صفحه 222 از 291 نخستنخست ... 122172212213214215216217218219220221222223224225226227228229230231232272 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,211 تا 2,220 , از مجموع 2910

موضوع: مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط m0naa نمایش پست ها
    سلام دوستان. در جواب این که جز این دانشگاه دیگه چه دانشگاههایی رو اپلای کردی و کدوم رو انتخاب میکنی چی باید گفت؟ مثلا اگر 5 تا دانشگاه دیگه هم اپلای کرده باشیم باید بگیم؟؟!! چون اگر بعدش بپرسند کدوم رو انتخاب میکنی من باز هم جواب قطعی ندارم. شاید همون دانشگاه شاید یه دانشگاه دیگه چون نمیدونم کدوم بهتره. میشه گفت فقط دانشگاه شما رو اپلای کردم؟

دوست عزیز

نظرات مختلف در این مورد زیاده و هر کسی تجربه خودش رو میگه
    منم نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

از من همین سوال پرسیده شد من گفتم برای فلان جا و فلان دانشگاه هم اپلای کردم (یعنی با همونی که داشتم مصاحبه میشدم سه جا)
    بعد استاد گفت اون اپلایت در چه وضعیته؟
    من گفتم هر دو تقریبا کامل شده ولی اگه شما به من جواب بدید من او دو تا رو میکنم و مطمینا پوزیشن شما رو پیگیری میکنم چون
    به موضوع این پروژه خیلی علاقه مندم و به همین دلیل هم براش اپلای کردم و بعد دلایلی اوردم از دوستانی که توی اون شهر داشتم و شرایط بهتری که توی اون شهر خواهم داشتن و ...
    یعنی با دلایلی بهشون گفتم که پوزیشن شما برام مهمه و اولویت داره و قانعشون کردم در این مورد
    حالا گفتن اون دو تا دانشگاه توی مصاحبه برای من نکته منفی نشد و اتفاقا شاید منو جذاب تر هم کرد براشون
    (البته من دروغی بهشون نگفتم و تازه بعدشم یه افر خیلی خیلی خوب از یه جای دیگه داشتم که چون مدارک توی پروسه ویزای همین مصاحبه سوم رفته بود دیگه نشد اون افر رو پیگیری کنم)
    و صادقانه بهشون گفتم که بدونن من برام پوزیشنشون مهمه و اگه واقعا میخوان منو بهتره زودتر بهم خبر بدن
    که گفتن و منم اون دو تا پوزیشن قبلی رو پیگیری نکردم دیگه (و افر بعدی هم که بعدش اومد باز پیگیری نکردم هرچند میشد این کار رو بکنم و نکردم...حالا کاری با درست و غلط تصمیمم ندارم)

در کل خلاصه کنم:
    فضای این جور موارد رو حرفه ای نگاه کنید. شما حق دارید افرهای مختلفی رو بررسی کنید و برای بهترین افر اقدام کنید
    به کسی بدهکار نیستید و دلیلی نداره اینده خودتون رو برای افری که دوست ندارید به خطر بندازید
    حالا اینی که فرمودین جواب قطعی ندارید خب خوب نیست. حداقل نشون دادنش توی مصاحبه براتون خوب نخواهد بود
    بنابراین سعی کنید تصمیمتون معلوم تر باشه و اولویت بندی داشته باشید برای خودتون حداقل
    حتی اگه مطمین نیستید اگه توی مصاحبه این عدم اطمینان رو نشون بدید خب اون پوزیشن رو از دست میدید
    بنابراین با هر سناریویی بهتره که عدم اطمینانتون رو نشون ندید
    و این خیانت به کسی نیست. اونا هم به جز شما مطمینا اپشن های دیگه ای خواهند داشت

موفق باشید

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

سلام دوستان. در جواب این که جز این دانشگاه دیگه چه دانشگاههایی رو اپلای کردی و کدوم رو انتخاب میکنی چی باید گفت؟ مثلا اگر 5 تا دانشگاه دیگه هم اپلای کرده باشیم باید بگیم؟؟!! چون اگر بعدش بپرسند کدوم رو انتخاب میکنی من باز هم جواب قطعی ندارم. شاید همون دانشگاه شاید یه دانشگاه دیگه چون نمیدونم کدوم بهتره. میشه گفت فقط دانشگاه شما رو اپلای کردم؟
    اصل موضوع رو علی جان به خوبی توضیح دادن. فقط من هم تجریبات خودم رو می‌گم.

