صفحه 219 از 291 نخستنخست ... 119169209210211212213214215216217218219220221222223224225226227228229269 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,181 تا 2,190 , از مجموع 2910

موضوع: مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

Junior Member shima0810 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshid6 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دو هفته پیش با یه استادی تو المان مصاحبه داشتم. من برای دکترا درخواست داده بودم اما ایشون گفتن برای یک سال ریسرچ دنبال کسی هستند و فعلا نمیتونن دانشجو بگیرن که من هم گفتم مشکلی نیست من برای ریسرچ هم میتونم بیام.. در اخرش گفتن جواب دو هفته بعد مشخص میشه که ایا میتونن به من پوزیشن دکترا بدن یا کلا میخوان یا نه.
    الان بعد از دو هفته استاد میگه دو هفته دیگه هم بررسی هاشون طول میکشه.. میخواستم بپرسم اصلا امیدی هست با این وجود یا نه؟؟
    مطمئنا وجود داره، همین که استاد از شما خوشش اومده خبر خوبیه و اگه برای ریسرچ برید برای دکتری سال بعد تو اولویت اون استاد خواهید بود. دو هفته صبر برای قبولی دکتری تو آلمان زیاد نیست.
    موفق باشید.
    Nothing is IMPOSSIBLE, even the word itself says that I'M POSSIBLE

Junior Member

ممنون از جوابتون..
    فقط اینکه تو ایمیل جدیدی که استاده داده پیشنهاد داده برای دانشگاه های دیگه هم اقدام کنم.. این رو همینطوری میگن استادا.. یا چون احتمالش کمه که بخواد همچین حرفی زده؟
    راستش با این حرفش خیلی ناامید شدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshid6 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون..
    فقط اینکه تو ایمیل جدیدی که استاده داده پیشنهاد داده برای دانشگاه های دیگه هم اقدام کنم.. این رو همینطوری میگن استادا.. یا چون احتمالش کمه که بخواد همچین حرفی زده؟
    راستش با این حرفش خیلی ناامید شدم.
    سلام دوست عزیز,

معمولا بچه ها بیشتر از یک جا اپلای میکنند. اینکه استاد به شما جای دیگه ای را هم معرفی کرده میتونه بر این اساس باشه که حدس میزنه شما شانس پذیرش گرفتن از انجا را داشته باشید.
    هیچ جوابی نباید شما را نا امید کنه. حتی اگر میگفت یا بگه که شما را نمیخواهد. شما تلاش خودتون را انجام بدید و از سمت خودتون چیزی کم نگذارید و به چندین جا اپلای کنید.

موفق باشید.

سلام دوستان
    یه استادی که رزومه م رو براش ایمیل کرده بودم از من پرسید که میتونیم با هم مصاحبه اسکایپ داشته باشیم. منم با کمال میل قبول کردم. حالا اینطور نوشته:
    Before the meeting, I would like you send me the ppt file in advance. I’m open next week, so let me know a good time for you
    به نظرتون منظور از فایل ppt چی میتونه باشه؟ یعنی فایل پاورپوئینت رو در مورد چه موضوعی آماده کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farhoodinho نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه استادی که رزومه م رو براش ایمیل کرده بودم از من پرسید که میتونیم با هم مصاحبه اسکایپ داشته باشیم. منم با کمال میل قبول کردم. حالا اینطور نوشته:
    Before the meeting, I would like you send me the ppt file in advance. I’m open next week, so let me know a good time for you
    به نظرتون منظور از فایل ppt چی میتونه باشه؟ یعنی فایل پاورپوئینت رو در مورد چه موضوعی آماده کنم؟
    سلام دوست عزیز،

خیلی عالی.
    از اونجا که این متن در پاسخ به ایمیل شما هست، خیلی سخت میشه حدس زد منظور استاد از فایل پاورپوینت، اگر ppt چیز دیگه ای نباشه، کدوم فایل هست. بهترین کار این هست که از خودش بپرسید تا سوتفاهم پیش نیاد و وقت خودتون و استاد گرفته نشه.
    امیدوارم مصاحبه خیلی خوب پیش بره
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali7788 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

خیلی عالی.
    از اونجا که این متن در پاسخ به ایمیل شما هست، خیلی سخت میشه حدس زد منظور استاد از فایل پاورپوینت، اگر ppt چیز دیگه ای نباشه، کدوم فایل هست. بهترین کار این هست که از خودش بپرسید تا سوتفاهم پیش نیاد و وقت خودتون و استاد گرفته نشه.
    امیدوارم مصاحبه خیلی خوب پیش بره
    موفق باشید
    ممنون از پاسختون.
    البته قبل از این ایمیل آخری تو اولین ایمیلی که برام فرستاده بود اینطور گفته بود:
    I read your publications, and notice they are on .... Have you involved in experimental researches? Can you send me more information about you?

