صفحه 107 از 291 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117157207 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 2910

موضوع: مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor of Philosophy in Business, Massey University, New Zealand

پیش فرض پاسخ : مصاحبه تلفنی

دوستان منم امروز مصاحبه داشتم با ی استاد از استرالیا
    راجع به کارهای عملی که انجام دادم پرسید که مثلا در زمینه بازاریابی عملا market research انجام دادی؟ که گفتم من فقط داده های مقاله ها مو با پرسشنامه جمع کردم و کاری که بابتش RA بگیرم نداشتم
    پرسید چقدر روش تحقیق بلدی که منم نرم افزارهایی که بلدم گفتم و صادقانه هم جواب دادم که در چه حد بلدم
    بعد گفت اگه بخوام برای MASTER'S بردارمت مشکل نداری؟ چون من تو ایمیلم بهش گفته بودم برای دکترا می خوام اپلای کنم که گفتم اگه شرایطش فراهم باشه می تونم آره.
    کلا روی روش تحقیق تاکید داشت که منم در حد مقاله و پایان نامه روش تحقیق بلدم، حرفه ای نیستم در این کار و نمی خوام ادعایی کنم که بعدا از عهده اش برنیام.
    خلاصه قرار شد پروپزالمو براش در اولین فرصت بفرستم تا نظر نهاییشو بگه اما اینم گفت که ممکنه استادای دیگه برای دکترا برت دارن و این صرفا نظر منه.
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان. فوریه لطفا" راهنمایی کنید
    من برا phd آلمان اپلای کردم. استاد کاملا" از رزومه م خوشش اومده و گفت خیلی مشتاقه که باهاش کار کنم. همه چیز اکی بود تا دو روز پیش که یه مصاحبه با admision board شون داشتم برا اینکه تز ارشدم رو پرزنت کنم.مشکل اینه که زبانم خوب نیست. متوجه نمیشم چه سوالی می پرسند تازه اگه بفهمم تا جواب رو جفت و جور کنم طول میکشه با اون استرس و... خلاصه به هر ترتیب تزم رو پرزنت کردم. چند بار هم تلفن قطع شد.برای سوالاتشون دیگه تماس نگرفتند. ایمیل زدم معذرت خواهی کردم. گفتند اشکالی نداره یه قرار دیگه میذاریم.منم صادقانه گفتم که زبانم ضعیفه اگه conditional منو پذیرش کنند زبانم رو تقویت میکنم. امروز مصاحبه مجدده. چکار کنم خیلی افتضاح نباشه؟میشه جملات کلیدی بهم بگید که بهشون بگم؟

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

با اين اوصاف كه شما فرمودي نياز به ايميل مجدد يا زنگ نيست. منتظرباشيد تا 1 هفته. باهاتون تماش ميگيره
    نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan_mc نمایش پست ها
    سلام ...

من چند روز پیش به یه استاد امریکایی ایمیل زدم ... 1 ساعت بعدش بهم ایمیل زد گفت یه presentation ده دقیقه ای آماده کن 2 روز دیگه فلان ساعت بیا با هم اسکایپ کنیم ... هنوز اپلای هم نکردم ... خلاصه مصاحبه کرد و کلاً 50 دقیقه باهام حرف زد ... گفت می تونی واسه همین پاییز 2013 بیای ... منم گفتم آره ولی ددلاین که گذشته ... گفت من برات ردیف می کنم ... بعدم گفت میخواد چی کارا کنه و گفت برام مقاله می فرسته و ...

