صفحه 217 از 291 نخستنخست ... 117167207208209210211212213214215216217218219220221222223224225226227267 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,161 تا 2,170 , از مجموع 2910

موضوع: مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - هوافضا

پیش فرض پاسخ : مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

سلام دوستان، یه استاد به من ایمیل زده و سه روز مختلف با ساعت مشخص رو پیشنهاد داده برای مصاحبه اسکایپ، و پرسیده که آیا هنوز علاقه مند به این پوزیشن هستم یا نه؟
    اگه ممکنه بگین چطوری جوابشو بدم (انگلیسی)
    من می خوام چند جلسه خصوصی برای بهتر شدن اسپیکینگم قبل از مصاحبه داشته باشم، از دوستانی که تجربه مصاحبه دارن و زبانشونم خیلی خیلی خوبه اگه مایل هستن لطفا به من پیام بدن، بسیار ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidjjapply نمایش پست ها
    سلام دوستان، یه استاد به من ایمیل زده و سه روز مختلف با ساعت مشخص رو پیشنهاد داده برای مصاحبه اسکایپ، و پرسیده که آیا هنوز علاقه مند به این پوزیشن هستم یا نه؟
    اگه ممکنه بگین چطوری جوابشو بدم (انگلیسی)
    من می خوام چند جلسه خصوصی برای بهتر شدن اسپیکینگم قبل از مصاحبه داشته باشم، از دوستانی که تجربه مصاحبه دارن و زبانشونم خیلی خیلی خوبه اگه مایل هستن لطفا به من پیام بدن، بسیار ممنون
    سلام دوست عزیز،

پاسخ طولانی و پیچیده ای نیاز نیست.
    مثلا:

Dear Professor X,

The first option works for me better.
    Looking forward to meet you on Skype.

Best
    X
    البته این متن با این غرض هست که گزینه اولی که استاد گفته برا شما بهتره.

تمرین فکر خوبی هست. اما فارغ از تمرین انگلیسی، تمرین کنید و مسلط بشید روی مسایل علمی مربوط به مصاحبه هم اون هم به انگلیسی.

موفق باشید

looking forward to meetING you***

Junior Member

سلام

من یک ساله با یه استادی اسکایپ داشتم. بهم یک ساله وقت داده نمره زبانمو بهش بدم. اما چون سطح زبانم خوب نبوده نتونستم مینیمم نمره دانشگاه رو که حدود 100 بوده رو بگیرم بعد این یک سال. با اختلاف 5 نمره فقط. دانشگاه هم قبول نمیکنه میگه تا مینیمم نمره رو نگیری نمیگذاریم اپلای کنی.
    الان دارم از غصه میمیرم.
    خواستم از کسایی که تجربه دارن بپرسم آیا اگر کسی تو یه سال نتونه نمره زبانشو بگیره، استاده فکر نمیکنه این آدم چقدر بی مدیریتی کرده یا بگذاره رو حساب عدم توانایی اون شخص؟
    ممنونم از همه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط negi24 نمایش پست ها
    سلام

من یک ساله با یه استادی اسکایپ داشتم. بهم یک ساله وقت داده نمره زبانمو بهش بدم. اما چون سطح زبانم خوب نبوده نتونستم مینیمم نمره دانشگاه رو که حدود 100 بوده رو بگیرم بعد این یک سال. با اختلاف 5 نمره فقط. دانشگاه هم قبول نمیکنه میگه تا مینیمم نمره رو نگیری نمیگذاریم اپلای کنی.
    الان دارم از غصه میمیرم.
    خواستم از کسایی که تجربه دارن بپرسم آیا اگر کسی تو یه سال نتونه نمره زبانشو بگیره، استاده فکر نمیکنه این آدم چقدر بی مدیریتی کرده یا بگذاره رو حساب عدم توانایی اون شخص؟
    ممنونم از همه

