صفحه 283 از 291 نخستنخست ... 183233273274275276277278279280281282283284285286287288289290291 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,821 تا 2,830 , از مجموع 2910

موضوع: مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

پیش فرض پاسخ : مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra0psycho نمایش پست ها
    سلام خیلی عالیه. ببخشید چه فیلمی تهیه کردین؟
    سلام. خیلی ممنونم. کار خاصی نبود واقعا. فیلم کوتاه روایی بود.

Junior Member aminghasemi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Natural Resource-Env. Eng

یه مورد عجیب برخوردم
    می خواستم‌بدونم‌ کسی تجربه ای داره...؟

برای دکتری با استاد تو اروپا مکاتبه کردم
    دوبار اسکایپ با استاد داشتم و استاد جواب قطعی نداده درخواست اسکایپ سوم داده

الان تکلیف چیه چرا جواب قطعی نمیده

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

سال نو مبارک

متداول نیست ولی عجیب هم نیست.

چرا جواب قطعی نمیده

به دلایل مختلف که همگی به یک جا برمیگردد: هنوز نمیتواند تصمیم بگیرند.

رقابت بین متقاضیها زیاد است و به هم نزدیکند.... وسواسی هستند.... نگران کسب رضایت اسپانسر مالی هستند... برا یخودشان هنوز روشن نیست چه دانشجویی با چه مختصاتی میخواهند...

خیلی دلایل میتواند باشد.

پیشنهاد میکنم این سوال از خودشان نپرسید و فقط همراهی کنید.

امید که نتیجه مطلوب شما حاصل شود.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط aminghasemi نمایش پست ها
    یه مورد عجیب برخوردم
    می خواستم‌بدونم‌ کسی تجربه ای داره...؟

برای دکتری با استاد تو اروپا مکاتبه کردم
    دوبار اسکایپ با استاد داشتم و استاد جواب قطعی نداده درخواست اسکایپ سوم داده

الان تکلیف چیه چرا جواب قطعی نمیده

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

لاسلام وقت همگی بخیر من یه سوال داشتم کلی از صفحات رو خوندم اما متاسفانه مورد مشابه خودم پیدا نکردم
    من از یه استاد پذیرش گرفتم . بعد اپلای کردم برای دانشگاه تا پذیرش و فاند از دانشگاه بگیرم مدارکم از مرحله اول گذشته ارسال شده برای school مورد نظر الان بهم این ایمیل رو زدن
    Dear applicant
    Greetings from International College of !
    This email is sent to those who apply for master and PhD degrees in only! If you are not, please ignore.
    Congratulations! Your main documents have passed the file review and your documents have been sent to related schools for school review. Those who pass the school review will be interviewed by the admission committee of different schools. SO you are suggested to make two preparations first.
    First——download ZOOM, an online meeting software

Please be noted that if you pass the school review, you will need to take an online interview held by the school review committee through “ZOOM”.

The specific interview time will be informed to those who pass the school review later (probably between 22 and 27 April). Please do remember to check your email address timely.

You are highly suggested to prepare for the review in advance such as downloading the ZOOM to have a test or preparing for potential questions about your major study.

To know more about ZOOM, please check https://zoom.us/meetings

We also made a guide for using ZOOM, and if you need, you can check the attached file.

من الان این موضوع رو نمیفهمم مصاحبه ای که قراره با من بشه چه مضمونی داره منکه پذیرش از استادم دارن الان میخوان چی ازم بپرسن؟ باید برای چه جور سوالایی اماده بشم ؟ اصلا چند نفرن که میخوان ازم مصاحبه کنن ؟ با توجه به ایمیل ممکنه اصلا مصاحبه ای صورت نگیره؟
    ممنون میشم بهم جواب بدید

سلام من از یه استاد پذیرش گرفتم بعد از اون برای دانشگاه و فاند اپلای کردم بعد از یه هفته تقریبا جواب اومده که
    Dear applicant

Congratulations! Your main documents have passed the file review and your documents have been sent to related schools for school review. Those who pass the school review will be interviewed by the admission committee of different schools. SO you are suggested to make two preparations first.
    این یعنی من باید برای مصاحبه اماده بشم؟ وقتی پذیرش گرفتم دیگه چی میخوان بپرسن؟ احتمالش هست که اصلا مصاحبه برای من که پذیرش دارم انجام نشه؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

این قسمت متن در واقع اعلام پذیرش مدارک را کرده و اینکه آنها را برای تصمیم گیری به دانشکده مربوط فرستاده است و اگر آن تصمیم در مرحله اول پذیرفته شد مصاحبه انجام خواهد شد.

