صفحه 265 از 291 نخستنخست ... 165215255256257258259260261262263264265266267268269270271272273274275 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,641 تا 2,650 , از مجموع 2910

موضوع: مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

پیش فرض پاسخ : مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

خیلی ممنونم از توضیحات کاملتون

دقیقا همینطور هست که میفرمایید. و باید از این مصاحبه به عنوان تجربه برای بعد استفاده کرد

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

هر پوزیشن جایگاه خودش را دارد و قاعدتا شما باید بتوانید برای هر دو اقدام کنید.

با این وجود من اگر جای شما بودم از همین استاد سوال میکردم و مطمین میشدم.

سه هفته خیلی دیر نیست. شاید دانشگاه هنوز در بازه پذیرش تقاضاها باشد و باید صبر کنند این دوره تمام شود تا مصاحبه ها را شروع کنند. شاید وقت استادهایی که باید در مصاحبه باشند با هم هماهنگ نشده تا سه هفته دیگر....

حسن مساله این است که شما فرصت کافی برای اماده شدن و تهیه پاورپوینتها و .... را دارید که حتما بهترین استفاده را خواهید کرد.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط zahed_90 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان گرامی
    ممنون از تمام دوستانی که تجربیات مصاحبه رو به اشتراک میزارن. من بیشتر صفحات این تاپیک رو خوندم و تقریبا با روال مصاحبه و سوالات کلی آشنا شدم. من دو روز پیش برای یک پوزیشن دکترا در فرانسه اپلای کردم و فرداش سوپروایز پوزیشن یک بازه زمانی در اسفند مشخص کرد که آیا میتوانیم با هم اسکایپ داشته باشیم! منم در جواب گفتم در اون بازه، هر زمانی برای من اوکیه. استادم در جواب یک زمان مشخص کرد که تقریبا سه هفته دیگه است. سوالی که هست من برای یک پوزیشن اپلای کردم اما استاد پروپوزال دو پوزیشن برام فرستاد و موضوعاتشون تقریبا مشابه هم هستن و زبان های برنامه نویسی که در هر دو پوزیشن جزو نیازمندی ها بودن، من باهاشون پروژه انجام دادم (رشته ی من کامپیوتر نرم افزار). الان در روز مصاحبه من میتونم تمایلم رو برای هر دو پوزیشن اعلام کنم؟؟ سوال بعدی اینه چرا اینقد دیر زمان مصاحبه گزاشتن تقریبا سه هفته بعد؟؟؟ در ضمن خدا بخواد این اولین مصاحبه من خواهد بود.
    پیشاپیش ممنون

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zahed_90 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان گرامی
    ممنون از تمام دوستانی که تجربیات مصاحبه رو به اشتراک میزارن. من بیشتر صفحات این تاپیک رو خوندم و تقریبا با روال مصاحبه و سوالات کلی آشنا شدم. من دو روز پیش برای یک پوزیشن دکترا در فرانسه اپلای کردم و فرداش سوپروایز پوزیشن یک بازه زمانی در اسفند مشخص کرد که آیا میتوانیم با هم اسکایپ داشته باشیم! منم در جواب گفتم در اون بازه، هر زمانی برای من اوکیه. استادم در جواب یک زمان مشخص کرد که تقریبا سه هفته دیگه است. سوالی که هست من برای یک پوزیشن اپلای کردم اما استاد پروپوزال دو پوزیشن برام فرستاد و موضوعاتشون تقریبا مشابه هم هستن و زبان های برنامه نویسی که در هر دو پوزیشن جزو نیازمندی ها بودن، من باهاشون پروژه انجام دادم (رشته ی من کامپیوتر نرم افزار). الان در روز مصاحبه من میتونم تمایلم رو برای هر دو پوزیشن اعلام کنم؟؟ سوال بعدی اینه چرا اینقد دیر زمان مصاحبه گزاشتن تقریبا سه هفته بعد؟؟؟ در ضمن خدا بخواد این اولین مصاحبه من خواهد بود.
    پیشاپیش ممنون

دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

1. شما هر دو پروپوزال رو نگاه کنید. خودتونم که گفتید موضوعات شبیه به هم هستند بنابراین ببینید برای کدوم پوزیشن بهتر فیت میشید و توی مصاحبه هم علاقه مندیتون رو میتونید به استاد بگید. در هر حال اگه هر دو موضوع تا حدی شبیه به هم هستند بنابراین حتی اگه خود استاد هم بگه که مثلا من شما رو برای فلان پوزیشن میخوام نباید واسه شما موردی داشته باشه. این مورد توی همون مصاجبه احتمالا معلوم میشه و دلیل کار استاد رو متوجه میشید بنابراین خیلی نگرانش نباشید

