صفحه 207 از 291 نخستنخست ... 107157197198199200201202203204205206207208209210211212213214215216217257 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,061 تا 2,070 , از مجموع 2910

موضوع: مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

پیش فرض پاسخ : مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia2020 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    چند تا سوال دارم
    اساتید مد نظر بنده بلژیکی/هلندی هستن و اسمهاشون سخت هستش. بنظرتون انگلیسی اسامی رو بگم یا هلندی/بلژیکی؟
    من برای 7 دانشگاه دیگه اپلای کردم و بجز یک دانشگاه بقیه ریجکت شدم. اونم دانشگاهش بی پول بودو .... . بنظر شما ازم پرسیدن چی بگم؟ بگم اپلای کردم از دم ریجکت شدم؟
    مرسی ازتون
    منظورتون از انگلیسی اسامی رو درست متوجه نشدم. در هر صورت احتمال اینکه نیاز به خطاب کردن اسم اساتید حتی اگه با چند تا همزمان مصاحبه داشته باشید کمه و مهم هم نیست اگه اسمشون رو یکم چپکی بگید فقط میتونید بگید مطمئن نیستم اسمتونو درست تلفظ میکنم. سوال دوم هم واقعیتو بگید. در کل سوال تعیین کننده ای نیستش.

نقل قول نوشته اصلی توسط BenFranklin نمایش پست ها
    منظورتون از انگلیسی اسامی رو درست متوجه نشدم. در هر صورت احتمال اینکه نیاز به خطاب کردن اسم اساتید حتی اگه با چند تا همزمان مصاحبه داشته باشید کمه و مهم هم نیست اگه اسمشون رو یکم چپکی بگید فقط میتونید بگید مطمئن نیستم اسمتونو درست تلفظ میکنم. سوال دوم هم واقعیتو بگید. در کل سوال تعیین کننده ای نیستش.
    یعنی مثلا من بگم از دانشگاه که تو آمریکا هست و رنکینگ نداره هم ریجکت شدم بی تاثیره؟ (البته شاید نفهمند که رنک نداره!) ولی قراره بیام KU leuven دانشگاه رنک یک بلژیک
    میترسم مثلا بگم دو سه اپلای داشتم و الکی! مثلا اکسپت با فاند شدم و یه جوری بفهمن

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

یعنی مثلا من بگم از دانشگاه که تو آمریکا هست و رنکینگ نداره هم ریجکت شدم بی تاثیره؟ (البته شاید نفهمند که رنک نداره!) ولی قراره بیام KU leuven دانشگاه رنک یک بلژیک
    میترسم مثلا بگم دو سه اپلای داشتم و الکی! مثلا اکسپت با فاند شدم و یه جوری بفهمن
    کلاً سمت دروغ گفتن نرید.
    نیازی نیست خیلی مشخص و دقیق جواب بدید. سعی کنید اول کلی جواب بدید که چندین جای دیگه هم بوده. پرسیدند کجا بگید آمریکا. پرسیدند نتیجه چی بوده بگید که هم ریجکت داشتم و هم ادمیشن، ولی ترجیح و گزینه‌ی اصلیم دانشگاه شماست.
    در صورتی که با این روند هم‌چنان اسم دانشگاه رو ازتون خواستن بگید. نگران نباشید.

ببخشید یه سوال دیگه
    گروه صرفا دانشجو میگیره و اصلا پروژه ای تو سایت ذکر نشده بود! یعنی فقط دانشجوو گرفتن و بهم گفتتن که میتونبی تزت رو خودت انتخاب کنی!
    اون موقع تو مصاحبه در مورد چی خواهند پرسید بنظرتون؟

دوستان یک سوال دیگه
    گروه این استادی که پروژه رو ارائه کرده، بجز یک نفر هیج آدم بزرک و درست درمونی نداره! خود استادم تازه کار و دوتا مقاله متوسط داره که مورد علاقه بنده هم نیست. گرچه اینو گفته که هر موضوعی که بخام میتونم کار کنم.
    گروه و دپارتمان کلا آدم بزرگی بجز یک نفر ندارند! حالا بنده از چی اونا تو مصاحبه وعلت انتخاب دپارتمان و گروه، بگم؟ تازه با این وضع استاد؟
    استاد که کم دارند و از دانشگاه دیگه ویزیتینگ میاد، خود استاد پروژه هم که .... دپارتمانم آدم نداره!
    بگم پول خوب و رنک کلی خوب و اینکه خودم هرکاری بخام میکنم! ))))))))) این دلایله؟!
    خواهشا کمکم کنید.

