صفحه 108 از 291 نخستنخست ... 8589899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118158208 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,071 تا 1,080 , از مجموع 2910

موضوع: مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

Banned

پیش فرض پاسخ : مصاحبه تلفنی

نقل قول نوشته اصلی توسط Neginp نمایش پست ها
    سلام.سوال فوري...
    دوستان من ديشب به يه استاد تو استراليا ايميل زدم براي مقطع PhD. امروز صبح جواب داده و تنها چيزي كه گفته اينه كه فردا صبح skype داشته باشيم.
    اولا كه من تا حالا مصاحبه با skype نداشتم و اولين بارمه و خيلي برام سخته كه در كمتر إز يك روز براي مصاحبه آماده بشم. به نظرتون چي بهش بگم كه مصاحبه رو عقب بندازه? (مثلا بگم تا چند روز دسترسيم به اينترنت خوب نيست بذاريم چند روز ديگه?) چون واقعا آمادگي ندارم. ):

ممكنه مخصوصا اينقدر زود مصاحبه رو گذاشته باشه تا ميزان آمادگي منو بسنجه?

در ضمن تو مصاحبه اول و وقتي هنوز حتي موضوع پروژه تعيين نشده چه سوالاتي ممكنه إز من بپرسه?
    لطفا راهنماييم كنيد. ممنون.
    سلام،
    تو این پست من یک سری سوال گذاشتم که معمولا از همین ها می پرسن. واسشون جواب آماده کن بعدش تمرین کن. چون مصاحبه skype هست (تلفنی بهتر بود)، جواب ها را بعد اینکه تمرین کردی در یک فایل ورد وارد کن و موقع مصاحبه صفحه مانیتور را دو سطر تقسیم کن سطر بالایی که به وب کم نزدیکه واسه فایل ورد و سطر پایینی واسه skype تا بتونی از روی نوشته بخونی فقط حواست باشه که تابلو نکنی (قبلا تمرین کن). حواست به موس هم باشه تابلو نشه که دستت دائم داره موس را تکون میده (اگه زبانت خوبه که به این کارا نیازی نیست).
    اگه میخوای عقب بندازی این اصلا بهونه خوبی نیست که بگی به اینترنت دسترسی ندارم چون ممکنه به شما زنگ بزنه ( تلفن واسشون مفته )
    میتونی بگی که من سرما خوردم و سرفه میکنم اگه امکانش هست دو روز دیگه مصاحبه باشه معمولا قبول میکنن اما اگه قبول نکردن یک کمی شرایط بدتر میشه چون باید کاری بکنی که موقع مصاحبه صدات بگیره (میتونی پنبه بذاری تو دماغت )
    چون استاد ایرانی هست یک قسمت از مصاحبه فارسی خواهد بود ولی این ها هم میخوان سطح زبان شما را بسنجن به احتمال زیاد سوالاتی که توی لینک بالا گذاشتم را انگلیسی میپرسه.
    استاد های اونور معمولا جمعه که اخرین روز کاریشون هست را واسه اینجور کارا برنامه ریزی میکنن. ولی استاد چون ایرانی هست بعید نیست که مثل خود شما فکر کنه
    احتمالا علاوه بر سوالات فوق، از تزی که انجام دادید خواهد پرسید
    در کل اصلا نگران نباشید و بعدش کلی به این استرس می خندی
    ویرایش توسط Leopold : June 27th, 2013 در ساعت 01:13 PM

Junior Member

سلام دوستان.من به یه استاد امریکایی ایمیل زدم وواسه دکتری گفته با اسکایپ با هم صحبت کنیم و یکسری اسلاید از تجارب و مهارتهات اماده کن. این اولین بارممه و نمیدونم باید چه چیزایی واسش بگم. از پروژه های کارشناسی ارشدم بگم فقط؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bamdadg نمایش پست ها
    سلام دوستان.من به یه استاد امریکایی ایمیل زدم وواسه دکتری گفته با اسکایپ با هم صحبت کنیم و یکسری اسلاید از تجارب و مهارتهات اماده کن. این اولین بارممه و نمیدونم باید چه چیزایی واسش بگم. از پروژه های کارشناسی ارشدم بگم فقط؟
    شما قطعا تجارب و مهرتهاتون رو در رزومه تون آوردین، درسته که شاید مهمترینش پروژه ارشد باشه ولی قطعا چیزهای دیگه ای هم در رزومه شما هست

Junior Member

دوستان چون موضوع پايان نامه من با موضوعي كه استادي كه باهاش مصاحبه دارم كاملا فرق داره و راستش من اون قدرا هم روي موضوع أون اطلاعات ندارم ، ممكنه يكي از سوالا اين باشه كه در مورد موضوع براش توضيح بدم و بپرسه كه چه چيز هايي در أون ارتباط ميدونم?
    يا اگه بگم كه علاقه مندم به موضوع و ميخوام كه در موردش ياد بگيرم، خيلي جواب ضايعيه?
    در ضمن اولين مصاحبه هستش.