یک مورد دانشگاه سطح پایین‌تر پرسید، من دانشگاه‌های بهتر اپلای کرده بودم و منتظر جواب. خودش دیگه نپرسید که چه کار خواهی کرد چون طبعاً می‌دونست از هر دو پیشنهاد داشته باشم اون یکی رو انتخاب می‌کنم. به جاش سعی کرد از مزایای دانشگاهشون بگه که من رو جذب کنه و نهایتاً چهار ساعت بعد هم آفرشون رو فرستادن.
    یه مورد دیگه برعکس بود تقریباً، در مصاحبه با دانشگاه بهتر گفتم که اپلای کردم جاهای دیگه ولی تأکید کردم که انتخاب اولم این دانشگاهه. در مصاحبه‌طور تکمیلی با یکی از اساتید که زمانی بود که از دانشگاه سطح پایین‌تر آفر داشتم گفتم که آفر دارم و مهلت جواب دادنش نزدیکه اگه بشه زودتر جواب بدین و این‌ها که به همین دلیل زودتر به من آفر رو دادن چند روز بعدش.
    یکی دیگه هم که قبل از این‌ها بود پرسید و من اسم دانشگاه‌ها رو مستقیم نگفتم و فقط گفتم چند جای دیگه در US هست که هنوز جوابی نگرفتم. ولی طوری بود که مشخص بود گزینه‌های بهتر هم دارم. بازم مستقیم نپرسیدن اگه آفر داشته باشی چی کار می‌کنی (بعید می‌دونم احتمالش زیاد باشه این طوری بپرسن). و نهایتاً هم آفر رو دادن و تاثیر منفی نداشت.

به طور کلی ماجرا این جوریه که بسیار بسیار طبیعیه که شما دانشگاه‌های بهتر و هم‌سطح و پایین‌تر اپلای کرده باشید. سیستم کار همینه چون. حتی اگه کسی بگه نکردم ممکنه عجیب به نظر برسه و فکر نمی‌کنم تأثیر مثبتی داشته باشه اگه منفی نباشه. احتمالاً می‌پرسن که خب چرا جای دیگه اپلای نکردی که باید جواب داشته باشید که چیزی به جز این که علاقه‌ی خیلی خاص و شدید به اون برنامه و پروژه و شهر و ... دارید به ذهنم نمی‌رسه که منطقی باشه.
    یه مورد دیگه این که برخوردشون معمولاً به این شکله که به شما حق این رو می‌دن که جواب ندید و نگید کجاها. ولی خب نگفتن اصلاً حرفه‌ای نیست. بسته به چگونگی طرح سؤال و شرایط می‌تونید جواب خیلی دقیقی ندید. مثل مورد آخری که توضیح دادم. ممکنه شفافیت کامل هم در یک شرایط خوب باشه مثل مورد دومی که گفتم که من دقیقاً گفتم از کجا آفر دارم و تا چه زمانی باید بهشون جواب بدم.
    نکته‌ی مهم اینه که نباید این حس رو بهشون بدید که فقط یه سوپاپ اطمینانه اون دانشگاه و واقعاً علاقه‌ای به رفتن به اونجا ندارید. این هم فقط توی این سؤال نیست بیشتر توی سؤال «چرا این دانشگاه و چرا ما؟» جواب داده می‌شه. باید به اندازه‌ی کافی از خودتون انگیزه نشون بدید. ولی در عین حال این که جای دیگری هم بتونید برید و اونجا رو انتخاب کنید چیز عجیبی نیست و تفاوت سطح‌ها رو هم خودشون خوب می‌دونن. یعنی دانشگاه بهتر رو بگید نمی‌رم دانشگاه شما رو می‌آم باز باید علتش پروژه‌ی خاصی باشه یا استادی باشه با زمینه‌ی کاری خاص یا حداقل شرایط مالی بهتر یا همچین چیزی که منطقی باشه این حرف. به طور خلاصه باید احساس کنن که اگه به شما آفر بدن پیشنهادشون از گزینه‌های اصلیتون خواهد بود.
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.

