صفحه 224 از 291 نخستنخست ... 124174214215216217218219220221222223224225226227228229230231232233234274 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,231 تا 2,240 , از مجموع 2910

موضوع: مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

پیش فرض پاسخ : مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط Behhdad نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    میشه دقیقا بگی که وقتیکه از تجربه پژوهشیت سوال کردن، با توجه به اینکه قبلا شما ایمیل کرده بودی فایل پاورپوینت رو، چطور ارائه کردی؟ آیا کلا از همون فایل استفاده کردی یا خودشون دیدن و ازش سوال پرسیدن؟ یا گفتن که همونو باز کن و ارائه بده یا چی گفتین؟
    در مورد سوالات اول و دوم تون (چرا دکترا و چرا دانشگاه ما) آیا جوابی رو از پیش مشخص کرده بودین؟ میشه حدودی جوابتون رو بفرمایید؟
    با تشکر
    1- فایل پاورپوینتو ارائه کردم وسظش هم ازم سوال می پرسیدن
    2-بله از قبل آماده داشتم جواب: چرا دکترا؟ جون می خوام استاد دانشگاه باشم و باید دکترا بگیرم قبلش و همچنین از محیط اکادمیک لذت می برم
    چرا دانشگاه اونا؟ چون رتبه خوبی داره تجهیزات و استادای خوبی داره و دانشجو های بین المللی زیادی داره

Junior Member

یه استادی که قبلا باهاش هماهنگ نکرده بودم امروز میل زد، گفت اگه مایلی قرار مصاحبه اسکایپ بزاریم.
    من از یه دانشگاه دیگه تقریبا با همون رنک پذیرش گرفتم، بهش بگم؟
    در مورد کارهای قبلیش که نوشته بود ، اشاراه کرده بود که دانشجوی ایرانی داشته، یعنی درمورد این قضیه ویزا میدونه و باز ایمیل زده؟

Junior Member m0naa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    French Translation

سلام دوستان.یه سوال فوری دارم. آیا کسی اخیرا مصاحبه اسکایپی داشته؟ من اسکایپ رو لپتاپم نصب بود ولی الان یک ماهه که وصل نمیشه و ارور میده. حتی نمیشه یک اکانت جدید ساخت. من ورژن اینترنت اکسپلورم آپدیته. اسکایپی که قبلا داشتم رو هم پاک کردم و از سایت خود اسکایپ و پی سی دانلود هم و... هم دوباره نصب کردم ولی باز هم ارور میده و کانکت نمیشه. یک ورژن قدیمیشو از سی دی نصب کردم و باز هم بیفایده بود. کسی این مشکل رو داشته؟ مجبور شدم به استاد بگم به گوشیم زنگ بزنه ولی خب میترسم صدا خوب نیاد یا قطع و وصل شه. اگه راه حلی برای رفع مشکل اسکایپ دارید لطفا بگین.ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط m0naa نمایش پست ها
    سلام دوستان.یه سوال فوری دارم. آیا کسی اخیرا مصاحبه اسکایپی داشته؟ من اسکایپ رو لپتاپم نصب بود ولی الان یک ماهه که وصل نمیشه و ارور میده. حتی نمیشه یک اکانت جدید ساخت. من ورژن اینترنت اکسپلورم آپدیته. اسکایپی که قبلا داشتم رو هم پاک کردم و از سایت خود اسکایپ و پی سی دانلود هم و... هم دوباره نصب کردم ولی باز هم ارور میده و کانکت نمیشه. یک ورژن قدیمیشو از سی دی نصب کردم و باز هم بیفایده بود. کسی این مشکل رو داشته؟ مجبور شدم به استاد بگم به گوشیم زنگ بزنه ولی خب میترسم صدا خوب نیاد یا قطع و وصل شه. اگه راه حلی برای رفع مشکل اسکایپ دارید لطفا بگین.ممنونم.
    سلام،
    دوست گرامی چرا از P30 دانلود، این برنامه را دریافت کنید، زمانی که وب سایت رسمی آن را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد؟
    از این لینک رسمی خود اسکایپ استفاده کنید
    https://www.skype.com/en/download-skype/skype-for-computer/
    ضمنا همیشه نرم‌افزار رو به‌روز نگه دارید.

نکته بسیار مهم: ورژن جدید اسکایپ به شدت برای برقراری ارتباط با اینترنت مشکل داره، اگر متصل نشد، نرم افزار را با کلیک راست از پایین سمت راست taskbar دقیقا کنار ساعت، خارج کنید، اینترنت را قطع کنید، سپس دوباره اینترنت را وصل کنید و بعد اسکایپ را دوباره باز کنید.
    من از زمانی که بروزرسانی رو انجام دادم با این قضیه مشکل دارم، هرچند اینترنت من (1 مگابیت) سرعت بهتری نسبت به حداقل اعلام شده توسط اسکایپ داره.
    ضمنا من همین دیروز از اسکایپ استفاده کردم، بدون هیچ مشکلی کار میکنه.
    موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m0naa نمایش پست ها
    برای من اولش درست کار میکرد ولی بعد از آپدیت کردن دیگه کانکت نمیشد. الان از چیز شکن استفاده می کنم برای وارد شدن و بعد از ورود چیز شکن رو می بندم و درست کار میکنه.

Junior Member m0naa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    French Translation

مرسی از راهنماییهای دوستان. من ورژنی که داشتم و ظاهرا خودش آپدیت شده بود و کار نمیکرد رو uninstall کردم و دوباره آخرین ورژن رو از خود سایت اسکایپ نصب کرده بودم. ***شکن هم جواب نمیداد. بالاخره متوجه شدم ورژنهای جدید کانکت نمیشن و version 7-29-32-102 رو که نسبتا قدیمیتره رو نصب کردم و بالاخره وصل شد!

امروز مصاحبه داشتم استاد سر ساعت لینک دعوت رو فرستاد و من درجا ادش کردم ، بعد منتظر موندم بعد نیم ساعت چهل دقیقه کن خبری نشد یه تکست فرستادم و بعدش خودم تماس گرفتم کن جواب نداد. بعد دو ساعت گفته من تا بیست دقیقه صبر کردم زنگ نزدی رفتم. سوالم اینه که من باید تماس میگرفتم یا اون چون فکر میکنم اون استاده باید تماس بگیره هر وقت که راحته نه من ، دوستان نظر بدند
    مرسی
    *** Never Give Up ***

دوستان من رو یه دانشگاهی به برنامه اوپن هاوسشون دعوت کرده بود که طبعا به خاطر مسائل ویزا نمی‌تونستم برم. حالا یکی از استادا این ایمیلو زده:

Since you can't attend the Grad Open House, please let me know if you would like to have a conversation about our program and campus. Happy to make a phone call or Skype.

به نظرتون این یه تعارفه و راحت می‌تونم تشکر کنم؟ یا بهتره یه گفتگوی اسکایپی داشته باشم و ازش چند تا سئوال بپرسم؟

Junior Member a747asma آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

بچه ها عنوان ایمیلی که برای تشکر به استاد میفرستیم چی باید باشه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط a747asma نمایش پست ها
    بچه ها عنوان ایمیلی که برای تشکر به استاد میفرستیم چی باید باشه؟

دوست عزیز

این نظر منه:

روی همون ایمیلی که قبلا در ارتباط بودید و وقت و زمان مصاحبه رو تعیین کردید و ایدی اسکایپ دادید و .... ریپلای کنید
    بذارید همیشه همه مکاتباتتون توی همون ایمیل جلو بره و یه جوری نشون دهنده روند طی شده از ایمیل اول تا اخر باشه

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)