من از ف&&&ر ش&ن H**o**t S**p**o**t S**h**i**e**l**d استفاده کردم.

پیش فرض پاسخ : کنفرانس از طریق Skype و یا تلفن: لطفا راهنمایی کنید.

من ای دی اس ال 256 دارم ولی وقتی میرم تو نرم افزار میگه سرعت پایینه نمیتونم ارتباط برقرار کنم باید چی کار کنم؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fadaei2 نمایش پست ها
    به نظرم اینو نگو که 40 واحد با یه استاد بوده، یه نفر که نمیتونه به عنوان استاد به 40 واحد مسلط بشه و بنابراین نتیجه گیری منطقیش اینه که دانشجوهاش هم سطحشون مشخصه.

من یه جوابی آماده کرده بودم الان دقیقا یادم نیست، تا فردا پس فردا میزارم براتون، به همین سخت نمره دادن اشاره کرده بودم
    این جواب من بود:

In my university it was very common for professors to take exams which were not based on the materials taught.
    This caused students to study more but have low average grades
    for example the top student of university would have an avarage of 15 or 16.
    since I was a studios person and I never wasted my time in any way, I usually had good avareges, I were one of the top students

البته این جوابی بود که آماده کرده بودم ولی پرسیده نشد

شرمنده که دیر شد

من دیروز ساعت ۷ با سوئد مصاحبه داشتم برای دکترا. یک پوزیشن بود که موقع اپلای من یک پروژه رو انتخاب کرده بودم و با هماهنگی یک استاد Research plan داده بودم. راس ساعت ۷ امدن اسکایپ و مصاحبه شروع شد اینترنت من ۲۵۶ واسه مخابراته و اسکایپم مشکلی نداشتم تصویر بدک نبود ولی صدا خوب نبود.
    روند مصاحبه هم اینطوری بود که ۱۰ دقیقه من درباره خودم و انگیزه های انتخاب این پروژه صحبت میکردم و بعدش ۱۲ دقیقه از من سوال میپرسیدن.
    کلا ۵ نفر بودن و تقریبا ۶ ۷ تا سوال پرسیدن. خودم راضی نبودم دلیلشم اینه من تو قسمت اول صحبت هام طوری وانمود کردم که رو مسائل تئوری تسلط ندارم و این باعث شد چند تا سوال در این مورد بپرسن و احساس کردم رو این مورد گیر دادن ولی سعی کردم جمع و جورش کنن. در کل توصیه من به دوستان اینه که از اضافه گویی بپرهیزند.
    نتیجه تا آخر هفته میاد

نقل قول نوشته اصلی توسط elmiravega نمایش پست ها
    والا من دوستانی دارم که از خونه هم بدون استفاده از ف&&&ر وصل شدن. اما من خودم دو روز پیش مصاحبه داشتم، بدون ف&&&&ر کانکشن اِش Fake بود یعنی من خودم و آنلاین میدیدم اما واسه بقیه آفلاین بودم. من از ف&&&ر ش&ن H**o**t S**p**o**t S**h**i**e**l**d استفاده کردم.
    من امتحان کردم مثل اینکه واسه بعضی ای اس پی ها بازه و واسه بعضیا بستس. مثلا من دوستام از صبا نت و شاتل نتونستن وصل بشن ولی من با اینترنت مخابرات تونستم. فکر کنم به منطقه هم ربط داره و کلااین موضوع اسکایپ در و پیکر نداره هر کی یک چیزی میگه.

سلام دوستان من نزدیک به دو هفته از مصاحبه سوئدم میگذره اما هیچ خبری نیست! ایمیل هم دادم جواب ندادن. به نظر شما باید چیکار کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MARITO نمایش پست ها
    سلام دوستان من نزدیک به دو هفته از مصاحبه سوئدم میگذره اما هیچ خبری نیست! ایمیل هم دادم جواب ندادن. به نظر شما باید چیکار کنم؟
    به نظرم تا آخر این هفته صبر کن

Junior Member

سلام دوستان. من امروز با یه استاد تو گرنوبل فرانسه مصاحبه داشتم. اول راجع به پروژه ارشد و کارشناسیم پرسیدو یه مقدار وارد جزییاتش شد . راجع به اینکه برای ویزا مشکل دارم یا نه هم پرسید. و اینکه دیگه کجاها اپلای کردم. بعد گفت اگه سوالی دارم بپرسم که من از مقالهاشون چند تا سوال داشتم و اونم کامل توضیح داد. ولی من یه قسمت از حرفشو متوجه نشدم و الان استرس دارم که نکنه نکته مهمی داشته باشه تو اون قسمت. به نظرتون چطور باید اینو ازش بپرسم؟ اصلاً بپرسم یا نه؟بعد مصاحبه هم یه ایمیل تشکر براش فرستادم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor of Philosophy in Business, Massey University, New Zealand

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

دوستان سلام
    یک سوال دارم
    یک استاد از من خواسته باهم چت کنیم skype
    نمی دونم امکان داره چه سوالاتی بپرسه ازم؟
    راجع به پایان نامه؟ و چه چیزهایی؟ می خوام آمادگی پیدا کنم
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)