صفحه 256 از 291 نخستنخست ... 156206246247248249250251252253254255256257258259260261262263264265266 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,551 تا 2,560 , از مجموع 2910

موضوع: مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

ممنون دوست عزیز امیدوارم نظرش واقعا مثبت باشه اگرم نبود اشکالی نداره تجربه جالبی بود واقعا

Junior Member

سلام دوستان من برای مصاحبه دوم دعوت شدم استادی که باهام مصاحبه اسکایپ کرده بود ایمیل داده که من از مصاحبه اولت خیلی راضیم مقالاتت واسم جالب بود فقط تصمیم گیری کمی برام سخته واسه همین یه مصاحبه مجدد انجام بدیم بیشتر در مورد جزییات پروژه با هم بحث کنیم میخوام ارزیابی کنم ببینم میتونی این کار رو انجام بدی یا نه
    در ضمن یک نکته جالب توصیه میکنم که به نظرم خیلی واسه این استاد جالب اومد. از من سوال کرد که چرا به نظرت این پروژه جالبه و میخوای روش کار کنی منم جواب دادم که دوست دارم دکتری رو با یه مقاله عالی توی ژورنال نیچر تموم کنم این پروژه شما این پتانسیل رو داره. بنده خدا لپاش گل انداخت گفت این ارزو تو خیلی دوست دارم

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

تبریک برای پیشرفت تا اینجای کار که خیلی عالی است.

خوب این مصاحبه بعدی که استاد از شما خواسته اند خیلی ظریف است. از این بابت که استاد میخواهند کسی را انتخاب کنند که از عمومیات گذشته باشد و با اهداف پروژه ای که دکتری شما در دلش نشسته اخت و همراه باشد. من رشته شما را نمیدانم ولی این معمولا شامل اهداف / روش ها/ فرضیه ها منظور hypothesis /دیتا و روشهای جمع آوری/ مدل های احتمالی برای پروژه/ فروض/ و خلاصه کل مسیر کار است.

شما برای اینکار باید کارهای استاد را بشناسید به جای خود... ولی بهترین کمک که به شما دست بالا را میدهد مطالعه اسناد پروژه است. یعنی پروپوزالی که استاد آنرا تهیه کرده اند و بر مبنای آن برای پروژه فاند گرفته اند. از استاد بخواهید آنرا برایتان بفرستند. مرجع فاند استاد را ببینید کجاست ... چه موسسه ای؟ خود دانشگاه؟ بخش خصوصی؟ چه نهاد دولتی ای؟ یا فرا دولتی مثل یک سازمان بین المللی؟ خود را با آنها و اهدفشان آشنا کنید. بعضی از این سازمان ها که فاند دارند مثل اتحادیه اروپایی جزییات پروژه را روی سایتشان میگذارند. گاهی اوقات پروژه استاد شما در واقع بخشی از یک پروژه بزرگ است که بین دانشگاههای مختلف خرد شده است.

در مرحله ایکه شما هستید متقاضیهای دیگر هم اگر باهوش باشند اینکار ها را میکنند ... مواظب باشید عقب نمانید.

امید که موفق باشید و به زودی خبرهای خیلی خوب اینجا روی انجمن بگذارید

نقل قول نوشته اصلی توسط ervin1365 نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای مصاحبه دوم دعوت شدم استادی که باهام مصاحبه اسکایپ کرده بود ایمیل داده که من از مصاحبه اولت خیلی راضیم مقالاتت واسم جالب بود فقط تصمیم گیری کمی برام سخته واسه همین یه مصاحبه مجدد انجام بدیم بیشتر در مورد جزییات پروژه با هم بحث کنیم میخوام ارزیابی کنم ببینم میتونی این کار رو انجام بدی یا نه
    در ضمن یک نکته جالب توصیه میکنم که به نظرم خیلی واسه این استاد جالب اومد. از من سوال کرد که چرا به نظرت این پروژه جالبه و میخوای روش کار کنی منم جواب دادم که دوست دارم دکتری رو با یه مقاله عالی توی ژورنال نیچر تموم کنم این پروژه شما این پتانسیل رو داره. بنده خدا لپاش گل انداخت گفت این ارزو تو خیلی دوست دارم

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام به همه کسانی که اینجا نیستند اما اطلاعات و راهنمایی های خوبشون هست
    و تشکر بابت این همه سخاوت در راهنمایی های گذشته و حال و آینده همه اتون
    برای مصاحبه دکتری با اسکایپ نگفته اند که من پاور پوینت آماده کنم، می خواستم بدونم به عنوان یک آپشن خوب و با مزایا محسوب می شود و من روش وقت بگذارم؟ و یا اینکه روی همون موارد مربوط به مصاحبه تمرکز کنم؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

اگر مصاحبه قرار است به گدشته شما و کارهای دانشگاهی شما بپردازد حتما داشتن اسلاید خیلی مفید خواهد بود. به ۳ دلیل دست کم

