صفحه 117 از 291 نخستنخست ... 1767107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127167217 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,161 تا 1,170 , از مجموع 2910

موضوع: مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مصاحبه تلفنی

سلام دوستان
    واسه پست داک اپلی‌ کردم استادی از یکی‌ از دانشگاههای انگلیس ایمیل زیرو واسعم فرستاده

Thank you for your email. Your publication record is satisfactory and within the broader framework of the methods you are inclined to use and your preference to quantitative research, I would consider joining forces with you at a Post-Doc level. In our site (*****) you can find further advice about Post-Doc opportunities. I suggest you look at these and come back to me. BTW, please do keep in mind a meeting (through Skype) will be necessary at a later stage. Also, may I ask to how many universities you have applied and what are your alternative plans?

به نظرتون به سوالات چی‌ جور جواب بدم؟ بگم چندتا دانشگاه اپلای کردم و بگم گزینهٔ دیگه من چی‌؟

در ضمن واسه مصاحبه با اسکایپ پیشنهاد میدید لباس رسمی‌ کوت شلوار کراوات بپوشم یا لباس معمولی‌ تر؟

ممنونم از همه دوستان
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬ و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa196 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    واسه پست داک اپلی‌ کردم استادی از یکی‌ از دانشگاههای انگلیس ایمیل زیرو واسعم فرستاده

Thank you for your email. Your publication record is satisfactory and within the broader framework of the methods you are inclined to use and your preference to quantitative research, I would consider joining forces with you at a Post-Doc level. In our site (*****) you can find further advice about Post-Doc opportunities. I suggest you look at these and come back to me. BTW, please do keep in mind a meeting (through Skype) will be necessary at a later stage. Also, may I ask to how many universities you have applied and what are your alternative plans?

به نظرتون به سوالات چی‌ جور جواب بدم؟ بگم چندتا دانشگاه اپلای کردم و بگم گزینهٔ دیگه من چی‌؟

در ضمن واسه مصاحبه با اسکایپ پیشنهاد میدید لباس رسمی‌ کوت شلوار کراوات بپوشم یا لباس معمولی‌ تر؟

ممنونم از همه دوستان
    بگید چند تا موقعیت دیگه رو هم در نظر دارید و در آینده قراره مصاحبه داشته باشید. بگید گزینه هایی در خارج از انگلیس هم دارید. موقع مصاحبه لباس رسمی توصیه نمیشه ولی لباس و محل باید مرتب و باپرستیژ باشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Business,Rutgers Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    بگید چند تا موقعیت دیگه رو هم در نظر دارید و در آینده قراره مصاحبه داشته باشید. بگید گزینه هایی در خارج از انگلیس هم دارید. موقع مصاحبه لباس رسمی توصیه نمیشه ولی لباس و محل باید مرتب و باپرستیژ باشه.
    دوست عزیز به نظر من اگه ایشون از گزینه های دیگه بگن احتمالن اونا اسم دانشگاه مورد نظر را هم خواهند پرسید. در مورد پوزیشن و لباس هم من تا الان با 5-6 نفر مصاحبه داشتم همون ابتدای صحبتم گفتم سرعت اینترنتم پایینه و فقط میتونم voice کنم و اونا هم خیلی راحت قبول کردن و اصلن وب ندادیم! اینجوری استرسم خیلی کمتره و مثل مصاحبه تلفنیه! من به این دوستمون توصیه میکنم حرفهایی رو که میخواد بزنه قبلن اماده کنه روی کاغذ بیاره تا با نگاه بهشون براشون یاداوری بشه.
    موفق باشین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alinina نمایش پست ها
    دوست عزیز به نظر من اگه ایشون از گزینه های دیگه بگن احتمالن اونا اسم دانشگاه مورد نظر را هم خواهند پرسید. در مورد پوزیشن و لباس هم من تا الان با 5-6 نفر مصاحبه داشتم همون ابتدای صحبتم گفتم سرعت اینترنتم پایینه و فقط میتونم voice کنم و اونا هم خیلی راحت قبول کردن و اصلن وب ندادیم! اینجوری استرسم خیلی کمتره و مثل مصاحبه تلفنیه! من به این دوستمون توصیه میکنم حرفهایی رو که میخواد بزنه قبلن اماده کنه روی کاغذ بیاره تا با نگاه بهشون براشون یاداوری بشه.
    موفق باشین.

ممنونم از نظرتون
    در حال حاضر کانادا هستم و مشکل اینترنت ندارم، و اینکه واقعا چند گزینه دیگه در نیوزلند و کانادا دارم که در حال مکاتبه هستم باهاشون. شک دارم که بگم با جای دیگه هم در حال مکاتبه هستم یا نه.
    مورد دیگه بگم آلترناتیو پلان‌ام چی‌ به نظرتون؟
    دارم سوال و جواب‌های احتمالی‌ مکتوب می‌کنم واسه مصاحبه فردا
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬ و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...