Banned

دوستان چون موضوع پايان نامه من با موضوعي كه استادي كه باهاش مصاحبه دارم كاملا فرق داره و راستش من اون قدرا هم روي موضوع أون اطلاعات ندارم ، ممكنه يكي از سوالا اين باشه كه در مورد موضوع براش توضيح بدم و بپرسه كه چه چيز هايي در أون ارتباط ميدونم?
    يا اگه بگم كه علاقه مندم به موضوع و ميخوام كه در موردش ياد بگيرم، خيلي جواب ضايعيه?
    پس بالاخره عقبش انداختین
    شما واسه PhD اقدام میکنین و اساتید هم بیشتر مایلن کسی را انتخاب بکنن که به زمینه کاریشون علاقه و تا حدی تسلط داشته باشه. شما علاقه را دارید ولی صرفا علاقه کافی نیست (مثلا منم دوست دارم خلبان هواپیمای جنگی بشم ) به نظر من با توجه به وقتتون شده یک مقاله ای که اخیرا استاد در این زمینه چاپ کرده را بخونین و چند تا سوال ازش در بیارید و موقع مصاحبه ازش بپرسید که در مورد اینها توضیح بده (البته سوالات خیلی ابتدایی نباشه). به هر حال شما اطلاعات پایه در این زمینه داشتید که ایمیل زدید و همین به نظرم کمکتون میکنه.

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

به نظر من اگه صرفا بحث علاقه مندی رو مطرح کنین، چندان دلنشین نیست. فراموش نکنین اساتید دنبال کسی می گردن که با سابقه پژوهشی در زمینه کاری مشابه، برای استاد و طبق برنامه ریزی اون تحقیق کنه و پیش بره
    توصیه می کنم یه مطالعه راجع به این موضوع داشته باشین تا چندان مبتدی به نظر نیاین

Junior Member

من نمیدونم چقدر باید وارد جزییات پروژه ها بشم؟فقط در حد معرفی پروژه ها یا مثلا از روابط و روش حل هم باید بگم؟ ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتخاب بین University of Edinburgh و University of Southern California (USC)

سلام behroozf
    لطف میکنید توضیحات کامل تری بدین- در مورد بورس ماری کوری و سوال های مصاحبه....آیا مدرک زبان هم داشتین؟
    این بورس چقدر فاند به ازای چه مدت به دانشجو می دهد؟ چه مزایای دیگری دارد؟
    سوالات مصاحبه شفاهی پرسیده شدنن؟ در مورد پایان نامه یا کلا سوالات علمی مربوط به رشتتون؟
    از اینکه وقت می گذارید برای پاسخ به سوالاتم ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط behroozf نمایش پست ها
    درود.

همونطور که در توضیحات نوشتم من از Edinburgh بورس نشدم بلکه از اتحادیه اروپا بورس شدم. بنیاد ماری کوری یکی از بنیادهای تحقیقاتی اتحادیه اروپا هست مثل NSF آمریکا که یه سری موضوع پروژه هر سال مشخص میکنه برای ساپورت مالی. من برای یکی از position های تحقیقاتی این بنیاد که host اون دانشگاه Edinburgh بود، اقدام کردم. زمینه کاری ام کاملا مطابق با زمینه کاری استاد بود. اول short-list شدم و بعد از یه مصاحبه حدودا دو ساعته! با استادی که پروژه رو پیشنهاد داده بود و همینطور یکی از استادهای دیگه Edinburgh که پست آموزشی در دانشگاه داشت، قبولم کردند.

اگر سوال دیگه ای باشه خوشحال میشم جواب بدم.
    راستی شما اگه یه چنین وضعیتی براتون پیش میومد چیکار میکردین؟ USC یا Edinburgh?
    با توجه به اینکه فکر می کنم هم USC و هم Edinburgh در computer science دانشگاه های خوبی باشند؟

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

اینکه شما چقدر نیاز دارین وارد جزییات موضوع بشین، بستگی به درجه اقناع استاد طرف مصاحبه داره. ضمن اینکه شما باید نشون بدین علاوه بر کلیات پروژه، روی جزییات و گام های پیشبرد هم تسلط دارین

نقل قول نوشته اصلی توسط bamdadg نمایش پست ها
    من نمیدونم چقدر باید وارد جزییات پروژه ها بشم؟فقط در حد معرفی پروژه ها یا مثلا از روابط و روش حل هم باید بگم؟ ممنون

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کنفرانس از طریق Skype و یا تلفن: لطفا راهنمایی کنید.

سلام.سوال فوري... نميدونم اينجا جاش هست يا نه.
    دوستان من ديشب به يه استاد تو استراليا ايميل زدم براي مقطع PhD. امروز صبح جواب داده و تنها چيزي كه گفته اينه كه فردا9 صبح skype داشته باشيم.
    اولا كه من تا حالا مصاحبه با skype نداشتم و اولين بارمه و خيلي برام سخته كه در كمتر إز يك روز براي مصاحبه آماده بشم. به نظرتون چي بهش بگم كه مصاحبه رو عقب بندازه? (مثلا بگم تا چند روز دسترسيم به اينترنت خوب نيست بذاريم چند روز ديگه?) چون واقعا آمادگي ندارم. ):

ممكنه مخصوصا اينقدر زود مصاحبه رو گذاشته باشه تا ميزان آمادگي منو بسنجه?
    در ضمن تو مصاحبه اول و وقتي هنوز حتي موضوع پروژه تعيين نشده چه سوالاتي ممكنه إز من بپرسه?

ببخشيد، چون استاد ايرانيه ممكنه فارسي صحبت كنه يا نه?
    لطفا راهنماييم كنيد. ممنون.
    اگه سوالتون هنوزم براتون مهمه بمن اطلاع بديد كه كامل شرح بدم براتون. چرا كه من الان پست شما رو ديدم
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)