بهتر بود ادامه متن را هم اضافه میکردید تا اقدامات بعدی روشن میشد.

امید که مراحل بعدی با موفقیت انجام و کار به نتیجه مطلوب منتهی شود.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra94273011 نمایش پست ها
    سلام من از یه استاد پذیرش گرفتم بعد از اون برای دانشگاه و فاند اپلای کردم بعد از یه هفته تقریبا جواب اومده که
    Dear applicant

این یعنی من باید برای مصاحبه اماده بشم؟ وقتی پذیرش گرفتم دیگه چی میخوان بپرسن؟ احتمالش هست که اصلا مصاحبه برای من که پذیرش دارم انجام نشه؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ممنون از پاسختون
    اما من پذیرش از استاد گرفتم الان پذیرش باید از دانشگاه هم بگیرم؟ پس فعلا نباید امیدوارم باشم؟ اون پذیرش استاد به نظرتون تاثیری نداره؟ توی ادامه این پیام این رو گذاشتن که نرم افزار زوم رو دانلود کنم و باهاش کار کنم که اماده بشم
    download ZOOM, an online meeting software

Please be noted that if you pass the school review, you will need to take an online interview held by the school review committee through “ZOOM”.

The specific interview time will be informed to those who pass the school review later (probably between 22 and 27 April). Please do remember to check your email address timely.

You are highly suggested to prepare for the review in advance such as downloading the ZOOM to have a test or preparing for potential questions about your major study.

با عرض سلام ببخشید من یه سوالی داشتم ممنون میشم جوابمو بدین
    من میخوام کم کم شروع کنم به مکاتبه ایمیلی با اساتید و جاهای زیادی مد نظرم هس و یه کشور خاص نیس و لذا میخوام بدونم که فرضا به کسی ایمیل زدم و اون جواب داد که بیا مصاحبه کنیم اول این که چند روز مهلت میدن تا اماده بشیم برا مصاحبه؟ چون که من جاهای زیادی مصاحبه میکنم و باید قبلش اطالاعات کلی راجب اون دانشگاه و شهر و کشور بدست بیارم تا در صورت پرسش نمونم. حداقل 3 4 روز فرصت میدن؟
    دوم این که مصاحبه حتما اینترنتی هس؟ اگه کسی بگه تلفنی میتونم بگم من تلفنی نمیتونم و اینترنتی مصاحبه کنن؟ اشکال نداره؟ چون اولا تلفنی راحت نیستم و فک کنم سخت بشه فهمید حرفای طرف رو و این که شاید خط کیفیت خوبی نداشته باشه و دوم این که اگه قرار باشه من زنگ بزنم با هزینه های تماس خارجی فک کنم ورشکست میشم!

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza1256 نمایش پست ها
    من میخوام کم کم شروع کنم به مکاتبه ایمیلی با اساتید و جاهای زیادی مد نظرم هس و یه کشور خاص نیس و لذا میخوام بدونم که فرضا به کسی ایمیل زدم و اون جواب داد که بیا مصاحبه کنیم اول این که چند روز مهلت میدن تا اماده بشیم برا مصاحبه؟ چون که من جاهای زیادی مصاحبه میکنم و باید قبلش اطالاعات کلی راجب اون دانشگاه و شهر و کشور بدست بیارم تا در صورت پرسش نمونم. حداقل 3 4 روز فرصت میدن؟
    دوم این که مصاحبه حتما اینترنتی هس؟ اگه کسی بگه تلفنی میتونم بگم من تلفنی نمیتونم و اینترنتی مصاحبه کنن؟ اشکال نداره؟ چون اولا تلفنی راحت نیستم و فک کنم سخت بشه فهمید حرفای طرف رو و این که شاید خط کیفیت خوبی نداشته باشه و دوم این که اگه قرار باشه من زنگ بزنم با هزینه های تماس خارجی فک کنم ورشکست میشم!
    دوست عزیز 99 درصد مصاحبه های دانشگاهها از طریق اسکایپ و زوم (خیلی بندرت) انجام میشود. در صورتی که استادی از رزومه شما خوشش بیاد به شما پیشنهاد یک تاریخی را میدهد که معمولا چندین روز بعد است.
    موفق باشید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza1256 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

مصاحبه ها تقریبا همگی این روزها اینترنتی است. تلفن برای وقتی است که مثلا اینترنت در دسترس نباشد و همیشه هم به شما آنها زنگ میزنند.

بلی و همیشه فرصت کافی خواهید داشت.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)