Junior Member

سلام دوستان
    من پنجشنبه با یه استاد چینی قرار مصاحبه دارم. می خواستم بپرسم ممکنه نمونه ای از پروژه هایی که انجام دادیم را به صورت تصویری بخواد مثلا خروجی تصویری؟
    قبلش باید با ایمیل ازش بپرسم که در مورد چی میخواین بپرسین؟
    در صورتی که نمیخوام تصویری صحبت کنم این که سرعت پایین اینترنت را مطرح کنم کافیه؟ من با این که اکانتم 128 kb ولی مشکلی در تصویری چت کردن معمولا ندارم !
    چون امروز به من خبر داده که 5شنبه بیام اسکایپ من اصلا فرصت ندارم مقاله هاش را بخونم اگه حتما واجبه فردا مرخصی بگیرم بخونم؟
    در مورد فاند هم صحبت میکنه خودش یا نه؟ و اگه نکرد مهمه من بپرسم یا نه؟
    خیلی خیلی ممنون می شم اگه راهنماییم کنین

یک استاد ایرانی امشب به من ایمیل زده که برای فردا باهاش یک مصاحبه تلفنی داشته باشم. به نظرتون فارسی باهاش صحبت کنم؟
    به نظرتون بهش ایمیل بزنم و وقت بیشتری بخوام تا کمی مقالاتش رو بررسی کنم؟
    ممنون میشم اگه کسی تجربه ای یا نظری داره بگه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nomade نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پنجشنبه با یه استاد چینی قرار مصاحبه دارم. می خواستم بپرسم ممکنه نمونه ای از پروژه هایی که انجام دادیم را به صورت تصویری بخواد مثلا خروجی تصویری؟
    قبلش باید با ایمیل ازش بپرسم که در مورد چی میخواین بپرسین؟
    در صورتی که نمیخوام تصویری صحبت کنم این که سرعت پایین اینترنت را مطرح کنم کافیه؟ من با این که اکانتم 128 kb ولی مشکلی در تصویری چت کردن معمولا ندارم !
    چون امروز به من خبر داده که 5شنبه بیام اسکایپ من اصلا فرصت ندارم مقاله هاش را بخونم اگه حتما واجبه فردا مرخصی بگیرم بخونم؟
    در مورد فاند هم صحبت میکنه خودش یا نه؟ و اگه نکرد مهمه من بپرسم یا نه؟
    خیلی خیلی ممنون می شم اگه راهنماییم کنین
    دوست عزیز موقع مصاحبه که نمیاد یه دفعه به شما بگه، پروژه هاتو به صورت تصویری بده.

معمولا کسی قبلش نمیپرسه سوال و جواب در مورد چیه، این تاپیک رو بخون قضیه دستت میاد که سوالات کلی چیه

اگر نخوای تصویری صحبت کنی همینو بگی کافیه. البته شخصا قبل مصاحبه فکر میکردم اگر مصاحبه م تصویری نبود بهتر بود ولی موقع مصاحبه دیدم تصویری بهتره، به هر حال ما قراره صحبت اونها رو متوجه شیم و body language میتونه بهمون کمک کنه

در مورد فاند اگر صحبت نکرد میتونین خودتون در انتها ازش بپرسین
    جواب اکثر سوالات با سرچ در باکس گوگل که در سایت هست، بدست میاد. مثلا:"عنوان تاپیک"+"کی ورد سرچ"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hasansh نمایش پست ها
    یک استاد ایرانی امشب به من ایمیل زده که برای فردا باهاش یک مصاحبه تلفنی داشته باشم. به نظرتون فارسی باهاش صحبت کنم؟
    به نظرتون بهش ایمیل بزنم و وقت بیشتری بخوام تا کمی مقالاتش رو بررسی کنم؟
    ممنون میشم اگه کسی تجربه ای یا نظری داره بگه؟
    خیر به زبان انگلیسی صحبت رو شروع کنید که تسلط خودتون رو نشون بدید. اگر اون فارسی صحبت کرد بعد سویچ کنید به فارسی.
    بنظر من ایمیل هم نزنید. امشب وقت بگذارید مقالاتش رو نگاه کنید تا یک دید کلی داشته باشید.

Junior Member

سلام دوستان
    من یه مصاحبه که همین الان تموم شد (آمریکا). جالبه که بدونید به من گفت همین الان میتونی بیای تو اسکایپ و منم (با تمام اعتماد به نفس!) گفتم البته. خوشحال می شم.
    سوالات عیناً همینایی بود که تو فروم مطرح شده. من حتی وقت نکردم کاراش رو بخونم که الیته باید می خوندم. فقط زمینه کاریش تو ذهنم بود. اما در مجموع بد نبود.
    در ضمن اولینش هم بود. پس نکته مهم مطالب این پست را حتماً بخونید! جالبند.

سلام بچه ها
    معمولن تو مصاحبه ها استاد می پرسه که ایا ما هم از اون سوالی داریم یانه. حالا اگر ما مقالش رو خونده باشیم و یه سوال ریز از مقالش بپرسیم اشکالی داره؟ یا نه فقط باید سوالای کلی پرسید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)