صفحه 263 از 291 نخستنخست ... 163213253254255256257258259260261262263264265266267268269270271272273 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,621 تا 2,630 , از مجموع 2910

موضوع: مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

پیش فرض پاسخ : مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

با سلام
    امروز من مصاحبه م رو برای پوزیشن پست داک انجام دادم.دقیق سر ساعتی که گفته بودن باهام تماس گرفتن.استاد اصلی و یه خانم بود که به عنوان همکارش معرفیش کرد بعد معرفی خودشون ازم خواستن منم خودمو معرفی کنم طبق ایمیل که قبلاً استاده بهم داده بود و ازم خواسته بود پاورپوینت درست کنم من ده تا اسلاید آماده کرده بودم و ارائه دادم.بعدش ازم پرسیدن الان چکار می‌کنی گفتم تازه دفاع کردم و مشغول بکار نیستم گفتن چه تاریخی و جواب دادم.استاد در مورد کارش فیلدش و پروژه توضیح داد و گفت برای این پوزیشن هفت نفر رو انتخاب کردم که باهاشون مصاحبه انجام میدم.بعد گفت که برای مصاحبه دوم خبرت میکنیم.بعد گفت میتونی پاورپوینت مصاحبه ت رو برام بفرستی ؟ گفتم حتما براتون ایمیل میکنم.تشکر کرد و خیلی صمیمانه باهام خدافظی کردن.
    کلا جو خوب بود و به راحتی متوجه صحبت هاشون شدم
    حالا دیگه نمی‌دونم نتیجه ش چی میشه ولی خودم از خودم راضی بودم...

Junior Member

لطفا کسانی که جدیدا مصاحبه با اسکایپ داشتن اطلاعاتی در مورد وضعیت اینترنت بدن اینکه میگن باید اسکایپ با اینترنت وی پی ان باشه درسته و از اینترنت کدوم شرکت استفاده کردید که برا ی افت سرعت با فی لتر ش کن با مشکل مواجه نشدید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sea نمایش پست ها
    لطفا کسانی که جدیدا مصاحبه با اسکایپ داشتن اطلاعاتی در مورد وضعیت اینترنت بدن اینکه میگن باید اسکایپ با اینترنت وی پی ان باشه درسته و از اینترنت کدوم شرکت استفاده کردید که برا ی افت سرعت با فی لتر ش کن با مشکل مواجه نشدید؟
    من چند تا مصاحبه داشتم واسه همشونم از اینترنت ایرانسل استفاده کردم سرعتش خوب بود مشکلی هم واسم پیش نیومد اصلا. ***** شکن هم لازمم نشد. من کلا مودم همراه ایرانسل دارم منظورم اینترنت گوشی نیست چون اینترنت خط های گوشی رو نمیدونم وضعیتش چیه و مخابرات هم استفاده ندارم نمیدونم

Junior Member

سلام به همگی
    من دو هفته گذشته مصاحبه داشتم ک قرار شد تا پنج شنبه بهم برای مرحله بعد اطلاع بدن ولی خبری نشد ازشون، به نظرتون بهشون این ایمیل رو بزنم؟
    Dear ...
    I am waiting for your email regarding the recruitment process. Also, I am really eager to know the feedback from the recruitment committee. Has the process been completed? will you inform me if I am selected for the future steps?
    ویرایش توسط m_naji : February 18th, 2019 در ساعت 03:26 PM

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

قاعدتا دیگر میتوانید الان پیگیری بفرمایید.

برای متن هم ببینید این شروع را میپسندید؟
    Dear???

..(Thank you for the interview of (date here) for (position? ??? doctoral studies

Having not heard from you eversince, I am wondering if the results are available/out/announced now.

بعد هم خوب ادامه چیزهایی که مد نظرتان هست سوال کنید.

امید که جواب مثبت باشد و با خبرهای خوب اینجا پست بعدی را بگذارید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط m_naji نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من دو هفته گذشته مصاحبه داشتم ک قرار شد تا پنج شنبه بهم برای مرحله بعد اطلاع بدن ولی خبری نشد ازشون، به نظرتون بهشون این ایمیل رو بزنم؟
    Dear ...
    I am waiting for your email regarding the recruitment process. Also, I am really eager to know the feedback from the recruitment committee. Has the process been completed? will you inform me if I am selected for the future steps?

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام و خیلی خیلی ممنون بابت راهنمایی های خوبتون
    به لطف خدا من برای مصاحبه مرحله سوم دعوت شدم و قراره در این مورد با سوپروایزر پروژه مصاحبه داشته باشیم
    You will talk more about the technical parts of this project and be prepared to also motivate why you want to work on this project
    به نظرتون پاور پوینت لازمه آماده کنم یا نه؟
    و اینک مصاحبه من فرداست!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط m_naji نمایش پست ها
    سلام و خیلی خیلی ممنون بابت راهنمایی های خوبتون
    به لطف خدا من برای مصاحبه مرحله سوم دعوت شدم و قراره در این مورد با سوپروایزر پروژه مصاحبه داشته باشیم
    You will talk more about the technical parts of this project and be prepared to also motivate why you want to work on this project
    به نظرتون پاور پوینت لازمه آماده کنم یا نه؟
    و اینک مصاحبه من فرداست!

دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

اگه وقتشو دارید میتونید این کار رو بکنید .
    اماده کردن به پاورپوینت میتونه به خودتون هم کمک کنه که بتونید راحت تر و واضح تر خودتون رو ارایه کنید
    اگه هم حتی نشه که از پارپوینتتون استفاده کنید میتونید بعد از مصاحبه اون رو برای استاد مربوطه بفرستید

این لینک پست 1686 هر ۴ قسمت رو هم بخونید شاید بهتون کمک کنه

موفق باشید

سلام به همه دوستان
    من امروز مصاحبه اسکایپ داشتم. داستان از این قراره که من به یک ماه پیش به صورت رسمی اپلای کرده بودم (موضوع را خود استاد بهم داده بود و بعد از تایید ریسرچ پروپوزالم اپلای کردم) که استادم دیروز بهم ایمیل زد و گفت قبل از تصمیم نهایی میخوام یه اینتریو داشته باشیم و منم اوکی دادم. سوال هایی هم که پرسید سوالهای کاملا روتین بود. حالا موضوع اینه که با بررسی اپلیکنت های قبلی این دانشگاه متوجه شدم قبلا هیچ مصاحبه اسکایپی درکار نبوده بنظرتون چرا ایشون یه دفه گیر به اسکایپ داد؟
    و یه سوال دیگه اینکه آیا نیازه با وجود اینکه آخر اسکایپ ازش تشکر کردم بازم ایمیل تشکر بزنم؟ خیلی حالت ملتمسانه ای به خودش نمیگیره؟
    ممنون از همه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MKCivilEng نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من امروز مصاحبه اسکایپ داشتم. داستان از این قراره که من به یک ماه پیش به صورت رسمی اپلای کرده بودم (موضوع را خود استاد بهم داده بود و بعد از تایید ریسرچ پروپوزالم اپلای کردم) که استادم دیروز بهم ایمیل زد و گفت قبل از تصمیم نهایی میخوام یه اینتریو داشته باشیم و منم اوکی دادم. سوال هایی هم که پرسید سوالهای کاملا روتین بود. حالا موضوع اینه که با بررسی اپلیکنت های قبلی این دانشگاه متوجه شدم قبلا هیچ مصاحبه اسکایپی درکار نبوده بنظرتون چرا ایشون یه دفه گیر به اسکایپ داد؟
    و یه سوال دیگه اینکه آیا نیازه با وجود اینکه آخر اسکایپ ازش تشکر کردم بازم ایمیل تشکر بزنم؟ خیلی حالت ملتمسانه ای به خودش نمیگیره؟
    ممنون از همه
    به نظرم اشکال نداره ازشون در ایمیل هم تشکر کنید. به هر حال برای کار شما وقت گذاشتن.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط MKCivilEng نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    ممنون از همه

(در ادامه جواب دوست فبلی)
    دوست عزیز
    من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

در مورد مصاحبه چیز عجیبی اتفاق نیفتاده. و بنابراین نگرانش نباشید..
    استادی که میخواد شما رو بگیره احتمالا چند سالی میخواد با شما کار کنه و هر روز یا هر هفته شما رو ببینه و ... بنابراین یه جورایی طبیعیه که بخواد قبل از اکی دادن نهایی شما رو ببینیه و یه کلیتی دستش بیاد هم از رفتار و برخورد شما هم از ظاهر شما و هم از درجه علمیتون و کلا فضای روانیتون
    این هم هیچ الگویی نداره که بشه روش چیزی رو بررسی کرد. اینی که با باقی اپلیکنت ها مصاحبه نشده و با شما شده اصلا مورد منفی و بدی نیست

در مورد تشکر هم باز قانون خاصی وجود نداره ولی معمولا (نظر شخصی) نیم ساعت تا بک ساعت (این اعداد فقط یه نظر کلیه) بعد از مصاحبه یه ایمیل میزنند و تشکر میکنند . یه ایمیل خیلی ساده و خیلی معمولی با این مضمون که ممنونم ازین وقتی که به من دادید که برای این پوزیشن که مورد علاقه م هست مصاحبه بشم. امیدوارم که بتونم عضوی از تیم تحقیقاتی شما بشم و در انتها اینکه منتظر اپدیت نهایی ایشون میمونید......
    اگه خیلی از مصاحبه تون گذشته دیگه (مثلا بیشتر از یک روز) شاید ایمیل زدن دیگه معنایی نداشته باشه
    ولی نهایتا یه ایمیل ساده و منطقی موردی نداره و چیزی رو ملتمسانه نمیکنه اگه خودتون متن رو اونجوری ننویسید

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)