صفحه 250 از 291 نخستنخست ... 150200240241242243244245246247248249250251252253254255256257258259260 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,491 تا 2,500 , از مجموع 2910

موضوع: مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

بسیار ممنونم
    این نشون دهنده لطف شماست.
    یه سوال دیگه داشتم؛ یه استاد ایرلندی به من ایمیل زده که برای یک پوزیشن شرت لیست شدید بیاید با اسکایپ مصاحبه کنیم. مصاحبه برای پوزیشن به چه صورت هست؟ و اینکه من مدرک زبان ندارم آیا این ممکنه برای گرفتن ویزای ایرلند مشکل ساز بشه اگر از نظر استاد اکی بشه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام خوب به نظرم این در حد حودش خبر خوبی هست. یعنی اینکه شما یک مرحله که جلب نظر کلی استاد هست را موفق شده اید عبور کنید.این یعنی استاد از شما حمایت میکنند تا با بقیه وارد رقابت شوید. حدس من این است که برای جلب نظر و تایید کمیته انتخاب با شما مصاحبه تخصصی تری هم مجدد انجام بشود.

در هر صورت خبر مثبتی است گامی به جلو و من به شما تبریک میگویم.

اپلای کنید و خبرهای خوب را اینجا با دوستان به اشتراک بگذارید. در مورد این حوزه هم که استاد گفته اند ممنوعیت وجود دارد خیلی با دقت و وسواس عمل کنید. اگر در موردی تردید دارید حتی اگر لازم باشد لیست کلمات دارای حساسیت را چک کنید و با دقت متن های مربوطه را بنویسید.

موفق باشید خیلی خوشحال شدم.
    [/QUOTE]

نقل قول نوشته اصلی توسط fahim00222 نمایش پست ها
    بسیار ممنونم
    این نشون دهنده لطف شماست.
    یه سوال دیگه داشتم؛ یه استاد ایرلندی به من ایمیل زده که برای یک پوزیشن شرت لیست شدید بیاید با اسکایپ مصاحبه کنیم. مصاحبه برای پوزیشن به چه صورت هست؟ و اینکه من مدرک زبان ندارم آیا این ممکنه برای گرفتن ویزای ایرلند مشکل ساز بشه اگر از نظر استاد اکی بشه؟
    [/QUOTE]

برای مصاحبه احتیاج به مدرک زبان ندارید و بسته به اینکه چقدر با شما راه بیایند وقت دارید برای امتحان دادن
    در مصاحبه هم در مورد بکگراند و کارهایی که قبلا انجام دادید و اینکه در مورد پروزه اتی چه دیدی دارید صحبت میشه

Junior Member

برای مصاحبه احتیاج به مدرک زبان ندارید و بسته به اینکه چقدر با شما راه بیایند وقت دارید برای امتحان دادن
    در مصاحبه هم در مورد بکگراند و کارهایی که قبلا انجام دادید و اینکه در مورد پروزه اتی چه دیدی دارید صحبت میشه[/QUOTE]
    به نظر شما ایا امکان داره که بدون مدرک زبا و با نامه ادمیشن استاد بهم ویزا بدن؟

در مصاحبه هم در مورد بکگراند و کارهایی که قبلا انجام دادید و اینکه در مورد پروزه اتی چه دیدی دارید صحبت میشه
    به نظر شما ایا امکان داره که بدون مدرک زبا و با نامه ادمیشن استاد بهم ویزا بدن؟[/QUOTE]

بله امکانش هست البته برای کشورها ی انگلیسی زبان مثلایرلند احتمالش کم هست چون ازمون تعیین سطح بین اللمللی همه جاهست. معمولا دربرخی جاها که خود کشور انگلیسی زبان نباشه و اونم بسته بنظر استاد اگر مثلا در مصاحبات نشان دهید که سطح زبان خوبی دارید میشه مدرک زبان رو ویو کرد. در کل کار خودتون رو وابسته به این اما و اگر ها نکنید . امتحان زبانتون رو بدید خیال خودتون رو راحت کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    به شما یک سابجکت میدن که براش کد بنویسید.احتمالا زبان برنامه نویسیش به اختیار خودتان خواهد بود ولی باید یک زبان روتین باشه. 4 ساعت هم برای اماده سازی کد فرصت دارید
    تشکر بایت پاسختان.
    موضوع سوال چه چیزهایی می تونه باشه؟
    در چه سطحی سوال می پرسند؟
    آیا نمونه سوالاتی میشه پیدا کرد که من خودمو آماده کنم؟

