صفحه 218 از 291 نخستنخست ... 118168208209210211212213214215216217218219220221222223224225226227228268 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,171 تا 2,180 , از مجموع 2910

موضوع: مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

پیش فرض پاسخ : مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

سلام دوستان.امروز استادی که باهاش مکاتبه میکردم راجع به دکتری بهم ایمیل زد وگفت واسه هفته آینده میخان که باهام مصاحبه داشته باشن (دانشگاه باناخ المان )رشته ریاضی.این اولین تجربمه و خیلی ام استرس دارم نمیدونم چکارکنم آیا کسی تجربه مصاحبه با استادای این دانشگاه روداره؟

Junior Member

سلام دوستان. من هفته پیش با یک استادی از امریکا ملاقات حضوری داشتم و توی مصاحبه از من پرسید که ایده ای داری که بخوای روش کار کنی؟ من ایده خاصی نداشتم و انتظار داشتم به من پروژه ای پیشنهاد بده. به نظر خودم این حرف یک امتیاز منفی برام داشت. حالا دوباره میخوام ازش وقت ملاقات بگیرم. به نظرتون در مورد ایده و اینا چی بگم؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Fastronomer آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ali66h نمایش پست ها
    سلام دوستان.امروز استادی که باهاش مکاتبه میکردم راجع به دکتری بهم ایمیل زد وگفت واسه هفته آینده میخان که باهام مصاحبه داشته باشن (دانشگاه باناخ المان )رشته ریاضی.این اولین تجربمه و خیلی ام استرس دارم نمیدونم چکارکنم آیا کسی تجربه مصاحبه با استادای این دانشگاه روداره؟
    سلام
    اگه پست های چند صفحه اخر از همین موضوع رو بخونین ایده کافی از سوالات مصاحبه و نحوه پاسخگویی به اونهارو بدست میارین. اکثر مصاحبه ها با استادا مثل هم هستند و سوالات مشابه پرسیده میشه. سوالات رو تمرین کنین و با اعتماد به نفس بالا مصاحبه کنید.
    the best , never rest

Fastronomer آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Anseh نمایش پست ها
    سلام دوستان. من هفته پیش با یک استادی از امریکا ملاقات حضوری داشتم و توی مصاحبه از من پرسید که ایده ای داری که بخوای روش کار کنی؟ من ایده خاصی نداشتم و انتظار داشتم به من پروژه ای پیشنهاد بده. به نظر خودم این حرف یک امتیاز منفی برام داشت. حالا دوباره میخوام ازش وقت ملاقات بگیرم. به نظرتون در مورد ایده و اینا چی بگم؟
    سلام
    خب به ایشون بگید بعده مصاحبه در این مورد فکر کردین و تعدادی ایده ارایه بدین. فقط در مورد ایده ها فکر کنین و سنجیده عمل کنین.
    the best , never rest

Fastronomer آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mgholami13 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من تو این هفته با یه استاد تو پلی تکنیک مونترال مصاحبه اسکایپ برای دکتری دارم. دو تا سوال داشتم.
    1. اگه شرایط خوب پیش رفت ولی استاد تا آخرش از قضیه فاند و مالی صحبت نکرد چجوری این قضیه رو پیش بکشم؟
    2. با توجه به اینکه مقطع دکتری هستم و مدرک زبانم تافل با نمره 102 هست، آیا اینکه مدرک زبان فرانسه ندارم و اصلا بلد نیستم، مشکل سازه؟
    ممنونم.
    سلام.
    به نظرم میتونید خیلی مودبانه در مورد امکان فاندینگ شما از ایشون سوال کنید.
    اگه زبان فرانسوی جزو الزامات دانشگاه باشه خب باید ارائه بدید ولی اگه فقط زبان انگیلیسی از شما بخوان، نیازی به مدرک فرانسوی نیست.
    the best , never rest

سلام دوستان. وقت بخیر. من با هی استاد تو سوید مصاحبه دارم و استاد دو تا مقاله داد گفت اینارو بخون پاور کن و یه سری سوال از این مقاله می پرسه که نکات مثبت و منفی مقاله رو بگو و یه مختصری هم راجع به این مقاله بگو. اکه تجربه ای دارید تو این زمینه بهم بگید لطفاو

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - هوافضا

سلام دوستان، یه متن خیلی خوب می خوام برای تشکر بعد از مصاحبه، اگه چیزی به ذهنتون میرسه کمک کنید، ممنون
    می خوام هم تشکر کنم هم بگم که بعد از خیلی اشتیاقم بیشتر شده نسبت به این پوزیشن و کلا از این حرفا
    مرسی

Junior Member

سلام دوستان
    کسی میدونه Student service coordinator کارش چیه؟ اگه بعد مصاحبه استاد ادرس ایمیل student service coordinator بفرسته؟ باید چیکار کنم؟ این خوبه یا نه در جواب مصاحبه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sh1988 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه Student service coordinator کارش چیه؟ اگه بعد مصاحبه استاد ادرس ایمیل student service coordinator بفرسته؟ باید چیکار کنم؟ این خوبه یا نه در جواب مصاحبه؟
    مسئول رسیدگی و هماهنگی امور دانشجویان که شما باید از طریق ایشون پیگیر کارهاتون یا مدارک و اپلیکیشنتون باشید.

Junior Member

سلام دوستان
    من دو هفته پیش با یه استادی تو المان مصاحبه داشتم. من برای دکترا درخواست داده بودم اما ایشون گفتن برای یک سال ریسرچ دنبال کسی هستند و فعلا نمیتونن دانشجو بگیرن که من هم گفتم مشکلی نیست من برای ریسرچ هم میتونم بیام.. در اخرش گفتن جواب دو هفته بعد مشخص میشه که ایا میتونن به من پوزیشن دکترا بدن یا کلا میخوان یا نه.
    الان بعد از دو هفته استاد میگه دو هفته دیگه هم بررسی هاشون طول میکشه.. میخواستم بپرسم اصلا امیدی هست با این وجود یا نه؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)