صفحه 14 از 291 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 2910

موضوع: مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

پیش فرض پاسخ : مصاحبه تلفنی

نقل قول نوشته اصلی توسط Rabin
    بچه ها واسه من این ایمیل اومده به نظر شما امکان داره مصاحبه کنن؟ در آخر نوشتهshortlisted این یعنی چی؟
    With this e-mail we would like to inform you on the status of your application to our doctoral program.
    Before the final decision is taken regarding the invitation to our group recruitment you might be invited for a preliminary phone interview within the next days. We will inform you by e-mail at least one day in advance, if one of the Faculty members would like to talk to you.
    Please note: you may still be shortlisted even though you are not asked for a phone interview.
    Thank you for your patience.
    داره میگه قبل از اینکه تصمیم نهایی گرفته بشه، اگر استادی از دانشکده لازم بدونه ( مثلاً از رزومه یکی خوشش اومده باشه و علاقمند باشه باهاش صحبت کنه)ممکنه با بعضی ها یه مصاحبه ای داشته باشه، که اگر شما هم جزء این موارد باشین بهتون حداقل یه روز قبل اطلاع میدن( پس گوش به زنگ باشین شاید مصاحبه داشته باشین) اما اگر هم از مصاحبه خبری نشد، فکر نکنین reject شدین، چون ممکنه هنوزم شانس داشته باشین که برای پذیرش نهایی در نظر گرفته بشین!

بچه ها معنی این ایمیل که امروز به من زدن چیه؟
    After careful evaluation of all qualified applications I am pleased to inform you that the Faculty is very interested in getting to know you.

You are invited to a group recruitment on September 11-12, 2008, which will start on Thursday morning and finishes on Friday evening.

The recruitment will consist of an introduction to and of individual interviews with the Faculty Members. In addition, we expect you to prepare a brief presentation, which should not last more than 5 min.
    Reasonable travel expenses (second class plane or train fare) to Jena will be reimbursed. Accommodation and meals will be provided during the days of the recruitment.

Please send us an email as soon as possible stating whether or not you will be attending the group recruitment.

If you have any questions, please don’t hesitate to contact us. In the next days you will receive an invitation letter by regular mail, which you should use to apply for visa purposes.

این ایمیل یعنی منو قبول کردن؟ یا بسته به همون جلسه است؟
    مصاحبه تلفنی پس چی شد؟

Senior Member maryamf آواتار ها

فکر می کنم مصاحبه تلفنی کنسل شد. باید برای مصاحبه برید Jena. البته معنی recruitment معمولا استخدام هست ولی معنی دیگه اش نام نویسی کردن هست. برای اینکه مطمئن بشی این جلسه دقیقا برای چی هست برای مصاحبه و پذیرش نهایی یا orientation بهشون میل بزن و سوال کن. بعید می دونم orientation باشه. در هر حال اگر براتون مهمه، سریعا از سفارت وقت بگیرید و مدارک لازم رو آماده کنید. چون شنگن هست اگه اولین بارتون باشه حدود یک ماه و اگر قبلا شنگن داشتین تا 2 هفته ویزا می گیرید. البته شاید به کشورش هم بستگی داشته باشه.

در مورد presentation، اگه پایان نامه داشتین اونو ارائه بدین. powerpoint داشته باشین و به ارائه تون کاملا مسلط باشین. سایتشون رو مطالعه کنید و مقاله ها و مطالب مرتبط رو یه دوره بکنید. زمینه های کاری استادهای مختلف رو مطالعه کنید و ببینید چه چیزهایی از بین اونها براتون جالبتر هست(ممکنه ازتون بپرسند که چی براتون جالبتره). به چیزهایی که تو CV ادعا کردین بلدین مسلط باشین. اگه پایان نامه تون به انگلیسی هست یا مقاله دارین با خودتون ببرین و ... مطالب دیگه در مورد مصاحبه رو مطالعه کنین، مصاحبه حضوری و ...

فکر می کنین مصاحبه اونها بیشتر علمی باشه یا فقط جهت آشنایی با جو اونجاست؟
    کسی تا بحال مصاحبه این جوری رو تجربه کرده؟

Senior Member maryamf آواتار ها

این لینک رو یه چک کنید و سوالتون رو هم همونجا مطرح کنید:

http://www.applyabroad.org/forum/ind....html#msg27585
    موضوعی که الان سوالتون رو توش مطرح کردین، برای مصاحبه تلفنی هست.
    خیلی ها همچین تجربه ای دارند.
    در مورد من مصاحبه هم خیلی علمی بود و هم خیلی روابط عمومی. هردوش به میزان زیادی مورد توجه استاده بود.

خوش بگذره..

چون مصاحبه حضوری تلفنی برگزار شد نتایجش رو اینجا آوردم( ببخشید)
    سلام
    مرسی از کمک همه شما دوستان
    مصاحبه نسبتا خوبی بود
    اول می ترسیدم مشکلی واسه فهمیدن حرفهاشون داشته باشم ولی نه راحت می فهمیدم
    من اول powerpoint رو که براشون میل کرده بودم تلفنی ارائه دادم
    بعد دو تا سئوال پرسیدن که همه اش از پایان نامه ام بود
    جالب بود که اونها دست رو قسمتهایی گذاشتن که من از این استاد محترم زمان انجام کار خواستم که به پایان نامه اضافه شه که کار کامل شن! اونا گفتن نه لازم نیست! ما نه امکاناتش رو داریم! نه کسی رو که کمکت کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    همون دو نکته رو در سئوال از من پرسیدن من هم مجبور شدم که همون حرف اساتید رو تحویلشون دادم!
    بدبختی اینه که دو قسمت رو حتما عملی باید انجام بدیم تا نتیجه اش مشخص بشه!

من هم چند سئوال درباره نحوه اجرای یکی از طرح هاش پرسیدم و گفتم که من هم قبلا این طرح رو تا مراحل اولیه انجام دادم و هم بدلیل عدم امکانات مجبور شدم رهاش کنم! اون هم واسم توضیح داد!
    بعد هم گفت تماس می گیرن

نکته خنده دار ;D من معمولا فارسی رو خیلی تند صحبت می کنم و انگلیسی رو تندتر اون بیچاره ها هی می گفتن آهسته صحبت کن!
    حالا به نظر شما این مسئله تند حرف زدن من می تونه نکته منفی باشه!؟

Senior Member

to rabin:

Do not worry, if they have decided to hire you, they will. Such an interview is just to check your language abilities.

ببخشید من یه سوال داشتم . مصاحبه تلفنی برای Apply کردن از کارشناسی به ارشد هم انجام میشه ؟
    نشنوی شیون افتادن مهتاب در آب<br />&nbsp; &nbsp;&nbsp; تا چو یاس از در و دیوار نیاویزی گوش

Senior Member

to sina12000:

بله. اگر امکان مصاحبه حضوری نباشه ممکنه از مصاحبه تلفنی استفاده بشه.

پیش فرض کنفرانس از طریق Skype و یا تلفن: لطفا راهنمایی کنید.

سلام دوستان
    کسی هست که با استادش با skype صحبت کرده باشه من الان ADSL 512دارم ولی باز هم کیفیت صدا خوب نیست و قسمت هایی از صدا رو قطع می کنه به نظر من که از چت یاهو هم که با dial up وصل می شدم کیفیتش بدتره. لطفا تجربه ی خودتون رو بگید یا اگه تنظیماتی کاری می شه کرد
    HOPE, GIVES YOU WINGS

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)