صفحه 238 از 291 نخستنخست ... 138188228229230231232233234235236237238239240241242243244245246247248288 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,371 تا 2,380 , از مجموع 2910

موضوع: مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

پیش فرض پاسخ : مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

MA E:
    سلام دوستان،
    من هفته پیش با یه استادی تو سوئیس مصاحبه اسکایپ داشتم . استاد یه سری سوالها در مورد رزومه و ریسرچ پلن و اینجور چیزا پرسید و مصاحبه حدود یک ساعت و نیم طول کشید. ایشون امروز ایمیل زده که پاشو بیا اینجا که بقیه حرفها رو بزنیم تا ببینیم میتونیم با هم کار کنیم یا نه. من میخوام بدونم کسی از دوستان تجربه این مصاحبه حضوری بعد اسکایپ رو داره؟ معمولا چه روندی داره؟ چون مصاحبه اول خیلی تکنیکال نبود خودم احتمال میدم که این یکی بیشتر علمی باشه. حالا راستش نمیدونم درسته یا نه که ایمیل بزنم و ازش بپرسم مصاحبه تکنیکاله یا نه. کار درستیه یا نه؟ پیشاپیش از راهنمایی دوستان ممنونم.

سلام دوستان

من برای مصاحبه برای دانشگاهی تو آلمان برای مقطع ارشد دعوت شدم.
    الان سوالم این است که بهتره مصاحبه رو با تلفن انجام بدم یا اسکایپ.
    به نظر شما اسکایپ که می تونیم همدیگر رو هم ببینیم تاثیر بهتری داره؟
    آیا کسی تجربه مصاحبه برای ارشد از آلمان رو داره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

من برای ارشد از طریق اسکایپ مصاحبه شدم، البته برای امریکا. من به شخصه 100 درصد اسکایپ رو ترجیح میدم. چون مهارت لیسنینگم طوری بود که ترجیح میدادم چهره و حرکات بدن طرف مقابلم را ببینم. اینطوری بهتر متوجه میشدم چی میگه و اعتماد به نفس بهتری داشتم.
    آیا می دانستید برای تولید فقط یک ورق A4، ده لیتر آب مصرف می شود؟
    با پرینت نگرفتن از مطالب غیرضروری به حفظ محیط زیست کمک کنیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط sweden in process نمایش پست ها
    سلام دوستان

من برای مصاحبه برای دانشگاهی تو آلمان برای مقطع ارشد دعوت شدم.
    الان سوالم این است که بهتره مصاحبه رو با تلفن انجام بدم یا اسکایپ.
    به نظر شما اسکایپ که می تونیم همدیگر رو هم ببینیم تاثیر بهتری داره؟
    آیا کسی تجربه مصاحبه برای ارشد از آلمان رو داره؟
    اسکایپ "معمولا" بهتر هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط AfshinDysus نمایش پست ها
    اسکایپ "معمولا" بهتر هست.
    سلام دوست عزیز... به نظرم این انتخاب رو بذار به عهده اون شخصی که می خواد ازت مصاحبه کنه..در کل خیلی با هم فرق ندارن. مثلا من به شخصه با تلفن راحتترم و موفق ترین مصاحبه هام هم تلفنی بودن.

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl6678 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز... به نظرم این انتخاب رو بذار به عهده اون شخصی که می خواد ازت مصاحبه کنه..در کل خیلی با هم فرق ندارن. مثلا من به شخصه با تلفن راحتترم و موفق ترین مصاحبه هام هم تلفنی بودن.
    ممنون
    در خصوص مورد من ، انتخاب رو به من دادن که با کدوم راحت تر هستم برای همین مطمین نیستم کدوم بهتر است . به نظر مصاحبه کننده می خواستم بدونم کدوم تاثیر بیشتری داره که مکالمه همراه با تصویر باشه؟