دوستان یک سوال دیگه
    گروه این استادی که پروژه رو ارائه کرده، بجز یک نفر هیج آدم بزرک و درست درمونی نداره! خود استادم تازه کار و دوتا مقاله متوسط داره که مورد علاقه بنده هم نیست. گرچه اینو گفته که هر موضوعی که بخام میتونم کار کنم.
    گروه و دپارتمان کلا آدم بزرگی بجز یک نفر ندارند! حالا بنده از چی اونا تو مصاحبه وعلت انتخاب دپارتمان و گروه، بگم؟ تازه با این وضع استاد؟
    استاد که کم دارند و از دانشگاه دیگه ویزیتینگ میاد، خود استاد پروژه هم که .... دپارتمانم آدم نداره!
    بگم پول خوب و رنک کلی خوب و اینکه خودم هرکاری بخام میکنم! ))))))))) این دلایله؟!
    خواهشا کمکم کنید.
    سلام نه اینجوری نگید:-))))))! به نظرم مقالات اساتید بقیه دانلود کنید و از مقالاتشون تعریف کنید، از اینکه گروه قوی و پر انرژی هستن بگید، اینکه جوون تر ها اصولا بیشتر فعالن و بیشتر میتونی باهاشون راحت باشی
    اینکه آینده عالی داری توی اون گروه چون همه بقول معروف جوانن و جویای نام!! شما هم همینطور...

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2016 نمایش پست ها
    سلام نه اینجوری نگید:-))))))! به نظرم مقالات اساتید بقیه دانلود کنید و از مقالاتشون تعریف کنید، از اینکه گروه قوی و پر انرژی هستن بگید، اینکه جوون تر ها اصولا بیشتر فعالن و بیشتر میتونی باهاشون راحت باشی
    اینکه آینده عالی داری توی اون گروه چون همه بقول معروف جوانن و جویای نام!! شما هم همینطور...
    آخه من اصلا از حوزه کاریشون خوشم نمیاد! حداقل اونایی که قراره باهام مصاحبه کنن! (مجدد میگم که دستم برای موضوع بازه و یقیه دانشجو دکتری ها هم موضوعات متونعی غیر مقالات این اساتید مصاحبه کننده رو برداشتن!)
    خیلی کم کار میشه روش و بشدت ضعیفه حوزه ها!
    باز اون بحث جووان بودن خوبه!

راستی از مقالات بقیه اساتید بگم، اون استاد جوون دو مقاله ای تازه کار ناراحت نشه؟؟؟ چون خودش پوزیشن گذاشتع! اصلا نمیدونم واقعا هدفش چیه؟ )))))
    بعلاوه، من یک مقالات بسیار خوب و بروز دارم که اصلا تو دانشگاه رو اون حوزه کار نمیشه و بنظرم کیفیت اون یکی از عوالم جذب من بوده!
    موضوع مقالم خیلی تئوریک و بسیار نو هستش.

آخه من اصلا از حوزه کاریشون خوشم نمیاد! حداقل اونایی که قراره باهام مصاحبه کنن! (مجدد میگم که دستم برای موضوع بازه و یقیه دانشجو دکتری ها هم موضوعات متونعی غیر مقالات این اساتید مصاحبه کننده رو برداشتن!)
    خیلی کم کار میشه روش و بشدت ضعیفه حوزه ها!
    باز اون بحث جووان بودن خوبه!