دوست عزیز

الان غصه خوردنی نداره این مورد ! ما با اون استاد اسکایپ داشتید و ایشون از رزومه شما خوشش اومده
    خود همون استاد هم خیلی خیلی بعیده که یک سال رو بسط منتظر کسی مونده باشه یا بمونه. منظورم اینه به هرحال کاندیداها کم نیستن و بود یا نبود شما احتمالا خللی در کار اون استاد بعد یک سال ایجاد نمیکنه
    شما به نظرم باز سعی کنید که نمره زبانتون رو بگیرید و بعد در اولین فرصت اپلای کنید
    اینا رو ازینجهت عرض کردم که نمیدونم اون استاد چقدر شما رو یادشونه و یا چقدر با هم در ازتباطید . ولی در حالت کلی بعیده که ایشون بخواد به همچین مواردی فکر کنه
    ربطی به مدیریت نداره. اتفاقیه که میفته برای همه و خیلی وفت ها استاد ها پا در میونی میکنند و با همون 5 نمره کمتر از دانشگاه میخوان که قبول کنه....

در کل به نظر من به گذشته فکری نکنید ازین مصاحبه ها هم در اینده باز خواهید داشت و فرصت های بیشتر وبهتر و همینم هنوز از دست ندادین
    باز بخونید و دوباره امتحان بدید و حتما و حتما در کنارش باز اپلای کنید جاهای دیگه و خودتون رو محدود به یه گزینه نکنید که فقط برای چیزی تلاش کنید که ممکنه بعدا شما 100 هم بگیری و به سرانجام نرسه. حداقل احتمالش صفر نیست هرچند کم باشه
    اتفاقی هم که افتاده کاملا طبیعیه و واسه همه میفته. نگرانی نداره اصلا

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز

الان غصه خوردنی نداره این مورد ! ما با اون استاد اسکایپ داشتید و ایشون از رزومه شما خوشش اومده
    خود همون استاد هم خیلی خیلی بعیده که یک سال رو بسط منتظر کسی مونده باشه یا بمونه. منظورم اینه به هرحال کاندیداها کم نیستن و بود یا نبود شما احتمالا خللی در کار اون استاد بعد یک سال ایجاد نمیکنه
    شما به نظرم باز سعی کنید که نمره زبانتون رو بگیرید و بعد در اولین فرصت اپلای کنید
    اینا رو ازینجهت عرض کردم که نمیدونم اون استاد چقدر شما رو یادشونه و یا چقدر با هم در ازتباطید . ولی در حالت کلی بعیده که ایشون بخواد به همچین مواردی فکر کنه
    ربطی به مدیریت نداره. اتفاقیه که میفته برای همه و خیلی وفت ها استاد ها پا در میونی میکنند و با همون 5 نمره کمتر از دانشگاه میخوان که قبول کنه....

در کل به نظر من به گذشته فکری نکنید ازین مصاحبه ها هم در اینده باز خواهید داشت و فرصت های بیشتر وبهتر و همینم هنوز از دست ندادین
    باز بخونید و دوباره امتحان بدید و حتما و حتما در کنارش باز اپلای کنید جاهای دیگه و خودتون رو محدود به یه گزینه نکنید که فقط برای چیزی تلاش کنید که ممکنه بعدا شما 100 هم بگیری و به سرانجام نرسه. حداقل احتمالش صفر نیست هرچند کم باشه
    اتفاقی هم که افتاده کاملا طبیعیه و واسه همه میفته. نگرانی نداره اصلا

موفق باشید
    ممنونمدوست عزیز از راهنمایی تون

من فک میکردم خودم فقط این شرایطو دارم. یعنی خیلی تلاش کردم نمرم بیاد بالا اما نیومد. تمام تلاشمو کردم اما نشد.
    کسی رو مثل خودم ندیدم که یه سال نتونه نمره شو درست حسابی بکشه بالا
    احساس خنگی بهم دست داده
    اعتماد به نفسمو از دست دادم
    هر چند که رزومه قوی دارم
    خیلی احساس بدی میگیرم اگه استاد بخواد اینطوری فک کنه. دوست ندارم فیدبک بدی نسبت بهم داشته باشه.
    هر چند هم که فایده نداره دانستن و ندانستنش

