صفحه 226 از 291 نخستنخست ... 126176216217218219220221222223224225226227228229230231232233234235236276 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,251 تا 2,260 , از مجموع 2910

موضوع: مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

پیش فرض پاسخ : مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط Trine نمایش پست ها
    سلام دوستان، یه استاد قرار اسکایپ گذاشته برای پس فردا و فقط گفته میخواد از خودم و علایقم بیشتر بدونه. میخوام بدونم آیا ارتباط به صورت پیش فرض تصویریه؟ راستش سرعت اینترنت من خیلی جواب گوی ارتباط تصویری نیست. اگه از ابتدا تماس صوتی بگیرم یا بعد از ارتباط تصویری (در صورت بد بودن کیفیت تماس) ازش بخوام ارتباط رو صوتی ادامه بدیم بده به نظرتون؟
    من یادمه استاد من الا تاکیدی نداشت روی تصویری بودن . حتی یادمه ایشون تصویر منو داشتن ولی من نداشتم . بستگی به استاد داره .

Junior Member Trine آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc in Mech. Eng. - IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط shalizade نمایش پست ها
    من یادمه استاد من الا تاکیدی نداشت روی تصویری بودن . حتی یادمه ایشون تصویر منو داشتن ولی من نداشتم . بستگی به استاد داره .
    خیلی ممنون، اینکه با گوشی باهاش تماس بگیرم که مشکلی نداره؟

Banned

دوستان من هم همین مشکل را دارم قرار است با استادی ارتباط از طریق اسکایپ داشتم ولی از آنجا که سرعت اینترنتم بالانیست تصویری ایجاد مشکل می کند ولی صوتی اسکایپ مشکلی ندارم. آیا می شود این را به استاد گفت؟ و یا نه اول یک تصویری باید برویم تا خودش متوجه مشکل گردد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Reactor نمایش پست ها
    دوستان من هم همین مشکل را دارم قرار است با استادی ارتباط از طریق اسکایپ داشتم ولی از آنجا که سرعت اینترنتم بالانیست تصویری ایجاد مشکل می کند ولی صوتی اسکایپ مشکلی ندارم. آیا می شود این را به استاد گفت؟ و یا نه اول یک تصویری باید برویم تا خودش متوجه مشکل گردد؟
    اگر فقط مشکل سرعت پایین اینترنته به نظرم اول تصویری برو و اگه کیفیت بد بود عذرخواهی کن و تصویر رو قطع کن. استادا کاملا در جریان کیفیت پایین اینترنت در ایران هستن.

Junior Member

سلام دوستان. من دو روز دیگه با دانشگاه Auburnاسکایپ دارم. سه مرحله مصاحبه دارم. سوال ام در مورد مرحله آخر مصاحبه است که قراره با 4 تا استاد مصاحبه داشته باشم. میخوام ببینم کسی تجربه ای داره که تو مصاحبه گروهی چه چیزهایی ممکن هست پرسیده بشه. ممنون میشم اگر تجربه ای دارید در میان بذارید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdieh89 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من دو روز دیگه با دانشگاه Auburnاسکایپ دارم. سه مرحله مصاحبه دارم. سوال ام در مورد مرحله آخر مصاحبه است که قراره با 4 تا استاد مصاحبه داشته باشم. میخوام ببینم کسی تجربه ای داره که تو مصاحبه گروهی چه چیزهایی ممکن هست پرسیده بشه. ممنون میشم اگر تجربه ای دارید در میان بذارید.

دوست عزیز

من تجربه مصاحبه با دو تا استاد رو داشتم
    ولی شبیه مصاحبه با یه استاد بود کلیت داستان (حداقل برای من!)

پیشنهاد میکنم این لینک رو بخونید هر ۴ قسمت. امیدوارم کمکی کنه

کامنت های دوستان دیگه هم توی همین فروم خیلی بهتون کمک میکنه و تقریبا ۸۰ درصد سوالات شبیه همین چیزهاییه که دوستان اینجا نوشتن

نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Reactor نمایش پست ها
    دوست عزیز سرعت اینترنت همچینم ک باعث نگرانی شما بشه پایین نیست من خودم روز مصاحبم با اینکه مودم داشتم ولی چون 4G رایتل سرعتش بالاتر بود با موبایلم نتو شیر کردم روو لپتاپ و با اسکایپ حدودیک ساعت مصاحبمو انجام دادم هم صدا هم تصویر همه چی عالی بود نگران نباشید فقط قبلش با یکی دیگه اسکایپتونو امتحان کنید.

Member Mohammadtaghi6 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Radiation Application Engineering

سلام دوستان

من جمعه یک قرار مصاحبه با چند تا از اساتید دانشگاه خنت بلژیک دارم.
    می خوام برای این مصاحبه یک پاورپوینت جمع وجور آماده کنم ولی راستش زیاد با فرمت این کار آماده نیستم
    میخواستم اگه دوستان کسی هست که نمونه ای برای این کار داره، لطف کنه اینجا آپلود کنه.
    با تشکر فراوان

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط Trine نمایش پست ها
    وقتی گفتن سوالی نداری شماچی پرسیدین؟
    همین که از چواب مصاحبه کی مطلع میشم

دوستان من دیروز با یه استادی مصاحبه داشتم. تو مصاحبه استاده ابراز نگرانی کرد از دستور ترامپ و گفت هنوز نمی‌دونه در صورت قبولی من دانشگاه می‌تونه اقدامات قانونی برای کمک به دانشجوهایی مثل من برای ورود به آمریکا کنه.

راستش به علت استرس و البته تمرکز رو چیزای دیگه من نخواستم وارد این بحث بشم و هیچ صحبتی در این باره نکردم. حالا با توجه به اینکه تو همین فروم هم می‌بینیم که تعدادی از بچه‌ها از سفارت‌ها وقت گرفتن، به نظرتون خوبه که من یه ایمیل بزنم و بگم با خبر شدم که بچه‌های ایرانی دارن می‌رن مصاحبه سفارت؟ یا اینکه فقط این ایمیل فقط حساسیت رو ممکنه بیشتر کنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)