صفحه 112 از 291 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122162212 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 2910

موضوع: مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

Banned

پیش فرض پاسخ : مصاحبه تلفنی

نقل قول نوشته اصلی توسط ely_chemsit نمایش پست ها
    بلاخره یک استاد بعد مدتها جوابو داد متن ایملش هم اینه:
    Thanks for your interest in pursuing graduate studies at SFU. Your background looks interesting to me and my research program. If possible I'd like to talk to you on the phone. I'm currently on a research trip out of country, but will be back to office in the week of Aug. 26 - 30. Please give me a few possible time slots and you phone number so that I can call you
    الان این یعنی منظورش مصاحبه است؟من آماده نیستم زنگ زد چی بگم؟ میترسم حرف زدنی استرس بگیرم من ومن کنم این استادم که بعد اندی جواب داده بی خیال شه ؟
    شما بهتره همین تاپیک را بخونی تا با سوالاتی که معمولا اساتید از بچه ها میپرسن آشنا بشی و واسشون جواب پیدا کنی. چون تلفنی هست میتونی جواب ها را روی کاغذ یا فایلی بنویسی و از روی نوشته جواب بدی (البته طوری نباشه که بفهمه و کمی هم من و من کنی بد نیست تا اگه سوال جدید پرسید یکنواختی بودن صحبت هاتون حفظ شه). فقط سریع خودتون را آماده کنین و بگین که مثلا تو این بازه زمانی من فری هستم.
    حداقل یکی از مقالات اخیر استاد رو هم اگه وقت کردی بخون تا دستت بیاد رو چی کار میکنه.

Senior Member

بلاخره یک استاد بعد مدتها جوابو داد متن ایملش هم اینه:
    Thanks for your interest in pursuing graduate studies at SFU. Your background looks interesting to me and my research program. If possible I'd like to talk to you on the phone. I'm currently on a research trip out of country, but will be back to office in the week of Aug. 26 - 30. Please give me a few possible time slots and you phone number so that I can call you
    الان این یعنی منظورش مصاحبه است؟من آماده نیستم زنگ زد چی بگم؟ میترسم حرف زدنی استرس بگیرم من ومن کنم این استادم که بعد اندی جواب داده بی خیال شه ؟
    همینطور که رضای عزیز گفتن همین تاپیک رو بخونین، اگر وقتت کمه و خواستی یه مقدار آماده بشی و جوابهات رو با یه استاد زبان چک کنی میتونم یه نفر رو بهت معرفی کنم که چون معلم زبان خودم هست و قبل اینترویو خودم خیلی کمکم کرد، میتونه تو یکی دو جلسه خیلی کمکت کنه. البته مقدمه ش اینه که اول همین تاپیک رو خوب بخونی
    جواب اکثر سوالات با سرچ در باکس گوگل که در سایت هست، بدست میاد. مثلا:"عنوان تاپیک"+"کی ورد سرچ"

Banned

من به یکی از استادها امروز ایمیل زدم منشی این استاد دعوت به مصاحبه کرده و گفته در بازه 26 تا 30 آگوست کی وقتتون آزاده و با تلفن میخواید مصاحبه کنین یا با اسکایپ. به نظرتون اگه بگم 29 و 30 آگوست اشکال نداره چون آمادگیش را ندارم و میخوام تو این چند روز مطالعه کنم؟ به نظرتون Skype بهتره یا تلفن؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan3030 نمایش پست ها
    من به یکی از استادها امروز ایمیل زدم منشی این استاد دعوت به مصاحبه کرده و گفته در بازه 26 تا 30 آگوست کی وقتتون آزاده و با تلفن میخواید مصاحبه کنین یا با اسکایپ. به نظرتون اگه بگم 29 و 30 آگوست اشکال نداره چون آمادگیش را ندارم و میخوام تو این چند روز مطالعه کنم؟ به نظرتون Skype بهتره یا تلفن؟
    خودش گفته 26 تا 30 آگست و شما بگید 29 و 30 و محدوده ساعت هم بدید و نیازی نیست دلیل بیارید. اگه اینترنت خوب و قابل اعتمادی دارید حتما اسکایپ.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    خودش گفته 26 تا 30 آگست و شما بگید 29 و 30 و محدوده ساعت هم بدید و نیازی نیست دلیل بیارید. اگه اینترنت خوب و قابل اعتمادی دارید حتما اسکایپ.
    ممنونم. اگه بگم 29-30 ام این فکر را نمی کنه که من دارم وقت میخرم تا خودم را آماده کنم؟ محدوده ساعت را هم به وقت اون ها بدم دیگه، درسته؟ اینترنتم خوبه ولی 5 شنبه و جمعه معمولا سرعت میاد پایین
    ویرایش توسط ehsan3030 : August 22nd, 2013 در ساعت 11:38 PM