۱- ساختن اسلاید از اساس فکر خود شما را مرتب میکند. متوجه میشوید چه چیزهایی را خوب میدانید و چه قسمتهایی را باید برای سوال احتمالی تکمیل کنید.
    ۲- به مصاحبه کننده ها نشان میدهد شما منظم هستید و مصاحبه را جدی گرفته اید. هیچ چیز بدتر از پراکنده گویی و آماده نبودن در مصاحبه نیست. تمام سعیتان را بکنید مرتب و منظم هم باشید هم به نظر برسید
    ۳- اسلاید مسیر مصاحبه را به جایی میبرد که شما در آن راحت تر هستید. شما باید حدود ۳۰ تا ۵۰ دقیقه وقت را مدیریت کنید و در آن خودتان را نشان بدهید. داشتن اسلاید تا حدی مدیریت جلسه را به شما میدهد و مصاحبه کننده ها تا حدی در فریمی قرار میگیرند که شما تنظیم کرده اید.

پایدار و موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Peysur نمایش پست ها
    سلام به همه کسانی که اینجا نیستند اما اطلاعات و راهنمایی های خوبشون هست
    و تشکر بابت این همه سخاوت در راهنمایی های گذشته و حال و آینده همه اتون
    برای مصاحبه دکتری با اسکایپ نگفته اند که من پاور پوینت آماده کنم، می خواستم بدونم به عنوان یک آپشن خوب و با مزایا محسوب می شود و من روش وقت بگذارم؟ و یا اینکه روی همون موارد مربوط به مصاحبه تمرکز کنم؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام به نظر من اگه پاورپوینت درست کنین بهتره. چند تا اسلاید از پروژه های انجام شده تون درست کنید مرتب تمرین کنید ذهنتون موقع مصاحبه متمرکز باشه اسلاید هاون رو با سلیقه درست کنید که زیبایی بصری هم داشته باشه. موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مصاحبه تلفنی

سلام دوستان یک استادی تو دانشگاه سیدنی برای من وقت مصاحبه اسکایپ فرستاده
    من سوالات که اصولا مطرح میکنن رو از فروم پیدا کردم
    راجع به اسلاید و پاور پینت هیچ چیزی نگفته
    به نظرتون چیکار کنم من؟
    همین سوالا و رزومه رو مسلط باشم کافیه؟

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : مصاحبه تلفنی

سلام و درود بر شما

پیشنهاد میکنم آماده کنید و آمادگی ارایه هم داشته باشید. اول مصاحبه اعلام کنید که اسلاید دارید اگر اجازه دادند استفاده بفرمایید. در اکثریت مواقع این اجازه به دانشجو داده میشود.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsaka نمایش پست ها
    سلام دوستان یک استادی تو دانشگاه سیدنی برای من وقت مصاحبه اسکایپ فرستاده
    من سوالات که اصولا مطرح میکنن رو از فروم پیدا کردم
    راجع به اسلاید و پاور پینت هیچ چیزی نگفته
    به نظرتون چیکار کنم من؟
    همین سوالا و رزومه رو مسلط باشم کافیه؟

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biology-Genetics Undergaduate, University of Isfahan

دوستان سلام.
    من دیشب با استادی از کانادا مصاحبه داشتم و همه چیز خیلی خوب پیش رفت و قرار شد یه سری لینک و مقاله برام بفرسته و اینا. اما من ازش نپرسیدم که چه موقع تصمیم نهاییشو بهم میگه ولی خودش آخرش گفت بهت ایمیل میزنم. حالا میخوام ببینم من چقد وقت دیگه باید پیگیر بشم برای نتیجه (البته اگه خودش خبر نداد) یا اینکه لازمه ایمیلی بزنم برای احترام و اشتیاق و این حرفا. ممنون از جوابتون

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

ایمیل بعد از مصاحبه خیلی مفید است که مسیر تعامل را باز نگه دارد. مودبانه و به جا هم هست.

پیشنهاد میکنم ایمیل تشکر بابت وقت و فرصتی که به شما داده شده بنویسید و اگر مصاحبه طوری پیش رفته است که میشود سوال از نتیجه کرد سوال بفرمایید که منتظر نتیجه هستید و در این فرصت امادگی دارید اگر استاد سوال یا مدارک دیگری لازم دارند بفرستید و همکاری بفرمایید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Noushiiiin نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    من دیشب با استادی از کانادا مصاحبه داشتم و همه چیز خیلی خوب پیش رفت و قرار شد یه سری لینک و مقاله برام بفرسته و اینا. اما من ازش نپرسیدم که چه موقع تصمیم نهاییشو بهم میگه ولی خودش آخرش گفت بهت ایمیل میزنم. حالا میخوام ببینم من چقد وقت دیگه باید پیگیر بشم برای نتیجه (البته اگه خودش خبر نداد) یا اینکه لازمه ایمیلی بزنم برای احترام و اشتیاق و این حرفا. ممنون از جوابتون

Keep Calm and APPLY ON

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)