2. زمان مصاحبه به استاد و شرایط استاد و تاریخی که استاد میخواد پروژه رو شروع گمه بر میگرده. ممکنه به هر دلیلی استاد تا اون موقع وقت نداره یا نمیخواد وارد پروسه انتخاب و مصاحبه بشه. این مورد هم چیزی نیست که اصلا نگرانش باشید

3. این لینک پست 1686 هر ۴ قسمت رو هم بخونید شاید بهتون کمک کنه

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز

1. مصاحبه که احتمالا فرایندش عادی بوده . حالا زمان بندی و تایم مصاحبه که 20 دقیقه بوده رو نمیشه چیزی در موردش گفت. بسته به سطح و اهمیت اون مصاحبه و لول تصمیم گیری مصاحبه کننده میشه تفسیر های مختلفی ازش کرد که مثلا چرا بیشتر مصاحبه طول نکشیده و یا اینکه فقط هدف این بوده که کلی با کاندیداها حرفی زده بشه و لیست دوباره غربال بشه برای مصاحبه های بعدی. در هر حالت شما نگران این مورد نباشید

2. قاعدتا هیچ استادی توی مصاحبه به شما نمیگه که شما رو میخواد یا نه (هرچند این اتفاق برای خود من افتاد و استادی ته مصاحبه همه چیزو فاینال کرد و بحث به جزییات ویزا رسیده بود). معمولا استادها شورت یستی دارند حالا شامل 2 نفر یا 10 نفر (اعداد فقط مثال هستند) و بین اونها گزین الف و ب رو انتخاب میکنند و حتی اگه الف به مشکلی بر بخوره استادها مغمولا سراع نفر بعدی میرن و ... بنابراین استادها معمولا ترجیح میدن که دستشون باز باشه توی این موارد. روال بهترش این بود که شما در انتهای مصاحبه بپرسید که به صورت تفریبی استاد که بهتون خبر میده (چه مثبت و جه منفی) و شما چقدر باید باقی پوزیشن ها و کارهاتون رو هلد کنید و منتظر بمونید. این چند خوبی داره یکی اینکه جدی بودن شما رو برای اون پوزیشن و الته اهمیتش واستون رو به استاد میفهمونه و دو اینکه تکلیف خودتون هم معلوم تره و بر اساس جواب اون استاد میدونید تقریبی بفهمید که این پوزیشن پقدر میتونه پررنگ باشه واستون.

3. حالا که خود استاد گفته ممکنه مصاحبه دیگه ای در کار باشه و خودش بهتون خبر میده. بنابراین دیگه نگران نباشید و منتظر بمونید تا یه زمان مناسب. اگه چوابی گرفتید که خب تکلیف معاومه و اگه بیشتر از دو هفته (نظر شخصی) خبری نشد میتونید ایمیل پیگیری بزنید و استتس نهایی پوزیش رو بپرسید . در هر حال شما مصاحبه رو انجام دادید و به نظرم الان نگران نباشید و روی باقی پوزیشن هاتون فوکس کنید تا وقتی که خبری ازین پوزیشن بهتون برسه

موفق باشید

خیلی ممنونم از راهنماییتون،
    اتفاقی که برای من افتاده کمی عجیب و غریبه! بعد از مصاحبه با استاد خانمی که دفعه دوم باهاش مصاحبه کرده بودم بهم ایمیل زد و ازم پرسید مصاحبه چطوری پیش رفت با پروفسور! منم بهش گفتم همه چی خوب پیش رفت و من خیلی از توضیحات پروفسور در مورد فضای کاری و شیوه کاریشون لذت بردم و حتی در مورد کار در تیم ایشون مشتاق تر شدم. و در نهایت بهش گفتم که قرار شد پروفسور بهم خبر بده برای اینک آیا مصاحبه بعدی در کار خواهد بود یا خیر! و ازش پرسیدم که چه زمانی پاسخ نهایی رو اعلام میکنید؟

جوابی که به من دادن گفتن تا دو هفته دیگ به من خبر میدن و از طرفی پروفسور خواسته تا دوباره تبلیغ پوزیشن تا سه هفته دیگ روی سایت قرار بگیره!!!! و معلوم نیست تا کی تصمیم نهایی گرفته میشه!!!

حالا من واقعا نمیدونم باید چیکار کنم! از طرفی برای این پوریشن 3 نفر رو میخوان و شاید پوزیشن پر نشده باشه و از طرفی هم ممکنه دنبال کاندیدای بهتر دارن میگردن و نظرشون روی من منفی هست!

