صفحه 281 از 291 نخستنخست ... 181231271272273274275276277278279280281282283284285286287288289290 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,801 تا 2,810 , از مجموع 2910

موضوع: مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

Banned

پیش فرض پاسخ : مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

از دوستان کسی بوده در اروپا راند اول رو رد کرده باشه بعد راند دوم بهش تمرین بدن حل کنه؟ اگر کسی چنین شرایطی داشته ممنون میشوم اطلاع بده.
    سوالاتی که برای من فرستادند با پروژه ای که تعریف شده فاصله داره تا جایی دیدم و من نمیدونم اینها اگر کسی به سوالات جواب بده در مصاحبه (به شرط قبولی) چی میپرسند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer science- university of Jaen - Spain

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    از دوستان کسی بوده در اروپا راند اول رو رد کرده باشه بعد راند دوم بهش تمرین بدن حل کنه؟ اگر کسی چنین شرایطی داشته ممنون میشوم اطلاع بده.
    سوالاتی که برای من فرستادند با پروژه ای که تعریف شده فاصله داره تا جایی دیدم و من نمیدونم اینها اگر کسی به سوالات جواب بده در مصاحبه (به شرط قبولی) چی میپرسند.
    سلام
    برای چه مقطعی ؟
    و سوالات چیا بودن ؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط BRMATH نمایش پست ها
    سلام
    برای چه مقطعی ؟
    و سوالات چیا بودن ؟
    پیام خصوصی دادم بهتون مکالمه نشه اینجا
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer science- university of Jaen - Spain

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    پیام خصوصی دادم بهتون مکالمه نشه اینجا
    مرسی
    من پیامتون رو خصوصی جواب دادم اینجا هم میگم واسه کسانی که مشکل مشابه دارن
    دوستان تو پوزیشین های دکتری اروپا خیلی کارای متفاوتی ازتون میخوان مثل داوری مقالات و پایان نامه های ارشد و ... . پس نیاز هست اولا انگیزه شما رو بسنجن و دوما توانایی انجام همه کارها رو
    پس نگران نباشید و ادامه بدید .

Junior Member

سلام دوستان.
    من ۲ روز دیگه مصاحبه دکتری با دانشگاه ویلفرید لوریه کانادا دارم که گفتن حدود ۱۰-۱۵ طول میکشه.اگر کسی قبلا تجربه ای داشته ممنون میشم کمک کنید که بیشتر چه سوالاتی میپرسن؟ و اینکه شانس پذیرش بعد از مصاحبه چقدره؟
    سپاس

با سلام و احترام،
    همانطور که خدمت شما عرض کردم اسکایپ انجام شد و نیم ساعت با استاد در مورد همه موارد صحبت کردیم حتی در خصوص فاند دانشگاه آرهوس و موضوع پروپوزال. بعد از اسکایپ ایمیل زد که حتما پروپوزال رو تغیررات بزارم و چند توصیه کرد ، که من هم انجامش دادم و گفت حالا اپلای کن همه چی خوب شده و پروپوزال را تایید کرد. من هم دیروز که ددلاین آخر بود اپلای کردم - حالا یه سئوال آیا الان باید منتظر پذیرش بود یا دوباره باید مصاحبه اسکایپ بدم - در آرهوس قانون کار چیه؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    البته یک پیشینه از اناجم این مصاحبه خدمت شما بگم که راحت تر بتونید راهنمایی بفرمائید
    با یک استاد در دانمارک دو ماه پیش ارتباط گرفتم و ایشون گفتن خودش پوزیشن خالی نداره و حتی نمیتونه دانشجوی دکترا هم بگیره چون تازه به این دانشگاه اومدن و بیشتر تو کار ارشد هستن - اما امروز بعد از گذشت دو ماه این نامه رو ارسال کردن - بنظر شما چقدر میشه حساب کرد؟؟ در دانمارک باید پروپوزال نوشت و من اینکار رو انجام دادم براشون -

Thank you again for your interest in joining our research group.

There has been a change in plans regarding my supervision schedule, so I do in fact have some available capacity for PhD supervision.

