صفحه 15 از 291 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 2910

موضوع: مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

Senior Member

پیش فرض پاسخ : کنفرانس از طریق Skype و یا تلفن: لطفا راهنمایی کنید.

از تلفن استفاده کنید. این جوری خیالتون راحت تره. خصوصا اگر مصاحبه با استاد هست.

پیش فرض پاسخ : مصاحبه تلفنی

سلام
    اگه ارسالهای قبلی رو دیده باشین متوجه شدین که من هفته پیش مصاحبه داشتم!
    دیروز به هم گفن که ردم کردن
    گفتن ما مدارکتون و مصاحبه و presentation ملاک ما بوده
    من چون معدلم خوب بود از بابت نمره ها هم خیالم راحت بود بهشون میل زدم که می شه به من بگین چرا منو رد کردین! چون می خوام روی مشکلم کار کنم و برطرفش کنم
    جوابشو ببینین:
    I will try to answer your question but I can only give you some personal hints because the final decision has been taken by the faculty members.Your documents were ok - otherwise you would not have been selected out of 260 applicants for the group recruitment
    please note that we want to recruit excellent students independent of their country of origin and religion. From my point of view, in Europe science and personal political or religious ideas are separated.
    I hope that my answer helps you.

فقط یه نکته بگم که اسلاید اول presentation من یه اسلاید مجزای In the name of God
    بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    شما چه تحلیلی از این جواب اونها دارین
    خواهش می کنم نظر تون رو بدین
    می دونم ممکنه جاش نباشه ولی حداقل هم کمکیه به من و هم بقیه....
    راستی کسی تا حالاا با این مشکل برخورد داشته!
    مرسی

Senior Member maryamf آواتار ها

مگه شما چه میلی زده بودید؟ خوب اگر یادتون باشه شما باید طی دو هفته حضوری می رفتید اونجا و ارائه می دادید. فقط فکر کنید خیلی از رقبای شما چنین کاری کردند و شما تلفنی ارائه دادین. من فکر می کنم این تفاوت هم می تونسته موثر باشه. ولی جواب استاده عجیبه..

in the name of God معمولا استفاده نمی شه و کمی عجیب هست.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

لطفا بحث تاپیک رو منحرف نکنید! Rabin لطفا برای سوالتون تاپیک مناسب پیدا کنید یا تاپیک جدید ایجاد کنید.
    ارسالهای غیر مرتبط حذف میشه!

دوستان اگه مایل هستید بگید که در مصاحبه تلفنی استادها چی میگن؟
    من خودم با یکی صحبت کردم که کلا همه چیز رو پرسید از مقاله پایان نامه ریز به ریز پرسید حتی از درس تئوری اطلاعات (تعریف ظرفیت کانال) پرسید کلا سوال پیچم کرد اساسی بعد آخرش گفتyou know a little bit about *** and it may be useful ... f
    یکی دیگه از همکاراش هم که صحبت کرد یک کم کلی تر پرسید و این که فلان استاد راهنمات که مال دانشگاه شما نیست و .... در کل فکر میکنم اکثرا کلیات رو می پرسن ولی به هر حال آماده باشید
    HOPE, GIVES YOU WINGS

Junior Member

اسکایپ نرم افزار خیلی جالبیه. من خودم روی خط تلفن امتحانش کردم. اگر سرعت دانلود و آپلود شما حدود 4 کیلوبایت باشه خیلی خوب و راحت میتونید حرف بزنید. ولی مشکل اونجا هست که روی خطوط ایران تضمینی برای این پهنای باند وجود نداره. با Dialup که سهله، ADSL های ما هم خیلی اوقات برای چند ثانیه قطع میشه و دوباره وصل میشه. به هر حال باید بگم اگر چه اسکایپ پهنای باند خیلی بالایی نیاز نداره ولی به قطع و وصل شدن حساسه. برای همین هست که ممکنه شما یه خط 512 داشته باشید ولی به خاطر کم و زیاد شدن سرعت خط خیلی کیفیت خوبی دریافت نکنید. این کاملا بستگی به ISP و خط ارتباطی داره.

سلام

آقا یه استادی در کانادا نزدیک تورنتو خواسته با استفاده از Skype با من چت کنه. منظورش Voice chat هست ؟ یا میشه همون تایپ کردن؟ با اینکه ADSL دارم ولی کیفیت صدا خوب نیست . بد میشه اگه با نوشتن باهاش صحبت کنم ؟ چون به اسپیکینگم زیاد اعتماد ندارم.
    در ضمن به نظر شما چه ساعتی خوبه برای اینکار؟
    Moving to Germany

Senior Member maryamf آواتار ها

نه منظورش اینه که صحبت کنید. چت چیه؟ بهش شماره تلفن بده و سعی کن تو این فاصله آماده شی و speaking ات رو تقویت کنی.. اگر هم اون نمی تونست از این کارتهای تلفن بگیر که شما بتونی باهاش تماس بگیری..

موفق باشی

عجب سیستم جالبیه این Skype !
    دیشب ساعت 10:30 تا 11 از طریق خط ADSL 128k این استاده در کانادا منو سوال پیچ کرد. ولی چیزی که جالب اینکه کیفیت صدا فوق العاده بالا بود . انگار تو اتاق بود!
    Moving to Germany

سلام
    حتما در موقع استفاده از Skype و مصاحبه، شماره تلفن استاد رو هم داشته باشید. چون اگه مشکل قطعی یا کیفیت بد صدا پیش اومد بتونید بلافاصله تماس بگیرید. این مشکل قبلا برای من پیش اومد، و خودشون با من تماس گرفتند.
    SKYPE با ADSL قابل قبوله و مشکلی نداره.
    اگه کیفیت صدا احتمالا بد بود، تنظیمات فایروالتون رو تغییر بدین، گاهی اوقات تاثیر زیادی داره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)