Junior Member m0naa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    French Translation

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز

نظرات مختلف در این مورد زیاده و هر کسی تجربه خودش رو میگه
    منم نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

از من همین سوال پرسیده شد من گفتم برای فلان جا و فلان دانشگاه هم اپلای کردم (یعنی با همونی که داشتم مصاحبه میشدم سه جا)
    بعد استاد گفت اون اپلایت در چه وضعیته؟
    من گفتم هر دو تقریبا کامل شده ولی اگه شما به من جواب بدید من او دو تا رو میکنم و مطمینا پوزیشن شما رو پیگیری میکنم چون
    به موضوع این پروژه خیلی علاقه مندم و به همین دلیل هم براش اپلای کردم و بعد دلایلی اوردم از دوستانی که توی اون شهر داشتم و شرایط بهتری که توی اون شهر خواهم داشتن و ...
    یعنی با دلایلی بهشون گفتم که پوزیشن شما برام مهمه و اولویت داره و قانعشون کردم در این مورد
    حالا گفتن اون دو تا دانشگاه توی مصاحبه برای من نکته منفی نشد و اتفاقا شاید منو جذاب تر هم کرد براشون
    (البته من دروغی بهشون نگفتم و تازه بعدشم یه افر خیلی خیلی خوب از یه جای دیگه داشتم که چون مدارک توی پروسه ویزای همین مصاحبه سوم رفته بود دیگه نشد اون افر رو پیگیری کنم)
    و صادقانه بهشون گفتم که بدونن من برام پوزیشنشون مهمه و اگه واقعا میخوان منو بهتره زودتر بهم خبر بدن
    که گفتن و منم اون دو تا پوزیشن قبلی رو پیگیری نکردم دیگه (و افر بعدی هم که بعدش اومد باز پیگیری نکردم هرچند میشد این کار رو بکنم و نکردم...حالا کاری با درست و غلط تصمیمم ندارم)

در کل خلاصه کنم:
    فضای این جور موارد رو حرفه ای نگاه کنید. شما حق دارید افرهای مختلفی رو بررسی کنید و برای بهترین افر اقدام کنید
    به کسی بدهکار نیستید و دلیلی نداره اینده خودتون رو برای افری که دوست ندارید به خطر بندازید
    حالا اینی که فرمودین جواب قطعی ندارید خب خوب نیست. حداقل نشون دادنش توی مصاحبه براتون خوب نخواهد بود
    بنابراین سعی کنید تصمیمتون معلوم تر باشه و اولویت بندی داشته باشید برای خودتون حداقل
    حتی اگه مطمین نیستید اگه توی مصاحبه این عدم اطمینان رو نشون بدید خب اون پوزیشن رو از دست میدید
    بنابراین با هر سناریویی بهتره که عدم اطمینانتون رو نشون ندید
    و این خیانت به کسی نیست. اونا هم به جز شما مطمینا اپشن های دیگه ای خواهند داشت

موفق باشید
    ممنون از پاسختون. البته من هم قصد ندارم این تردید رو در مصاحبه نشون بدم و برای همین اینجا پیغام گذاشتم. اینکه با قطعیت بگیم حتما دانشگاه شما رو انتخاب خواهم کرد با اینکه بخوایم از بین چند تا آفر بهترین رو انتخاب کنیم کمی در تناقضه. اگر با قطعیت به هر سه دانشگاه بگیم که دانشگاه شما رو انتخاب میکنم و بعد هر سه دانشگاه هم ادمیشن بدن اونوقت یکم ناجور میشه که به دوتاشون بگی نمیام. آخرش باید دروغ بگیم که چرا اون دانشگاه رو نمیریم. ( ممکنم هست که هیچ کدوم ادمیشن ندن). از طرفی من برای خودم ممکنه اولویت داشته باشم ولی نمیدونم اون دانشگاه اولویت دار به من ادمیشن میده یا نه یا اینکه نمیدونم کدومشون فاند بیشتری میدن ( و به خاطر همین هم مجبوری به همشون بگی دانشگاه شما رو انتخاب میکنم). کلا پیچیده ست قضیه...

ApplyAbroad Guru

ممنون از پاسختون. البته من هم قصد ندارم این تردید رو در مصاحبه نشون بدم و برای همین اینجا پیغام گذاشتم. اینکه با قطعیت بگیم حتما دانشگاه شما رو انتخاب خواهم کرد با اینکه بخوایم از بین چند تا آفر بهترین رو انتخاب کنیم کمی در تناقضه. اگر با قطعیت به هر سه دانشگاه بگیم که دانشگاه شما رو انتخاب میکنم و بعد هر سه دانشگاه هم ادمیشن بدن اونوقت یکم ناجور میشه که به دوتاشون بگی نمیام. آخرش باید دروغ بگیم که چرا اون دانشگاه رو نمیریم. ( ممکنم هست که هیچ کدوم ادمیشن ندن). از طرفی من برای خودم ممکنه اولویت داشته باشم ولی نمیدونم اون دانشگاه اولویت دار به من ادمیشن میده یا نه یا اینکه نمیدونم کدومشون فاند بیشتری میدن ( و به خاطر همین هم مجبوری به همشون بگی دانشگاه شما رو انتخاب میکنم). کلا پیچیده ست قضیه...

