صفحه 16 از 281 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 2910

موضوع: مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Senior Member

پیش فرض پاسخ : مصاحبه تلفنی

نقل قول نوشته اصلی توسط tree
    سلام
    از دانشگاهی که اپلی کردم هیئت ژوری‌اش میخواهند با skype با من تماس بگیرند تو همین تاپیک بچه ها گفتند که skype مناسب مصاحبه نیست. حالا چی کار کنم؟ ازشون شماره بگیرم خودم باهاشون تماس بگیرم؟ یا بگم من نمی‌تونم از skype استفاده کنم؟
    skype توی ایران کار نمی کنه. کارت تلفن اینترنتی بگیر اگر می خوای خودت زنگ بزنی. من هر ماه توی یه کنفرانس تلفنی شرکت می کنم و از کارتهای تلفن اینترنتی استفاده می کنم که خوب جواب می دن. موفق باشی....

به نظر من اگه اینترنت پر سرعت داری حتما از Skype استفاده کن چون خیلی عالیه و هم می تونی طرف رو ببینی هم اینکه کامپیوتر جلوته و هر چی بخوای میشه از توش در آورد من تجربه مصاحبه با این برنامه رو دارم و واقعا راضیم
    سايه اي نيست دراين سوي پريشاني ها
    تا رهــاي کند ازدســت زمستــاني ها
    اي که صد پنجره از صبح خدا سرشاري
    تو نجـــاتم بده از دست پريشــاني ها

Junior Member

sysbiosys که میگه skype تو ایران کار نمی کنه پس شما (ehsan_ro) چطور استفاده کردید؟

ایشون حتما بخاطر سرعت اینترنت اینو میگه من که دارم استفاده می کنم و خیلی هم راضیم
    (من از سیستم های باند پهن محل کارم استفاده می کنم هر روز)
    مطمئن باشید که توی ایران کار می کنه اینم یه برنامه مثل مسنجر های دیگه است با این تفاوت که به صورت تخصصی تری ویدیو چت رو ساپورت می کنه
    سايه اي نيست دراين سوي پريشاني ها
    تا رهــاي کند ازدســت زمستــاني ها
    اي که صد پنجره از صبح خدا سرشاري
    تو نجـــاتم بده از دست پريشــاني ها

saeede83
    Guest

skype رو کافیه به صورت free دانلود کنین و نصب کنین. سرویس ویدئو و صوتش حتی با diaul up هم خوب کار می کنه

Senior Member maryamf آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کنفرانس از طریق Skype و یا تلفن: لطفا راهنمایی کنید.

ولی من که با dial up با این skype کار کردم اصلا خوب نبود و حتما باید باند پهن باشه و در نهایت هم برای مصاحبه نتونستم بهش اعتماد کنم.

پیش فرض کنفرانس از طریق Skype و یا تلفن: لطفا راهنمایی کنید.

سلام دوستان
    کسی هست که با استادش با skype صحبت کرده باشه من الان ADSL 512دارم ولی باز هم کیفیت صدا خوب نیست و قسمت هایی از صدا رو قطع می کنه به نظر من که از چت یاهو هم که با dial up وصل می شدم کیفیتش بدتره. لطفا تجربه ی خودتون رو بگید یا اگه تنظیماتی کاری می شه کرد
    HOPE, GIVES YOU WINGS

Senior Member

از تلفن استفاده کنید. این جوری خیالتون راحت تره. خصوصا اگر مصاحبه با استاد هست.

Junior Member

اسکایپ نرم افزار خیلی جالبیه. من خودم روی خط تلفن امتحانش کردم. اگر سرعت دانلود و آپلود شما حدود 4 کیلوبایت باشه خیلی خوب و راحت میتونید حرف بزنید. ولی مشکل اونجا هست که روی خطوط ایران تضمینی برای این پهنای باند وجود نداره. با Dialup که سهله، ADSL های ما هم خیلی اوقات برای چند ثانیه قطع میشه و دوباره وصل میشه. به هر حال باید بگم اگر چه اسکایپ پهنای باند خیلی بالایی نیاز نداره ولی به قطع و وصل شدن حساسه. برای همین هست که ممکنه شما یه خط 512 داشته باشید ولی به خاطر کم و زیاد شدن سرعت خط خیلی کیفیت خوبی دریافت نکنید. این کاملا بستگی به ISP و خط ارتباطی داره.

سلام

آقا یه استادی در کانادا نزدیک تورنتو خواسته با استفاده از Skype با من چت کنه. منظورش Voice chat هست ؟ یا میشه همون تایپ کردن؟ با اینکه ADSL دارم ولی کیفیت صدا خوب نیست . بد میشه اگه با نوشتن باهاش صحبت کنم ؟ چون به اسپیکینگم زیاد اعتماد ندارم.
    در ضمن به نظر شما چه ساعتی خوبه برای اینکار؟
    Moving to Germany

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)