قرار شد بهم ایمیل بزنه ... از دوشنبه تا الان یعنی 2 روز شده و خبری نشده ... فردا خودم بهش ایمیل بزنم ؟؟ به نظر خیلی خیلی مشتاق بود ... داره دیر نمیشه ؟؟ اگه قرار باشه همین پاییز اونجا باشم باید خیلی زود برم سفارت
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Member ashkan_mc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    با اين اوصاف كه شما فرمودي نياز به ايميل مجدد يا زنگ نيست. منتظرباشيد تا 1 هفته. باهاتون تماش ميگيره
    حق با شما بود ... تماس گرفت ... گفت سفر بوده

سلام.
    من 5 شنبه با استاد تلفنی صحبت کردن ولی چون چینی بود اخرای مکالمه رو خوب نفهمیدم. حالا به نظرتون چی کار کنم؟ ایمیل بزنم و بپرسم نظرتون راجع به من چیه؟

Member pouya.jiji آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UH, Environmental Eng

پیش فرض پاسخ : تماس تلفنی با اساتید

من خودم این تاپیکو شروع کردم. با تشویق دوستان به استادای مورد نظرم در جاهایی که اپلای کرده بودم زنگ زدم از هیچکی جواب نگرفتم بعضی ها طوری صحبت می کردن که آدم ناامید می شد ولی بی خیال نشدم ودر آخر یک استادی از دانشگاهی که فکرشم نمی کردم و از دپارتمان شیمیش ریجکت شده بودم بهم اکی داد و در یک دپارتمان دیگه که استاد اونجا بود بهم اکسپت دادن. شاید اکسپتم بدون فاند باشه ولی از وضع مالی دانشگاه مطمئنم که اگه برم همون ترم اول فاند می گیرم. پس تماس تلفنی خیلی مهمه در گرفتن اکسپت.
    موفق باشین

Junior Member

سلام.سوال فوري...
    دوستان من ديشب به يه استاد تو استراليا ايميل زدم براي مقطع PhD. امروز صبح جواب داده و تنها چيزي كه گفته اينه كه فردا صبح skype داشته باشيم.
    اولا كه من تا حالا مصاحبه با skype نداشتم و اولين بارمه و خيلي برام سخته كه در كمتر إز يك روز براي مصاحبه آماده بشم. به نظرتون چي بهش بگم كه مصاحبه رو عقب بندازه? (مثلا بگم تا چند روز دسترسيم به اينترنت خوب نيست بذاريم چند روز ديگه?) چون واقعا آمادگي ندارم. ):

ممكنه مخصوصا اينقدر زود مصاحبه رو گذاشته باشه تا ميزان آمادگي منو بسنجه?

در ضمن تو مصاحبه اول و وقتي هنوز حتي موضوع پروژه تعيين نشده چه سوالاتي ممكنه إز من بپرسه?
    لطفا راهنماييم كنيد. ممنون.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کنفرانس از طریق Skype و یا تلفن: لطفا راهنمایی کنید.

سلام.سوال فوري... نميدونم اينجا جاش هست يا نه.
    دوستان من ديشب به يه استاد تو استراليا ايميل زدم براي مقطع PhD. امروز صبح جواب داده و تنها چيزي كه گفته اينه كه فردا9 صبح skype داشته باشيم.
    اولا كه من تا حالا مصاحبه با skype نداشتم و اولين بارمه و خيلي برام سخته كه در كمتر إز يك روز براي مصاحبه آماده بشم. به نظرتون چي بهش بگم كه مصاحبه رو عقب بندازه? (مثلا بگم تا چند روز دسترسيم به اينترنت خوب نيست بذاريم چند روز ديگه?) چون واقعا آمادگي ندارم. ):

ممكنه مخصوصا اينقدر زود مصاحبه رو گذاشته باشه تا ميزان آمادگي منو بسنجه?

در ضمن تو مصاحبه اول و وقتي هنوز حتي موضوع پروژه تعيين نشده چه سوالاتي ممكنه إز من بپرسه?

ببخشيد، چون استاد ايرانيه ممكنه فارسي صحبت كنه يا نه?
    لطفا راهنماييم كنيد. ممنون.

Junior Member

راستي چون استاد ايرانيه ممكنه فارسي صحبت كنه يا نه? ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Neginp نمایش پست ها
    راستي چون استاد ايرانيه ممكنه فارسي صحبت كنه يا نه? ممنون.
    سلام. به نظر من عقب نندازین و برای خود من هم فارسی صحبت کردیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)