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط negi24 نمایش پست ها
    ممنونمدوست عزیز از راهنمایی تون

من فک میکردم خودم فقط این شرایطو دارم. یعنی خیلی تلاش کردم نمرم بیاد بالا اما نیومد. تمام تلاشمو کردم اما نشد.
    کسی رو مثل خودم ندیدم که یه سال نتونه نمره شو درست حسابی بکشه بالا
    احساس خنگی بهم دست داده
    اعتماد به نفسمو از دست دادم
    هر چند که رزومه قوی دارم
    خیلی احساس بدی میگیرم اگه استاد بخواد اینطوری فک کنه. دوست ندارم فیدبک بدی نسبت بهم داشته باشه.
    هر چند هم که فایده نداره دانستن و ندانستنش

دوست عزیز
    این مورد طبیعیه. دوستی رو میشناسم که 4 بار امتحان ایلتس دادن بعد ازینکه با استادی اسکایپ کرده بودن و اخرشم نمره شون نرسید
    اون استاد هم که با شما مصاحبه کرده خیلی خیلی بعیده که کلا منتظر شما باشه فقط
    عرض کردم کاندیداها کم نیستن. شما هم احساس خنگی نمیخواد بهتون دست بده همون 95 هم نمره مینیمم خیلی از دانشگاه های تاپ دنیاست
    فکرم نکنید مصاحبه چون کردید پس همه چی تموم بوده. هرچند مصاحبه مرحبه خیلی خوبیه و نشون میده شما به هدفتون نزدیک شدید
    ولی بعد ها هم باز هم ازین موارد پیش میاد . الانم چیزی عوض نمیشه
    شما دو راه دارید
    یا به استاد خبر بدید و ازشون بخوایید ببینید که ایشون میتونن کاری کنن که نمزه تون قوبل بشه یا نه. یا میتونید قبلش از منشی امار این کار رو بگیرید
    یا اینکه اگه میدونید نمیشه بشینید باز بخونید و امتحان بدید و بدونید که نباید با همین یه اپشن جلو برید و حتما باید جاهای خیلی زیادی اپلای کنید

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان.
    من تو این هفته با یه استاد تو پلی تکنیک مونترال مصاحبه اسکایپ برای دکتری دارم. دو تا سوال داشتم.
    1. اگه شرایط خوب پیش رفت ولی استاد تا آخرش از قضیه فاند و مالی صحبت نکرد چجوری این قضیه رو پیش بکشم؟
    2. با توجه به اینکه مقطع دکتری هستم و مدرک زبانم تافل با نمره 102 هست، آیا اینکه مدرک زبان فرانسه ندارم و اصلا بلد نیستم، مشکل سازه؟
    ممنونم.

Junior Member

من با یک استادی دیشب مصاحبه داشتم. زمان مصاحبه ام خودم تقریبا یک ماه و نیم عقب انداخته بودم چون اسپکینگم خیلی خوب نبود. خلاصه استاد موافقت کرد دیشب مصاحبه انجام دادم فقط مصاحبه من شبیه بقیه بچه ها نبود من قبلا رزومه واسه استاد فرستاده بود. استاد با کارای خودش شروع کرد پروژه در مورد چیه و الان دارن چیکارا میکنن. خیلییی تند صحبت میکرد من خیلیاشو متوجه نشدم. بعدش من کمی در مورد اینکه در مورد کاراش اطلاع دارم گفتم اینکه تموم مطالب وبلاگ شو خوندم حتی ویدیو های یوتیوبشو دیدم ( اینو وقتی گفتم از ذوق خندید). همون اول مصاحبه گفت دارم گرنت مینویسم بعد ژانویه جوابش میاد یعنی سال بعد. و گرنت اینجا خیلی رقابتیه و این حرفا. گفتن من سی وی خیلی خوبی دارم با هم در ارتباط باشیم بیشتر.بعدش به من یه جیزایی گفت که متوجه نشدم فقط متوجه شدم با ایمیل میخواد چیزی واسم بفرسته منم تشکر کردم . و کمی در ارتباط با کار خودم و ارتباطش با کار ایشون هم گفت. کلا مصاحبه بیست دقیقه طول کشید.
    منم بعد مصاحبه یه ایمیل فرستادم و ازشون تشکر کردم ایشون هم بعد از یک ساعت جواب ایمیلمو دادن و ادرس ایمیل Student service coordinator دانشگاه بهم دادن. حالا من اصلا نمیدونم باید چیکار کنم به جی باشه محتوای ایمیلم. اصلا Student service coordinator چکاری انجام میده؟ اصلا این یعنی چی؟ استاد نظر مثبت بهم داشته ؟ میتونم امیدوار باشم؟
    چون اینجا خیلی بچه ها مستقیم اکی استادو گرفتن ولی واسه من اصلا اینطوری نبود. نه در مورد سوالا و نه در مورد جواب مستقیم.
    یکبارم در طول مصاحبه از استاد مستقیم پرسیدم ایا شانسی واسه کار با ایشون دارم. به من گفتن دارن گرنت مینویسن امیدوارم گرنت پذیرفته بشه.
    راستی راهی هست ویدیو کال اسکایپی که داشتینم بتونیم دوباره ببینیم