راستی از مقالات بقیه اساتید بگم، اون استاد جوون دو مقاله ای تازه کار ناراحت نشه؟؟؟ چون خودش پوزیشن گذاشتع! اصلا نمیدونم واقعا هدفش چیه؟ )))))
    بعلاوه، من یک مقالات بسیار خوب و بروز دارم که اصلا تو دانشگاه رو اون حوزه کار نمیشه و بنظرم کیفیت اون یکی از عوالم جذب من بوده!
    موضوع مقالم خیلی تئوریک و بسیار نو هستش.
    ببینید به نظر من تا زمان رفتنتون سعی کنید کاری نکنید که همه چی خراب بشه، حالا اینجا هر چی بگید اشکال نداره بعد که رفتید اونجا یه کم مو ضوع رو با ملایمت تغییر بدین، چون برای اونا علاقه خیلی مهمه

آره میتونید بگید مثلا اگه شما متمایل باشید این موضوع من هم بد نیست البته هرچی شما بگید و...

امیدوارم فاند خوب بگیرید :-)

سلام دوستان
    بنده یه مسیله نسبتا غیر متعارف دارم!
    من از دانشگاه آیوا برای دکترای مهندسی پزشکی پذیرش دارم. بعد از پذیرش گرفتن ، با مدیر لابراتواری که دوست دارم توش کار کنم (که آدم بسیار خفنی هم توی این زمینه هست) مکاتبه کردم و ایشون گفتن باید یه قرار اسکایپی با هم بذاریم تا بیشتر با هم آشنا بشیم و ببینیم که شما به درد لابراتوار ما می خوری یا نه. از اون تاریخ حدود یکماه میگدره و من هرچی ایمیل میزنم که آقا من قراره یه فرایند نسبتا طولانی ویزا رو بگذرونم و خواهشا زودتر قرار اسکایپی رو تنظیم کنید ایشون میگن لطفا صبور باشید من سرم خیلی شلوغه و باید یه سری کارامو ردیف کنم بعد! حالا من موندم چیکار کنم؟! گاهی می ترسم اصلا یادش بره ! نمی دونم کار درستیه که به اساتید دیگه گروه هم ایمیل بدم حالا که این معطل می کنه یا نه.
    لطفا راهنماییم کنید. ممنون
    ای که مرا خـوانـده ای راه نـشـانـم بـده ...

نقل قول نوشته اصلی توسط palmera نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده یه مسیله نسبتا غیر متعارف دارم!
    من از دانشگاه آیوا برای دکترای مهندسی پزشکی پذیرش دارم. بعد از پذیرش گرفتن ، با مدیر لابراتواری که دوست دارم توش کار کنم (که آدم بسیار خفنی هم توی این زمینه هست) مکاتبه کردم و ایشون گفتن باید یه قرار اسکایپی با هم بذاریم تا بیشتر با هم آشنا بشیم و ببینیم که شما به درد لابراتوار ما می خوری یا نه. از اون تاریخ حدود یکماه میگدره و من هرچی ایمیل میزنم که آقا من قراره یه فرایند نسبتا طولانی ویزا رو بگذرونم و خواهشا زودتر قرار اسکایپی رو تنظیم کنید ایشون میگن لطفا صبور باشید من سرم خیلی شلوغه و باید یه سری کارامو ردیف کنم بعد! حالا من موندم چیکار کنم؟! گاهی می ترسم اصلا یادش بره ! نمی دونم کار درستیه که به اساتید دیگه گروه هم ایمیل بدم حالا که این معطل می کنه یا نه.
    لطفا راهنماییم کنید. ممنون
    سلام
    احتمالا دنبال گرنت هست و میخواد ببینه آیا پول داره برای گرفتن شما یا نه. شاید هم دانشجوهای دیگه ای هستن که توجهش رو جلب کردن و میخواد ببینه با اونا به چه نتیجه ای میرسه.
    ولی همین که جواب ایمیلتون رو میده خوبه. ممکنه به هر حال همون باشه که خودش میگه. هر دو حالتش رو خودم تجربه کردم که یه استاد یه ماه معطل کرده باشه و یکیش سریع بعد مصاحبه اوکی داد و یکیش بعد یه ماه ایمیل داد که برای شما جا ندارم.
    به هر حال ناامید نشید ولی اصلا خودتون رو معطلش نکنید. شما تعهدی ندادید که پایبندش باشید. اگه استادی با زمینه مرتبط هست حتما ارتباط برقرار کنید.

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)