صفحه 13 از 291 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 2910

موضوع: مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

saeede83
    Guest

پیش فرض پاسخ : مصاحبه تلفنی

skype رو کافیه به صورت free دانلود کنین و نصب کنین. سرویس ویدئو و صوتش حتی با diaul up هم خوب کار می کنه

Senior Member maryamf آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کنفرانس از طریق Skype و یا تلفن: لطفا راهنمایی کنید.

ولی من که با dial up با این skype کار کردم اصلا خوب نبود و حتما باید باند پهن باشه و در نهایت هم برای مصاحبه نتونستم بهش اعتماد کنم.

Junior Member

سلام دوستان
    من 2شنبه با 2 تا استاد ایرانی قرار مصاحبه دارم.تا حالا کسی با استاد ایرانی مصاحبه کرده؟ممنون می شم اگر راهنماییم کنید

سپاسگذارم

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط saba
    سلام دوستان
    من 2شنبه با 2 تا استاد ایرانی قرار مصاحبه دارم.تا حالا کسی با استاد ایرانی مصاحبه کرده؟ممنون می شم اگر راهنماییم کنید

سپاسگذارم
    مگه چه فرقی داره؟؟

شما چند تا سوال کلی آماده داشته باش چون احتمالا اون ازت میخواد بپرسی ازش- سعی کن خوب حرف بزنی مفید و مختصر
    سوال ها رو خیلی تو جزییات نمیپرسند ولی در مورد تزت و کارهایی که انجام دادی اماده باشید

Senior Member

سلام دوستان

سپاسگذارم
    نوع مصاحبه و سوالاتی که پرسیده میشه فرقی نمی کنه بین ایرانی با خارجی. در مورد زبانی که صحبت می شه، من با یه استاد خیلی خوب ایرانی مصاحبه داشتم، خودم بهش زنگ زدم انگلیسی حرف زدم اون فارسی جوابمو داد. فاند هم داد. یه استاد دیگه با دوستم هم فارسی حرف زده بود. ولی یه استاد ایرانی به همین دوستم سرزده زنگ زد! و انگلیسی هم حرف زد باهاش. دوستم هم به خاطر اینکه جا خورده بود خوب حرف نزده بود و اونم گفته بود که speaking ات خوب نیست و باید تمرین کنی. در نهایت هر دو به دوستم فاند دادن. اگه ایرانی هست که دانشگاهت و احیانا استادت رو تو ایران به خوبی می شناسه به احتمال زیاد فاند رو میده.

سلام دوستان

سپاسگذارم
    بچه ها سوالهایی رو که موقع مصاحبه ازشون پرسیده شده رو گذاشتن. یه نگاه بهشون بنداز و خودت رو برای اون مدل سوالها اماده کن. اینکه باهات فارسی حرف بزنه یا نه کاملا بستگی به خودش داره. من چند تا استاد ایرانی رو که شنیدم فارسی صحبت کردن. نگران نباش حتما از پسش بر می ای.

بچه ها واسه من این ایمیل اومده به نظر شما امکان داره مصاحبه کنن؟ در آخر نوشتهshortlisted این یعنی چی؟
    With this e-mail we would like to inform you on the status of your application to our doctoral program.
    Before the final decision is taken regarding the invitation to our group recruitment you might be invited for a preliminary phone interview within the next days. We will inform you by e-mail at least one day in advance, if one of the Faculty members would like to talk to you.
    Please note: you may still be shortlisted even though you are not asked for a phone interview.
    Thank you for your patience.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Rabin
    بچه ها واسه من این ایمیل اومده به نظر شما امکان داره مصاحبه کنن؟ در آخر نوشتهshortlisted این یعنی چی؟
    With this e-mail we would like to inform you on the status of your application to our doctoral program.
    Before the final decision is taken regarding the invitation to our group recruitment you might be invited for a preliminary phone interview within the next days. We will inform you by e-mail at least one day in advance, if one of the Faculty members would like to talk to you.
    Please note: you may still be shortlisted even though you are not asked for a phone interview.
    Thank you for your patience.
    میگه ممکنه بهت زنگ بزنه یکی از استادهامون و یک روز زودتر خبر میدیم
    اما مشکلی که شما دارید در shortlisted هست-
    میگه که حتی اگه باهات مصاحبه تلفنی هم نشد شما هنوز در لیست کسایی قرار داری که ممکنه از میان آنها انتخاب بشی(یعنی اگه زنگ نزدند معنیش این نیست شما رو رد کردند)

پس احتمال داره که زنگ نزنن؟
    من متوجه نشدم مشکل این shortlisted چیه؟
    از نظر من بهتر که زنگ نزنن

Senior Member maryamf آواتار ها

احتمالش هست که زنگ نزنن ولی شما هر روز میلت رو چک کن و خودت رو برای مصاحبه آماده کن. شاید کلا برای applicant ها مرحله مصاحبه تلفنی رو حذف کنند. به نظرم خواسته اگه تماس نگرفتند شما نا امید نشین و..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)