صفحه 261 از 291 نخستنخست ... 161211251252253254255256257258259260261262263264265266267268269270271 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,601 تا 2,610 , از مجموع 2910

موضوع: مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

پیش فرض پاسخ : مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام مجدد بر شما

خوب من فکر میکنم- و البته این نظر کاملا شخصی است و شما حتما از دوستان دیگر هم پرس و جو بفرمایید- ارشد دوم در همان رشته بعد از سالها کار احتمالا مرتبط با همان رشته توجیه کمی داشته باشد. توجه داشته باشید دانشگاه ممکن است راحت تر قبول کند چون بالاخره شما برای ارشد (به احتمال زیاد چون فاندها محدود هستند) شهریه میدهید ولی برای خیلی کشورها افسر ویزا شاید قانع نشود.

و البته کشور به کشور تفاوت دارد. طبیعتا اگر برای انگلستان مثلا اقدام میکنید مشکل کمتری برای قانع کردن مسوول ویزا خواهید داشت تا آمریکا یا کانادا.

پایدار باشید

راستش من هیچ پولی ندارم که به دانشگاه بدم و اینکه دانشگاه مورد نظر امریکاست و هنوز نمیدونم چکار می خوان بکنن؟ آیا قرار فاند بدن یا نه؟ در این مورد ویزا ندادن هم خیلی شنیدم. البته دانشگاههای دیگه واسه دکترا اپلای کردم و هنوز خبری از جواب و یا حتی اسکایپ نیست.خیلی خیلی ممنونم از اینکه وقت گذاشتید و جواب دادید.

ApplyAbroad Superstar

سلام بر شما

خواهش میکنم. متوجه شرایط شدم. حتما با تلاش و صرف وقت به امید خدا به نتیجه میرسید مثل تمام بچه هایی که اینجا می ایند و اعلام پذیرش و ویزا به دوستان میکنند.

ارزوی موفقیت برایتان دارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط SomayehM1361 نمایش پست ها
    راستش من هیچ پولی ندارم که به دانشگاه بدم و اینکه دانشگاه مورد نظر امریکاست و هنوز نمیدونم چکار می خوان بکنن؟ آیا قرار فاند بدن یا نه؟ در این مورد ویزا ندادن هم خیلی شنیدم. البته دانشگاههای دیگه واسه دکترا اپلای کردم و هنوز خبری از جواب و یا حتی اسکایپ نیست.خیلی خیلی ممنونم از اینکه وقت گذاشتید و جواب دادید.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

دوستان عزیز من الان این ایمسل واسم اومد
    Thanks for your answers. They have given me sufficient confidence that you will be able to pursue this project. Thus, I am happy to offer the PhD position to you, on the condition that you get admitted to the Graduate School on the basis of your Master Degree and that I get the formal approval of the director. If you accept, I will submit your Master degree to the School. The starting day will be as soon as possible. It will take some time however to arrange visa and working permit. You will get help from the University in arranging all the paper work.
    الان من پذیرش شدم؟
    دیگه تمومه یا بازم باید مصاحبه بشم؟
    من شوکه ام

ApplyAbroad Superstar

سلام و تبریک خیلی زیاد دوست عزیز خبر بسیار عالی و خوبی هست. واقعا خوشحال شدم

خوب در واقع شما ۹۰% مسیر را طی کرده اید. یعنی کار علمی دیگر چیزی نمانده و آنچه مانده کار اداریست تا افر رسمی و مدارک/اطلاعات ویزا و .... برایتان بفرستند. از ایمیل هم بر میاید که کار اداری فقط ناظر بر مدرک ارشد شماست که مسالهه ای نباید داشته باشد.

امید که بقیه کارها هم به خوبی پیش بروند.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ervin1365 نمایش پست ها
    دوستان عزیز من الان این ایمسل واسم اومد
    Thanks for your answers. They have given me sufficient confidence that you will be able to pursue this project. Thus, I am happy to offer the PhD position to you, on the condition that you get admitted to the Graduate School on the basis of your Master Degree and that I get the formal approval of the director. If you accept, I will submit your Master degree to the School. The starting day will be as soon as possible. It will take some time however to arrange visa and working permit. You will get help from the University in arranging all the paper work.
    الان من پذیرش شدم؟
    دیگه تمومه یا بازم باید مصاحبه بشم؟
    من شوکه ام

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

یعنی تموم شد دیگه؟ الان من چیکار کنم؟ تموووم؟

ApplyAbroad Superstar

سلام مجدد

از استاد تشکر بفرمایید و بگویید که قبول میکنید(اگر چنین نیتی دارید و منتظر هستید تا افر رسما به شما اعلام شود.
    توضیحی هم بفرمایید در این فاصله اگر کاری یا مدرکی یا اطلاعاتی لازم هست آماده هستید که تهیه کنید و همکاری کنید.

بعد هم منتظر باشید تا خبر ها بیاید به خصوص اگر استاد استخوان دار و قدیمی و جایگاه دار باشند کارها به امید خدا خیلی بی مشکل پیش خواهند رفت .

خوب البته با توجه به کشور مقصد ویزا و ..... هنوز سر راه است که فعلا زود است نگران انها باشیم به وقتشان فرصت خواهیم داشت... که حتما مساله امروز و فردا نخواهد بود

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ervin1365 نمایش پست ها
    یعنی تموم شد دیگه؟ الان من چیکار کنم؟ تموووم؟

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام مجدد

از استاد تشکر بفرمایید و بگویید که قبول میکنید(اگر چنین نیتی دارید و منتظر هستید تا افر رسما به شما اعلام شود.
    توضیحی هم بفرمایید در این فاصله اگر کاری یا مدرکی یا اطلاعاتی لازم هست آماده هستید که تهیه کنید و همکاری کنید.

بعد هم منتظر باشید تا خبر ها بیاید به خصوص اگر استاد استخوان دار و قدیمی و جایگاه دار باشند کارها به امید خدا خیلی بی مشکل پیش خواهند رفت .

خوب البته با توجه به کشور مقصد ویزا و ..... هنوز سر راه است که فعلا زود است نگران انها باشیم به وقتشان فرصت خواهیم داشت... که حتما مساله امروز و فردا نخواهد بود

پایدار باشید

ممنون دوست عزیز من هنوزم باورم نمیشه اخه این استاد بهم گفته بود به این سوالا جواب بده بعد تصمیم میگیرم واسه مصاحبه دوم. نمیدونم چی شد یهووو
    انشالله قسمت همه ی دوستااان
    سلااام لاله های هلندی.... سلام اسیاب های بادی من داررم میااام

پیش فرض پاسخ : مصاحبه تلفنی

سلام ببخشید ایمیل استادهارو از کجا پیدا کنیم ؟؟؟

ایمیل استاد رو از کجا پیدا کردین ؟؟

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : مصاحبه تلفنی

سلام دوست عزیز

یک جای خوب مقالات اساتید است که ایملشان را انجا همراه اسمشان مینوسند. یکی هم طبیعتا سایت دانشگاه استاد هدف هست که معمولا دیگر الان همه صقحه دارند و ایملشان هم آنجاست.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Mmoonniirr نمایش پست ها
    سلام ببخشید ایمیل استادهارو از کجا پیدا کنیم ؟؟؟

Keep Calm and APPLY ON

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)