I find your CV and research proposal promising, so if you’re still interested, I would like to schedule a Skype meeting with you to discuss PhD opportunities here in XXXXX University.

Let me know if that is OK for you, and we can set up a meeting.

Regards

بعدش به ایشان جواب مثبت دادم و در نهایت گفتم یک پروپوزال دیگه توی این فرصت دو ماهه نوشتم - و ایشون این جواب را دادن:

Great, then let’s schedule a Skype meeting for this week. Are you available on Friday afternoon? I’m flexible in terms of time after 1 PM (Danish time).

It would also be good if you could send me your new research proposal.

بنظر دوستان گرامی امکان پذیرش با این شرایط چقدره - دانشگاه مورد نظر آرهوس می باشد.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    با سلام و احترام،
    همانطور که خدمت شما عرض کردم اسکایپ انجام شد و نیم ساعت با استاد در مورد همه موارد صحبت کردیم حتی در خصوص فاند دانشگاه آرهوس و موضوع پروپوزال. بعد از اسکایپ ایمیل زد که حتما پروپوزال رو تغیررات بزارم و چند توصیه کرد ، که من هم انجامش دادم و گفت حالا اپلای کن همه چی خوب شده و پروپوزال را تایید کرد. من هم دیروز که ددلاین آخر بود اپلای کردم - حالا یه سئوال آیا الان باید منتظر پذیرش بود یا دوباره باید مصاحبه اسکایپ بدم - در آرهوس قانون کار چیه؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید
    سلام دوست عزیز
    خیلی از شنیدن موفقیت مصاحبه خوشحال شدم امید که شما و دوستان دیگر همگی برای پذیرش و فاند موفق باشید

اگر صحبت از مصاحبه دیگر نکرده اند احتملا راند دیگری در کار نیست و تصمیم بر مبنای همین مصاحبه گرفته خواهد شد. از طرف دیگر به نظر می اید مصاحبه با یک استاد بوده در حالیکه معمولا چنین مصاحبه هایی را تیمی و مشترکا انجام میدهند.
    در هر صورت به جای هر حدس و گمانی بهتر است مستقیما از خودشان برای مراحل بعدی و بازه زمانی انتظار و اقدام سوال بفرمائید.

امید که که این تلاشها هر چه زودتر به نتیجه مطلوب منجر شود و به زودی برای درس راهی شوید.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سپاسگزارم و ممنون از پاسخ
    نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    خیلی از شنیدن موفقیت مصاحبه خوشحال شدم امید که شما و دوستان دیگر همگی برای پذیرش و فاند موفق باشید

اگر صحبت از مصاحبه دیگر نکرده اند احتملا راند دیگری در کار نیست و تصمیم بر مبنای همین مصاحبه گرفته خواهد شد. از طرف دیگر به نظر می اید مصاحبه با یک استاد بوده در حالیکه معمولا چنین مصاحبه هایی را تیمی و مشترکا انجام میدهند.
    در هر صورت به جای هر حدس و گمانی بهتر است مستقیما از خودشان برای مراحل بعدی و بازه زمانی انتظار و اقدام سوال بفرمائید.

امید که که این تلاشها هر چه زودتر به نتیجه مطلوب منجر شود و به زودی برای درس راهی شوید.

Junior Member

سلام دوستان من دیروز مصاحبه م رو انجام دادم. البته من فقط اپلای کرده بودم و با هیچ استادی تماس نگرفته بودم. اونها بعد از بررسی مدارکم خواستند که مصاحبه کنیم. به نظرتون من الان باید ایمیل بزنم تشکر کنم و بپرسم که کی نتیجه معلوم میشه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط asemaniha نمایش پست ها
    سلام دوستان من دیروز مصاحبه م رو انجام دادم. البته من فقط اپلای کرده بودم و با هیچ استادی تماس نگرفته بودم. اونها بعد از بررسی مدارکم خواستند که مصاحبه کنیم. به نظرتون من الان باید ایمیل بزنم تشکر کنم و بپرسم که کی نتیجه معلوم میشه؟
    سلام دوست عزیز

از فکر من کار بسیار مناسب و شایسته است.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)