صفحه 132 از 291 نخستنخست ... 3282122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142182232 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,311 تا 1,320 , از مجموع 2910

موضوع: مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

سلام
    من با یه استاد تو ویرجینیا قبلا مصاحبه داشتم علاوه بر سوالات کلی در مورد بکگراندم چندتا سوال ابتدایی مورد دروس پایه مهندسی برق پرسید که جا خوردم. خودم احساس کردم که خوب جواب ندادم. بعد اینکه ازش پرسیدم گفت باید با بقیه اپلیکنت ها هم حرف بزنم. در کل قطع امید کرده بودم که چند روز پیش ایمیل داد که هنوز مایل هستم باهاش کار کنم یا نه و اگر مایل هستم ایا می تونم یه تعهد 5 ساله بهش بدم که برای دکترا پیشش بمونم. منم گفتم اره. بعد از اون ایمیل زد که من دارم برات یه افر آماده می کنم که بدم به ادمیشن و ازم یه سری مدارک خواست که من هم کمک من رسمی ندارم و آخرین نسخه ریزنمراتم رو که نمره پایان نامه هم توش بود براش فرستادم. بهم گفت یه چیزی نشون بده که فارغ التحصیل شدی منم گفتم به صورت رسمی چیزی ندارم و فعلا همیناست و باید دنبالش بیفتم تا تهیه کنم که طول می کشه اونم گفت باشه من رو در جریان بزار. الان هم ایمیل فرستاده که بیا یه مصاحبه دیگه انجام بدیم. حالا من رو استرس گرفته که چی می خواد بگه؟ اصلا نمی دونم این مصاحبه واسه جیه آخه؟ یعنی شک کرده که فارغ التحصیل شدم.
    به نظرتون در مورد چی می خواد حرف بزنه لظفا راهنماییم کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. in Control Engineering

سلام
    من دیروز با سه تا استاد(سوپروایزر، توتور و کوردینیتور) تو یه دانشگاهی در انگلستان مصاحبه با اسکایپ داشتم . این مصاحبه بعد از اینکه مدارکم بررسی شد و تو شورتلیست قرار گرفتم انجام شد. تقریبا همه چی خوب بود. یه سری سوالات کلی پرسیدن (از سوالایی که تو همین فروم بارها اشاره شده) یه چندتا سوال علمی هم سوپروایزر راجع به پروژه ای که قراره انجام بشه پرسید که مشکلی نداشتم. اما احساس کردم که کوردینیتور (که ایرانی هست) حس خوبی نداشت از اینکه تجربه کار عملی کافی ندارم. امروزم یه ایمیل زدم به سوپروایزر و تشکر کردم. به نظر شما نقش این سه استاد در انتخاب دانشجو یکیه؟ یا تصمیم اصلی رو یکیشون میگیره؟ و اینکه معمولا چقدر طول میکشه تا پاسخ بدن؟

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط Hajirkhan نمایش پست ها
    سلام
    من با یه استاد تو ویرجینیا قبلا مصاحبه داشتم علاوه بر سوالات کلی در مورد بکگراندم چندتا سوال ابتدایی مورد دروس پایه مهندسی برق پرسید که جا خوردم. خودم احساس کردم که خوب جواب ندادم. بعد اینکه ازش پرسیدم گفت باید با بقیه اپلیکنت ها هم حرف بزنم. در کل قطع امید کرده بودم که چند روز پیش ایمیل داد که هنوز مایل هستم باهاش کار کنم یا نه و اگر مایل هستم ایا می تونم یه تعهد 5 ساله بهش بدم که برای دکترا پیشش بمونم. منم گفتم اره. بعد از اون ایمیل زد که من دارم برات یه افر آماده می کنم که بدم به ادمیشن و ازم یه سری مدارک خواست که من هم کمک من رسمی ندارم و آخرین نسخه ریزنمراتم رو که نمره پایان نامه هم توش بود براش فرستادم. بهم گفت یه چیزی نشون بده که فارغ التحصیل شدی منم گفتم به صورت رسمی چیزی ندارم و فعلا همیناست و باید دنبالش بیفتم تا تهیه کنم که طول می کشه اونم گفت باشه من رو در جریان بزار. الان هم ایمیل فرستاده که بیا یه مصاحبه دیگه انجام بدیم. حالا من رو استرس گرفته که چی می خواد بگه؟ اصلا نمی دونم این مصاحبه واسه جیه آخه؟ یعنی شک کرده که فارغ التحصیل شدم.
    به نظرتون در مورد چی می خواد حرف بزنه لظفا راهنماییم کنید
    نیازی به استرس نیست احتمالا به دلیل اینکه وقفه ای افتاده بین مصاحبه اول تا الان میخوان که دوباره صحبت کنید و در مورد شرایط پذیرش و کار و اینا به توافق برسید.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Junior Member

سلام بچه ها، یک دانشگاهی اپلای کردم قبلا-کمیته اکسپت کرد و میل زد که:
    If you are selected for an interview the potential supervisor(s) will contact you personally in late March. If you are not selected for an interview you will not be contacted.
    الان 29 مارچ شدو هیچ میلی از استاداش نیومد ، یعنی دیگه رد شدم ????