به نظرم ساده اش کنید
    حالا دوستان دیگه هم نظراتشون رو بهتون دادن که میدونم کمک میکنه بهتون
    تجربه ها هم متفاوته و میبینید که موارد مختلفی ممکنه اتفاق بیفته
    نمیشه نسخه کلی واسش گفت

به هر حال شما اینجوری در نظر بگیرید که فقط اون دانشگاه رو میخوایید برید و سعی کنید اپشنش کنید
    بعدا بین اونا یکی رو انتخاب میکنید و میرید و بازم میگم این مورد تقریبا حرفه ایه و مظمینا شما باید جایی برید که براتون بهتره
    من نمیگم کسی رو بپیچونید (خودم این کار رو نکردم) و از وقتی افر جدی رو گرفتم و پروسه ویزام شروع شد به باقی گفتم که نمیام و اصلا پیگیری هم نکردم و کسای دیگه جایگزینم شدن
    به هر حال عمر و زندگی شماست
    ما دانشجوهای پی اچ دی هم به طور خیلی خیلی خیلی کلی عرض میکنم و امیدوارم به کسی بر نخوره یه جور کارمند هستیم
    یه پروژه ایه که ما رو استخدام میکنن که انجامش بدیم و بعدشم هر کی میره سی خودش (خیلی کلیه عرضم)

بنابراین سعی کنید اولویت رو اینده خودتون بذارید و با احترام و توی محدوده اخلاقیات به هدف خودتونم برسید
    اینی که سه تا اپشن داشته باشید و یکی رو انتخاب کنید اصلا غیر اخلاقی نیست

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

به نظرم شما روال به مصاحبه عادی رو پیش ببرید اینجوری سیف تره واستون
    درسته کیس شما متفاوته ولی بازم پیشنهاد میکنم این لینک و رو بخونید (هر ۴ قسمت) و البته کامنت های باقی دوستان که خیلی ممکنه کامل تر باشه هم بهتون کمک میکنه

من فکر میکنم به خاطر پیگیری شما استاد میخواد باهاتون یه مصاحیه کنه (جون اینجوری که معلومه خیلی پیگیر داستان بودید و ایمیل میزدید همیشه) و از طرفی هم مطمینا از رزومه شما خوشش اومده و خب اگه در اینده پوزیشنی داشته باشه شما با این مصاحبه میتونید بهش نزدیک تر هم بشید

به نظرم بک گراند خودتون رو سعی کنید در راستای کار اون استاد توضیح بدید (این جمله رو دوباره بخونید و بهش توجه کنید چون مهمه !)
    هر کسی یه رزومه ای داره مهم اینه که شما شباهت های کاری خودتون رو با اون استاد پر رنگ تر کنید و نشون بدید مه خیلی با انگیزه اید
    و دلیلی این همه پیگیری شما علاقه واقعیتون به کار اون استاد و گروهشه که فکر میکنید میتونید توش موفق باشید
    بعید میدونم خیلی جزیاات نیاز باشه مگه اینکه خود استاد بخواد ازتون
    وگرنه در حالت کلی باید یه گپ ساده در مورد خودتون و علاقه مندی هاتون باشه
    ولی شما برای خودت جزییات رو هم اماده کن و تمرین کن که اگه پرسید بتونید اونجا هم ورود کنی
    خیلی خیلی با اعتماد به نفس باشید
    چیزی رو از دست نمیدید و اتفاقا خوبه که پوزیشنی هم نیست چون استرستون کمتر باید باشه و هیچی رو از دست نمیدین
    و تجربه خوبی براتون میشه
    خودتون باشید و با اعتماد به نفس و صادقانه علاقه تون رو نشون بدید و با نشون دادن شباهت ها بگید که شما کیس خوبی برای دانشجو بودنش هستید