Junior Member

سلام بچه ها
    من امروز با یه استاد ایرلندی مصاحبه داشتم، دقیقا سر وقت زنگ زد. با یکی از دانشجوهاش بود. اول خودشون رو معرفی کردن بعد شروع کردن به سوال پرسیدن. بسیار تخصصی پرسیدن. وسط حرف زدن یکی در زد منم کل رشته افکار و کلامم گسست. خلاصه 20 دقیقه ای مصاحبمون طول کشید. بعد استاد گفت سوال داری؟ گفتم کی نتیجه ها رو اعلام می کنید؟ گفت خبرت میکنم تا 2 هفته دیگه. بعد که قطع کردیم، سوالم یاد اومد؛ بهش ایمیل زدم ازش تشکر کردم و معذرت خواهی کردم گفتم اولین مصاحبه تصویریم بود کمی استرس داشتم و در آخر هم سوالم رو پرسیدم. ولی دیگه جوابمو نداد. به نظرتون دلیل جواب ندادنش چی میتونه باشه؟ یعنی اینقد از مصاحبه من ناراضی بوده؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

ApplyAbroad Superstar

سلام من فکر نمیکنم دلیل عدم پاسخ نارضایتی از مصاحبه باشد. اگر به هر دلیل نتیجه مصاحبه مثبت نباشد روشن در همان فاصله به شما اعلام میکنند و نارضایتی را با پاسخ ندادن نشان نمیدهند. در هر صورت امیدوارم که مصاحبه موفقیت آمیز باشد و شما به زودی خبر از نتیجه آن با خبر شوید.

موفق باشید

سلام بچه ها
    من امروز با یه استاد ایرلندی مصاحبه داشتم، دقیقا سر وقت زنگ زد. با یکی از دانشجوهاش بود. اول خودشون رو معرفی کردن بعد شروع کردن به سوال پرسیدن. بسیار تخصصی پرسیدن. وسط حرف زدن یکی در زد منم کل رشته افکار و کلامم گسست. خلاصه 20 دقیقه ای مصاحبمون طول کشید. بعد استاد گفت سوال داری؟ گفتم کی نتیجه ها رو اعلام می کنید؟ گفت خبرت میکنم تا 2 هفته دیگه. بعد که قطع کردیم، سوالم یاد اومد؛ بهش ایمیل زدم ازش تشکر کردم و معذرت خواهی کردم گفتم اولین مصاحبه تصویریم بود کمی استرس داشتم و در آخر هم سوالم رو پرسیدم. ولی دیگه جوابمو نداد. به نظرتون دلیل جواب ندادنش چی میتونه باشه؟ یعنی اینقد از مصاحبه من ناراضی بوده؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

دوستان سلام خسته ناشید
    این ماجرای مصاحبه با تلفن و SKYPE برای ارشد یا همون Master هم هستش؟
    من بخوام برای ارشد فاند بگیرم باید با یکی از استادها مصاحبه داشته باشم؟اگه رزومه نداشته باشم جواب چی رو باید بدم؟
    در هر صورت باید مصاحبه کنم با استاد درسته؟

ApplyAbroad Superstar

سلام تقریبا میشود گفت که موضوع فاند اگر در میان باشد احتمال خیلی زیاد مصاحبه ای هم - حالا کوتاه یا بلند علمی یا غیر - خواهد بود. البته من الان مواردی را در ذهن دارم که برای ارشد مصاحبه انجام نشد ولی فاند هم قابل توجه البته نبود. بخشی از شهریه را تنها پوشش میدادند. برا ی انگلستان. کشورهای دیگر هم رویه باید همین باشد مگر اینکه دانشجو خیلی شاخص و توصیه شده اساتید بسیار شناخته شده باشد.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein_k2 نمایش پست ها
    دوستان سلام خسته ناشید
    این ماجرای مصاحبه با تلفن و SKYPE برای ارشد یا همون Master هم هستش؟
    من بخوام برای ارشد فاند بگیرم باید با یکی از استادها مصاحبه داشته باشم؟اگه رزومه نداشته باشم جواب چی رو باید بدم؟
    در هر صورت باید مصاحبه کنم با استاد درسته؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Nutritional Science

سلام دوستان. وقت همگی بخیر. ببخشید من یه سوال داشتم در مورد ایمیل تشکر بعد از مصاحبه اسکایپ. من 1 ساعت پیش با یگی از اساتید unsw اسکایپ داشتم. و همون حین مصاحبه ایمیل تایید ش رو نوشت و واسم ارسال کرد. من آخر صحبت ازش تشکر کردم ولی بازم باید ایمیل تشکر بقرستم براش؟
    چی بنویسم؟ نمونه اش رو کسی داره لطفا؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)