صفحه 231 از 291 نخستنخست ... 131181221222223224225226227228229230231232233234235236237238239240241281 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,301 تا 2,310 , از مجموع 2910

موضوع: مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

پیش فرض پاسخ : مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط fireflower نمایش پست ها
    سلام.
    من سطح اسپکینگم در حد 20 تافل هست و کمی نگرانم که نتونم از عهده مصاحبه بربیام، برای همین هنوز شروع به مکاتبه با اساتید نکردم.
    دوستان درباره مسایلی که در مصاحبه مطرح می شود، من را راهنمایی کنید.
    و به نظرتان با اسپکینگ متوسط از عهده مصاحبه برمیام؟ و چه راهی را برای تقویت اسپکینگم برای مصاحبه پیشنهاد میکنید؟
    من هرجا شک می کردم که منظورو درست فهمیدم یا نه برداشت خودمو از سوال دوباره می گفتم به استاد و ازش می پرسیدم منظورتون همینه؟
    یا نهایتا می تونی بگی ببخشید ممکنه بیشتر توضیح بدید یا دوباره بگید

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط a747asma نمایش پست ها
    دوستان من یه مصاحبه دارم که استاد گفته میخوام سطح دانشت رو در یکی دوتا درس، بسنجم، حالا اگر سوالی رو بلد نبودم چی بگم بهتره؟ همین بگم نمیدونم؟ و اینکه در اخر مصاحبه چی بگم بهشون در مورد ایراداتم، خوبه که بگم روی اشکالات و اون چیزایی که نمیدونم کار میکنم؟
    طبیعتا بگی نمی دونم یا حضور دهن ندارم بهتر از اینه که یه جوا الکی بگی
    ولی حتما بهش بگو بعد مصاحبه جوابا رو براش ایمیل می کنی و این کارو بکن

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    سلام . من چند روز پیش مصاحبه اسکایپ داشتم با دو تا از اساتید. الان میخوام ایمیل بزنم و بپرسم که مرحله بعد چی هست و چکار باید بکنم ولی نمیدونم چی بگم؟ متنی به ذهنم نمیاد، میشه لطفا راهنمایی کنید که چی بپرسم؟؟
    راستش من توی مصاحبه همیشه از استاد می پرسیدم که کی جواب مصاحبه اعلام میشه
    شما هم نهایتا 7-8 روز صبر کن اگه جواب نداد خیلی محترمانه از استاد بپرس چی شد.
    مثلا
    Excuse me, when will I be informed about outcome of the interview?

Junior Member

با سلام خدمت دوستان اگر ممكن هست من رو راهنمايي كنيد . من براي دانشگاه يورك تورنتو اپلاي كرده بودم مقطع دكتري امروز يك استاد به من ايميل زده كه هنوز علاقمند هستي براي اين پوزيشن ؟ من دنبال يك دانشجو هستم و ريسرچم اين هست اگر علاقه داري بيا صحبت كنيم منم رفتم مطالعه كردم و گفتم علاقه دارم و گفت هفته اينده برم ببينمش
    حالا به نظرتون چقدر ميشه روي اين موضوع حساب كرد؟ من ليسانس و فوقم رو ايران خوندم خودم اينجا ساكنم استاد نداشتم رشتم زيست هست ممنونم

سلام دوستان. یه استاد بهم گفته باهام مصاحبه میکنه .

I would then invite you to join my contact list, and then we would fix an interview in the coming days.

پست های قبلی و اون پست 4 قسمت رو خوندم و پی دی اف سوالات رو هم دانلود کردم. ولی از اونجایی که وقتم خیلی کمه ممکنه استاد یکی دو روز دیگه بهم بگه بیا اسکایپ . کسی جواب سوالای احتمالی رو به انگلیسی داره چون وقتم خیلی کمه . تو این وقت کم هم باید واسه مصاحبه اماده شم . هم پریزنتیشن اماده کنم هم مقاله های اخری استاد رو باید بخونم هم استرس دارم . لطفاجواب سوالای احتمالی و نمونه پریزنتیشن اگه کسی داره برام بفرسته . خیلی از لطف شما ممنونم.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

Cool پاسخ : مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistry2014 نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه استاد بهم گفته باهام مصاحبه میکنه .