ممنون بچه ها لطفا کمکم کنین چون این پوزیشن خیلی واسم مهمه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sh1988 نمایش پست ها
    من با یک استادی دیشب مصاحبه داشتم. زمان مصاحبه ام خودم تقریبا یک ماه و نیم عقب انداخته بودم چون اسپکینگم خیلی خوب نبود. خلاصه استاد موافقت کرد دیشب مصاحبه انجام دادم فقط مصاحبه من شبیه بقیه بچه ها نبود من قبلا رزومه واسه استاد فرستاده بود. استاد با کارای خودش شروع کرد پروژه در مورد چیه و الان دارن چیکارا میکنن. خیلییی تند صحبت میکرد من خیلیاشو متوجه نشدم. بعدش من کمی در مورد اینکه در مورد کاراش اطلاع دارم گفتم اینکه تموم مطالب وبلاگ شو خوندم حتی ویدیو های یوتیوبشو دیدم ( اینو وقتی گفتم از ذوق خندید). همون اول مصاحبه گفت دارم گرنت مینویسم بعد ژانویه جوابش میاد یعنی سال بعد. و گرنت اینجا خیلی رقابتیه و این حرفا. گفتن من سی وی خیلی خوبی دارم با هم در ارتباط باشیم بیشتر.بعدش به من یه جیزایی گفت که متوجه نشدم فقط متوجه شدم با ایمیل میخواد چیزی واسم بفرسته منم تشکر کردم . و کمی در ارتباط با کار خودم و ارتباطش با کار ایشون هم گفت. کلا مصاحبه بیست دقیقه طول کشید.
    منم بعد مصاحبه یه ایمیل فرستادم و ازشون تشکر کردم ایشون هم بعد از یک ساعت جواب ایمیلمو دادن و ادرس ایمیل Student service coordinator دانشگاه بهم دادن. حالا من اصلا نمیدونم باید چیکار کنم به جی باشه محتوای ایمیلم. اصلا Student service coordinator چکاری انجام میده؟ اصلا این یعنی چی؟ استاد نظر مثبت بهم داشته ؟ میتونم امیدوار باشم؟
    چون اینجا خیلی بچه ها مستقیم اکی استادو گرفتن ولی واسه من اصلا اینطوری نبود. نه در مورد سوالا و نه در مورد جواب مستقیم.
    یکبارم در طول مصاحبه از استاد مستقیم پرسیدم ایا شانسی واسه کار با ایشون دارم. به من گفتن دارن گرنت مینویسن امیدوارم گرنت پذیرفته بشه.
    راستی راهی هست ویدیو کال اسکایپی که داشتینم بتونیم دوباره ببینیم

ممنون بچه ها لطفا کمکم کنین چون این پوزیشن خیلی واسم مهمه
    بيخيالش شو این گرنت نداره، ازش بپرس تی ای میده یا نه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)