امیدوارم به هدفتون برسید

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط imanprs نمایش پست ها
    من هم با علی جان موافقم که این استاد از رزومه‌ی شما خوشش اومده و همین طور از پی‌گیریتون نتیجه گرفته که واقعاً مشتاق هستید به همکاری.
    تفاوت نظر من ولی در اینجاست که با توجه به جمله‌ی آخر این احتمال رو می‌بینم که حالت اولی باشه که شما گفتید. برای کار با خودش نخواد ولی برای اپلای در همین دپارتمان بخواد کمک کنه بهتون.
    این که چطوری می‌شه فهمید و سیاستتون چی باشه، به نظرم باید یه بررسی از سایر اساتید این دپارتمان بکنید ببینید کسان دیگه‌ای هستن که به حیطه‌ی کاری شما نزدیک باشن و احتمالاً دانشجو بخوان؟ اگه این طوری بود صحبت‌هاتون رو در حیطه‌ی خودتون یه کم کلی‌تر از کارهای شخص این استاد مطرح کنید. فقط نکته‌ی مهم اینه که زیادی عمومیش نکنید که نتیجه بگیرن تکلیفتون با ادامه‌ی مسیر تحصیل و تحقیقاتتون مشخص نیست.
    و به طور کلی هم بیشتر مسیر مصاحبه رو احتمالاً استاد مشخص می‌کنه و شاید جواب این سؤال رو خودتون در اوایل مصاحبه مستقیم‌تر متوجه بشید.

دوستان خیلی خیلی ممنون از نظراتتون. اولش استاد عذرخواهی کرد که جواب ایمیلامو نمیداده به این خاطر که پایان ترم بوده و سرش شلوغ بوده. بعد توضیحات کلی داد و گفت که در مورد بک گراندت توضیح بده. واقعا ایده درست کردن اسلاید خیلی خوب بود و خیلی خوشش اومد. فقط اسلایدام زیاد بود و خودش گفت 20 دقیقه بیشتر وقت نداری منم فقط مجبور شدم کارای مربوط به کارشماسی ارشدم رو توضیح بدم. راستش 3-4 تا استاد هستند که تو زمینه کاری من اونجا کار میکنند.من قبلا یک بار ازش پرسیده بودم که لازمه به بقیه اساتید ایمیل بزنم یا نه و جوابی نگرفته بودم. به خاطر همین دیگه این موضوع رو تکرار نکردم. استاد خودش در مورد کارای همه شون توضیح داد و گقت که یک گروه بزرگ تو این زمینه دارن تشکیل میدن و اپلای کنم. آخرش هم گفت که من تو کمیته هستم و ازت دفاع می کنم. اما تو کمیته اعضای زیادی هستند، امیدوارم بقیه اساتید هم همینقدر که من خوشم اومده خوششون بیاد. بعدش هم گفت من به یکی از دانشجوهای آزمایشگاهم لینکت میکنم که با هم صحبت کنین. دوبار هم تاکید کرد ارتباطت رو با من حفظ کن و وقتی اپلیکیشنت رو سابمیت کردی خبر بده (هنوز ددلاینش نگذشته). من بعد از مصاحبه بهش ایمیل زدم و تشکر کردم . یک سوالی که درست جواب نداده بودم رو جواب دادم تو ایمیل. اما مشکل اینه که باز هم ایمیلمو جواب نداده! و من نمیدونم واقعا باید چیکار کنم! نه دانشجوش رو معرفی کرده نه به ایمیل من جواب داده. به نظرتون با توجه به اینکه 5 روز گذشته لازمه دوباره بهش ایمیل بزنم یا بذارم بعد سابمیت اپلیکیشنم دوباره بهش ایمیل بزنم؟ وافعا نمیدونم چرا اینجوریه؟!