به نظرتون بهشون ایمیل بزنم و بگم منظورتون از اینکار این هست که پروفسور دنبال دانشجوهای دیگه میگردن؟ و اینک به من تا 2 هفته دیگ قراره خبر بدن در حالیکه پوزیشن تا 15 مارچ روی سایت هست!و کی قراره با این کاندیداها مصاحبه بشه و...
    الان کمی ناامید شدم از این بابت...

Junior Member

دوستان؟
    من چیکار کنم الان
    You said that professor ... wants the ad to be up for a few more weeks until 15th March, does it mean that he wants to consider more applicant's profiles and then decides for the final candidates? And at this step, do you inform me about my application after checking new applicant's profiles?

این ایمیل رو بزنم یا صبر کنم تا خودشون دو هفته دیگ بهم خبر بدن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m_naji نمایش پست ها
    دوستان؟
    من چیکار کنم الان
    You said that professor ... wants the ad to be up for a few more weeks until 15th March, does it mean that he wants to consider more applicant's profiles and then decides for the final candidates? And at this step, do you inform me about my application after checking new applicant's profiles?

سلام. خیلی بهتره صبر کنید.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

امید که جواب مساعد هر چه زودتر به دست شما برسد ولی من به نظرم شما باید صبورباشید. ظاهرا این پروفسور مورد بحث شما اختیار تصمیمگیری آخر را برای پوزیشن کاملا دارند و به روش خودشان هم عمل میکنند.

نوشتن نامه و پیگیری ایرادی ندارد ولی بعید میدانم تغییر چندانی در روش یا تصمیم آخر بتواند ایجاد کند.

پایدار باشید

دوستان؟
    من چیکار کنم الان

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Guru

خیلی ممنونم از راهنماییتون،
    اتفاقی که برای من افتاده کمی عجیب و غریبه! بعد از مصاحبه با استاد خانمی که دفعه دوم باهاش مصاحبه کرده بودم بهم ایمیل زد و ازم پرسید مصاحبه چطوری پیش رفت با پروفسور! منم بهش گفتم همه چی خوب پیش رفت و من خیلی از توضیحات پروفسور در مورد فضای کاری و شیوه کاریشون لذت بردم و حتی در مورد کار در تیم ایشون مشتاق تر شدم. و در نهایت بهش گفتم که قرار شد پروفسور بهم خبر بده برای اینک آیا مصاحبه بعدی در کار خواهد بود یا خیر! و ازش پرسیدم که چه زمانی پاسخ نهایی رو اعلام میکنید؟

جوابی که به من دادن گفتن تا دو هفته دیگ به من خبر میدن و از طرفی پروفسور خواسته تا دوباره تبلیغ پوزیشن تا سه هفته دیگ روی سایت قرار بگیره!!!! و معلوم نیست تا کی تصمیم نهایی گرفته میشه!!!

حالا من واقعا نمیدونم باید چیکار کنم! از طرفی برای این پوریشن 3 نفر رو میخوان و شاید پوزیشن پر نشده باشه و از طرفی هم ممکنه دنبال کاندیدای بهتر دارن میگردن و نظرشون روی من منفی هست!

به نظرتون بهشون ایمیل بزنم و بگم منظورتون از اینکار این هست که پروفسور دنبال دانشجوهای دیگه میگردن؟ و اینک به من تا 2 هفته دیگ قراره خبر بدن در حالیکه پوزیشن تا 15 مارچ روی سایت هست!و کی قراره با این کاندیداها مصاحبه بشه و...
    الان کمی ناامید شدم از این بابت...

دوست عزیز
    خواهش میکنم!

من پیشنهاد میکنم منتظر بمونید تا همون تایمی که گفتند بهتون خبر بدن. اگه ازون تایم گذشت و خبری بهتون نرسید خب میتونید ایمیل پیگیری بزنید و ببینید نهایتا برای پوزیشن چه اتفاقی افتاده
    در مورد نگرانی هم دلیلی واسش نیست. شما مصاحبه رو انجام دادید و کاری که میتونستید رو کردید
    دیگه باقیش در کنترل شما خیلی نیست و بهتره اصلا بهش فکر نکنید و خوش بین باشید و ببینید تهش چی میشه
    چه بشه چه نشه کلیت این روند برای شما نکات مثبت زیادی داره و امیدوارم نهایتا همون چیزی بشه که براتون بهتره

موفق باشید

Junior Member

آقا در مصاحبه برای پست داک چی می پرسند؟ ممنون میشم کسی لیست کنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)