بله ممنون میشم، راستی چون رشتم شیمی هستش امکان داره چه سوالای تخصصی ازم بپرسن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fadaei2 نمایش پست ها
    همینطور که رضای عزیز گفتن همین تاپیک رو بخونین، اگر وقتت کمه و خواستی یه مقدار آماده بشی و جوابهات رو با یه استاد زبان چک کنی میتونم یه نفر رو بهت معرفی کنم که چون معلم زبان خودم هست و قبل اینترویو خودم خیلی کمکم کرد، میتونه تو یکی دو جلسه خیلی کمکت کنه. البته مقدمه ش اینه که اول همین تاپیک رو خوب بخونی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan3030 نمایش پست ها
    ممنونم. اگه بگم 29-30 ام این فکر را نمی کنه که من دارم وقت میخرم تا خودم را آماده کنم؟ محدوده ساعت را هم به وقت اون ها بدم دیگه، درسته؟ اینترنتم خوبه ولی 5 شنبه و جمعه معمولا سرعت میاد پایین
    نه دوست عزیز اصلا اینقدر تفکر روی قضیه نمی گذاره. به علاوه مثلا بخواید خودتون رو آماده کنید خب؟ واضحه که شما قراره خودتون رو آماده کنید. وقت ها رو به زمان اونها می تونید بدید.

Senior Member

بله ممنون میشم، راستی چون رشتم شیمی هستش امکان داره چه سوالای تخصصی ازم بپرسن؟
    معمولا در مورد محتوای سوالهای تخصصی تو این تاپیک کسی نمیتونه کمک کنه چون به هر حال رشته به رشته و تخصص به تخصص فرق میکنه ولی اگر همین تاپیک رو بخونین میتونین با روند سوالهای تخصصی آشنا بشین
    جواب اکثر سوالات با سرچ در باکس گوگل که در سایت هست، بدست میاد. مثلا:"عنوان تاپیک"+"کی ورد سرچ"

Banned

یکی از سوالات مصاحبه که کاربران اینجا گذاشته بودن این بود که نقاظ ضعف شما چی ها هستند. چند نمونه میتونین مثال بزنین که نقطه ضعف باشه ولی اثر منفی زیادی روی عملکرد دانشجو نذاره؟

سلام دوست عزيز
    ببين معمولا هدف از اين سوال اينه كه ببينن شما با موقعيت هاي منفي چطور روبرو ميشيد و چطور ميتونيد از اين موقعيت به نفع خودتون استفاده كنيد، فرضا اگر شما آدمي هستيد كه خيلي تو كاراتون نگران اين هستيد كه همه چي كامل باشه و بي نقص ميتونيد از اين ويژگي نام ببريد و در ادامه توضيح بديد كه شما با كنترل اين ويژگي در خودتون ازش استفاده ميكنيد و كارهاتون رو سعي ميكنيد با دقت انجام بديد، نميدونم چقدر مثالم واضح بود ولي در كل منظورم اين هست كه صادقانه نقطه ضعف خودتون رو بگيد و سعي كنيد جنبه مثبت اون نقطه ضعف رو توضيح بديد، اينطوري با يه تير چندتا نشون ميزنيد،هم نشون ميديد به نقاط ضعفتون واقفيد،هم صادقيد، هم ديد مثبتي به قضايا داريد، هم اعتماد به نفس داريد...موفق باشيد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)