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط panizir نمایش پست ها
    دوستان خیلی خیلی ممنون از نظراتتون. اولش استاد عذرخواهی کرد که جواب ایمیلامو نمیداده به این خاطر که پایان ترم بوده و سرش شلوغ بوده. بعد توضیحات کلی داد و گفت که در مورد بک گراندت توضیح بده. واقعا ایده درست کردن اسلاید خیلی خوب بود و خیلی خوشش اومد. فقط اسلایدام زیاد بود و خودش گفت 20 دقیقه بیشتر وقت نداری منم فقط مجبور شدم کارای مربوط به کارشماسی ارشدم رو توضیح بدم. راستش 3-4 تا استاد هستند که تو زمینه کاری من اونجا کار میکنند.من قبلا یک بار ازش پرسیده بودم که لازمه به بقیه اساتید ایمیل بزنم یا نه و جوابی نگرفته بودم. به خاطر همین دیگه این موضوع رو تکرار نکردم. استاد خودش در مورد کارای همه شون توضیح داد و گقت که یک گروه بزرگ تو این زمینه دارن تشکیل میدن و اپلای کنم. آخرش هم گفت که من تو کمیته هستم و ازت دفاع می کنم. اما تو کمیته اعضای زیادی هستند، امیدوارم بقیه اساتید هم همینقدر که من خوشم اومده خوششون بیاد. بعدش هم گفت من به یکی از دانشجوهای آزمایشگاهم لینکت میکنم که با هم صحبت کنین. دوبار هم تاکید کرد ارتباطت رو با من حفظ کن و وقتی اپلیکیشنت رو سابمیت کردی خبر بده (هنوز ددلاینش نگذشته). من بعد از مصاحبه بهش ایمیل زدم و تشکر کردم . یک سوالی که درست جواب نداده بودم رو جواب دادم تو ایمیل. اما مشکل اینه که باز هم ایمیلمو جواب نداده! و من نمیدونم واقعا باید چیکار کنم! نه دانشجوش رو معرفی کرده نه به ایمیل من جواب داده. به نظرتون با توجه به اینکه 5 روز گذشته لازمه دوباره بهش ایمیل بزنم یا بذارم بعد سابمیت اپلیکیشنم دوباره بهش ایمیل بزنم؟ وافعا نمیدونم چرا اینجوریه؟!

خب به نظر می‌رسه کلاً سیستم این استاد این طوریه که سریع و زیاد ایمیل جواب نمی‌ده. جای نگرانی نیست. مصاحبه‌ای که توضیح دادید بسیار خوب بوده و حتماً به نظر من اپلای کنید. بعد از اپلای هم اطلاع بدید همون طور که استاد گفته و در همون ایمیل در مورد دانشجوش بپرسید.

امیدوارم که نتیجه‌ی مساعدتون حاصل شه.
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.

دوستان من دیروز به شکل کاملا غیر منتظره ای از استاد یکی از دانشگاه‌هایی که اپلای کردم این ایمیلو گرفتم:

The department committees will start convening very soon to discuss applications. It might be good for us to chat by phone before then, perhaps tomorrow (Monday) if that works for you. Please let me know and, if that works, send me a phone number or contact information (we could communicate via Skype or whats app if you are out of the country); then I can call you at a time that works for both of us.

من جواب دادم:

Many thanks for your message.
    Monday is fine for me. I prefer to talk via Skype as international call quality is a bit problematic in Iran.
    Please let me know when would be the most convenient time for you. Considering our time zones, sometime from 9 to 13 (your time) would work better for me.

Thank you,

و دیگه طرف جواب نداد! با توجه به اینکه عجله داشت حرف بزنه، به نظرتون من بد جواب دادم یا سرش شلوغه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Cotton_Fields نمایش پست ها
    دوستان من دیروز به شکل کاملا غیر منتظره ای از استاد یکی از دانشگاه‌هایی که اپلای کردم این ایمیلو گرفتم:

The department committees will start convening very soon to discuss applications. It might be good for us to chat by phone before then, perhaps tomorrow (Monday) if that works for you. Please let me know and, if that works, send me a phone number or contact information (we could communicate via Skype or whats app if you are out of the country); then I can call you at a time that works for both of us.

من جواب دادم:

Monday is fine for me. I prefer to talk via Skype as international call quality is a bit problematic in Iran.
    Please let me know when would be the most convenient time for you. Considering our time zones, sometime from 9 to 13 (your time) would work better for me.

Thank you,

و دیگه طرف جواب نداد! با توجه به اینکه عجله داشت حرف بزنه، به نظرتون من بد جواب دادم یا سرش شلوغه؟

شما جواب بدی نداده اید! بهشون وقت بدهید باهاتون تماس میگیرند.

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Cotton_Fields نمایش پست ها

من جواب دادم:

Thank you,

چرا ID اسکایپ رو نفرستادین واسش؟
    من جای شما بودم می فرستادم و اسکایپم رو هم روشن می کردم!!! یا حداقل آیدی Skype استاد رو میگرفتید...

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina0077 نمایش پست ها
    چرا ID اسکایپ رو نفرستادین واسش؟
    من جای شما بودم می فرستادم و اسکایپم رو هم روشن می کردم!!! یا حداقل آیدی Skype استاد رو میگرفتید...
    آی دی رو فرستاده بودم تو همون ایمیل.
    حالا الان تو اسکایپ روشن نشستم ببینم پیداش می‌شه یا نه. خوبیش اینه که اینجوری آدم دیگه استرس مصاحبه نداره!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)