I would then invite you to join my contact list, and then we would fix an interview in the coming days.

پست های قبلی و اون پست 4 قسمت رو خوندم و پی دی اف سوالات رو هم دانلود کردم. ولی از اونجایی که وقتم خیلی کمه ممکنه استاد یکی دو روز دیگه بهم بگه بیا اسکایپ . کسی جواب سوالای احتمالی رو به انگلیسی داره چون وقتم خیلی کمه . تو این وقت کم هم باید واسه مصاحبه اماده شم . هم پریزنتیشن اماده کنم هم مقاله های اخری استاد رو باید بخونم هم استرس دارم . لطفاجواب سوالای احتمالی و نمونه پریزنتیشن اگه کسی داره برام بفرسته . خیلی از لطف شما ممنونم.
    دیگه چی می خواهید
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

سلام به همه دوستان
    همین الان مصاحبه ای که داشتم به اتمام رسید که شرحشون رو در اسرع وقت براتون خواهم گذاشت.
    فقط با توجه به اینکه یه نفر حاضر در جلسه مصاحبه من هیچ کدومشون استادی که باهاش صحبت کردم نبود و همیتطور اینکه اسم هیچ کدوم رو هم یادم نبود، به چه کسی ایمیل تشکر رو بزنم؟
    اگر از آفیس اسامی و ایمیل رو بخام کار درستی هست؟
    چوت الان باید جواب تسکر بدم، ممنون میشم که راهنماییم کتید

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط sahaar نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    همین الان مصاحبه ای که داشتم به اتمام رسید که شرحشون رو در اسرع وقت براتون خواهم گذاشت.
    فقط با توجه به اینکه یه نفر حاضر در جلسه مصاحبه من هیچ کدومشون استادی که باهاش صحبت کردم نبود و همیتطور اینکه اسم هیچ کدوم رو هم یادم نبود، به چه کسی ایمیل تشکر رو بزنم؟
    اگر از آفیس اسامی و ایمیل رو بخام کار درستی هست؟
    چوت الان باید جواب تسکر بدم، ممنون میشم که راهنماییم کتید
    سلام

برای چی می خواهید ایمیل تشکر بفرستید؟!. اگر ایمیل تشکر برای شما امده در پاسخ به ان ایمیل پاسخ بدهید در غیر این صورت به نظر من فرستادن ایمیل تشکر کار بیهوده است.

موفق باشید

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    سلام . من چند روز پیش مصاحبه اسکایپ داشتم با دو تا از اساتید. الان میخوام ایمیل بزنم و بپرسم که مرحله بعد چی هست و چکار باید بکنم ولی نمیدونم چی بگم؟ متنی به ذهنم نمیاد، میشه لطفا راهنمایی کنید که چی بپرسم؟؟
    سلام

معمولا مصاحبه از تمامی داوطلبان یک پوزیشن وقت گیر است. اگر فقط با شما مصاحبه کرده اند چند روزی بیشتر صبر کنید. بعد از ان پیام بدهید و از نتیجه اولیه مصاحبه خود سوال نمایید.

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط MRK_2017 نمایش پست ها
    سلام

برای چی می خواهید ایمیل تشکر بفرستید؟!. اگر ایمیل تشکر برای شما امده در پاسخ به ان ایمیل پاسخ بدهید در غیر این صورت به نظر من فرستادن ایمیل تشکر کار بیهوده است.

موفق باشید

ممنونم از پاسخنون.
    آخه تمامی دوستان تو پست های قبل این روال رو یادآوری کرده بودند که بعد از اتمام مصاحبه از وقتی که گذاشتن به صورت کتبی تشکر کردند.
    به همین خاطر گفتم این کار رو که مرسومه ظاهرا من هم انجام بدم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)