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط rks نمایش پست ها
    سلام بچه ها، یک دانشگاهی اپلای کردم قبلا-کمیته اکسپت کرد و میل زد که:
    If you are selected for an interview the potential supervisor(s) will contact you personally in late March. If you are not selected for an interview you will not be contacted.
    الان 29 مارچ شدو هیچ میلی از استاداش نیومد ، یعنی دیگه رد شدم ????
    ماه مارس 31 روزه هست و امروز 29 مارس هست. ضمناً به فاصلۀ زمانی بین ایران و کشور مربوطه هم توجه کنید.
    حتی ممکنه با شما بخواند تماس بگیرند و الزاماً تا 31 مارس اتفاق نیفته و یکی دو روز تأخیر ایجاد بشه. چون 29 و 30 مارس روز تعطیلی اونهاست.

صبور باشید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

با سلام و عرض ادب
    دوستان یه استادی از من شماره خواست تا باهام تماس بگیره منم شماره رو دادم. اینترنت من قطع بود و یکی از دوستانم زحمت جواب دادن به این ایمیل رو کشید. اما الان نگاه کردم دیدم یه رقم اشتباه شده به نظر شما با چه عنوانی و یا طریقی شماره رو اصلاح کنم؟
    فردا مصاحبه دارم اگرم متنی دارید ممنون میشم که برام پیغام خصوصی کنید.
    پیشاپش ممنون از لطف شما
    الهی.../نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم/نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی/در اگر باز نگردد ، نروم باز به جایی/پشت دیوار نشینم ، چو گدا بر سر راهی/کس به غیر از تو نخواهم/چه بخواهی چه نخواهی/باز کن در ، که جز این خانه مرا نیست پناهی...

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط Midya نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب
    دوستان یه استادی از من شماره خواست تا باهام تماس بگیره منم شماره رو دادم. اینترنت من قطع بود و یکی از دوستانم زحمت جواب دادن به این ایمیل رو کشید. اما الان نگاه کردم دیدم یه رقم اشتباه شده به نظر شما با چه عنوانی و یا طریقی شماره رو اصلاح کنم؟
    فردا مصاحبه دارم اگرم متنی دارید ممنون میشم که برام پیغام خصوصی کنید.
    پیشاپش ممنون از لطف شما
    به همون ایمیلی که استاد باهاتون تماس گرفته ایمیل بزنید و شماره ی درست رو بگین.
    متن برای مصاحبه؟! می تونید از استاد بپرسید که در مورد چه چیزایی میخواد سوال بپرسه و احتمال داره که بگه چه سوالایی می خواد بپرسه و شایدم جواب کلی بده.
    به هرحال شما باید آمادگی داشته باشید که دربرابر تمام چیزهایی که در رزومه تون ادعا کردید پاسخگو باشید

کامروا باشید
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

سلام
    من به یه استاد تو آلبرتا دیروز زنگ زدم و با هم صحبت کردیم. قرار شد همون موقع رزوممو براش ایمیل کنم که نظرشو بهم بگه. ولی به خاطر سرعت اینترنت من حدودا یه ربع بعدش بهش ایمیل زدم و پشت تلفن هم یادم رفت آدرس ایمیلمو بهش بگم (از بس که هول شده بودم). تا الان هیچ جوابی به من نداده. به نظرتون بیشتر صبر کنم یا بهش دوباره بزنگم؟

سلام
    خودتو که معرفی کردی موقع تلفن زدن؟ اگه کردی که هیچ... 1 هفته صبر کن
    اگه که معرفی نکردی 2باره همین فردا صبح بهش زنگ بزن و موقع صحبت باهاش بگو که following my last phone call the other day I had sent my my CV .....

موفق باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahsuli نمایش پست ها
    سلام
    من به یه استاد تو آلبرتا دیروز زنگ زدم و با هم صحبت کردیم. قرار شد همون موقع رزوممو براش ایمیل کنم که نظرشو بهم بگه. ولی به خاطر سرعت اینترنت من حدودا یه ربع بعدش بهش ایمیل زدم و پشت تلفن هم یادم رفت آدرس ایمیلمو بهش بگم (از بس که هول شده بودم). تا الان هیچ جوابی به من نداده. به نظرتون بیشتر صبر کنم یا بهش دوباره بزنگم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط radmanesh90 نمایش پست ها
    سلام
    خودتو که معرفی کردی موقع تلفن زدن؟ اگه کردی که هیچ... 1 هفته صبر کن
    اگه که معرفی نکردی 2باره همین فردا صبح بهش زنگ بزن و موقع صحبت باهاش بگو که following my last phone call the other day I had sent my my CV .....

موفق باشید.
    خیلی ممنون بابت جوابتون
    اولش خودمو معرفی کردم و اسممو گفتم ولی میترسم یادش رفته باشه. وسط حرفامون گفت اگه جدیدا بهم ایمیل دادی اسم و آدرس ایمیلتو بگو تا چک کنم. منم گفتم ایمیل ندادم ولی همین حالا میفرستم براتون اونم گفت باشه چک میکنم. دیگه من یادم رفت اسمو آدرس ایمیلو بدم. وقتی گفته چک میکنم حتما جواب میده دیگه حتی اگه منو نخواد؟ تا ددلاین یک ماه دیگه بیشتر نمونده با این وجود به نظرتون اگه جواب نداد بزارم دوشنبه بهش بزنگم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)