سلام دوستان من چندتا سوال داشتم
    8روز پیش یکی از استادای المانی در جواب ایمیلی که براش فرستاده بوم ازم خواست که اگه امادگیشو دارم واسه هفته ی اینده با اسکایپ ازم مصاحبه بگیره منم ایمیل زدم گفتم بله و هفته اینده اوکی هست ازش خواستم تاریخ و ساعتشو برام بفرسه که نفرستاد الان 8روز گذشته و هنوز ازش خبری نیس یعنی ممکنه منصرف شده یا من دارم عجله میکنم؟ آخه من شیرازم جمعه میخوام برم تهران واسه گرفتن دانشنامم حالا نگرانم نکنه توو راه بهم ایمیل بزنه کسی میدونه استادا شنبه و یکشنبه هم ممکنه بادانشجوها مصاحبه کنن؟ بنظرتون منتظر بمونم یا بهش ایمل بزنم؟اصلن کار درستیه ایمیل زدن؟

Junior Member

سلام
    من با توجه به تجربه خودم جواب میدم.استاد به من سه تا ساعت گفت و ازم پرسید کدوم برام اوکیه.من یکی انتخاب کردم.ایمیل زدم و اونم تایید کرد. ایمیل اول ایدی اسکایپ خودشو داده بود.
    من به استادای زیادی تو المان ایمیل زدم هیچکدوم روز تعطیل جواب ندادن. اکثرا ساعت کاری جواب میدن.. به نظر من احتمالش خیلی کمه

نقل قول نوشته اصلی توسط ali66h نمایش پست ها
    سلام دوستان من چندتا سوال داشتم
    8روز پیش یکی از استادای المانی در جواب ایمیلی که براش فرستاده بوم ازم خواست که اگه امادگیشو دارم واسه هفته ی اینده با اسکایپ ازم مصاحبه بگیره منم ایمیل زدم گفتم بله و هفته اینده اوکی هست ازش خواستم تاریخ و ساعتشو برام بفرسه که نفرستاد الان 8روز گذشته و هنوز ازش خبری نیس یعنی ممکنه منصرف شده یا من دارم عجله میکنم؟ آخه من شیرازم جمعه میخوام برم تهران واسه گرفتن دانشنامم حالا نگرانم نکنه توو راه بهم ایمیل بزنه کسی میدونه استادا شنبه و یکشنبه هم ممکنه بادانشجوها مصاحبه کنن؟ بنظرتون منتظر بمونم یا بهش ایمل بزنم؟اصلن کار درستیه ایمیل زدن؟
    سلام دوست عزیز،

نگران ایمیل زدن نباشید. احتمالا سرش شلوغ شده و یادش رفته یا شاید دلیل دیگه ای داشته که ایمیل نزده. اما شما ایمیل بزنید و جویا بشید. پیگیری قراری که خود استاد با شما گذاشته عجله نیست. معمولا اساتید همین کاری که علی آقا گفتن میکنن برای قرار گذاشتن. اما اینکه استاد بخواد روز ویکند مصاحبه کنه غیر معمول هست ولی بستگی به خود استاد داره. بهتره در ایمیلی که میزنید بگید دارید برای چند روز میدید سفر و بعد از بازگشت در زمانی که برای استاد مناسب هست اماده مصاحبه هستید.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tourism & Hospitality Management at The University of Queensland

با سلام
    دوستان یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین. یکی از اساتید دانشگاه کوینزلند این درخواست رو برای اسکایپ داده
    Dear Hamid,
    I feel honoured that you want to work with me.
    We need to SKYPE and get to know each other a little bit.
    I am under a lot of time pressure until the 1st of December, are you available to SKYPE on Friday the 2nd of December at 4 pm Brisbane time?
    Best wishes
    حالا میخام بدونم من باید تو این ساعت تماس بگیرم یا استاد خودش تماس میگیره به جهت خرید اشتراک منظورمه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)