سلام دوستان
    کسی تجربه مصاحبه مستر مجدد رو داره؟ چه سوالاتی ممکنه پرسیده بشه؟

Member Caltech آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

من به یکی از اساتید آمریکا میل زدم و اون موقع زیاد نمیشناختمش. رشتمون هم مرتبط نیست زیاد. من فقط دو تا درس مرتبط با ایشون پاس کردم با نمرات خوب. ایشون به من میل زدن و نمونه کارهام رو خواستن و بعد هم میل زده و قرار مصاحبه اسکایپ گذاشته. مشکل اینجاس که من فقط دو تا درس پاس کردم و زیاد از کار اینا سر در نمیارم. قضیه اینجا بدتر میشه که ایشون distinguished professor هستن و ۲۳ هزار سایتیشن دارن. الان نمی دونم چیکار کنم از کجا آماده شم
    کسی راهنمایی داره؟ ممنون.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sweden in process نمایش پست ها
    ممنون
    در خصوص مورد من ، انتخاب رو به من دادن که با کدوم راحت تر هستم برای همین مطمین نیستم کدوم بهتر است . به نظر مصاحبه کننده می خواستم بدونم کدوم تاثیر بیشتری داره که مکالمه همراه با تصویر باشه؟

دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

من شخصا اسکایپ و مصاحبه تصویری رو بهتر میدونم
    چون خیلی وقت ها ممکنه شما از حرکات چشم و صورت مصاحبه کننده بهتر بتونید حدس بزنید چی داره میگه و منظورش دقیقا چی هست
    درمضن ارامش بیشتری خواهید داشت چون مصاحبه با زبان دومی داره انجام میشه
    از همه اینا گذشته این اپشن رو دارید که برای مصاحبه پرزنتیشنی اماده کنید و خودتون رو پرزنت کنید بهتر....

همه اینا میتونه اپشن اولتون باشه اگه کیفیت تصویری مصاحبه تون خوب بود
    و اگه به دلیلی این کیفیت از دست رفت میتونید مصااحبه رو با صدا ادامه بدید

بازم ببینید خودتون با کدوم راحت ترید (البته اگه این انتخاب رو به خودتون واگذار کردن...)

این لینک پست ۱۶۸۶ هر چهار قسمت رو هم بخونید به طور خیلی جنرال بهتون ممکنه کمی کنه (پست های باقی دوستان هم اگه ببینید کامل تر هم هست و ممکنه بیشتر کمکتون کنه)

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Caltech نمایش پست ها
    من به یکی از اساتید آمریکا میل زدم و اون موقع زیاد نمیشناختمش. رشتمون هم مرتبط نیست زیاد. من فقط دو تا درس مرتبط با ایشون پاس کردم با نمرات خوب. ایشون به من میل زدن و نمونه کارهام رو خواستن و بعد هم میل زده و قرار مصاحبه اسکایپ گذاشته. مشکل اینجاس که من فقط دو تا درس پاس کردم و زیاد از کار اینا سر در نمیارم. قضیه اینجا بدتر میشه که ایشون distinguished professor هستن و ۲۳ هزار سایتیشن دارن. الان نمی دونم چیکار کنم از کجا آماده شم
    کسی راهنمایی داره؟ ممنون.

من نظر خودمو میدم دوست عزیز شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

به نظرم راه خاصی ندارید . یه نگاهی به کارهای اخیرشون و پروژه های اخیرشون بندازید ببینید در چه موردی دارن کار میکنند
    اطلاعات کلی و جنرال هم داشته باشید باز بهتر از هیچیه
    درضمن خیلی از استادها ممکنه دنبال فرد خاصی که دقیقا مرتبط با کارشون باشه نباشند!
    خیلی از استاد ها دنبال کاندیدایی میگردن که پتانسیل یه کاندید دکترای خوب شدن رو داشته باشه و شما ممکنه همون فرد باشید (این جمله رو دوبار بخونید!)

اینا رو میگم که اعتماد به نفستون بالا باشه
    یه مصاحبه است نهایتا از دستشم اگه بدید خب تلاشتون رو ادامه میدید برای جاهای دیگه

به نظرم تلاش کنید خودتون رو در راستای کار ایشون پرزنت کنید و نشون بدید
    علاقه مند به موضوع. حتی اگه چیزم ازش نمیدونید ولی دونستن کلیات و دوق برای یادگیری بیشتر میتونه کمکتون کنه
    همینی که این اشتیاق رو نشون بدید که این فضا برای جدیده و خیلی انگیزه دارم برای ورود بهش خودش میتونه برگ برنده تون باشه

امیدوارم مصاحبه تون خوب پیش بره

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)